جام ملت های آسیا 2015

جام ملت های آسیا 2015

• مجموع رای دهندگان
    18

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
ژاپنو من دیدم الان هنگ کردم وای واییییییی
ما قهرمان میشدیم خیلی راحت حداقل دوم میشدیم
باعرض پوزش!شما عبرت ندارید؟. خو عرضه و لیاقت ندارن بازیکنای ایران دیگه...! چکار میشه کرد!!. فقط بلدن پول بخورن. پول پول فلوس مانی
ایـــشششش. فوتبالو حذف کنن تو ایران حالشو ببریم!. :D .

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه شما عبرت دارید
شما غیر از فوتبال دیدن یه تفریح تو این مملکت نشونمون بده بعد بیا نظر بده (والا این روزا همه نظر میدن )بازیکنای ایرانی از جون مایه گذاشتن بازیو ندیدی چی میگی!!!!!!!!
باعرض پوزش!شما عبرت ندارید؟. خو عرضه و لیاقت ندارن بازیکنای ایران دیگه...! چکار میشه کرد!!. فقط بلدن پول بخورن. پول پول فلوس مانی
ایـــشششش. فوتبالو حذف کنن تو ایران حالشو ببریم!. :D .

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه شما عبرت دارید
شما غیر از فوتبال دیدن یه تفریح تو این مملکت نشونمون بده بعد بیا نظر بده (والا این روزا همه نظر میدن )بازیکنای ایرانی از جون مایه گذاشتن بازیو ندیدی چی میگی!!!!!!!!
برن گمشن بهتره!.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدافع تیمی که تو محوطه جریمه حریف اخراج بشه مطمئناً نتیجه ای نمیگیره! نمیدونم چرا هیچ حس ناراحتی از باخت فوتبال ایران ندارم!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها خیلی خوب بودن ..........بهشون احسنت میگم ...........و حیف ........واقعا حیف

البته یک نکته رو به برخی باید گفت ........دیدین سربازهای فراری نتونستن به کشورمون کمک کنن بلکه یکی از همین ها بلای جان تیم شد .......امیدوارم عدالت همونطور که گفته شده بود در قبال این ها اتفاق افتاد

بازم از بازی خوب آندو.....رضا .....احسان .....سردار آزمون......سید جلال و .........تشکر میکنم.......هر شکستی مقدمه پیروزی است در تمامی عرصه ها ........امیدوارم از این شکست تلخ و البته نفس گیر درس بگیریم

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها خیلی خوب بودن ..........بهشون احسنت میگم ...........و حیف ........واقعا حیف

البته یک نکته رو به برخی باید گفت ........دیدین سربازهای فراری نتونستن به کشورمون کمک کنن بلکه یکی از همین ها بلای جان تیم شد .......امیدوارم عدالت همونطور که گفته شده بود در قبال این ها اتفاق افتاد

بازم از بازی خوب آندو.....رضا .....احسان .....سردار آزمون......سید جلال و .........تشکر میکنم.......هر شکستی مقدمه پیروزی است در تمامی عرصه ها ........امیدوارم از این شکست تلخ و البته نفس گیر درس بگیریم

من نمیدونم این جمله کی بالاخره میخاد تو فوتبال ما جواب بده!!!
کلا اینهمه ملت دنبال فوتبال اینان،کل هنر فوتبالیستای ما اینه که ب جام جهانی صعود کنن!! بعد نمیدونم چجوریه تیم اول آسیا هم هستیم!!!
وقت خودمونو الکی تلف کردیم با این فوتبال
اونم از باشگاههای اسیامون!!!
اونم از تیم المپیکمون!!!

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تیتر فارس نیوز زننده و بی احترامی به این جونای غیور بود
واقعا متاسفم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم این جمله کی بالاخره میخاد تو فوتبال ما جواب بده!!!
کلا اینهمه ملت دنبال فوتبال اینان،کل هنر فوتبالیستای ما اینه که ب جام جهانی صعود کنن!! بعد نمیدونم چجوریه تیم اول آسیا هم هستیم!!!
وقت خودمونو الکی تلف کردیم با این فوتبال
اونم از باشگاههای اسیامون!!!
اونم از تیم المپیکمون!!!
سلام.....خب باید شرایطش باشه و از طرفی واقعا تجربه کسب .......دوست من ژاپن هم حذف شد .......ژاپن چنتا بازی دوستانه داشت؟

و ما چی؟......انصافا با این تعداد بازی تدارکاتی کار کی روش و بچه ها عالی بود .......و واقعا بازی با عراق خیلی نفس گیر بود .....هرچند همان روز اول دلخور بودیم که سربازهای فراری و کسانی که در جرایمشون جعل کارت معافیت هست چرا همراه این تیم رفتند

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیتر فارس نیوز زننده و بی احترامی به این جونای غیور بود
واقعا متاسفم
تیتر فارس نسبت به توهینی که این آقایون بعد خروج از ایران کردن و تصاویرش هست .......اصلا مسئله قابل توجهی نیست .......امیدواریم عدالت در قبال این آقایون انجام شود

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.....خب باید شرایطش باشه و از طرفی واقعا تجربه کسب .......دوست من ژاپن هم حذف شد .......ژاپن چنتا بازی دوستانه داشت؟

و ما چی؟......انصافا با این تعداد بازی تدارکاتی کار کی روش و بچه ها عالی بود .......و واقعا بازی با عراق خیلی نفس گیر بود .....هرچند همان روز اول دلخور بودیم که سربازهای فراری و کسانی که در جرایمشون جعل کارت معافیت هست چرا همراه این تیم رفتند

سلام
من فقط بحثم این جام نیست
الان ما چند ساله تو اسیا قهرمان نشدیم؟؟؟ چند دوره پیش بود فقط اومدیم سوم شدیم!
الانم با کیا همگروه بودیم؟ امارات بحرین قطر!!! اونوقت چجوری بازی کردیم؟!!!
اومدیم بالا خوردیم به عراق....که عراقم دیگه نمیتونیم بگیم یکی از قدرتهای اسیاست! ما با این تیما اینجوری بازی کردیم.خدا میدونه جلو ژاپن و استرالیا میخواستیم چکار کنیم!
در سطحی باشگاهی هم که کارناممون معلومه!!
کلا فقط هنر این فوتبال صعود به جام جهانیه و لاغیر!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من فقط بحثم این جام نیست
اومدیم بالا خوردیم به عراق....که عراقم دیگه نمیتونیم بگیم یکی از قدرتهای اسیاست! ما با این تیما اینجوری بازی کردیم.خدا میدونه جلو ژاپن و استرالیا میخواستیم چکار کنیم!

عراق رو دوست من دست کم نگیر .........عراق و امارات برای فوتبال برنامه ریزی ای بسیار خوبی داشتند ...........می بینید که ما امارات رو بردیم ولی همین امارات رو ما بردیم !.......آره درک میکنم برای من و شمایی که فوتبال های سابق تیم ملی رو دیدیم این وضعیت اصلا قابل تحمل نیست .........ولی بضاعت فوتبالمون در ال حاضر غیر این نیست ..........تیمی که با دو تا بازی تدارکاتی بره جام .........انتظار داریم مقام بیاره؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین یه چیزی میگم جیگرمون بسوزه
عراق لیگ نداره
میدونی یعنی چی؟؟
یعنی هنوز فوتبالش با فساد آغشته نشده
کاش روزی برسه که همه تیمای ایرانی خصوصی بشن
کاش به جای خرج های میلیاردی و پر کردن جیب اینو اون و شاخ کردن بازیکنا برنامه ریزی میکردن واسه تفریحاته جوونا کاش واسه اشتغال جوونا سرمایه میکردن
کاش و ای کاش ....
سلام
من فقط بحثم این جام نیست

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو دروازه بودم بهتر دفااع میکردم!!فقط قد بلند میکنن!

تو دروازه بودی بهتر دروازه بانی میکردی
اینا کی بازیکن بودن که ...
اینهمه پول خرج میکنن الکی
اینقد استعدادها تو همین شهرائوروستاهای کوچیک هست که اگه اینارو ببرن ، تیم ملی میشه تیم ملی 98 از اونم بهتر.
میان نشون میدن که تیمای خارجی یسری فوتبالیستای نوجوان یا جوان هستن که چندنفرو دریبل میکنن گل میزنن واللا اینجاهم هست اما هیشکی نمیاد ببینه هیشکی استعدادیابی نمیکنه هیشکی هیچکاری نمیکنه.
دیگه مسخرشو درآوردن دیگه .عه

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینقد استعدادها تو همین شهرائوروستاهای کوچیک هست که اگه اینارو ببرن ، تیم ملی میشه تیم ملی 98 از اونم بهتر.
میان نشون میدن که تیمای خارجی یسری فوتبالیستای نوجوان یا جوان هستن که چندنفرو دریبل میکنن گل میزنن واللا اینجاهم هست اما هیشکی نمیاد ببینه هیشکی استعدادیابی نمیکنه هیشکی هیچکاری نمیکنه.

بهتر که بااختن وگرنه الان دیگه خدارو بنده نبودن!!
حق من و امثال شماهارو میخورن و میدن به اینا!! تا ابدم هیچی نخااهند شد.

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
والا اتی بازی میکرد جای همه بازی میکرد
بازیکنا ک فقط مفت میخورن
اخرشم گند میزنن تمام

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتر که بااختن وگرنه الان دیگه خدارو بنده نبودن!!
حق من و امثال شماهارو میخورن و میدن به اینا!! تا ابدم هیچی نخااهند شد.
اهوم راست میگی
آخه چرا اینجوریه؟
یه کارگر بدبخت خودشو جر بده سالی 15 میلیون در میاره حالا اینا واسه ی سال 500 میلیون که چی روزی 2 ساعت تمرین کننو هفته ای 90 دقیقه بازی . خدایی ظلمه .
آخه درستم عمل نمیکنن که اینهمه باندبازیو حق خوری تا کجا؟! یه ذره ازین پولارو واس استعددیابی خرج کنن 100در100 نتیجه ازین بهتر میشه.

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا اتی بازی میکرد جای همه بازی میکرد
بازیکنا ک فقط مفت میخورن
اخرشم گند میزنن تمام

آره خداییش

اتی بازی میکرد لااقل یه مشت میزد تو صورت دروازه بان عراق و به حق اخراج میشد!!;)
اون وقت مربی هم نمیتونست داور رو بهونه سیستم و تعویض های افتضاحش کنه .... :razz:

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز

هرچند من هیچ وقت دوست ندارم مسائل رو بنیادی نگاه کنم!!! اما بنظر من اگه بخوایم حرف از استعداد بزنیم مشکل بزرگتر ما استعداد پروریه نه استعدادیابی!!!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهوم راست میگی
آخه چرا اینجوریه؟
یه کارگر بدبخت خودشو جر بده سالی 15 میلیون در میاره حالا اینا واسه ی سال 500 میلیون که چی روزی 2 ساعت تمرین کننو هفته ای 90 دقیقه بازی . خدایی ظلمه .
آخه درستم عمل نمیکنن که اینهمه باندبازیو حق خوری تا کجا؟! یه ذره ازین پولارو واس استعددیابی خرج کنن 100در100 نتیجه ازین بهتر میشه.

یه اسفند براشون دود کنیم!خخ

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
اتفاقا حقیقی نقش زیادی رو گلها نداشت بیشتر جایگیری اشتباه مدافعا بود
چندتا موقعیت خطرناک رو هم گرفت مثل اون کاشته که با نوک انگشتاش گرفت ..

گل اول 4تا مدافع بجای اینکه بازیکن رو کنترل کنن اومدن تو دروازه و جلو دست و پای حقیقی رو هم گرفتن ! اونوقت احمد یاسین بدون مزاحم ضربه ش رو از بین این همه بازیکن ایرانی میزنه .. شاید اگه یکی از این 4تا اون قسمت رو پوشش میداد احمد یاسین نمیتونست اینقد راحت یه موقعیت داشته باشه

از چند لحظه قبل گل هیچکدوم از بازیکنای ما حواسشون به این بازیکن نبوده و خیلی راحت خودش رو به دروازه رسونده چون تمام بازیکنای ما فقط دنبال بازیکنی بودن که توپ دستش بوده ..

اینم گل دوم بازم همونجوری .. یونس محمود آزاد و راحت ضربه ش رو میزنه در حالیکه مدافعا یه جا جمع شدن

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز

ژاپن به امارات باخت .... توی پنالتی............ ولی فوتبال بازی کرد........ ولی تحقیر نشد............... ولی جنگید.... جنگ فوتبالی!!

ما امارات رو بردیم.... با گل دقیقه 91........ ولی ضد فوتبال بازی کردیم....... ولی تحقیر شدیم.......... گذاشتیم اماراتی ها از لابه لای ما 30-40 تا پاس به هم بدن..... و ما فقط زدیم زیرش....... و وقت تلف کردیم................ و اگه امارات اون بازی احتیاج به برد داشت قطعا ما رو میبرد............. ماهم جنگیدیم.... فقط برای خراب کردن فوتبال ......

این درست نیست که n میلیارد بدیم به یه مربی، برای اینکه 2 ماه توی 1 سال مربیگری کنه.... تازه الآن تورنومنت داشتیم!! اگه جام ملت ها نبود این مقدار رو داده بودیم فقط برای 2 تا بازی تدارکاتی!! (یعنی نهایتا یکی دو هفته!!!) ...........

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این جام تو چند مورد خوب بودیم و تو چند مورد ضعیف ، بعیده با موندن کیروش تو موارد ضعیفمون بهتر بشیم چون کیروش 4 سال تو فوتبال ما بوده و این تیم ماحصل 4 سال گذشته بوده
ما تو شکل دفاع کردن پیشرفت داشتیم ، تو حمایت بازیکنها از هم، نظم و انضباط، تو استفاده از ضربات ایستگاهی اما .... برای حمله کردن تاکتیک خیلی مشخصی نداشتیم و شاید اگه یه بازیساز خوب داشتیم خودش میتونست یکم کمک کننده باشه
دو سال پیش استقلال تو لیگ خودمون با همین داستان قهرمان شد ، بازیهاش تو دفاع منظم تر بود اما تو حمله اتکای زیادی به جباری و خسرو حیدری و ضربات ایستگاهی داشت تا تاکتیک هجومی ، وقتی هم تیمها از دفاع خوب اون سال استقلال رد میشدن، رحمتی بود که عملکرد خوبی داشت. همین پارسالم استقلال عملا کاری برای حمله کردن نمیکرد ، اصلا انگار برای حمله کردن به زمین نیومده ، فقط وقتی گل میزد که یه ضربه ایستگاهی گیرش بیاد ، همینا باعث شده بود از این تیم کلی انتقاد بشه ، اما الان تیم ملی داره به همون شکل ( البته منظم تر و بهتر ولی با همون رویه ) بازی میکنه اما همونایی که از شکل بازی استقلال انتقاد میکردن از کیروش دفاع میکنن و میگن این تاکتیک کیروش عالیه
دیروزم تا وقتی 11-11 بودیم برتری شاید خیلی خیلی کمی نسبت به عراق داشتیم البته شاید اگه واقعا پولادی هم اون کار رو نمیکرد و داور استرالیایی هم حواسش بود که این یه کارت زرد داره ما بازی رو هم میبردیم اما بازیهای قبلی هم به همین شکل بودیم ....
بعضیا هم میگن کیروش باید بمونه چون بازیکنایی مثل پورعلی گنجی و وریا غفوری رو بهمون معرفی کرده در حالی که هیچ حرفی از یحیی گل محمدی و منصوریان و ... که این یکی دو سال تو نفت تهران این بازیکنا رو ساختن نمیزنن

آخرین ویرایش:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حمله بی سابقه کی روش به قلعه نویی و درخشان

کی روش با انتقاد نسبت به برخی مربیان فوتبال گفت: باور کنید اگر الان پاسخ آنها را محکم می دهم فقط به خاطر بازیکنان و فوتبال ایران است و نه به خاطر خودم. مردم باید بدانند که برخی از افراد به فوتبال ایران و تیم ملی لطمه وارد کردند چه مستقیم و چه غیر مستقیم. آنها وقتی تیم باشگاهیشان باخت بازیکنان ملی پوش را ضعیف قلمداد کرده و آنها را علت شکست ها بیان می کردند. آنها با این کار به اعتماد به نفس و کار ملی پوشان لطمه زدند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با خطاب قرار دادن امیر قلعه نویی ، سرمربی استقلال نیز گفت: قلعه نویی این موضوع را رهبری کرد و روند تحریم کردن بازیکنان ملی پوش را از قبل از جام جهانی آغاز کرد در حالی که با من توافق کرده بود که بازیکنان را در زمان‌های لازم در اختیار تیم ملی قرار دهد. شما چه چیزی از این کارها به دست می‌آورید؟ هیچ چیز !

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با انتقاد از قلعه نویی و همیارانش تصریح کرد: آیا این رفتارها درست است؟ دقیقا بر عکس . چون ما مربیان باید در کنار هم باشیم تا راهکاری برای حل مشکلات پیدا کنیم. ایشان گاهی اوقات که نمی خواهد خودش مستقیم چیزی بگوید صحبت‌هایش را از طریق دستیارانش، فیزیوتراپ‌ها پزشکان و افراد دیگر از جمله علی فتح الله‌زاده مدیر عامل پیشین استقلال بیان می کند. آدم های اطراف ایشان هستند که صحبت های او را بیان می کنند.

وی با اشاره به دو مصاحبه منتشر شده درخشان و قلعه‌نویی ادامه داد: خبرگزاری فارس عنوان کرده است علت باخت تیم ملی مصاحبه امیر قلعه نویی است در حالی که این کار یک موضوع کاملا غیر قابل قبول و واهی است. تا جایی که می‌بینید حمید درخشان سرمربی پرسپولیس هم در همین خبرگزاری به تیم ملی حمله می کند و کاملا به بازیکنان بی احترامی می کند. او می گوید عراق را با 10 بازیکن می‌بردیم آن هم با اختلاف گل و می گوید که باید کی روش اخراج شود. شفاف بگویم که من هیچ مشکلی با نظرات مخالف همکارانم ندارم. اما وقتی می بینم آنها با دستکاری در واقعیت‌ها و سوء استفاده از یک رسانه صرفا به خاطر منافع خاص خودشان چنین صحبت هایی را بیان می کنند و به بازیکنان تیم ملی لطمه می‌زنند باید به آنها بگویند که دیگر بس است.

وی با اشاره دوباره به رفتارهای امیر قلعه نویی گفت: ببینید آنها با جواد نکونام و آندرانیک تیموریان در استقلال چه کردند. من درباره بازیکنان دیگر صحبتی نمی کنم چون الان در استقلال هستند. اما آنها با روحیه آن دو بازیکن رفتار خوبی نداشتند و لطمه می زدند تا این بازیکنان در تیم ملی عملکرد خوبی نداشته باشند.

کی روش با انتقاد شدید از حمید درخشان ادامه داد: درباره درخشان هم باید بگویم او چه اختیاری از نظر فکری‌ دارد که درباره تیم ملی دارد حرف می‌زند؟ تا جایی که می‌دانم او زمانی سرمربی تیم ملی زیر 17 سال ایران بوده و بهترین و عملکردی که در آنجا داشته استفاده از بازیکنان صغر سن بوده است. درخشان با بازیکنان صغر سن نیز نتوانست باعث موفقیت ایران شود و آن اقدام شرم‌آور باعث محرومیت چهار ساله ایران شد. او باعث شرم کشور شد. او همچنین در سال 1986 همراه با 13 بازیکن علیه تیم ملی اعتصاب کردند. آنها تیم ملی کشورشان را تحریم می‌کنند. او سرمربی تیم‌های پیکان، شهرداری تبریز و شاهین بوشهر بود که هر سه را به لیگ پایین‌تر فرستاد.

وی افزود: درخشان سرمربی تیم‌های پیکان، تبریز و شاهین بوشهر بود که عملکرد ضعیفی در این تیم‌ها داشت. او همین سابقه را در تیم داماش گیلان و تیم‌های دیگر هم دارد. به این توجه کنید که پرسپولیس در 10 بازی چهار باخت داشت. اینها افتخارات حمید درخشان است و این شخص تیم ملی را مورد انتقاد قرار می‌دهد که چرا تهاجمی بازی نمی‌کنید؟ تیم ملی در هر بازی میانگین گل 1.77 داشته است در حالیکه ایشان سرمربی یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های ایران است اما تا الان به طور میانگین تیمش در هر بازی 1.2 گل زده است. درخشان و البته قلعه‌نویی با این شرایط چطور اجازه اخلاقی به خودشان می‌دهند که درباره تیم ملی اینطور صحبت کنند. این مربیان یک ماه به خاطر لیگ قهرمانان آسیا لیگ را تعطیل می‌کردند. ایشان (قلعه‌نویی) از حمایت‌های تیم ملی به فدراسیون استفاده کرد اما چه دستاوردی داشت؟ هر وقت تیمشان می‌برد نمی‌گویند به خاطر حضور بازیکنان ملی‌پوش است اما هر وقت می‌بازنند تقصیر را به گردن بازیکنان ملی‌پوش می‌اندازند.

سرمربی تیم ملی گفت: امیدوارم آنها به نظرات من احترام بگذارند همان‌طور که من به نظرات‌شان احترام می‌گذاشتم. تا الان آنها حرف می‌زدند اما الان نوبت من است، حرف من بسیار ساده است. خوب نیست بخواهیم به هر شکلی دل همه را به دست بیاوریم. من به نظرات مخالف احترام می‌گذارم اما برخی افراد در گذشته چنان کردند که اکنون از نظر اخلاقی اجازه حرف زدن درباره تیم ملی را ندارند. بهتر است آنها تمرکزشان روی کار خودشان باشد و سعی کنند برای تیم‌های باشگاهی‌شان نتایج بهتری بگیرند.

کی‌روش تاکید کرد: معتقدم فوتبال ایران باید تغییر کند اما این فوتبال با حضور یکسری افراد که می‌خواهند فوتبال ایران را تضعیف کنند و آن را پایین بکشند موفق نمی‌شود. مربیان باید متحد و همدل باشند. متاسفانه چنین آدم‌هایی کار خودشان را انجام نمی‌دهند اما درباره کار بقیه حرف می‌زنند. وقتی نگرش چنین آدم‌هایی عوض نمی‌شود خودشان باید عوض شوند. می‌خواهم شما را سوپرایز کنم و بگویم خود من هم می‌توانم تغییر کنم و مربی دیگری جای من بیاید. شاید ایراد از من است اما حرف کی‌روش این است که این تصمیم برای سرمربیگری تیم ملی در اختیار مسئولین و هواداران است نه مربیان.

سرمربی تیم ملی با تاکید بر اینکه یکسری از آدم‌ها در فوتبال ایران باید تغییر کنند، گفت: برای پیشرفت یکسری آدم‌ها باید عوض شوند. سیستم‌ها در فوتبال ایران باید تغییر کند و متدهای جدید اجرا شود. آدم‌هایی که فوتبال ایران را به پایین می‌کشند یا باید نگرش‌شان را تغییر دهند و یا خودشان تغییر کنند و خاضعانه می‌گویم حتی اگر خود من هم مشکل هستم باید تغییر کنم. هیچ مشکلی نیست من می‌روم اما درست آن است که این تصمیم در اختیار مسئولین و مردم باشد نه مربیانی مثل امیر قلعه‌نویی و حمید درخشان.

وی همچنین گفت: یادمان نرود خداوند در آینده درباره ما قضاوت می‌کند. از ته قلبم می‌گویم که حتی برای همین آدم‌ها آرزوی موفقیت دارم. من هیچ وقت آرزوی شکست مربی دیگری را نکرده‌ام. من کاری نمی‌کنم که مربی دیگر را تخریب کنم یا چوب لای چرخ او بگذارم. پدرم مربی فوتبال بود و یادم داد پس از هر بازی بالاخره یک خانواده اشک می‌ریزد برای همین من هیچ وقت آرزوی بدی برای شخص مقابلم نکردم. هر بازی را که می‌بریم می‌دانم زن و بچه بازیکن تیم مقابل در حال گریه کردن است. در هر بازی یک لحظه به خانواده بازیکنان تیم مقابل هم فکر می‌کنم و برایشان آرزوی بدی ندارم. از نظر من این افراد (قلعه‌نویی و درخشان) استحقاق جایگاهی که به عنوان مربی در فوتبال ایران گرفته‌اند را ندارند. به این دلیل چنین صحبتی را بیان می‌کنم که این دو نفر مسئول یکسری وظایف در ایران هستند اما ما شک نداریم که فقط با دو نفر روبرو نیستیم بلکه پشت آنها گروه‌هایی حضور دارند.

منبع:تابناک