کنکور آی تی 92 را چطور ارزیابی می کنید

shab'nam

عضو جدید
سلام دوستان
وقت همگی بخیر. از دوستانی که برای کنکور آی تی 92 وقت گذاشتن و مطالعه کردن خواهش می کنم که نظراتشون رو در ارتباط با سطح اینآزمون و مقایسه این آزمون با سالهای قبل صادقانه نظرشون رو اعلام کنند.
بسیار ممنونم

hooman_hooman

عضو جدید
سلام دوستان
وقت همگی بخیر. از دوستانی که برای کنکور آی تی 92 وقت گذاشتن و مطالعه کردن خواهش می کنم که نظراتشون رو در ارتباط با سطح اینآزمون و مقایسه این آزمون با سالهای قبل صادقانه نظرشون رو اعلام کنند.
بسیار ممنونم
سلام
والا سوالا سخت تر بود نسبت به سال قبل وقت هم کم بود چون تو کنکور ازمایشی سنجش با همین تعداد سوال 210 دقیقه بود ولی سر کنکور اصلی 180 شد .من که وقت کم اوردم
ولی سوالات زبان ساده ای داشت مخصوصا زبان تخصصی

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همیشه سخت تر با غلطای بیشتر و وقت کمتر واقعا تشکر میشه از سنجش بخاطر امسال خیلی تک بود سوالاشون میخواستی سوال غلط بدی اینقد جفت و جور نمیشد که اینا سر هم کردن

hooman_hooman

عضو جدید
راست میگی اگه میخواست سوال غلط بده نمیتونست اینقدر سر هم کنه دست گلش درد نکنه

مسافرکوچولو

عضو جدید
سلام بنظرمنم خیلی سخت بود و سوالات اصلا نمونه مشابهی نداشتن...! کل تستهای طراحی الگوریتم و ساختمان داده و شبکه کنکورهای 9سال قبل یکطرف وسوالات امسال یکطرف خیلی متفاوت وسخت بودن برای من!!! برام جالب بود تو برنامه صعود که شبکه آموزش نشون داد دوتاازاساتید ماهان میگفتن چقدرتستها نرمال وسالم بوده!!! فقط یک سوال دوستانیکه تمرین های کتاب مرجع رو دیدن وحل کردن،آیا تستهای مشابهی درکنکورامسال دردرسهای طراحی و ساختمان دیدن!؟ شادباشید

hooman_hooman

عضو جدید
سلام بنظرمنم خیلی سخت بود و سوالات اصلا نمونه مشابهی نداشتن...! کل تستهای طراحی الگوریتم و ساختمان داده و شبکه کنکورهای 9سال قبل یکطرف وسوالات امسال یکطرف خیلی متفاوت وسخت بودن برای من!!! برام جالب بود تو برنامه صعود که شبکه آموزش نشون داد دوتاازاساتید ماهان میگفتن چقدرتستها نرمال وسالم بوده!!! فقط یک سوال دوستانیکه تمرین های کتاب مرجع رو دیدن وحل کردن،آیا تستهای مشابهی درکنکورامسال دردرسهای طراحی و ساختمان دیدن!؟ شادباشید
والا من که چیزی ندیدم من خیلی تست از ساختمان داده و طراحی زدم. ولی مشابه نبود /شبکه هم دومین سوال حل کردنی هر کاری کردم حل نشد با اینکه فرمول هاشا میدونستم جواب تو گزینه ها نبود

mehrshad67

کاربر فعال
دروس زبان و مدیریت و مهندسی نرم افزار خیلی راحت بود منابع مدیریت از کتاب های رضاییان بود بر خلاف سال پیش که از 6 سوالش 5 تا از مدیریت عمومی الوانی بود . البته سوالات طراحی الگوریتم هم سوالات نرمالی داشت .سوالات شبکه و هوش مصنوعی هم مورددار بود من که از هر کدوم سه تا بیش تر نتونستم بزنم .البته اونجوری هم که دوستان می گن این قدرهام سخت نبود فقط کافی بود که منابع مطالعاتی شون رو به چند کتاب برای هر درس افزایش می دادن ..

sahar_rostami2

عضو جدید
میشه اسم کتاب مدیریت رو کامل بذارید

دروس زبان و مدیریت و مهندسی نرم افزار خیلی راحت بود منابع مدیریت از کتاب های رضاییان بود بر خلاف سال پیش که از 6 سوالش 5 تا از مدیریت عمومی الوانی بود . البته سوالات طراحی الگوریتم هم سوالات نرمالی داشت .سوالات شبکه و هوش مصنوعی هم مورددار بود من که از هر کدوم سه تا بیش تر نتونستم بزنم .البته اونجوری هم که دوستان می گن این قدرهام سخت نبود فقط کافی بود که منابع مطالعاتی شون رو به چند کتاب برای هر درس افزایش می دادن ..

mehrshad67

کاربر فعال
1)اصول مدیریت ، دکتر علی رضاییان ، انتشارات سمت (سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها)
2) مبانی سازمان و مدیریت ، دکتر علی رضاییان ، انتشارات سمت(سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها)

بالا