تمرین گروهی آزمون طراحی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چی شو متوجه نشدی.راستی عارفه.فرزاد...بچه های دیگه کجان؟

عارفه اینترنتش تموم شده، فرزادو نمیدونم!!
خب نوشته هر 3 متر یک پاگرد بعد از 3 متر به ازای هر متر اضافه شدن 0.5 درصد از شیب کم میشه، با حسابی که من کردم مثلا تو 120 سانت ارتفاع در آخر شیب 8 درصدیمون به 6 درصد میرسه!!
سرگیریشم نمیدونم چه طوریه!
الان این بچه هایی که پارسال رمپ گذاشتن اول رمپشون که تو پارکینگ سرگیری داره(یعنی ارتفاعو کم میکنه :) )

saraafsoon

عضو جدید
عارفه اینترنتش تموم شده، فرزادو نمیدونم!!
خب نوشته هر 3 متر یک پاگرد بعد از 3 متر به ازای هر متر اضافه شدن 0.5 درصد از شیب کم میشه، با حسابی که من کردم مثلا تو 120 سانت ارتفاع در آخر شیب 8 درصدیمون به 6 درصد میرسه!!
سرگیریشم نمیدونم چه طوریه!
الان این بچه هایی که پارسال رمپ گذاشتن اول رمپشون که تو پارکینگ سرگیری داره(یعنی ارتفاعو کم میکنه :) )
منم دقیق نمیدونم توروش بنویس شیب8 درصد بعدشم به عرض0.5 سانت اضافه کن سعی کن ان پایینم چیزی نداشته باشی هرجاهم دیدی قضیه بوداره مثل سال92 پله بده بره پایین طبقه پایینشو

holooooooo

کاربر ممتاز
من الان فقط یه پرینت از مبلمان دارم..اگه میشه راهنمایی کنید چه کار کنم..چجوری از این پرینت استفاده کنم..مرسی مرسی مرسییی

از پرینت ! فک کنم زیرشو سیاه کنید بعد از رو با مداد بکشید بیفته رو شیتتنون بعد با راپبد با دست مبلماناتونو تمیز بکشیر!! حتما نباید با شابلون مبلمان کشید

holooooooo

کاربر ممتاز

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه ها دیوار تاسیساتم باید ضر حریق باشه و 20 سانتی؟؟؟

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه ها بریم بخوابیم دیگه فردا میمیییریما!!! 8 ساعته ......... یا خدا زنده از این امتحان بیایم بیرون :redface:

holooooooo

کاربر ممتاز
فکرکنم درسته 20 سانت دیوارضد حریق بنویس

مرسی.. ما که همه چیو ضد حریق گرفتیم اینم روش :)
ص 95 مبحث 3 رو ببین؟؟؟ انگار معنیش اینه دیوار بین دو ساختمونم باید ضد حریق باشه؟

آره؟!!!! :(

ali kocholomoch

عضو جدید
دوستان کد زیر زمین رو بگیریم -150 و کد همکف مثبت 120 باشه اون موقع کل فاصلمون میشه 480 درسته ؟

بهد من بخوام ارتفاع هر پله رو 20 بگیرم 24 تا پله می خوره ؟

درسته ؟

saraafsoon

عضو جدید
مرسی.. ما که همه چیو ضد حریق گرفتیم اینم روش :)
ص 95 مبحث 3 رو ببین؟؟؟ انگار معنیش اینه دیوار بین دو ساختمونم باید ضد حریق باشه؟

آره؟!!!! :(
عزیزم مبحث من ویرایش جدیده شاید به خاطراین چیزی پیدانکردم ولی تا میتونی همش ضدحریق بنویس اماوالا مهم دراوردن پلان اینا جزئیاته ایشالا فرداامتحانمونو خوب میدیم مثل اجرا نمیشه

holooooooo

کاربر ممتاز
عزیزم مبحث من ویرایش جدیده شاید به خاطراین چیزی پیدانکردم ولی تا میتونی همش ضدحریق بنویس اماوالا مهم دراوردن پلان اینا جزئیاته ایشالا فرداامتحانمونو خوب میدیم مثل اجرا نمیشه
ایشالااااا

saraafsoon

عضو جدید
دوستان کد زیر زمین رو بگیریم -150 و کد همکف مثبت 120 باشه اون موقع کل فاصلمون میشه 480 درسته ؟

بهد من بخوام ارتفاع هر پله رو 20 بگیرم 24 تا پله می خوره ؟

درسته ؟
ارتفاع پلرو دیگه بترکه مجبورشدی18 بگیر 20 نمیشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.