جدایی نادر از سیمین برنده اسکار شد

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
قبول دارم اون ارزشها دیگه تو جامعه فعلی کمرنگ شده شایدهم کلا ازبین رفته البته نه بین مردم بین..........!
اما دوست من , فیلم روز سوم بیان کننده حالوهوای اون زمان کشوربود نه الان(که بخواد دروغ باشه!) بیا نکننده ایثارروغیرت مردانو زنان ایرانی که تونستن کشوروبا کمترین امکانات نجات بدن! معلومه همچین فیلمی به مذاق(به قول خودم) خارجکی ها خوش نمیاد!
فیلم روزسوم راجع به خرمشهری بود که واقعا باخون نگه داشته شد و آزادیش هم واقعا معجزه خدا بود! این فیلم مثه بقیه فیلمهای کلیشه ای که راجع به دفاع مقدس ساخته میشه نبودکه شمااینجوری درموردش حرف میزنی!
اتفاقا استقبال هم شد!
بحث من اصلا این فیلم نیست ..این فیلم هم یکی از فیلمای معمولی سینما بود البته اینجور فیلما چون درباره جنگن یه پوئن مثبت میگیرن و معمولا موقع جایزه گرفتن حداقل تو جشنواره فجر به خاطر محتوای جنگیشون داورا سعی میکنن یه امتیازاتی بهشون بدن ..مثلا همین جشنواره امسال خیلی از جایزه ها رو فیلمای این شکلی بردن ...
دوست خوبم , منم نمیگم دوست دارم بهم دروغ گفته بشه وچشامو رو واقعیت ببندم !چون خودم دارم حس میکنم میفهمم !
منم بیزارم از وضع ...متنفرم ازهمه کساییکه دم ازمردم میزنن اما منفعت خودشون ارجعیت داره...!
متنفرماز اختلاسو سوءاستفاده از مردم....

اما معتقدم که اینکه بیایم معضلات رو جلوی دشمن جاربزنیم وخودت با دست خودت جلوشون نمایش بدی اصلا کار درستی نیست!
میگن: هیچ وقت مشکلاتتو به کسیکه دوست داره نگو چون غمگینش میکنی و به کسی هم که دشمنت هست هم نگو چون خوشحالتر میشه!
نمیدونم..
ببینیم درآینده چی میشه...

موفق باشی:gol:
همینه که میگم دوست داریم دروغ بشنویم دیگه ..شما هم فیلمایی که بگن همه چیز آرومه رو دوست داری ...چرا نباید فیلم واقعیات جامعه رو نشون بده ؟ فکر کنم ما ایرانی ها تنها کشوری هستیم که عاشق اینجور فیلماییم ....
وگرنه تو کشورهای دیگه مثل همین آمریکا فیلمایی تولید میشن که مستقیم درباره سیاستهای غلط دولت یا اوضاع وخیم اجتماع صحبت میکنن و حتی بزرگنمایی میکنن آخرشم تو جشنواره هاشون بهترین جایزه ها رو برنده میشن .....

بالا