تجمع هزاران پسر در پی درخواست ازدواج یک دختر چینی همراه با تصویر

آقا سید

مدیر بازنشسته
"یانگ زنگ منگین" دانشجوی دختر دانشگاهی در چین به واسطه ی یادداشتش روی یک کاغذ بیشتر از آنچه که فکرش را می کرد در میان هم دانشکده هایش خواستگار پیدا کرد .

در 8 مارس 2010 که مصادف با روز زن در چین بود دانشگاه "علم و تکنولوژی الکترونیک" چین به تمام دختران دانشگاه یک تکه کاغذ سفید داد و از آنان خواست آرزویشان را روی آن بنویسند و روی "دیوار آرزو" ی دانشگاه بچسبانند تا همه آن را ببینند.

"یانگ زنگ منگین" اینگونه روی کاغذ نوشت:
"اسم من "یانگ زنگ منگین" است دانشجوی سال اول دانشگاه و فکر می کنم که جذاب هستم .متاسفانه تا به حال نتوانستم شخص مناسبی را برای زندگیم پیدا کنم. اما به سرنوشت اعتقاد دارم. اگر کسی از شما آقایان آرزویی مانند من دارید، پایین ساختمان خوابگاه من بیایید و نام مرا با صدای بلند بین ساعت 12:30 تا 12:50 در 11 مارس فریاد بزنید. من پنهانی شما را نگاه خواهم کرد.اگر شما همانی بودید که من دنبالش هستم پایین می آیم و شما را ملاقات خواهم کرد.
این را هم اضافه می کنم که نسبت دانشجویان پسر در این دانشگاه به دختران 25 به 1 است. شما واقعا فرصت خوبی دارید!.

تجمع خواستگاران مقابل خوابگاه

پیام "یانگ زنگ منگین" در 11 مارس مشهور شد.
بیش از 2000 دانشجوی پسر مقابل خوابگاه این دختر جمع شدند.با وجود این همه ی آنها شهامت فریاد زدن نام آن دختر را نداشتند. شاید هم به این دلیل اینکار را نکردند چون آنهایی هم که نامش راصدا کردند شانسی برای ملاقت "یانگ زنگ منگین" نداشتند.

تصویری از "یانگ زنگ منگین"

تابناک

computer-engi

عضو جدید
من هم از تو تهران ساعت 12 جیغ کشیدم،خدا کنه بهش رسیده باشه.[/QUOTE]
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
خیلی با حال بود.

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دو هفته چين بودم .خداييش دختراشون خيلي زشتن. اين يكي حتما قشنگ قشنگشون بوده من كه تو چين لنگشو نديدم .همشون شبيه اجنه ها بودن .واسه همينه كه براش سر ودست ميشكنن.

سوگلییی

عضو جدید
من دو هفته چين بودم .خداييش دختراشون خيلي زشتن. اين يكي حتما قشنگ قشنگشون بوده من كه تو چين لنگشو نديدم .همشون شبيه اجنه ها بودن .واسه همينه كه براش سر ودست ميشكنن.
حالا خوبه جمعیت چین انقدر زیاده اگه این بیجنبه ها تو اروپا بودند چه کار میکردند؟:surprised:

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا اين باشگاه تايپيك ارزوها نداره ما هم ارزمونو توش بنويسيم!
خوب چه جوري بهش بگم بيا...بابا دوست دارم...

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا اين باشگاه تايپيك ارزوها نداره ما هم ارزمونو توش بنويسيم!
خوب چه جوري بهش بگم بيا...بابا دوست دارم...
آخي آخي .حالا چرا انقدر احساساتي شدي؟ يه تايپيك ايجاد كن برا ما هم ثوابي بشه.

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب بعدش اگه من يه خواستگار هم پيدا نكردم تو جواب قلب شكسته ي منو ميدي؟!
تو تايپيكتو بزن من قول ميدم يه خواستگار خوب برات پيدا بشه .از اون دختر چينيه كه كمتر نيستي؟ :smile:

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه دختر بچه است !!!!!!!

من هم از تو تهران ساعت 12 جیغ کشیدم،خدا کنه بهش رسیده باشه.

شما باید اختلاف ساعت اینجا با چین رو حساب میکردی
ندیدی چقدر ناراحت بود؟؟؟
هر چی وایساده صداش نکردی
احتمالا باید 6-7 صبح داد میزدی

xilizax

عضو جدید
بابا دلتون خوشه ها ...
دختره با دوستاش نقشه کشیده این احمقها رو بزاره سره کار . خدا میدونه چقدر خندیدن به اینها.

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به جون خودم خيلي بهتر ترم!
يادت باشه قول داديا!اگه پيدا نشد پاي خودت گيره!
البته پاي من كه هيچجا وهيچجوره گير نميشه ولي تو هم اميدوار باش من مطمعنم. خواستگار هم همچين آش دهنسوزي نيست ها؟

هیچ کس.

عضو جدید
مسخره مي كني؟!!!!!!!!!!!!!!
نه خدا نکنه اتفاقا خیلی هم به فکر رفتم که چرا ما این همه دختر و پسر پاکی که تو جامعه داریم و فقط یه زندگی جمع و جور میخوان اما با هزار دردسر باید هزار شاخ غول شکستن باز هم به آرزوشون نمیرسن.

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خدا نکنه اتفاقا خیلی هم به فکر رفتم که چرا ما این همه دختر و پسر پاکی که تو جامعه داریم و فقط یه زندگی جمع و جور میخوان اما با هزار دردسر باید هزار شاخ غول شکستن باز هم به آرزوشون نمیرسن.

تو چرا جایه من حرف میزنی
همین که هیچ کس گفت

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
به جون خودم شوخي كردم!ميخواستم سربه سر بچه ها بذارم وگرنه همين چند شب پيش از شر آخريش خلاص شدم گير داده بود ول نمي كرد!
ببين بهت نگفتم .هنوز هيچي نشده دارن صف ميكشن .تو باور نميكني؟حالا بگو چه كسي رو ميخواي ؟ بگو برم برات تحقيق
اوني كه من ميخوام اينجا نيست...

بالا