تحلیل شخصیت babakmail

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:

نوبت تحلیل شخصیت دوست عزیزمون ***babakmail***

هست

از امروز به مدت 5 روز می تونید به تحلیل شخصیت دوستمون بپردازید.

امیدوارم تحلیل شخصیت رو با تعریف و تمجید از شخص اشتباه نگیرید
شحصیت رو نقد کنید، هم نکات مثبت و هم نکات منفی ش را بیان کنید
حتما، لطفا ادب رو رعایت کنید و نقد کردن رو با زیر سوال بردن شخصیت تحلیل شونده اشتباه نگیرید.

قوانین کلی تحلیل شخصیت :

1.کسانی که ثبت نام می کنند باید حداقل یک سال از عضویتشان گذشته باشد و حداقل 1000 پست داشته باشند.
2. کسانی که می دانند هنوز آن چنان ارتباطات گسترده ای با اعضای سایت ندارند که بخواهند تحلیل شوند لطفا ثبت نام نکنند.
3.
در صورتی که نوبت به تحلیل
شما رسیده و شما به علت عدم حضور در سایت اعلام آمادگی نکنید، جایتان به نفر بعدی داده می شود و شما به آخر لیست می روید.
4.از هر گونه اسپم خودداری کنید. فقط تحلیل کنید و برای تشکر از دوستانتون زدن دکمه ی تشکر کافیست.
5. مدت تحلیل شخصیت 5 روز است که اطلاع رسانی به دوستان توسط خودتان انجام می گیرد.
6. برای داشتن تحلیلی تخصصی تر و بهتر لطفا به این تاپیک ها سری بزنید :
روانشناسی تيپ هاي مختلف شخصيتي
شخصیت شما درون گراست یا برون گرا؟
تحلیل رفتار متقابل اریک برن (شناخت کودک-بالغ- والد و کمکِ آنها در درک روابط انسانی){خصوصا پست آخر این تاپیک}
7. کاربران فعال و مدیران هر تالار، شامل قانون اول نمی شوند و می توانند با هر تعداد پست و هر تاریخ عضویتی برای تحلیل ثبت نام کنند.

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من شناخت زیادی ندارم:) اما به نظرم شخصیت آرام و مهربونی دارید
سازگار با محیط اطراف
:gol:
اغلب ارام اری ولی منم 2 تا دندم خوب کارمیکنه یکی دنده 1 (لجم)و دنده 2 (چپم) خخخخخخخخ .....سازگار با محیط را خوب تشخیص دادید ممنون که شرکتیدید ....ساغول خخخ...یادمه شما ادم بخشنده ای هستید..

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم بابت دعوت
باتوجه ب شناخت محدودی ک دارم.. مهربون اما گاهی غیرمنطقی. متعصب. شخصیت آرومی دارید. و ب دنیای عاشقانه معتقدید.اگرچه بنظرمیاد شکستی دراین زمینه داشتید..
موفق باشید

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم بابت دعوت
باتوجه ب شناخت محدودی ک دارم.. مهربون اما گاهی غیرمنطقی. متعصب. شخصیت آرومی دارید. و ب دنیای عاشقانه معتقدید.اگرچه بنظرمیاد شکستی دراین زمینه داشتید..
موفق باشید
خخخخخخ شخصیتم رو شده تابلو ام..... ممنونم ..پیچیدگی خاصی نداره ....مرسی زدید به خال :redface:

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادر گرامی من جز اولین دوستام انجا
باشخصیت
مهربان
مودب
شوخ طبع
عاشق عشق و خانواده
داداش دوماد بشییییییییییییییی رخخخخخخخخخخ
یاد ستاره بخیررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
یاد اون روزا
ایشالله هر جا هستی دلت لبریز از شادی باشه

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادر گرامی من جز اولین دوستام انجا
باشخصیت
مهربان
مودب
شوخ طبع
عاشق عشق و خانواده
داداش دوماد بشییییییییییییییی رخخخخخخخخخخ
یاد ستاره بخیررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
یاد اون روزا
ایشالله هر جا هستی دلت لبریز از شادی باشه
خخخخ واقعا حس خوبی داره با دوستانی همچو شوما ...مرسی انشالله همچنین ممتونم الان که گریه کنم خخخخ الکی مثلا گریم گرفته

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام-
از حق نگذریم وجدانن این اقا بابک یکدونس!واسه نمونس!
من تاحالا چند بار گفتم گربه خوب نیست ولی ناراحت نشده:Dدنیای جنبس!نه واسه این یک نمونه کلا باجنبس!
قرار بود رقص چاقو ییاد بده نداد:w15::w15::w15::w15:
بیا همکار جون-من لری رو یاد دادم به بچه ها:w15::w15::w15:
ادم باحالیه!عکسشم که توی پروفش هست-فک میکنم خیلی ام ادم مثبت و اهل ایمانی باشه در عین حال ادم شاد و با انرزی هست!واقعا ادم باهاش اینجا صحبت میکنه انرزی میگیره!:w11:
شوخ طبعه-خلاصه من خیلی لایکش میکنم!
ایشالا هرجا هست موفق باشه و سلامت و تندرست:)براتون بهترینها رو ارزو میکنم دوست عزیز

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خخخخ انشالله

من حرفمو پس گرفتم همین جا :|

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام-
از حق نگذریم وجدانن این اقا بابک یکدونس!واسه نمونس!
من تاحالا چند بار گفتم گربه خوب نیست ولی ناراحت نشده:Dدنیای جنبس!نه واسه این یک نمونه کلا باجنبس!
قرار بود رقص چاقو ییاد بده نداد:w15::w15::w15::w15:
بیا همکار جون-من لری رو یاد دادم به بچه ها:w15::w15::w15:
ادم باحالیه!عکسشم که توی پروفش هست-فک میکنم خیلی ام ادم مثبت و اهل ایمانی باشه در عین حال ادم شاد و با انرزی هست!واقعا ادم باهاش اینجا صحبت میکنه انرزی میگیره!:w11:
شوخ طبعه-خلاصه من خیلی لایکش میکنم!
ایشالا هرجا هست موفق باشه و سلامت و تندرست:)براتون بهترینها رو ارزو میکنم دوست عزیز
یه جور تعریف میکنید و لطف دارید به خودم میگم وای مثلا چه پسر خوبی هستی....وای به تعریف هاتون از خودم حسودیم شد....شما تک تکتون خوب هستید و با مرام که منو اینطور میبینید قطعا منم ادمی هستم با یک هزار ایراد ...والا انشالله این سارا به هرچی میخواد برسه دستشدرد نکنه این تاپیک را زد .

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خخخخ واقعا حس خوبی داره با دوستانی همچو شوما ...مرسی انشالله همچنین ممتونم الان که گریه کنم خخخخ الکی مثلا گریم گرفته

علما و فصحا میگن ک
همیشه
پشت هر:الکی میگم
ی
یک
واقعنی میگم
ی
هست
:cool:

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
پوزش بابت تاخیر

شناخت چندانی ندارم ولی در همین حدم میتونم بگم چون قراره آدم بزرگی بشه در خانواده ای مذهبی و تهی دست چشم به جهان گشوده

:D

سلامت باشین بابک خان

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
پوزش بابت تاخیر

شناخت چندانی ندارم ولی در همین حدم میتونم بگم چون قراره آدم بزرگی بشه در خانواده ای مذهبی و تهی دست چشم به جهان گشوده

:D

سلامت باشین بابک خان
خخخخ دقیقا بر عکس بود ممنونم نه تهی دست نه مذهبی خخخ معمولی معمولی ممنون تشریف اوردین هنرمند عزیز :D

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انقد ک از گربت می دونم از خودت کمتر می دونم ! وال لا
گربت شخصیت ارومی داره .
عاشق پیشست.
حدس میزنم ی بارم شکست عشقی با گربه هم ساده خورده .
خیلی متعصبو گاهی غیر منطقیه مثلن بجای گوشت ؛ یونجه شهری با سس اضاف میخوره .
اومممممممم
دیگه چی آهان بزار یکمم از خودت بگم .
هر چی فک میکنم می بینم با شخصیت گربت یکی هسی :D البته از همینجا از همین تریبون اجتماعی استفاده میکنم و از همه گربه های محلمون عذر خاهی میکنم .دختر گربه ها پسر گربه من روی ماهتون رو می بوسم. این اقا بابک ما اشبتاه کرده شبیه شما شده .من شرمندم .شما ببخشید :D

خب اگه اینا رو خوندی و رگ اعصابت اندازه انارهای باغ های نجف اباد باد نکرد ، میتونم صعه صبر رو هم ب همه نکات مثبت دیگت اضاف کنم .

اگه بدیهاتو بزاریم کنار پسر خوبی هسی ولی قول بده دس فرمونت رو بهتر کنی ک ملتو شل و پل نکنی .وال لا با این رانندگیشون .

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
خخخخ دقیقا بر عکس بود ممنونم نه تهی دست نه مذهبی خخخ معمولی معمولی ممنون تشریف اوردین هنرمند عزیز :D
ااااا چه حیف
شانس آدم بزرگ شدنو از دس دادی
آخه آدمای بزرگ تو یه همچین خانواده هایی به دنیا اومدن
برو زندگی نامه هارو یه ورق بزن;)

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااااا چه حیف
شانس آدم بزرگ شدنو از دس دادی
آخه آدمای بزرگ تو یه همچین خانواده هایی به دنیا اومدن
برو زندگی نامه هارو یه ورق بزن;)
خخخ زندگی به من یاد داد برای ادم بزرگ شدن فقط جبریات تاثیر نداره ..کاش منم مثل شما ادم بزرگی بشم ....:)