توضیح درباره مواد سرامیک

1171370

عضو جدید
با سلام من ورودی جدید مواد سرامیک دانشگاه شهرکرد هستم میخواستم درباره این رشته و بازار کار و امکانات دانشگاه مطالبی بدانم و اینکه آیا امکان تغییر گرایش وجود دارد یا نه ؟

aim-59

عضو جدید
با سلام من ورودی جدید مواد سرامیک دانشگاه شهرکرد هستم میخواستم درباره این رشته و بازار کار و امکانات دانشگاه مطالبی بدانم و اینکه آیا امکان تغییر گرایش وجود دارد یا نه ؟
:w23:بهت تبریک عرض میکنم

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز

برای چی می خوای تغییر گرایش بدی؟
رشته سرامیک مدرن ترین رشته مهندسی و کاربردی ترین رشته است بازارکارش هم خوبه نگرانه کارش نباش فقط درس بخون سواد داشته باشی

mina houshmand

عضو جدید
توضیح درباره مواد سرامیک

سلام بهت تبریک میگم:smile:من هم دانشجوی سال اول مواد سرامیک از دانشگاه تبریزم.

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيز
تبريك مي گم
اين رشته تو تمام دنيا جزو 3 رشته اول محسوب مي شه و تو هر زمينه اي مي تونه وارد بشه . البته تو ايران هنوز خيلي جاي رشد داره.
به طور كلي بازار كار بسته به توانايي آدمها داره. اگه يه نفر هم سواد علمي بالايي داشته باشه و هم به زبان و نرم افزار هاي كامپيوتري وارد باشه مطمئنن براي كار به مشكل بر نمي خوره. اينو با اطمينان ميگم . چه تو اين رشته و چه تو رشته هاي ديگه.
در ضمن براي تغيير گرايش خيلي زوده كه تصميم بگيري . هرچند كه من خودم سراميكم و توصيه هم مي كنم كه سراميك بموني ولي حداقل تا ترم 3 صبر كن كه تفاوت ها رو درك كني بعد. چون تازه از خواص فيزيكي به بعده كه درسها متفاوت مي شن.
فراموش هم نكن ترم اول خيلي بايد حواست رو جمع كني چون هنوز معني اين جمله معروف كه دانشگاه با دبيرستان فرق مي كنه رو درك نكردي
اميدوارم موفق باشي:gol:

12130042

عضو جدید
سلام منم ترم 2 سرامیک دانسگاه ملایر هستم تا جایی کل شنیدم بازار کارش خوبه