تبادل 565 ميليون پيامك طي دوروز

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وحيد صدوقي در گفت‌وگو با فارس با اعلام آمار پيامك‌هاي تبريك سال نو در شبكه همراه اول، اظهار داشت: ميزان ارسال پيامك‌هاي تبريك سال نو از سوي مشتركان در آغاز سال 90، نسبت به سال آغاز سال 89، حدود 80 درصد افزايش يافته است.

وي گفت: مشتركان همراه اول در بازه زماني 36 ساعته از ساعت 10 صبح 29 اسفند 89 تا ساعت 22 اول فروردين 90 حدود 565 ميليون پيامك ارسال كرده‌اند كه اين ميزان در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته و در بازه 36 ساعته 10 صبح 29 اسفند 88 تا 10 شب اول فروردين 89، حدود 315 ميليون پيامك بوده است.

مديرعامل همراه اول اظهار داشت: پيك ارسال پيامك در ساعات شبانه‌روز منتهي به سال نو از ساعت 10 تا 11 شب 29 اسفند 89 بوده كه در طي اين يك ساعت 26 ميليون پيامك در شبكه جابجا شده است.

صدوقي ادامه داد: همچنين پيك ارسال پيامك از ساعت 2 بعد از ظهر 29 اسفند 89 تا ساعت 2 بعد از ظهر اول فروردين 90 بود كه در اين بازه 24 ساعته حدود 406 ميليون پيامك در شبكه جابجا شده است.

وي ادامه داد: همچنين مشتركان همراه اولي طي 48 ساعت 29 اسفند تا اول فروردين نيز در مجموع 633 ميليون پيامك ارسال كرده‌اند كه 92.5 درصد پيامك‌ها با موفقيت ارسال شده است و پر بودن حافظه گوشي، خاموش بودن و در دسترس نبودن از جمله عوامل عدم موفقيت در ارسال پيامك است.

مديرعامل همراه اول با اشاره به تدابير اين اپراتور براي تحويل سال نو تأكيد كرد: به منظور آمادگي براي آغاز سال نو، ظرفيت مراكز پيامك همراه اول از 11 هزار به 40 هزار پيامك در ثانيه افزايش يافته است.

وي خاطر نشان كرد: همراه اول 43.5 ميليون سيم كارت دائمي و اعتباري واگذار كرده كه همزمان با تحويل سال نو 32 ميليون سيم كارت در شبكه فعال بوده است.

به گزارش فارس قيمت هر پيامك فارسي در شبكه همراه اول 8 تومان و هر پيامك انگليسي 22 تومان است.

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=82593
یادش بخیر!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همینجا به این حرکت شرم اور خودم اعتراف میکنم که شونصد تا از این پیامک ها کار من بوده . دو ساعت مونده به سال تحویل تا همین حالا هم این عمل مذبوحانه ادامه داره ولی چون بیشتر پیامک ها ارسال نمیشه مجبورم چند باره ارسال کنم . در مقام قضاوت باید بگم ایرانسل خیلی بهتر از همراه اول در این زمینه عمل کرد . چون پیامک هایی که با ایرانسل ارسال میکنم بندرت ارسال نمیشه .

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شونصد یعنی چقدر دقیقاً؟!

آره، همه اسمسای ایرانسل من رفت...

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
شونصد یعنی چقدر دقیقاً؟!

آره، همه اسمسای ایرانسل من رفت...

شونصد یک عدد مجهول مانند ایکس مابین ششصد تا هزار و ششصد است .:)

( شوخی کردم از اختراعات خودمه :biggrin:) .

ایرانسل علاوه بر ارسال کامل پیامک ها بهتر از همراه اول داره انتن دهی میکنه .

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره خداییش دسشون درد نکنه.همه اسمسای من( کلمه جالب بود کش رفتم:دی) که میخواستم لحظه سال تحویل بفرستم دقیقا به موقع رسید.از پارسال خیلی بهتر بود که 3 تا از اسمسام سیزده بدر رسید.

شونصد یک عدد مجهول مانند ایکس مابین ششصد تا هزار و ششصد است .:)

( شوخی کردم از اختراعات خودمه :biggrin:) .

ایرانسل علاوه بر ارسال کامل پیامک ها بهتر از همراه اول داره انتن دهی میکنه .

به خاطر همون آنتن نزدیک خونتونه فک کنم.چون من فقط واسه تو این مشکلو داشتم که لحظه تحویا سال نرسید.فک کنم باید بزنید منهدمش کنید:دی

simiar

عضو جدید
درآمدش یه چیزی حدود 6 میلیارد تومن میشه! تازه فقط 48 ساعت اول سال !

این مبالغ کجاها خرج میشه الله اعلم.

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
روش جدید مخابرات هم جای تقدیر دارد چون در بسیاری از موارد شما یک بار پیام می فرستادید - اما 5 یا 6 بار براتون پیام ارسال می کرد . این رو خودتون نمی فهمیدید - اما طرف مقابل چند بار پیام مشابه دریافت می کرد و در هر بار یک بار از حسابتون پول sms کم می شد ( من خودم - 50 تا60 پیام مشابه دریافت کردم ) . کافی تعداد پیام های چند روز اول ضربدر 5 یا 6 کنید - ببینید چه پولی از این راه گیر مخابرات اومد .

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
روش جدید مخابرات هم جای تقدیر دارد چون در بسیاری از موارد شما یک بار پیام می فرستادید - اما 5 یا 6 بار براتون پیام ارسال می کرد . این رو خودتون نمی فهمیدید - اما طرف مقابل چند بار پیام مشابه دریافت می کرد و در هر بار یک بار از حسابتون پول sms کم می شد ( من خودم - 50 تا60 پیام مشابه دریافت کردم ) . کافی تعداد پیام های چند روز اول ضربدر 5 یا 6 کنید - ببینید چه پولی از این راه گیر مخابرات اومد .

چند وقت پیش این مورد برای من و چند تا از دوستام پیش اومد. یک پیام چندین بار ارسال میشد . اولش فکر کردم گوشیم خراب شده با دوستام چک کردم دیدم برای اونها هم همین اتفاق افتاده . حالا می فهمم قضیه چی بوده

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند وقت پیش این مورد برای من و چند تا از دوستام پیش اومد. یک پیام چندین بار ارسال میشد . اولش فکر کردم گوشیم خراب شده با دوستام چک کردم دیدم برای اونها هم همین اتفاق افتاده . حالا می فهمم قضیه چی بوده

آره یادته آسایشو ازت گرفته بودم دو روز تمام؟جالبیش اینجا بود که گوشی من گزارش سند نمیداد چه برسه به deliveryولی شماها 50 بار میگرفتید اسمسو.
این مشکلات همیشه هست.یا مثلا این پیاماکه اعلام میکنن تماس از دست رفته داشتید.هزاربار میان.
ولی بازم میگم این دوروزه من خیلی حال کردم با مخابرات.پیاما هل دادن نمیخواد.میره خودش.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره یادته آسایشو ازت گرفته بودم دو روز تمام؟جالبیش اینجا بود که گوشی من گزارش سند نمیداد چه برسه به deliveryولی شماها 50 بار میگرفتید اسمسو.
این مشکلات همیشه هست.یا مثلا این پیاماکه اعلام میکنن تماس از دست رفته داشتید.هزاربار میان.
ولی بازم میگم این دوروزه من خیلی حال کردم با مخابرات.پیاما هل دادن نمیخواد.میره خودش.

خوب خدا رو شکر . با همراه اول شونصد تا برات پیام فرستادم ارسال نشد با ایرانسل فرستادم . ولی دم ایرانسل گرم این دو روز لازم نبود بعد از ارسال هی فوت هم بکنیم تا پیامها بره

panjere

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 50 تا پیامک هدیه از همراه اول داشتم .اعتبارش تا 29 اسفند بود.یه سری پیامک تو نت پیدا کردم .کنار تبریک عیدش نوشتم "پیشاپیش" .بعد همون 50 تا رو فرستادم.هیچ پولی هم نمیدم.;)
البته اگه بعدا بفهمم این 50 تا هدیه سر کاری بوده . اینجوری میشم:mad::eek::(:cry:

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 50 تا پیامک هدیه از همراه اول داشتم .اعتبارش تا 29 اسفند بود.یه سری پیامک تو نت پیدا کردم .کنار تبریک عیدش نوشتم "پیشاپیش" .بعد همون 50 تا رو فرستادم.هیچ پولی هم نمیدم.;)
البته اگه بعدا بفهمم این 50 تا هدیه سر کاری بوده . اینجوری میشم:mad::eek::(:cry:

منم 100 تا داشتم.خیلی باحال بود.البته امیدوارم راست باشه.

Sarp

مدیر بازنشسته
با خط دائمی نمیدونم چقد فرستادم
ولی با اعتباری 12 هزار تومن شد
قبلاها وقتی اعتبار تموم میشد و اس ام اس ارسال نمیشد ، مخابرات یکی دو تا اس ام اس بهت میفرستاد که اقاجان اعتبارت تموم شده ! پرش کن
دم عیدی این اس ام اس رو دیگه نمیفرستادند
مقداری (کیلویی میفرستادم نه عددی) از اس ام اس ها نمیرفتند و من هم فکر میکردم مشکل از مخابراته
نگا کردم دیدم اعتبار تموم شده :D

پس سال بعد باید با ایراننسل امتحان کنم !