راهنماییم کنید لطفا (معرفی کتاب و جزوه برای ارشد»

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
سلام....
من میخوام برای ارشد تغییر گرایش بدم و عمران سازه شرکت کنم...
الان میخوام کتاب بگیرم ولی نمیدونم چه کتابایی خوبه که بخونمشون...
اگر میشه لطف کنید چند تا کتاب خوب بهم معرفی کنید که در اولین فرصت تهیشون کنم......کتابایی که هم نکات مفهومی رو گفته و هم تست داره..
ممنون میشم..

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام . مجموعه کتاب های ( سری عمران ) بسیار مناسب هستند . اما به نظر من شما در ارشد به مشکل بر میخورید . اگه گرایش راه و ترابری رو بخونید بهتره اما سازه برای خود عمرانیا سخته . دروس استاتیک و مقاومت مصالح و تحلیل سازه 1و 2 و سازه های بتنی و فولادی 1 و 2 رو باید مسلط باشید . این نظر منه بازم هر جور خودتون صلاح میدونید

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
سلام . مجموعه کتاب های ( سری عمران ) بسیار مناسب هستند . اما به نظر من شما در ارشد به مشکل بر میخورید . اگه گرایش راه و ترابری رو بخونید بهتره اما سازه برای خود عمرانیا سخته . دروس استاتیک و مقاومت مصالح و تحلیل سازه 1و 2 و سازه های بتنی و فولادی 1 و 2 رو باید مسلط باشید . این نظر منه بازم هر جور خودتون صلاح میدونید

مرسی....
کتابای راه و ترابری مگه خیلی متفاوت تر هستن؟؟

behrooz civil

کاربر ممتاز
راه ترابری بسیار به رشته نقشه برداری نزدیکه و از طرفی خبری از محاسبات پیچیده سازه نیست

behrooz civil

کاربر ممتاز
طرح هندسی راه _ روسازی راه _ مهندسی ترابری - ترافیک - راه آهن - مهندسی فرودگاه _ مهندسی تونل _ و تو ارشد دروس مدیریت و نگه داری راه ها - ریاضیات عالی مهندسی - طرح هندسی راه پیشرفته - طرح روسازی پیشرفته - آزمایشگاه قیر و آسفالت - و....

بالا