تحلیل شخصیت "ALPHA"

وضعیت
موضوع بسته شده است.

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:

نوبت تحلیل شخصیت دوست عزیزمون ***"ALPHA"***

هست

از امروز به مدت 5 روز می تونید به تحلیل شخصیت دوستمون بپردازید.

امیدوارم تحلیل شخصیت رو با تعریف و تمجید از شخص اشتباه نگیرید
شحصیت رو نقد کنید، هم نکات مثبت و هم نکات منفی ش را بیان کنید
حتما، لطفا ادب رو رعایت کنید و نقد کردن رو با زیر سوال بردن شخصیت تحلیل شونده اشتباه نگیرید.

قوانین کلی تحلیل شخصیت :

1.کسانی که ثبت نام می کنند باید حداقل یک سال از عضویتشان گذشته باشد و حداقل 1000 پست داشته باشند.
2. کسانی که می دانند هنوز آن چنان ارتباطات گسترده ای با اعضای سایت ندارند که بخواهند تحلیل شوند لطفا ثبت نام نکنند.
3.
در صورتی که نوبت به تحلیل
شما رسیده و شما به علت عدم حضور در سایت اعلام آمادگی نکنید، جایتان به نفر بعدی داده می شود و شما به آخر لیست می روید.
4.از هر گونه اسپم خودداری کنید. فقط تحلیل کنید و برای تشکر از دوستانتون زدن دکمه ی تشکر کافیست.
5. مدت تحلیل شخصیت 5 روز است که اطلاع رسانی به دوستان توسط خودتان انجام می گیرد.
6. برای داشتن تحلیلی تخصصی تر و بهتر لطفا به این تاپیک ها سری بزنید :
روانشناسی تيپ هاي مختلف شخصيتي
شخصیت شما درون گراست یا برون گرا؟
تحلیل رفتار متقابل اریک برن (شناخت کودک-بالغ- والد و کمکِ آنها در درک روابط انسانی){خصوصا پست آخر این تاپیک}
7. کاربران فعال و مدیران هر تالار، شامل قانون اول نمی شوند و می توانند با هر تعداد پست و هر تاریخ عضویتی برای تحلیل ثبت نام کنند.

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
پیش درآمد

پیش درآمد

با سلام و ادب

ممنون از استارتر تاپیک های تحلیل شخصیت خانم modir banoo و پیشاپیش از شرکت کننده های توو تاپیک تحلیلم نهایت تشکر رو دارمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

نیازی به یادآوری قوانین نیس

اولین قدم برای تغییر یا ثبات، شناخت خود فرد هست؛ به طرق مختلف که یکی از اونها دیدگاه بی حب و بغض دوستانه اطرافیان می تونه باشه؛ پس شروع کنین:gol:

دشمن خویشیم و یار آنک ما را می‌کشد

غرق دریاییم و ما را موج دریا می‌کشد

زان چنین خندان و خوش ما جان شیرین می‌دهیم

کان ملک ما را به شهد و قند و حلوا می‌کشد

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
سلاممم.
آلفا خانوم خیلی دقیق و ریزبین هستن.
خیلی هم با سواد.
فقط حرفاشون رو بعضی وقتا خیلی رک میزنن که انسان ناراحت میشه:)
کمی تا قسمتی مغرور که بنظرم در برخورد یک خانوم با یه آقا مناسب و لازمه.

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مودیر بانوی عزیز و تمام دوستان خسته نباشین

من شناخت زیادی نسبت به ایشون ندارم ولی در کل خانم باشخصیت و مهربونی هستن و از هیچ کمکی دریغ نمیکنن

موفق باشین
:gol:

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
سعادت اشنایی با ایشونو به اونصورت نداشتم
اما چیزی که از ایشون توی ذهنم هست به روز بودنشونه...خیلی هم مودب هستن
کلا توی باشگاه همه یک از یک ماهتر هستن

با ارزوی موفقیت و سلامتی برای این دوست گرامی و سایر عزیزان

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
من سعادت اشنایی به اونصورت رو با ایشون ندارم

اما چیزایی که از ایشون توی ذهنمه اینه که همیشه اطلاعات به روزی رو در اختیار باشگاه گذاشتن

خیلی هم منطقی و مودب هستن

ارزوی سلامتی برای ایشون و سایر دوستان دارم

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلاممم.
آلفا خانوم خیلی دقیق و ریزبین هستن.
خیلی هم با سواد.
فقط حرفاشون رو بعضی وقتا خیلی رک میزنن که انسان ناراحت میشه:)
کمی تا قسمتی مغرور که بنظرم در برخورد یک خانوم با یه آقا مناسب و لازمه.

سلام.
دقیقا نظر آقا فرزاد رو تایید میکنم + اینکه حساس هستند و تا وقتی ته یه چیزی که میشنون و به ایشون مربوط میشه رو در نیارن کوتاه نمیان و اینکه اگه کمکی در موردی ازشون بر بیاد دریغ نمیکنن

R@ha1

عضو جدید
کاربر ممتاز
آلفای عزیز خیلی مودب و متین و مهربون هستن... البته در برخورد اول خشک به نظر میان ولی اینطوری نیستن
این برادرزاده گل من کمی هم مغرور تشریف داره :smile:
موفق و سربلند باشی عمه جون
از مدیربانوی عزیزم تشکر میکنم:gol:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
آلفا بانو بقول دوستی از خوبهای روزگاره. ازون دوستاس ک دغدغه دوستاشو داره. مهربونه و دل نگرون. جدی!! اما با محبت. بوقتش مغرور و بوقتش شوووخ
مطالعات زیادی داره. ازون دسته آدمای عمیقه. تو وب نوشتهای مهندس فرزاد گفتگوهاشونو دوس دارم و میخونم.
اما خب..
گاهی باهاش شوخی میکنم جدی میگیره :| گاهی جدی ام شوخی برداشت میکنه:| کلا زیاد نمیتونم باهاش رابطه برقرار کنم
ی دفه ی موردی بود دربارش بامن صحبت میکرد سعی میکردم منطقی جواب بدم. آخرش یهو از کوره دررفت مجبووووووووور شدم تسلیم شم:D
منو یاد معلم پرورشی ها میندازه!! دوسش دارم : )
خدا واسه هممون حفظش کنه

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آلفای گرامی
بنظرم خیلی آدم جدی و بی رودربایسی هستی.علاقمند به زبان.
وقتیم دیدی فعالیتم تو زبان صفره منو از لیست دوستات حذف کردی.یعنی خیلی و شیک و مجلسی و محترمانه:D
ولی کلا یکی از کاربرای محترم و فعال باشگاهی.
برات آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم.;)

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
نوبت آلفا خانومه؟
خیلی هم عالی.
بنده خیلی زیاد باهاشون در ارتباط نبودم تا بتونم دقیق تحلیل کنم و اصلا تو جایگاهشم نیستم ولی توی همین برخوردهایی که داشتیم باید عرض کنم که:

ایشون به نظر بنده خانم بسیار محترم و متشخصی هستند.
برخوردشونم خیلی خوبه. پیگیریشون هم توی کارها خوبه و به دوستان تا جایی که بنده دیدم و خبر دارم کمک میکنن توی کارها.
به نظرم مطالعه و اطلاعات خوبی هم دارن.
کمی هم شوخ طبع هستن به نظر بنده.
براشون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.:)

خیلی هم ممنون از دوست عزیز، سرکار خانم مدیر بانو بابت زحماتی که میکشن.:gol:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمی قُد، یه دنده، کمال گرا، از رییس بازی خوشش نمیاد، صادق، باقی چیزاش یادم نمیاد! آخه خیلی وقت پیشا میشناختمش!

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آلفا از نگاه من....

آلفا از نگاه من....

ایشون در برخورد اول بسیار رک گو هستن
مهم نیس که به طرف بربخوره نخوره حرفشونو میگن
والا منم مث همه بچه های مدیریت تا قبل از خانم مدیر شدنش فکرمیکردم آقاس....البته یکی نبود به این همه ادم بگه اخه اواتارش دختره....مگه میشه خودش پسر باشه:D
اینو بعدها کشف نمودم....
و اینکه خیلی حساسه.....زود واکنش نشون میده موقع ناراحتی
شوخ و فعال و پرانرژی هم هست.....یجورایی به ادم امید زندگی میده با انرژی خوبش

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنون از دعوتت عزیزم :gol:
آلفا جان از اون سری کاربرهایی هست که هر وقت اسمش رو در تاپیکی جایی ببینم مشتاقم برم بخونم ببینم چی نوشته
شخصیت پخته ای داره و یه جورایی مث جناب فرزاد عمیق و متفکر و دقیق هست و روشنه که اهل مطالعه هم هست
در عین جدیت مهربون و دلسوز هم هست و خیلی هم سخت کوش و پیگیره
خوب می تونه به دیگران انگیزه و انرژی بده
آدم خیلی رکی هست و خیلی اهل تعارف و این حرفا هم نیست،حرفشو راحت می زنه، یعنی اگه مثلا بگه فلان چیزو نمیخوام واقعا نمیخواد و از رو رودربایستی اینو نگفته و همونطور هم اگه درخواستی هم اگه داشته باشه راحت میگه، کلا در بیان احساساتش به طرف مقابل راحته
فکر می کنم کودک درونش خیلی فعال نیست، والد و بالغ در شخصیتش فعالیتش بیشتره، فکر می کنم والدش فعال تره و دوست داره همه چیز تحت کنترلش باشه و از قوانینی که خودش داره خارج نشه
خیلی اهل بروز دادن خودش و شخصیتش پیش بقیه نیست، به نظرم بیشتر درونگراست
بامسئولیت هستش و اگه مسئولیتی رو قبول کنه سعی می کنه وظایفش رو به خوبی انجام بده، در کمک کردن به دیگران هم همینطوره و سعی می کنه به دوستانش کمک کنه و راهنماییشون کنه، دوست بامعرفتیه
آشپز خوبی هم هست اما رو نمی کنه
در کل خودشو و این خاص بودن شخصیتشو دوس دارم
:heart:

آخرین ویرایش:

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
منم نظرم رو بر اساس شناخت در حد وسع و برخورد هایی که داشتم میگم، ممکنه بعضی موارد درست نباشه:

خانوم آلفا فردی به شدت با ثبات، مسئول و قابل اتکا هست، به واقعیت ها و حقیقت خیلی بها میده و اگر کسی رو نشناسه کم حرف هست، وقت شناس، دقیق و منظم هست، یکی از ویژگی های خوبش اینه که خوب می تونه تمرکز کنه و پرت کردن حواسش سخته:D
در مورد کار و محیط های کاری به نظر میرسه بسیار واقع گرا و عملگرا هست و توی کار به راحتی واقعیت های گذشته رو به خاطر میاره، خیلی روی دقت و جزئیات حساس هست و انتظار داره دیگران هم همینطور باشند، به خاطر توجه به جزئیات به شدت سخت کوش هست، با اعداد و ارقام بهتر از دیگرون ارتباط برقرار می کنه، ترجیح میده تنهایی کاری رو انجام بده و اگر کسی حواسش رو پرت کنه به شدت ناراحت میشه، دوست داره مقررات رعایت بشه و اگر کسی این قانون رو زیر پا بذاره، مطمئنا عکس العمل نشون میده و تحمل نمی کنه.
روش ها و مقررات رو تحمل میکنه اما تحمل افراد بی قانون و بی مسئولیت براش سخته.
تمایل داره سخت گیر و بی انعطاف باشه، از بیحالی و سستی و بی نظمی خوشش نمیاد، با کوشش و تلاش، ارتقا دادن تخصص هاش و احترام به افراد دوست داره پیشرفت کنه.
در ارتباط با دیگران به شدت وفادار و پایبند به تعهداتش هست، به قول معروف حرفش قولش هست و میشه روی حرفش حساب کرد، فکر می کنم در زندگی شخصی به راحتی در مقابل خانواده ش احساساتش رو بروز میده و ابراز علاقه میکنه، رک و بی پرده میگه که در چه مواقعی ممکنه سختش باشه احساس صمیمتش رو بروز بده. محبت هاش اغلب عمیق هست.
میتونه معاشرتی و اجتماعی باشه ولی بسیار انتخابی عمل میکنه
متواضع و فروتن هست و در برابر تغییر مقاوم هست و به راحتی نمیشه نظر و عقیده ش رو تغییر داد.
ممکنه در تصمیم گیری ها احساسات خودش و دیگرون رو نادیده بگیره و در درک نیاز های متفاوت کمی ضعیف عمل کنه.
فکر میکنم دوست نداره پولی که به سختی بدست اورده مفت از دست بده:D
در اوقات فراغت آروم گرفتن و استراحت براش بی معنی هست، اوقات فراغتی که سود و عایدی داشته باشه و چیزی به توانایی هاش اضافه کنه ارزشمند هستند . بودن در طبیعت، کار با کامپیوتر و توجه به جزئیات اطراف خودش براش خوشحال کننده هست. سادگی رو دوست داره و غذاهایی که ساده و اقتصادی و خوشمزه باشند رو به تجملی بودن ترجیح میده.
توی مهمونی ها با انگیزه و رغبت شرکت میکنه اما دوست داره کنار بشینه و جمعیت رو نظاره کنه تا کانون توجه جمع باشه. ترجیح میده کلمات ساده به کار ببره تا کلام و رفتار پر طمطراق:D و با کلاس.
از نظر والد و بالغ و کودک، رفتار بالغانه و در مورد انتقاد کردن هاش والدانه کاملا مشهود هست، اگر بتونه احساس راحتی کنه کودک درونش بسیار فعال میشه، اما تداخل بالغ و والد به راحتی در انتقاد کردن هاش مشهود هست.
اما به خاطر اینکه بهتر بتونه از توانایی هاش استفاده کنه و نقاط ضعفش رو برطرف کنه براش چند تا پیشنهاد دارم:
کتاب نیمه تاریک وجود دبی فورد و چگونه شخصیت سالمتری داشته باشیم اثر وین دایر رو حتما حتما بخون.
سعی کن دنیا رو از زاویه دید آدم های دیگه هم ببینی و باهاشون مذاکره کنی.
دست کم هفته ای یک بار به نزدیکان و خانواده ت به صورت مستقیم ابراز احساسات کن.
بیش از اندازه محطاط و بی انعطاف نباش، در نظر بگیر که تنها یک روش برای انجام دادن کار ها وجود نداره.
از بحث هایی که برنده-بازنده داره ترجیحا اجتناب کن.
کمی استراحت و ریلکسیشن رو هم تجربه کن
خندوانه رو ببین، می بینی؟:D
سعی کن احساسات افراد رو در نظر بگیری، رک باش این ویژگی ت رو دوست دارم اما روش صحیح تری برای انتقاد انتخاب کن
یه ورزش جمعی رو انتخاب کن و حتما شرکت کن، تایچی، والیبال و ... خیلی میتونه بهت کمک کنه

دوستان عزیزی که با ایشون همکلام هستند هم بهتره در نظر بگیرند، سخت گیر بودن و انتقاد آلفا به خاطر خیر خواه بودنشه، من مطمئن هستم اگر آلفا در سازمانی به عنوان ناظر، یا بازرس باشه کار اون سازمان رو غلطکه، یا اگر مدیر یا معاون یک مدرسه باشه قبولی کنکور توی اون مدرسه بالای 100 درصده:D
درسته در برخورد اول کمی جدی و مغرور به نظر میرسه چون آلفا با افرادی که به دایره اطمینانش نزدیک نشدند کم حرف هست و لاک دفاعی می گیره اما اگر از نیت خیر اون فرد اطمینان پیدا کنه بسیار خوش مشرب و اجتماعی جلوه میکنه.

آخرین ویرایش:

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
چه جالب منم اول فکر میکردم آقان:)) البته من دچار سوء تفاوت شده بودم

و آشنایی بسیار مفرحی داشتیم:))
که هروقت پیامامونو میبینم دلم شاد میشه: )
دختر محکم و خودساخته ای به نظر میاد
و اطلاعات بالایی داره همونطور که دوستان دیگه هم اشاره کردن
بامعرفته واقعا
عاقله
من باهاش لحظه های خوبی داشتم

خلاصه دختر خوبیه من دوسش دارم

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

من شناختی نسبت به ایشون ندارم

فقط میدونم از دوستای مامان Jasmin.S هستن :d

با تشکر :| :gol:

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب از من دعوت شده به عنوان شاهد حضور به هم برسانم

والا این عَلَفی ما دخدر خوب...مهربون...شیرین....گوشت تلخ....نهلتی...بعضی وقتا انقد ادمو دوست داره که ادم دست و پاشو گم میکنه....بعضی وقتا جوری با ادم حف میزنه ادم قالب تهی میکنه...

من یه دفه میخواسدم ازدباج کنم نذاشت انقدی که از معایب ازدباج در گوشم خوند خودا ازد نگذرع علفی

اشپزی و دست پختش عالی..
مو کوتاه کردنش در حد صفرررررررر

خیلی اهل کمک کردن
زودم صمیمی میشه:*
در کل آی لاو یو علفی..مرموز...تو دار...

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نظرم رو بر اساس شناخت در حد وسع و برخورد هایی که داشتم میگم، ممکنه بعضی موارد درست نباشه:

خانوم آلفا فردی به شدت با ثبات، مسئول و قابل اتکا هست، به واقعیت ها و حقیقت خیلی بها میده و اگر کسی رو نشناسه کم حرف هست، وقت شناس، دقیق و منظم هست، یکی از ویژگی های خوبش اینه که خوب می تونه تمرکز کنه و پرت کردن حواسش سخته:D
در مورد کار و محیط های کاری به نظر میرسه بسیار واقع گرا و عملگرا هست و توی کار به راحتی واقعیت های گذشته رو به خاطر میاره، خیلی روی دقت و جزئیات حساس هست و انتظار داره دیگران هم همینطور باشند، به خاطر توجه به جزئیات به شدت سخت کوش هست، با اعداد و ارقام بهتر از دیگرون ارتباط برقرار می کنه، ترجیح میده تنهایی کاری رو انجام بده و اگر کسی حواسش رو پرت کنه به شدت ناراحت میشه، دوست داره مقررات رعایت بشه و اگر کسی این قانون رو زیر پا بذاره، مطمئنا عکس العمل نشون میده و تحمل نمی کنه.
روش ها و مقررات رو تحمل میکنه اما تحمل افراد بی قانون و بی مسئولیت براش سخته.
تمایل داره سخت گیر و بی انعطاف باشه، از بیحالی و سستی و بی نظمی خوشش نمیاد، با کوشش و تلاش، ارتقا دادن تخصص هاش و احترام به افراد دوست داره پیشرفت کنه.
در ارتباط با دیگران به شدت وفادار و پایبند به تعهداتش هست، به قول معروف حرفش قولش هست و میشه روی حرفش حساب کرد، فکر می کنم در زندگی شخصی به راحتی در مقابل خانواده ش احساساتش رو بروز میده و ابراز علاقه میکنه، رک و بی پرده میگه که در چه مواقعی ممکنه سختش باشه احساس صمیمتش رو بروز بده. محبت هاش اغلب عمیق هست.
میتونه معاشرتی و اجتماعی باشه ولی بسیار انتخابی عمل میکنه
متواضع و فروتن هست و در برابر تغییر مقاوم هست و به راحتی نمیشه نظر و عقیده ش رو تغییر داد.
ممکنه در تصمیم گیری ها احساسات خودش و دیگرون رو نادیده بگیره و در درک نیاز های متفاوت کمی ضعیف عمل کنه.
فکر میکنم دوست نداره پولی که به سختی بدست اورده مفت از دست بده:D
در اوقات فراغت آروم گرفتن و استراحت براش بی معنی هست، اوقات فراغتی که سود و عایدی داشته باشه و چیزی به توانایی هاش اضافه کنه ارزشمند هستند . بودن در طبیعت، کار با کامپیوتر و توجه به جزئیات اطراف خودش براش خوشحال کننده هست. سادگی رو دوست داره و غذاهایی که ساده و اقتصادی و خوشمزه باشند رو به تجملی بودن ترجیح میده.
توی مهمونی ها با انگیزه و رغبت شرکت میکنه اما دوست داره کنار بشینه و جمعیت رو نظاره کنه تا کانون توجه جمع باشه. ترجیح میده کلمات ساده به کار ببره تا کلام و رفتار پر طمطراق:D و با کلاس.
از نظر والد و بالغ و کودک، رفتار بالغانه و در مورد انتقاد کردن هاش والدانه کاملا مشهود هست، اگر بتونه احساس راحتی کنه کودک درونش بسیار فعال میشه، اما تداخل بالغ و والد به راحتی در انتقاد کردن هاش مشهود هست.
اما به خاطر اینکه بهتر بتونه از توانایی هاش استفاده کنه و نقاط ضعفش رو برطرف کنه براش چند تا پیشنهاد دارم:
کتاب نیمه تاریک وجود دبی فورد و چگونه شخصیت سالمتری داشته باشیم اثر وین دایر رو حتما حتما بخون.
سعی کن دنیا رو از زاویه دید آدم های دیگه هم ببینی و باهاشون مذاکره کنی.
دست کم هفته ای یک بار به نزدیکان و خانواده ت به صورت مستقیم ابراز احساسات کن.
بیش از اندازه محطاط و بی انعطاف نباش، در نظر بگیر که تنها یک روش برای انجام دادن کار ها وجود نداره.
از بحث هایی که برنده-بازنده داره ترجیحا اجتناب کن.
کمی استراحت و ریلکسیشن رو هم تجربه کن
خندوانه رو ببین، می بینی؟:D
سعی کن احساسات افراد رو در نظر بگیری، رک باش این ویژگی ت رو دوست دارم اما روش صحیح تری برای انتقاد انتخاب کن
یه ورزش جمعی رو انتخاب کن و حتما شرکت کن، تایچی، والیبال و ... خیلی میتونه بهت کمک کنه

دوستان عزیزی که با ایشون همکلام هستند هم بهتره در نظر بگیرند، سخت گیر بودن و انتقاد آلفا به خاطر خیر خواه بودنشه، من مطمئن هستم اگر آلفا در سازمانی به عنوان ناظر، یا بازرس باشه کار اون سازمان رو غلطکه، یا اگر مدیر یا معاون یک مدرسه باشه قبولی کنکور توی اون مدرسه بالای 100 درصده:D
درسته در برخورد اول کمی جدی و مغرور به نظر میرسه چون آلفا با افرادی که به دایره اطمینانش نزدیک نشدند کم حرف هست و لاک دفاعی می گیره اما اگر از نیت خیر اون فرد اطمینان پیدا کنه بسیار خوش مشرب و اجتماعی جلوه میکنه.

موندم تو فقط از روی پستاش این همه چیز رو فهمیدی یا بیرون از باشگاه هم میشناسیش؟

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
موندم تو فقط از روی پستاش این همه چیز رو فهمیدی یا بیرون از باشگاه هم میشناسیش؟
سلام دوست من:gol:
نه من بیرون از باشگاه هیچ کدوم از بچه ها رو ندیدم. اصولا امکان چنین کاری برام فراهم نیست.
اما تحلیل سه یا چهار تا از دوستان شرکت کردم، می تونم بگم اگر کمی مطالعات بایرز و یونگی داشته باشید تنها با چند پست و دیدن شیوه برخورد به راحتی میتونیم تیپ شخصیتی فرد مقابل رو متوجه بشیم.
این شیوه روانشناسی اساسی برای گزینش شرکت های مشهوری مثل گوگل و فیسبوک و .... هست.

آخرین ویرایش:

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام :)

آلفا جز دستای خوب منه .
دختر خوبو آرومیه
شوخ طبع و با جنبس
گاهی ازش میترسم دی:
جدی و گاهی خشکه
مهربونه
باحاله

در کل دوستش دارم :)
موفق باشی عزیزم.

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام
آلفا جان از همکارهای بسیار فعال و با معلومات تالار کشاورزی هستند که خیلی به کاربران کمک میکنند
منم مثل خیلی از دوستان دیگه در ابتدا فکر میکردم آقا هستند:دی

درحال حاضر خیلی باهم دوستیم وکلی هم در مورد مسایل مختلف گفتگو میکنیم
فرد منطقی و مودبی هست که شنونده خوبیه

برات آرزوی موفقیت میکنم دوست من :gol:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مرسی از دعوتت (به لورون کبیر تعظیم کن ! زود باش :d)
تحلیل من یکم فرق داره
اما خودت منو میشناسی دیگه چجوری هستم
یک جوجه میکروب :w15:
مهندس املت و املت شناس حرفه ای :w15:

با من کل ننداز بچه :w15: بزرگتون رو تو طراحی یادت رفته ؟ :d

:w15:
عشق شعره و ما را نیز مستفیض کرده
البته شعرای بدی هم نمیگه ها
هنوز یکی از اسنادش رو دارم
استاده گریم هستش و کبک منو گریم کرد شبیه یکی از زنهای قاجار

در طراحی هم ما را بی نهایت مستفیض کرد و منو از دست کچلا نجات داد
البته گیر هم زیاد میده !! مثلا گیر میده برنجو سرد نخور

جدا از همه شوخی ها بچه خوبیه و دوسش دارم
و دختر باهوشیه
برات آرزوی موفقیت میکنم:gol::gol::gol::gol: یک گونی گل :gol:
تعظیم کن میخوام برم :d

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.

ایشون بسیار مهربون ، زحمت کش و دلسوز هستن ، سعی میکنن خدمت کنن گرچه بی نام و نشان(برعکس بنده که خدمت با نام و نشان فقط میکنم!) ، سعی میکنن مفید باشن.

قدیما chatterbox بودن الان گویا خوشبختانه حل شده و بهتر شدن!! از ما یه کم بیزارن چون زیادی زحمت دادیم و اینقد کلافه شون کردیم که گویا اسممون رو دادن لیست سیاه که دیگه زیادی حرف نزنیم!

حس پلیسی من بهم میگه یه نام کاربری دیگه ای هم دارن که در گفتگوی آزاد یه زمانی بودن ، عکس آواتارش هم نور و سایه بود!! (شایدم اشتباه میکنم!)

بالاخره در کل خانم بسیار مودب ، خوب ، دلسوز ، تلاشگر و با پشتکار ، با سواد ، با اطلاعات عمومی بالا ، و در کل بعنوان یه دوست خیلی خوب میشه روشون حساب کرد.

همینا دیگه.چیز زیادی به ذهنم نمیاد...

وضعیت
موضوع بسته شده است.