تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 92

elnaz...

عضو جدید
بچه ها گرگان چه طوریه؟ بهتر از غیرانتفاعیه؟ برم دولتی گرگان یا غیرانتفاعی خاوران مشهد :(

jhangard

کاربر بیش فعال
دوستان بین دانشکده های دولتی، یزد و کاشان و همدان کدوم در مجموع بهتره؟ لطفا نظر بدین

jhangard

کاربر بیش فعال
بچه ها گرگان چه طوریه؟ بهتر از غیرانتفاعیه؟ برم دولتی گرگان یا غیرانتفاعی خاوران مشهد :(
مسلمه که دولتی گرگان از غیرانتفاعی بهتره... هم از نظر آموزشی و جو و دانشجوهای بهتر هم از نظر اعتبار فردا تو بازار کار به دولتی یه دید دیگه دارن.

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اون تکمیل ظرفیتی که تو قسمت سراسری هم اومده ما میتونیم شرکت کنیم و بر اساس معدل دیپلم گزینش میشه.
یعنی بعد واحد های 2سال کاردانی رو طتطبیق میزنن؟

تطبیق که میزنن اونم فقط واحدایی که عنوانشون باهم یکی باشه. طرح هم تطبیق نمیخوره!

اما نمیدونم میشه هم تو سراسری شرکت کنیم هم اینجا برا ناپیوسته؟!! :|

آخرین ویرایش:

elnaz...

عضو جدید
مسلمه که دولتی گرگان از غیرانتفاعی بهتره... هم از نظر آموزشی و جو و دانشجوهای بهتر هم از نظر اعتبار فردا تو بازار کار به دولتی یه دید دیگه دارن.
شهره دیگه سخته ولی.
جو دانشگاه های کارشناسی که فقط دختر یا فقط پسرن چه طوره؟
الان من کاردانیم دولتیه که مثه دبیرستان میمونه :biggrin:

elnaz...

عضو جدید
تطبیق که میزنن اونم فقط واحدایی که عنوانشون باهم یکی باشه. طرح هم تطبیق نمیخوره!

اما نمیدونم میشه هم تو سراسری شرکت کنیم هم اینجا برا ناپیوسته؟!! :|
فکر کنم بشه.
ولی اگه اینجوریه که فقط عمومی ها نقشه برداری پرسکتیو و روستا 1 تطبیق میخوره. کلا میشه به اندازهی یک ترم

jhangard

کاربر بیش فعال
شهره دیگه سخته ولی.
جو دانشگاه های کارشناسی که فقط دختر یا فقط پسرن چه طوره؟
الان من کاردانیم دولتیه که مثه دبیرستان میمونه :biggrin:
آره مث دبیرستان میمونه... کلا این یه عیبه که دانشگاه فقط دخترونه یا پسرونه باشه. چون زن و مرد نحوه تعامل با هم رو یاد نمیگیرن.. یه جور رقابت هم همیشه بین دو جنس هست.
اما محاسنی هم داره که یه حُسن خیلی خوبش اینه که دیگه این دخترای خاله زنک تو کلاس نیستن هی پشت سر این و اون حرف و حدیث بتراشن یا هی برا استاد مرد عشوه کرشمه بیان طرح داغونشونو نمره خوب بگیرن...:D (با کمال احترام به همه دخترای کاردرست و با مرام:redface:)

elnaz...

عضو جدید
آره مث دبیرستان میمونه... کلا این یه عیبه که دانشگاه فقط دخترونه یا پسرونه باشه. چون زن و مرد نحوه تعامل با هم رو یاد نمیگیرن.. یه جور رقابت هم همیشه بین دو جنس هست.
اما محاسنی هم داره که یه حُسن خیلی خوبش اینه که دیگه این دخترای خاله زنک تو کلاس نیستن هی پشت سر این و اون حرف و حدیث بتراشن یا هی برا استاد مرد عشوه کرشمه بیان طرح داغونشونو نمره خوب بگیرن...:D (با کمال احترام به همه دخترای کاردرست و با مرام:redface:)
ما که همه ازون کار درستاشیم :cool:
من دوره کاردانی که همه دختر بودن خیلی اذیت شدم. همه بچه بودن حسودی میکردن و جلو استاد آدمو خراب میکردن که خودشونو نشون بدن! خوشم نمیاد دوباره تو اون جو باشم.

ms.shahzad

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من معدل کاردانیم 17.62 بود و الان نمیدونم توی این همه بچه درس خون جایی باسه منم هست که برم تکمیل ظرفیت؟
تنها دانشگاهی که تو تهران میگیره هنر پارسه است و بعدیش رسام کرج

jhangard

کاربر بیش فعال
سلام دوستان عزیز
من معدل کاردانیم 17.62 بود و الان نمیدونم توی این همه بچه درس خون جایی باسه منم هست که برم تکمیل ظرفیت؟
تنها دانشگاهی که تو تهران میگیره هنر پارسه است و بعدیش رسام کرج
آره عزیز معدلت خوبه به احتمال زیاد قبول میشی..
بعدم بچه درسخون دیدی به منم نیشان بده اونو ;)

ms.shahzad

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
کی میدونه کی جواب تکمیل ظرفیت میاد!
ما باید تا 13 بهمن شهریه ترم جدید رو بریزیم، نمیدونم تو دانشگاه غیر انتفاعی قبولم! شهریه بریزم!
ممنون میشم کمک کنید.

donya-70

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
کی میدونه کی جواب تکمیل ظرفیت میاد!
ما باید تا 13 بهمن شهریه ترم جدید رو بریزیم، نمیدونم تو دانشگاه غیر انتفاعی قبولم! شهریه بریزم!
ممنون میشم کمک کنید.
واقعا چرا نتایج رو نمیزنن ؟!

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركتكننده در مرحله تكميل ظرفيت آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1392 مي‌رساند؛ اسامي پذيرفته‌شدگان مرحله مذكور در روز چهارشنبه مورخ 92/11/16از طريق ‌سايت اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org اعلام مي‌گردد.

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مردود شدم فقط هنر وپارس زده بودم..دوستم هم مردود :|

[h=4][/h]
[h=4][/h]

بالا