تفکیک جنسیتی در دانشگاه ها

تفکیک جنسیتی در دانشگاه ها

• بله

رای: 19 12.6%
  • خیر

رای: 104 68.9%
  • برایم فرقی ندارد

رای: 28 18.5%

• مجموع رای دهندگان
    151

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دوستان عزیز سلام

شما هم از این طرح خبر دارید؟
مدتی هست که زمزمه ی تفکیک دختر ها و پسرها در دانشگاه ها به گوش میرسه
و حتی خبر رسیده که در دانشکده ی علوم سیاسی آزاد تهران اجرا هم شده

حالا شما که دانشگاهی هستید، با تفکیک جنسیتی موافقید یا مخالف ؟ دلیل؟

اگر خبر بدن از همین فردا کلاس ها جدا برگذار میشه، چه واکنشی نشون میدید؟
..

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
آری...ما نیز شنیده ایم....

100% مخالف میباشم!!! به هزار و یک دلیل!!!

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای من که فرقی نمیکنه. هرچند دیگه تو محیط دانشگاه نیستم و اون موقع هم که بودم تفکیک شده خدایی بودیم ولی در کل کار اشتباهیه. هرچند که به حال من فرقی نمیکنه. هر چقدر این فاصله بین جنسیت ها رو به سنین بالاتر موکول کنن به ضرر هر دو هست. همین الان هم مشکلات زیادی در رابطه با عدم شناخت صحیح از جنس مخالف وجود داره که دلیلش تفکیک جنسیتی تا سال های اول دانشگاه هست.

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب چندتا دلیل از اون هزار یک تا رو بگو !

خب ببین...ما از وقتی چش وا کردیم اگه دختر بودیم ببخشین میگفتن پسر بده!!! اَخه!!! لولوئه!!! مبادا طرفش بری هااااااا....:eek: واسه پسرا هم همینطور....شاید حالا مهد کودک با پسر ها آشنایی داشته باشین اما تمام دوران تحصیل تا دانشگاه جدا از اونها زندگی میکنین...مگه این دخترا و پسرا فردا پس فردا نمیخوان ازدواج کنن و تشکیل خانواده بدن؟! خوب چه جوری همو بشناسن؟! مگه همه ی پسرا مثل برادر یا پدر آدمن؟! یا دخترا مثل خواهر و مادر آدم؟! فکر میکنین الان واسه چی آمار طلاق انقد بالا رفته و روز به روز هم داره بالاتر میره؟! واسه همین عدم شناخت صحیح طرف مقابله دیگه!!
همه با خوش خیالی به اینکه همه ی دخترا یا پسرا مثل همونایین که تو فامیل دور و برمون ریخته و دیدیم و میشناسیم...وقتی ازدواج میکنن میبینن نه خیررررررررر...از این خبرا نیس!!!!
تصوراتمون خیلی با واقعیت فرق میکنه!!! مهم ترین دلیلش هم همینه که گفتم...البته نمیگم واسه اینکه همو بشناسن حتما باید با هم دوست باشنااااااا...نه ...همین روابط محدود تو دانشگاه هم کفایت میکنه تا آدم مث کبک سرش زیر برف نباشه!!!

اگه همینم نباشه که وا مسیبتاااااااااااا.....یهو بیان خیابونو تیغه کنن بگن خانوما اینور...آقایون اونور دیگه!!!!:razz:

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب ببین...ما از وقتی چش وا کردیم اگه دختر بودیم ببخشین میگفتن پسر بده!!! اَخه!!! لولوئه!!! مبادا طرفش بری هااااااا....:eek: واسه پسرا هم همینطور....شاید حالا مهد کودک با پسر ها آشنایی داشته باشین اما تمام دوران تحصیل تا دانشگاه جدا از اونها زندگی میکنین...مگه این دخترا و پسرا فردا پس فردا نمیخوان ازدواج کنن و تشکیل خانواده بدن؟! خوب چه جوری همو بشناسن؟! مگه همه ی پسرا مثل برادر یا پدر آدمن؟! یا دخترا مثل خواهر و مادر آدم؟! فکر میکنین الان واسه چی آمار طلاق انقد بالا رفته و روز به روز هم داره بالاتر میره؟! واسه همین عدم شناخت صحیح طرف مقابله دیگه!!
همه با خوش خیالی به اینکه همه ی دخترا یا پسرا مثل همونایین که تو فامیل دور و برمون ریخته و دیدیم و میشناسیم...وقتی ازدواج میکنن میبینن نه خیررررررررر...از این خبرا نیس!!!!
تصوراتمون خیلی با واقعیت فرق میکنه!!! مهم ترین دلیلش هم همینه که گفتم...البته نمیگم واسه اینکه همو بشناسن حتما باید با هم دوست باشنااااااا...نه ...همین روابط محدود تو دانشگاه هم کفایت میکنه تا آدم مث کبک سرش زیر برف نباشه!!!

اگه همینم نباشه که وا مسیبتاااااااااااا.....یهو بیان خیابونو تیغه کنن بگن خانوما اینور...آقایون اونور دیگه!!!!:razz:
به ما پسرا هم گفتن دخترا هلواند

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
برای من که فرقی نمیکنه. هرچند دیگه تو محیط دانشگاه نیستم و اون موقع هم که بودم تفکیک شده خدایی بودیم ولی در کل کار اشتباهیه. هرچند که به حال من فرقی نمیکنه. هر چقدر این فاصله بین جنسیت ها رو به سنین بالاتر موکول کنن به ضرر هر دو هست. همین الان هم مشکلات زیادی در رابطه با عدم شناخت صحیح از جنس مخالف وجود داره که دلیلش تفکیک جنسیتی تا سال های اول دانشگاه هست.

بله موافقم...
ای کاش قبل از اجرا ‏عواقبش رو هم در نظر بگیرن...

دانشگاه ما از ترم پیش شروع شده آبجی آوا
فک کنم داریم برمیگردیم به عصر حجر

شما تو کدوم دانشگاهین؟؟؟!!!!

در این مورد عقد موقت رو پیشنهاد میدن!
به جای اینکه تو دانشگاه حرف بزنیم باید عقد موقت کنیم...!

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
در این مورد عقد موقت رو پیشنهاد میدن!
به جای اینکه تو دانشگاه حرف بزنیم باید عقد موقت کنیم...!

هااااااااااااااااااااااااااااااان؟؟؟؟!!!!!

اگه قرار باشه من با هر پسری تو دانشگاه حرف میزنم عقد کنم که دیگه واویلا داره!!!!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
هااااااااااااااااااااااااااااااان؟؟؟؟!!!!!

اگه قرار باشه من با هر پسری تو دانشگاه حرف میزنم عقد کنم که دیگه واویلا داره!!!!

این دیگه مشکل خودمونه !!!!!!!

این راه حل رو یکی از نمایندگاه مجلس داده بوده
البته علنی نه

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دیگه مشکل خودمونه !!!!!!!

این راه حل رو یکی از نمایندگاه مجلس داده بوده
البته علنی نه

میشناسمش مارمولکو!!! نماینده نبود...وزیر علوم بود...نفسش از جای گرم در میاد!!! اتفاقا اومده تو تالار حکمت دانشگاه گیلان علنی اعلام کرده!!!
(اگه دانشگاه ایسابوم هوره اینه گلا گودم!!!
)

samira5

عضو جدید
من علم وصنعتم اخه بعضی جاها جداکردن درسا رو
ما که کلا معرفمون جداست
اما هم فکر کنم کم کم اجرایی بشه این طرح

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب حالا از بحث دور نشیم آبجی آوا میاد دعوامون میکنه
تو دانشگاه ما که همه چی جداست
فقط سایت دانشگاه مختلط بود که جداش کردند...

:eek::eek::eek: واقعا؟؟؟!!! حتی کلاسا!!!؟؟؟:surprised:

همچین میگم واقعا انگار دانشگاه خودمون بهتره!!!

همه جا همینجوره...فقط راهروهای دانشگاه و حیاطش مختلطه!!!:razz:

zahra-FARZIN

عضو جدید
براي من كه هيچ فرقي نداره فعلا چون دانشگاه فني هستم و دانشگاه دخترونه پسرونه جداست البته تو مقطع كارداني اما ايشاا... از سال ديگه كه كارشناسي ميخوام برم و مختلط ...معلوم كه فرق ميكنه
تو روابط اجتماعي جوونا خيلي تاثير داره...

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek::eek: واقعا؟؟؟!!! حتی کلاسا!!!؟؟؟:surprised:

همچین میگم واقعا انگار دانشگاه خودمون بهتره!!!

همه جا همینجوره...فقط راهروهای دانشگاه و حیاطش مختلطه!!!:razz:
تازه فاصله بین صحن دانشگا تا سلف رو که حدود 10 متر بود یه زمان دیوار کشیدن...

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
از راهنمایی که هرچی کلاس میرفتم مختلط بوده تا آخر دبیرستان ، دانشگاه مختلط باشه یا نباشه فرقی نمیکنه.

ولی مختلط نباشه کیفش بیشتره :D

samira5

عضو جدید
عجب خب واسه ما فقط معارف جداست البته اینم بگم که ورودی هامونم جداست
جلوی در زهرا خانوم کدوم دانشگاهین؟؟

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
از راهنمایی که هرچی کلاس میرفتم مختلط بوده تا آخر دبیرستان ، دانشگاه مختلط باشه یا نباشه فرقی نمیکنه.

ولی مختلط نباشه کیفش بیشتره :D

[SIZE=-1]
تو کجا کلاس میرفتی؟؟!!![/SIZE]

رضااااااااااااااا.................

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااای.....
این دیگه فاجعه است!!![SIZE=-1]
[/SIZE]

شاید دانشگاهشون زیاد آمار ... داره ، مجبور شدن این کارا رو انجام بدن.

دیگه اگه به جزء کلاسا ، محیط دانشگاه هم دختر پسر جدا باشه میشه گفتش رئیس دانشگاه خودش مشکل داره.

باید اون رئیس دانشگاه رو بگیری وسط دانشگاه دارش بزنی :D

بالا