اعتراض به کم شدن شدید ظرفیت های پذیرش کنکور کاردانی به کارشناسی

amir6969

عضو جدید
سلام به همگی.... باید به ظرفیت ها اعتراض کرد... اعتراض کرد که چرا سال 87 دانشگاه بوعلی همدان پذیرش داشته و بدون اطلاع رسانی سال بعد پذیرش ها حذف شدند... اعتراض کرد که چرا دانشگاه های میراث، زنجان، زابل،قم، تربیت معلم سبزوار باید به طور ناگهانی از لیست سال 88 به بعد حذف بشن... مگر ما رتبه های 2 رقمی و 3 رقمی حتی حق قبول شدن در دانشگاه دولتی حتی شبانه آن را ندارِیم ؟؟؟ دوستانی که رتبه شما 4 رقمی هم شده، اگر ظرفیت دانشگا ه های دولتی بدین گونه کم باشد برای شما هم بد میشود چرا که موسسات غیر انتفایی هم رتبه های بهتری را جذب میکنند.... چه بسا کسانی که باید به این علت به خدمت بروند و چه بسا دخترانی که با رتبه زیر 100 مجبور می شوند به غیر انتفایی بروند.... پس بیاییم همه با هم به سایت اطلاع رسانی و ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در قسمت ثبت مورد(سمت راست سایت) اعتراض خودمون رو به حذف دانشگاه های میراث، زنجان، زابل،قم، تربیت معلم سبزوار و ... اعلام کنید... اگر دقت کرده باشید داشگاه های معروف و صنعتی زیادی در رشته کامپیوتر ظرفیت های زیادی دارند ولی در معماری . . .
سایت ارتباطات مردمی: http://www.saamad.ir قسمت>>>>> ثبت مورد

آخرین ویرایش:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر میکنی کاری میکنن؟ 7روز برا انتخاب رشته وقت داریم 1روزش هم گذشت. تو 1هفته دانشگاها قبول میکنن ظرفیتشونو ببرن بالا ؟ اینا 1 سال رو این برنامه کار کردن حالا ظرف یه هفته به خاطر اعتراض چند نفر ممکنه کاری بکنن؟

amir6969

عضو جدید
فکر میکنی کاری میکنن؟ 7روز برا انتخاب رشته وقت داریم 1روزش هم گذشت. تو 1هفته دانشگاها قبول میکنن ظرفیتشونو ببرن بالا ؟ اینا 1 سال رو این برنامه کار کردن حالا ظرف یه هفته به خاطر اعتراض چند نفر ممکنه کاری بکنن؟

میدونستم اینو میگید ... من این راهو امتحان کردم و نتیجه هم گرفتم.. شما امتحان کنید ضرری نداره... آیه یاس نباشید ... به خدا من این روشو امتحان کردم جواب داده

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونستم اینو میگید ... من این راهو امتحان کردم و نتیجه هم گرفتم.. شما امتحان کنید ضرری نداره... آیه یاس نباشید ... به خدا من این روشو امتحان کردم جواب داده

پس تورو خدا همه رو اردبیل و زنجان تاکید کنید مخصوصا اردبیل:cry:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چي كار بايد بكنم؟؟؟

amir6969

عضو جدید
پس تورو خدا همه رو اردبیل و زنجان تاکید کنید مخصوصا اردبیل:cry:

همه اینا رو .. دانشگاه قم، دانشگاه سبزوار، دانشگاه میراث، دانشگاه زنجان، دانشگاه زابل و..... اگه اینا نباشن واسه همه بد میشه

ناز معمار

عضو جدید
همه اینا رو .. دانشگاه قم، دانشگاه سبزوار، دانشگاه میراث، دانشگاه زنجان، دانشگاه زابل و..... اگه اینا نباشن واسه همه بد میشه
امیر جان چی باید وارد کنیم؟
عنوان اعتراضو چی بزنیم
منم میخوام وارد کنم تا شاید یه اعتراض بیشتر شه و بهتون کمکی بشه

amir6969

عضو جدید
امیر جان چی باید وارد کنیم؟
عنوان اعتراضو چی بزنیم
منم میخوام وارد کنم تا شاید یه اعتراض بیشتر شه و بهتون کمکی بشه

ممنون ناز معمار خانم... عنوان نیاز نداره سازمان رسیدگی کننده رو بزنید وزرات علوم و ماهیت مورد: شکایت! توی توضیحات بگید با اینکه همه دانشگاه های نامبرده( قم و زنجان و میراث و زابل و زنجان و ... ) امکانت لازم برای پذیرش ما رو دارند از این کار خودداری میکنن... چرا مگه ما آدم نیستیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ناز معمار

عضو جدید
ممنون ناز معمار خانم... عنوان نیاز نداره سازمان رسیدگی کننده رو بزنید وزرات علوم و ماهیت مورد: شکایت! توی توضیحات بگید با اینکه همه دانشگاه های نامبرده( قم و زنجان و میراث و زابل و زنجان و ... ) امکانت لازم برای پذیرش ما رو دارند از این کار خودداری میکنن... چرا مگه ما آدم نیستیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دقیقا عین همین؟؟:D
اسم واقعیتو میدی؟
بعدا نبان یقه مونو بگیرن!؟

amir6969

عضو جدید
دقیقا عین همین؟؟:D
اسم واقعیتو میدی؟
بعدا نبان یقه مونو بگیرن!؟

نه دقیقا عین این، مظمونش این باشه، باید همه چی واقعی باشه... اکثر دو الی 3 روز بعدش از نهاد مربوط با نهاد ریاست جمهوری یا نهاد مورد شکایت باهاتون تماس میگیرن من چند مورد پیگیری کردم اینطوری بوده;)

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
گف از کجا میدونید که شرایطشو دارن ولی پذیرش نمیکنن چی بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو از کجا میدونی شرایطشو دارن مارو ادم حساب نمیکنن؟

amir6969

عضو جدید
گف از کجا میدونید که شرایطشو دارن ولی پذیرش نمیکنن چی بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو از کجا میدونی شرایطشو دارن مارو ادم حساب نمیکنن؟

منظورم امکاناته ... همه اینا رشته پیوسته معماری رو دارن !!!!!! حذف کردن که مثلا کلاسشون پاییین نیاد! و کارشناسی ارشد اضافه میکنن که کلاس دانشگاهشون بالا بره

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم امکاناته ... همه اینا رشته پیوسته معماری رو دارن !!!!!! حذف کردن که مثلا کلاسشون پاییین نیاد! و کارشناسی ارشد اضافه میکنن که کلاس دانشگاهشون بالا بره
جالب اینجاس سطح دانشگاشونم همچین بلا نیستا هی واسه من کارشناسی ارشد میگیرن

amir6969

عضو جدید
مثلا چه اتفاق خاصی تو این همه دانشگاه افتاده که تا سال 88 معماری ناپیوسته میگرفتن یهو خودشون زدن به اون راه ؟؟؟؟؟ و به جاش پیوسته میگیرن ؟ به نظر من این در راستای همون ممنوع الطراحی کردن ناپیوسته هاست که بگن شما دولتی نبودید پس نمیتونید طراحی کنید!

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیر خان جالب اینجاس رشته هایی مثل بهداشت و اتاق عمل و این چیزا کلی پذیرش روزانه و شبانه دارن اونوقت ما...

amir6969

عضو جدید
امیر خان جالب اینجاس رشته هایی مثل بهداشت و اتاق عمل و این چیزا کلی پذیرش روزانه و شبانه دارن اونوقت ما...

دقـــــــــــــیقا ! به خوب نکته ای اشاره کردید! اونم چه دانشگاه هایی! همه علوم پزشکی شهرهای بزرگ

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم الان میرم اعتراض بدم هم واسه خاطر شما که تعدادتون بیشتر شه هم یه اولتی ماتومی واسه سال بعد بشه
ایشالا قبول میکنن

joojo_memar

عضو جدید
امیر خان من که هرچی این سایتو بالا پایین کردم نفهمیدم چه جوری شکایتمو بنویسم:confused:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اعتراض دادم چون تو حق دخترا واقعا ظلم بزرگی شده.همه لطفا پیگیری کنین دیگه.خواهش میکنم.خواهش.
از امیرم تشکر میکنم بابت پیگیری و دسترسی.
بچه ها کم کاری نکنین.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها خواهشا اعتراض بدین و ساکت نشینین حتی دخترا .این حق ماست.اگه اعتراض بدیم شاید اردبیل قبول کنن هم دختر بردارن هم پسر

NESSAK

عضو جدید
تشکر از امـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــیر

تشکر از امـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــیر

امیر جان دمت گرم بخاطر این شروع قشنگ
خود من فقط نشسته بودم و غر میزدم اما همین که آدم بایسته و اعتراضشو علنی ابراز کنه چیز دیگه ایه
دستت درست
من چند سال با گروه صامد که زیر مجموعه ی استانداریه همکار بودم و تمام بچه هاش و از جمله مدیریتش که آقای دکتر لاجوردی و آقای فوق العاده باشعور و گلیه هستش رو میشناسم. مطمئنم اگه بتونه کاری بکنه دریغ نمی کنه. اما اگه بذارم دیده بودم توی چه مواردی بهش اجازه جلوتر رفتن رو نمیدادن.... با این حال همین که آدم حرفش رو به جایی برسونه و اعتراض کنه سبک میشه
بازم متشکرم

amir6969

عضو جدید
امیر جان دمت گرم بخاطر این شروع قشنگ
خود من فقط نشسته بودم و غر میزدم اما همین که آدم بایسته و اعتراضشو علنی ابراز کنه چیز دیگه ایه
دستت درست
من چند سال با گروه صامد که زیر مجموعه ی استانداریه همکار بودم و تمام بچه هاش و از جمله مدیریتش که آقای دکتر لاجوردی و آقای فوق العاده باشعور و گلیه هستش رو میشناسم. مطمئنم اگه بتونه کاری بکنه دریغ نمی کنه. اما اگه بذارم دیده بودم توی چه مواردی بهش اجازه جلوتر رفتن رو نمیدادن.... با این حال همین که آدم حرفش رو به جایی برسونه و اعتراض کنه سبک میشه
بازم متشکرم

خواهش میکنمNESSAK جان ;) آره واقعا پیگیری میکنن... من در چند مورد جواب گرفتم... حتی چند روز بعد باهام تماس هم گرفتن

amir6969

عضو جدید
به بقیه هم اطلاع بدید... برنامه های دیگه هم دارم که اعلام میکنم;)

آخرین ویرایش: