جزوه مدیریت ای تی امیر کبیر برای کنکور ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

iman20000

عضو جدید
سلام به همه دوستان.

امیدوارم کسی باشه اینجا منو کمک کنه من میخوام کنکور ارشد it شرکت

کنم برامم خیلی حیاتی قبول شم .یکی از درس ها اصول و مبانی مدیریت که متاسفانه

سال گذشته من کنکور دادم از منابعی که من خونده بودم اصلا نیومد بعدها فهمیدم که از جزوه یکی از استادان امیر کبیر میدن .حالا ازتون خواهش میکنک اگه کسی

جزوه مدیریت فناوری اطلاعات از دانشگاه امیر کبیر رو داره میل کنه یا بزاره واسه دانلود

یا علی

بازم ممنون ایمان .:heart:

.

ned81458

عضو جدید
سلام آقا ایمان

سلام آقا ایمان

منم اتفاقا دنبال همین جزوه هستم .متاسفانه ما بچه شهرستانی ها از این امکانات به دور هستیم .من اگر پیدا کردم حتما براتون میفرستم . ممنون میشم اگر شما زودتر پیدا کردید به من هم بفرستید.
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:;);)
سلام به همه دوستان.

سال گذشته من کنکور دادم از منابعی که من خونده بودم اصلا نیومد بعدها فهمیدم که از جزوه یکی از استادان امیر کبیر میدن .حالا ازتون خواهش میکنک اگه کسی

جزوه مدیریت فناوری اطلاعات از دانشگاه امیر کبیر رو داره میل کنه یا بزاره واسه دانلود

یا علی

.

m3359

عضو جدید
درخواست جزوه

درخواست جزوه

سلام به دوستان.
من هم امسال می خواهم کنکور ارشد امتحان بدم.
متاسفانه جزوه هایی از اساتید دانشگاه های شریف و امیرکبیر جزء منابع ارشد هست که فراهم کردن اونا برای دانشجوهای شهرستانی(غیر تهرانی) مشکل هست.
از دوستان (خصوصا تهرانی هایی که به این جزوه ها دسترسی دارند) خواهش محض رضای خدا هم که شده این لطف را در حق ما بکنند و جزوه ها شون در اختیار ما هم قرار بدن.
اجرتون با خدا.
باور کنید که این 10امین تاپیکی که دارم توی سایت های مختلف می زارم تا شاید فرجی بشه.
خلاصه ما رو بی خبر نگذارید.اگر تست های پارسه(پرسپولیس)و راهیان ارشد و یا پوران پژوهش مال سال قبل را هم دارید اماده ایم دانلود کنیم.
با تشکر.

mehran_top

عضو جدید
ارشد

ارشد

سلام بر دوستان عزیز!
من پارسال شرکت کردم رتبه ام حدود 1000 شد!!
اما 0%خونده بودم و مدیریت iT رو اصلا نزدم من در تهران هستم و میخوام ببینم جزوه رو باید از کجا بگیرم!

Sir

عضو جدید
سلام منم میخوام واسه ارشد آماده بشم!
پیشنهاد میکنم هرکی منبع و یا مطلبی رو گیر آورد با بقیه Share کنه!

mar.p

عضو جدید
:)سلام
واقعا اگر بتونیم همه بسیج بشیم و جزوات و منابعی رو که گیر میاریم در اختیار هم بذاریم خیلی خوب می شه .لطفا اگر جزوه هارو پیدا کردید مارو هم بی نصیب نذارین . ممنون

janan

عضو جدید
کنکور ارشد IT

کنکور ارشد IT

سلام بچه ها.اگه می شه جزوه های خوب رو در اختیار دوست عزیز تر از کانتان قرار دهید.
آخه امسال من قبول می شم.شما هم در قبولی دوست خوبتون باید شریک باشید:gol::gol::gol:

m3359

عضو جدید
درود،
من شنیدم که اینگونه جزوه ها رو میشه از انتشارات همان دانشگاه ها تهیه کرد.
شما برای تهیه این جزوه باید به انتشارات دانشگاه امیر کبیر واقع در دانشگاه(یا نزدیک درب وروی دانشگاه) مراجعه کنید.
اگر بتونید جزوه های اساتید دانشگاه های صنعت شریف و امیر کبیر(جزوه هایی که جزء منابع ارشد هستند) رو تهیه کنید و در اختیار ما هم قرار بدید، حتم بدارید که همه دانشجویان، حداقل شهرستانی ها براتون دعا می کنند.
به درود.
alipour_engineer@yahoo.com

softcom

عضو جدید
جزوه مديريت

جزوه مديريت

درود،
شما برای تهیه این جزوه باید به انتشارات دانشگاه امیر کبیر واقع در دانشگاه(یا نزدیک درب وروی دانشگاه) مراجعه کنید.
اگر بتونید جزوه های اساتید دانشگاه های صنعت شریف و امیر کبیر(جزوه هایی که جزء منابع ارشد هستند) رو تهیه کنید و در اختیار ما هم قرار بدید، حتم بدارید که همه دانشجویان، حداقل شهرستانی ها براتون دعا می کنند.
به درود.

كسي هنوز اين جزوه رو پيدا نكرده منم شديدا نياز دارم .يكي از اميركبيري ها كه به من ميگفت واسه اين درس جزوه تدريس نميشه!!!!!!!!!1

mina_1367

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من امسال به طور آزمايشي دارم شركت مي كنم و مي خوام كتاب هاشو بخرم و ليستي كه دارم اينطوريه : تست هاي راهيان ارشد و پوران پژوهش دروس مشترك و عمومي هم كه همون دروس آزمون كارداني به كارشناسي ميشه راحت تهيه كرد .

Narciss

عضو جدید
ارشد

ارشد

من فكر كنم كسي براي مديريت جزوه نمي ده.من كتاب مباني تئوري و طراحي سازمان ريچارد دفت رو پيشنهاد مي كنم.اما دوستان ديگر هم اگه كتاب ديگه اي رو مي شناسن معرفي كنن.:gol:

فن آوري

عضو جدید
سلام به همه دوستان.

یا علی

.

قبولي اين رشته واسه همه گرايشهاش خيلي سخت شده هر سال هم يک نوع سوال مي دهند مثلا همين درس شبکه که به ظاهر منابعش هم مشخص تره رو يک سال توي فاز انتقال داده مي دن يک سال توي فاز مهندسي اينترنت يک سال .... در هر صورت اين رشته واقعا منبع مشخصي نداره هرچي هم بخوني کمه سولات هر درس هم فقط 8 تاست که معمولا اين هشت تا همش توي يک فازه در هر صورت منم مثل همه دنبال جزوه ام که پيدا هم نکرددم.

51214

عضو جدید
درخواست جزوه

درخواست جزوه

:)سلام
لطفا من از یزد مزاحمتون میشم
منم مشکل جزوه را دارم هرسال وقت میزارم ولی چون جزوه ها را ندارم مجبورم هم بیشتر بخونم و هم چیزای اضافی را بخونم
لطفا اگه براتون امکان داره برا منم آدرس لینک جزوات فناوری اطلاعات را بدید یا اگه امکان داره فایل اونا رو برام ایمیل کنید
آدرس ایمیلم mr51214@gmail.com

باید ببخشید
انشاا.. جبران کنم
سلام به دوستان.
من هم امسال می خواهم کنکور ارشد امتحان بدم.
متاسفانه جزوه هایی از اساتید دانشگاه های شریف و امیرکبیر جزء منابع ارشد هست که فراهم کردن اونا برای دانشجوهای شهرستانی(غیر تهرانی) مشکل هست.
از دوستان (خصوصا تهرانی هایی که به این جزوه ها دسترسی دارند) خواهش محض رضای خدا هم که شده این لطف را در حق ما بکنند و جزوه ها شون در اختیار ما هم قرار بدن.
اجرتون با خدا.
باور کنید که این 10امین تاپیکی که دارم توی سایت های مختلف می زارم تا شاید فرجی بشه.
خلاصه ما رو بی خبر نگذارید.اگر تست های پارسه(پرسپولیس)و راهیان ارشد و یا پوران پژوهش مال سال قبل را هم دارید اماده ایم دانلود کنیم.
با تشکر.

ssara

عضو جدید
درود،
به درود.

salam khobid . lotfan age on jozveharo darid male modiret reshte it asol va mabanie modriat ra baraie man ham mail konid (rokhsare1988@gmail.com(

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز از یه طرف خوشحالم که مشتاقانه در پی جزوات ارشد در کل به فکر ارشد هستید و از طرفی دیگر ناراحتم بخاطر اینکه هنوز نتوانستید جوابی بگیرید . من از مهندسی در این زمینه سوال کردم و ایشون گفتند روبروی خروجی دانشگاه که بسمت خیابان ولیعصر هستش ، مغازه ای هستش که انتشارات خود دانشگاه رو میفروشه . میتونید اگه راهتون بتهران افتاد ، برید پرس و جو کنید . منم شاید نزدیکی ها رفتم تهران ، حتما سراغش رو میگیرم و حتما حتما خبرتون میکنم . به امید موفقیت . موفق باشید

IT_eng

عضو جدید
سلام میشه دقیقا بگید چه جزواتی از کدوم استاد رو باید بگیریم چون تا اونجا بریم و ندونیم دقیق چی میخوایم فایده نداره
در کل بچه های IT خیلی باحالید

omidJoon

عضو جدید
نیاز به جزوه

نیاز به جزوه

سلام...من هم به این جزوه شدیدا نیاز دارم..هر جا هم رفتم نتونستم گیرش بیارم.خواهش می کنم اگه کسی این جزوه را داره به ایمیلم بفرسته...ازتون ممنون میشم
onr.2008@gmail.com:)

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میشه دقیقا بگید چه جزواتی از کدوم استاد رو باید بگیریم چون تا اونجا بریم و ندونیم دقیق چی میخوایم فایده نداره
در کل بچه های IT خیلی باحالید
سلام دوست عزیز . تو منابع ارشد نام استادش رو ننوشته فقط نوشته جزوه ی امیرکبیر . موفق باشید

voju

عضو جدید
سلام
منم دنبال اين جزوه ها هستم ولي متاسفانه هنوز پيدا نكردم،لطفا اگه پيدا كرديد در اختيار ما هم قرار بديد،خدا خيرتون بده

voju

عضو جدید
تازه يادم اومد،از يكي شنيدم كه كتاب مباني سازمان و مديريت نوشته دكتر علي رضائيان منبع خوبي برا ارشده،راستي شنيده اگه جزوه معماري دانشگاه تبريز رو بخونيد،حداقل 70 درصد تو كنكور ميزنيد،اگه كسي اين جزوه رو داره لطفه در اختيار ما هم قرار بده

lilikhanoomi

عضو جدید
تازه يادم اومد،از يكي شنيدم كه كتاب مباني سازمان و مديريت نوشته دكتر علي رضائيان منبع خوبي برا ارشده،راستي شنيده اگه جزوه معماري دانشگاه تبريز رو بخونيد،حداقل 70 درصد تو كنكور ميزنيد،اگه كسي اين جزوه رو داره لطفه در اختيار ما هم قرار بده

سلام
جزوه معماری دانشگاه تبریز را برای چه رشته ای معرفی کردین؟
ممنون

lilikhanoomi

عضو جدید
سلام
منم خیلی دنبال جزوه دانشگاه امیر کبیر گشتم ولی چیزی عایدم نشد
برای مدیریت کتابهای زیر را بهتون توصیه می کنم :

* اصول مدیریت ،دکتر علی رضائیان،انتشارات سمت
*کتاب مدیریت عمومی ،دکتر سید مهدی الوانی ، نشر نی(چاپ سی و چهارمش بهار 1388 میباشد.) (برای آشنایی با مدیریت حتما این کتاب را بخونین ، بعد سراغ کتاب زیر برید که خلاصه تره و تست هم داره)
* مبانی مدیریت ، وجید قربانی، انتشارات آذرباد .(درس + تست)
کلیات را از کتاب الوانی فرا بگیرید و بعد دو کتاب دیگه را بخونین.مطمئن باشین توی کنکور بالای 80می تونین بزنین.
تست مدیریت هم از سایت مدیر می تونین بخرین.
موفق باشین.

برای اطلاع از منابع دروس دیگر ، اینجا کلیک کنید .

goodnews

عضو جدید
از شما آدرس، از من كمك

از شما آدرس، از من كمك

سلام
اگر از بين دوستان كسي هست ه اطلاعات دقيقي از جزوه دانشگاه امير كبير داشته باشه، (علي الخصوص اسم استاد) من نهايت تلاشمو مي كنم كه جزوه رو اينجا share كنم:)

Sibevahshi

عضو جدید
منابع مدیریت در آزمون ارشد

منابع مدیریت در آزمون ارشد

سلام
منم خیلی دنبال جزوه دانشگاه امیر کبیر گشتم ولی چیزی عایدم نشد
برای مدیریت کتابهای زیر را بهتون توصیه می کنم :

* اصول مدیریت ،دکتر علی رضائیان،انتشارات سمت
*کتاب مدیریت عمومی ،دکتر سید مهدی الوانی ، نشر نی(چاپ سی و چهارمش بهار 1388 میباشد.) (برای آشنایی با مدیریت حتما این کتاب را بخونین ، بعد سراغ کتاب زیر برید که خلاصه تره و تست هم داره)
* مبانی مدیریت ، وجید قربانی، انتشارات آذرباد .(درس + تست)
کلیات را از کتاب الوانی فرا بگیرید و بعد دو کتاب دیگه را بخونین.مطمئن باشین توی کنکور بالای 80می تونین بزنین.
تست مدیریت هم از سایت مدیر می تونین بخرین.
موفق باشین.

برای اطلاع از منابع دروس دیگر ، اینجا کلیک کنید .
سلام این منابعی است که من دارم و بنظرم منابع خوبی باشند;) :
[FONT=&quot] [FONT=&quot]اصول و مباني مديريت:[/FONT]
[FONT=&quot]1) مديريت عمومي - دكتر الواني[/FONT]
[FONT=&quot] 2) اصول مديريت، دكتر رضاييان
[/FONT]
[FONT=&quot]3) تئوري‌ها و مباني سازمان، دكتر رضاييان[/FONT]
[FONT=&quot] 4) مديريت منابع انسـاني، دكتر اسـفنديـار سعادت[/FONT]
[FONT=&quot] 5) مديريت رفتار سازماني، دكتر علاقه‌بند (هرسي و بلانچارد).
[/FONT]
[FONT=&quot]6) تجزيه و تحليل و طراحي سيستم، دكتر رضاييان (هفت فصل).[/FONT]
[FONT=&quot]:cool:
[/FONT]
[/FONT]​

voju

عضو جدید
سلام،ببخشید مدتی نبودم و پیامو ندیدم. جزوه معماری دانشگاه تبریز رو برای رشته it معرفی کردن

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
این جزوه وجود خارجی نداره. اینقدر دوستان نگن ما هم این جزوه رو میخوایم.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
این جزوه وجود نداره ..

تاپیک قفل شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا