تمرین گروهی آزمون طراحــی - مرداد 94

تمرین گروهی آزمون طراحــی - مرداد 94

• مجموع رای دهندگان
    74
وضعیت
موضوع بسته شده است.

maryam zarghami

عضو جدید
سلام بر همه ی دوستان معمار
از همه ی دوستان دعوت میشود در تمرین گروهی ویژه مرداد 94 شرکت فرمایند. :gol:

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس ضرغامی ممنون بابت ایجاد این تایپیک! امیدوارم در این تاپیک بتونیم با کمک همدیگر به نتیجه دلخواه برسیم!

از دوستان با تجربه استدعاء دارم با توجه به معرفی منابع آزمون این دوره ! روش مطالعه را براساس اولویت بندی دروس پایه با ترتیب مناسبی برای استارت شرح دهند!

سپاس

gima

عضو جدید
salam
az alan khoda ghovat
rasti yaki az mohandesa emtehan abano 30 shode paydash konim va azash khahesh konim karesho baramoon bezare

hl-architecture

عضو جدید
سلام دوستان
تایپیک خیلی خوبیه.دوستانی که امتحان دادن اگه کمک کنن ممنون میشیم.که از کی بخونیم و چطور.
اینکه امتحان مرداده مطمینین؟

سلام دوستان یاعلی بگیم ویه برنامه بلند مدت ویه استراتژی خوب بریزیم که بدونیم چکارباید بکنید گام به گام همه با هم پیش بریم اصلا هم زود نیست کار نیکو از پر کردن است ما که دیگه نمیخایم عمرمون تلفب بشه بس یاعلی

وسعت

عضو جدید
اول شروع کنید کل تاپیک های گذشته را خوندن و نکته برداری
اولش مبهمه ولی کم کم راه می افتید

gima

عضو جدید
اوکی اگه خواستین باکس پله آزمون آبان رو حل کنید خبرم کنید:)

gima

عضو جدید
سلام مهندس وسعت لطفا اگه براتون امکان داره کدی باکس پله تون رو تا همکف با کد ارتفاعی و همه چی برامون میذاریین؟

وسعت

عضو جدید
سلام مهندس وسعت لطفا اگه براتون امکان داره کدی باکس پله تون رو تا همکف با کد ارتفاعی و همه چی برامون میذاریین؟

هیچی از نقشه هلم ندارم.....همش تو ذهنمه....الاننم انقددددددد درگیرم که....بچه ها گذاشتن....برای همه ی جور میشه

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
وسعت من فکر کنم کارتورو داشته باشم!

MK6

کاربر بیش فعال
سلام به همه دوستان عزیز، بچه ها بنظرتون از الان زود نیست، بهتر نیست جواب اعتراضا بیاد بعد شروع کنیم؟؟؟

ببخشید اسپم میذارم
سلام دوستان من یه سوال دارم ممنون میشم اگه اطلاع دارید راهنمایی کنیدمن خرداد اجرا قبول شدم چون یه سال بیمه نداشتم گفتن بیمه بیار الان با این کلاسی که گذاشتن و گفتن کسایی که خرداد قبول شدن تا تیر ماه میتونن اقدام کنن ولازم نیست کلاس شرکت کنن یعنی دیگه اون شرط بیمه رو برداشتن؟

aydaaaa

کاربر بیش فعال
ببخشید اسپم میذارم
سلام دوستان من یه سوال دارم ممنون میشم اگه اطلاع دارید راهنمایی کنیدمن خرداد اجرا قبول شدم چون یه سال بیمه نداشتم گفتن بیمه بیار الان با این کلاسی که گذاشتن و گفتن کسایی که خرداد قبول شدن تا تیر ماه میتونن اقدام کنن ولازم نیست کلاس شرکت کنن یعنی دیگه اون شرط بیمه رو برداشتن؟

منم دقیقا تو شرایط شمام. اگه تا تیرماه اون یه سال بیمه رو پر کنی میتونی پروانه بگیری و نیازی نیست دیگه اون دوره ها رو بگذرونی ولی اگه تا تیر یه سالتون پر نشه باید دوره هارم بگذرونین.

منم دقیقا تو شرایط شمام. اگه تا تیرماه اون یه سال بیمه رو پر کنی میتونی پروانه بگیری و نیازی نیست دیگه اون دوره ها رو بگذرونی ولی اگه تا تیر یه سالتون پر نشه باید دوره هارم بگذرونین.
ممنون ، اگه 8 ماه بشه چی؟ شما از کجا پرسیدی؟

bagher66

عضو جدید
به 2 تا مهندس معمار بگین براتون امضاء بزنن که 3 سال سابقه کار تو شرکتشون دارین اونوقت نیاز به بیمه نیست میتونین پروانه بگیرین ،یه فرم های خود نظام بهتون میده یه [FONT=&quot]صفحه 1 [/FONT]واسه اونایی که 3 سال بیمه دارن ،[FONT=&quot]صفحه 2 [/FONT]ولی اگه بیمه ندارین 2 تا مهندس معمار پایه 1 میتونن براتون امضاء بزنن
[FONT=&quot] تکميل فرم گواهي اشتغال بکار مهند سي ( صفحه 1 يا2 )- ( داشتن حداقل سه سال سابقه کار الزامي مي باشد).[/FONT]

آخرین ویرایش:
به 2 تا مهندس معمار بگین براتون امضاء بزنن که 3 سال سابقه کار تو شرکتشون دارین اونوقت نیاز به بیمه نیست میتونین پروانه بگیرین ،یه فرم های خود نظام بهتون میده یه [FONT=&quot]صفحه 1 [/FONT]واسه اونایی که 3 سال بیمه دارن ،[FONT=&quot]صفحه 2 [/FONT]ولی اگه بیمه ندارین 2 تا مهندس معمار پایه 1 میتونن براتون امضاء بزنن[FONT=&quot] تکميل فرم گواهي اشتغال بکار مهند سي ( صفحه 1 يا2 )- ( داشتن حداقل سه سال سابقه کار الزامي مي باشد).[/FONT]
مهندس برای پروانه اجرا میگما؟

kmaleki

عضو جدید
سلام،خدمت مهندسای عزیز،لطفا درمورد جزوه ها هم بگید چیکار کنیم،چندتایی تو اینترنت هس برا فروش،اونایی که تجربه خرید این جزوه هارو دارن لطفا کمک کنن،اگه بشه باهم جمع شیم بخریم خیلی خوب میشه ها،دوستان نظرشون چیه؟

bagher66

عضو جدید
مهندس برای پروانه اجرا میگما؟

برای اجرا حتما باید نظارت یا طراحی قبول شده باشی وگرنه پروانه بهت نمیدن،اگه نظارت داری میتونی اجرا ونظارت باهم پروانش بگیری اگه فقط اجرا قبول شدی تا زمانی یکی از آزمون نظارت یا طراحی قبول نشی نمیتونی پروانه بگیری من خودم آذر اجرا قبول شدم بهم پروانه ندادن بعد خرداد نظارت و طراحی قبول شدم اونوقت پروانه نظارت واجرا وطراحی بهم دادن 2 تا مهندس پایه 1 و2 برام امضا زدن همون فرم گواهی اشتغال بکار مهندسی صفحه 2 رو پر کردن سه سال برات سابقه کار مینویسن که تو چه پروژه هایی کار کردی . بعدش باید ببری دفاتر ثبت اسناد رسمی و مهندسان اونجا باید بیان امضا کنن.

آخرین ویرایش:

bagher66

عضو جدید
برای اجرا حتما باید نظارت یا طراحی قبول شده باشی وگرنه پروانه بهت نمیدن،اگه نظارت داری میتونی اجرا ونظارت باهم پروانش بگیری اگه فقط اجرا قبول شدی تا زمانی یکی از آزمون نظارت یا طراحی قبول نشی نمیتونی پروانه بگیری من خودم آذر اجرا قبول شدم بهم پروانه ندادن بعد خرداد نظارت و طراحی قبول شدم اونوقت پروانه نظارت واجرا وطراحی بهم دادن 2 تا مهندس پایه 1 و2 برام امضا زدن همون فرم گواهی اشتغال بکار مهندسی صفحه 2 رو پر کردن سه سال برات سابقه کار مینویسن که تو چه پروژه هایی کار کردی . بعدش باید ببری دفاتر ثبت اسناد رسمی و مهندسان اونجا باید بیان امضا کنن.

دستورالعمل ثبت نام آزمون

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    31.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

holooooooo

کاربر ممتاز
مهندس ها باید برن دفتر اسناد رسمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شوخی نکن!!!!!!!!!!!!!

نه من که نرفتم دفترخونه،دوستمم نرفت اصلا دفترخونه لازم نداره این قسمتش،فقط برای برابر اصل کردن مدارکم خودم رفتم: شناسنامه،کارت ملی،مدارک تحصیلیو اینا 4هزار تومنم شد حدودا

b_arch_5

کاربر بیش فعال
یکی از دوستان میتونه یه توضیحی درباره آزمونه طراحی بده؟
من اولین باره میخوام شرکت کنم ممنون میشم کسی توضیح بده:smile:

holooooooo

کاربر ممتاز
یکی از دوستان میتونه یه توضیحی درباره آزمونه طراحی بده؟
من اولین باره میخوام شرکت کنم ممنون میشم کسی توضیح بده:smile:

یه امتحان 8 ساعته که طراحیه مسکونی میخواد سوالاشو ازتوسایت مقررات ملی ببین
زیرزمینو همکفو اولو دوم به اضافه ی بامو مقطع

bagher66

عضو جدید
مهندس ها باید برن دفتر اسناد رسمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شوخی نکن!!!!!!!!!!!!!

اره من که پروانه طراحی ونظارت واجرا گرفتم مهندس ها اومدن دفتر اسناد رسمی اونجا برام امضا زدن.تازه کپی شناسنامه و کارت ملی مهندس ها هم میخواد ،این برای اونایی هست که 3 سال بیمه ندارند

وسعت

عضو جدید
هلو خانم هنوز منابع آزمون رو که طبق آخرین ویرایش هست معرفی نکردن حالا شما چطور میخایید کتابهای اجراتونو با ویرایش قدیم بفروشید؟؟؟؟؟؟؟

ی سری منابع ویرایش ندارد..مثلا جوش هر سال هست و ...
معمولا چند تا تغییر میکنه

azad arc

عضو جدید
ی سری منابع ویرایش ندارد..مثلا جوش هر سال هست و ...
معمولا چند تا تغییر میکنه
بله شما درست میفرمایید ولی اکثرمنابع آزمون اجرا یا نظارت از مباحث مقررات ملی هستش تا این کتابها مثلا جوش و گودبرداری و اینا ..ولی خب الان رفتم تو سایت مقررات منابع ازمون 94 رو اعلام کردن اخه سری قبل رفتم هنوز منابع ازمون 93 رو سایت بود به هر حال ممنونم از پاسختون مهندس عزیز

وضعیت
موضوع بسته شده است.