تصاویر بچه خوک تازه متولد شده در گوآتمالا که سر انسان دارد

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هفته گذشته این خوک در منطقه سانتاکروز الچول در گواتمالا بدنیا آمد و باعث ایجاد بحث و جدل درباره موجودات فضایی و ... شد.

[size=large]لائورانو اسکوبار آریاس کشاورز منطقه مذکور گفت اشیای نورانی را در آسمان دیده و بعد این خوک بدنیا آمد و حدس می زند که این موجود فضایی باشد.البته نمی توان حرف این مردم محلی را تایید کرد و هنوز کارشناسان نظری در این باره نداده اند.اما در اینکه چنین موجودی بدنیا امده، صحت دارد.

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
قدرت خداست
شاید خدا خاسته بگه اگه آدم نشید این شکلیتون میکنم

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چندی پیش خبری شنیده بودم در مورد آمیزش یه آدم با یکی از خوک های طویلش تو خارج شاید این بچه اونا باشه!!!

parna wanna u

عضو جدید
من چندی پیش خبری شنیده بودم در مورد آمیزش یه آدم با یکی از خوک های طویلش تو خارج شاید این بچه اونا باشه!!!
.از این ادمایی که اینکارارو میکنن حالم بهم میخوره.جدا از خوک موارد دیگه شنیدم.اه حالا راس یا دروغ .....

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
.از این ادمایی که اینکارارو میکنن حالم بهم میخوره.جدا از خوک موارد دیگه شنیدم.اه حالا راس یا دروغ .....

من فکر کنم از اخبار شنیدم میگم چون چند وقت پیش بود یادم نیست. موافقم واقعا حال بهم زنن

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
توروخدا این تصاویر دهشتناکو نزارین اینجا مردم شاید دندونشونو جراحی کرده باشن نتونن دهنو بیشتر از 1 سانت باز کنن!!
ای خدا این چیههه!!!!

بالا