تو رو خدا راهنمایی کنید کمک کمک کمک

smtp1000

عضو جدید
سلام من تازه دانشگاه غیر انتفاعی قبول شدم و دارم میرم .. من در کنکور سراسری 34/7 زبان انگلیسی زده ام ایا به من پیشنیاز زبان پیش می خوره یا نه ممنون

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا بخوره یا نخوره کمک چی:D
دانشگاه هرچی بیشتر بهتر مثل بچه نیست که هرچی کمتر بهتر:D

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من تازه دانشگاه غیر انتفاعی قبول شدم و دارم میرم .. من در کنکور سراسری 34/7 زبان انگلیسی زده ام ایا به من پیشنیاز زبان پیش می خوره یا نه ممنون

برای اینکه اطلاعاتت کاملاً در این خصوص تکمیل شه من آیین نامه آموزشی رو که در ایران عمل میشه برات میذارم دانلود کن بخون

دانلود

این طور پست ها رو توی قسمت درخواست ها بزن plz :child:

meisam_1296

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من تا اونجائی که اطلاع دارم پائین 33.3 در صد پیش میخوره.

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
من تا اونجائی که اطلاع دارم پائین 33.3 در صد پیش میخوره.

آقا چرا خودتون رو اذیت میکنید من که PDF آیین نامه وزارت علوم رو گذاشتم تو پست های فبلی اونجا از ابتدای امر نحوه ثبت و نام تا.......... حذف و اضافه , تطبق واحد و ... توضیح داده شده

smtp1000

عضو جدید
این که شما گزاشتید را یکبار خودت بخون ببین میفهمی چطور پیش نیاز میدهند اصلا 3 خط حرف زده

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
دروس پيشنياز

ماده 12ـ آن دسته ازپذيرفته شدگان آزمون سراسري ورودي دانشگاهها در دوره هاي كارداني، كارشناسي و كارشناسي ارشد پيوسته در همه رشته هاي تحصيلي كه نمره خام امتحان آنها، در آزمون ورودي، در يك يا چند درس، به تشخيص شوراي آموزشي دانشگاه پذيرنده، از حد نصاب معيني كمتر باشد، موظفند حسب نياز رشته دروسي را كه آن دانشگاه تعيين مي كند به عنوان دروس جبراني يا (پيشنياز دانشگاهي ) علاوه بر دروس مندرج در برنامه مصوب بگذرانند.

تبصره 1 ـ تعيين نوع درس، تعداد واحد، ريز مواد، نحوه ارائه، و زمان تدريس دروس پيشنياز دانشگاهي برعهده شوراي آموزشي دانشگاه پذيرنده است.

تبصره 2ـ سازمان سنجش آموزش كشور، موظف است پس از اعلام نتايج آزمون ورودي، كارنامه پذيرفته شدگان مشتمل بر نمره خام آنها را در هر يك از مواد امتحاني در اختيار دانشگاههاي ذي ربط قرار دهد.

تبصره 3ـ ارائه دروس پيشنياز دانشگاهي و چگونگي اجراي آنها در دانشگاهها، از هر حيث، مانند دروس دانشگاهي و تابع مقررات آموزش عالي است.

نمره اين دروس در كارنامه دانشجو ثبت و در ميانگين نمرات پايان نيمسال و همچنين در ميانگين كل نمرات دانشجو، محاسبه مي شود و در مشروطي، قبولي يا ردي دانشجو نيز تأثير دارد.

تبصره 4ـ به حداكثر طول دوره تحصيل دانشجوياني كه حداقل 8 واحد از دروس پيشنياز دانشگاهي را گذارنده باشند، يك نيمسال تحصيلي افزوده مي شود.

بالا