تا حدود زیادی قبولش دارم...

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین هدیه مرد به همسرش “طلا” نیست ، بلکه “توجه” است و بس
اما اگر یک مرد، خوب به همسرش توجه کنه
متوجه می شه که همسرش “طلا” می خواد !

:D...جالب بود
ولی دادن طلا هم یه جور توجه :biggrin:

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگویند...
اگر به مردی بیش از حد بها دهی
برای داشتنت تلاش نمیکند...
نگاهش سرد میشود...
کلامش بی روح.
دستانش یخ زده ...حرفهایش بوی دل مردگی میگیرد...
و آغوشش بوی هوس...

این مرد فقط مردی است که شکسته شده و مرده شده زیر لگد زن له شده
به چنین مردی هر چقدر بها بدهی و توجه کنی مثل آب در هاون کوبیدن است زیرا که مثل کاغذ دستمال یک بار مصرف زنی او را با احساساتش مصرف کرده و دور انداخته
چنین مردی مانند الاغی است که برایش یس بخوانی!

آخرین ویرایش:

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه پیشنهاد واسه آقایون دارم چون می بینم که خانوما هم گویا خیلی مشتاق این آشتی ملی که خانم وبلاگنویس عزیزمون دنبالشن هستن
یه کمپین راه بندازین به اسم : "ما مردان ایرانی مخالف
خیانت قانونی و شرعی به زندگی مشترکخود هستیم" یا " ما مردان ایرانی مخالف حمایت قانون از خیانت و ویرانی زندگی خانواده خود هستیم" بعد امضا کنین چندتا رونوشت بفرستین واسه مراجع و یکی هم واسه مجلس
ما هم یه کمپین راه می ندازیم : "مهریه و نفقه پیشکشتون به ما حق آدم بودن بدهید" ما هم رونوشتها رو ارسال می کنیم.
بعد اگه کمپین شما نتیجه گرفت و امضا کنندگان کمپین ما هم تو زندان نبودن یا مجبور به فرار از کشور نشده بودن دیگه به سلامتی روی همو می بوسیم و گل بالاتر هم دیگه به هم نمی گیم. موافقین؟؟؟
:smile:

فکر میکنم اشتباه به عرضتان رسانیده اند حضرت خانوم

شما یک برداشت غلط و بسیار سطحی از قانون دولت ایران، قانون عرف مردم جامعه و قانون احکام شرعی دارید.

این سه تا سه نوع قانونی هستند که در ایران وجود دارند و هر سه با دیگری در تضاد و تناقض کامل هستند.

بی در و پیکر تر از قانون دولت و قانون شرع ، قانون عرف مردم است که هر کسی برای خودش یک قانون وضع کرده و با قانون خودش انتظار دارد همه با ان قانون خودش زندگی کنند.

شما هیچ شناختی از مهریه و نفقه و خیانت و غیره در قانون ایران و احکام شرعی ندارید اگر داشتید این پیشنهاد را نمیدادید.

شرع اسلام تک تک انسانها را آزاد آزاد گذاشته و به آنها اجازه داده هر طور دوست دارند با یکدیگر توافق کنند.

اگر شما بخواهید نفقه و مهریه را ببخشید ممکن است کسی نخواهد ببخشد.
اگر شما بخواهید برای مرد یا زن ازدواج دوم را ممنوع کنید ممکن است کسی در شرایطی باشد نیاز داشته باشد.
بنابر این اگر واقعا انسان هستید به خودتان اجازه ندهید به نمایندگی از تمام مردم جامعه قانون وضع کنید.

شما اگر خیلی هنرمند هستید به فکر احقاق حقوق خودتان باشید.

اگر خیلی میخواهید پارا فراتر بگذارید بروید به جوانان چه مرد و چه زن حقوق شان را یاد بدهید تا بدانند چه حقوقی در قانون و شرع دارند.

99% مشکلات زنان و مردان از عدم اطلاع از حقوق شان است.

مرد نمیداند که وقتی سند ازدواج را امضاء میکند میتواند در همان سند مهریه و نفقه را کلا باطل کند. یا دست زن را بابت مطالبه مهریه ببندد.

زن نیز نمیداند که وقتی سند ازدواج امضاء میشود میتواند عرصه را انقدر به مرد تنگ کند که مرد جرات نگاه کردن به هیچ زنی را نداشته باشد.

قانون باید به نفع همه باشد و کسی که به قانون تسلط دارد باید بتواند به نفع خود از قانون استفاده کند.

نباید قانونی وضع کنیم که آزادی مردم را زیر سوال ببریم که کسی اگر در شرایطی است امکان سوء استفاده داشته باشد یا ظلم بیشتر به او بشود.

قانون شمشیر بسیار تیزی است که نباید با آن بازی کنیم

قانون چه دولتی و چه شرعی و چه عرفی بازیچه نیست که بخواهیم با کمپین آن را با عقل ناقص خودمان تغییر بدهیم بعد از چند نسل ببینیم که جنایت کرده ایم!

قانون نیز بر اساس شرع به خود اجازه نداده پایش را از ازادی شرعی فراتر بگذارد و برای کسی محدودیت بگذارد.

مشکلی که هست این است که در این کشور کسی نه قانون را قبول دارد و نه شرع را!

عده ای که اصولگرا هستند سنگ شرع را بر سینه میزنند ولی هیچ عمل نمیکنند
عده ای که اصلاح طلب هستند سنگ قانون را بر سینه میزنند ولی هیچ قانونی را عمل نمیکنند.

همه فقط به قانون خودشان که در چهارچوب عرف تعریف میشود پایبند هستند و اختلاف و تفرقه و هر کی هر کسی وجود دارد.

روی حرفهایم خیلی جدی فکر کنید زیرا که مانند اکثریت مردم شکاف خیلی عمیقی در تفکرات شما وجود دارد که اکثریت مردم به این بلا مبتلا هستند
چه اصلاح طلبان که کارهایشان را با پیراهن عثمان به نام قانون و جامعه مدنی جلو میبرند.
چه اصولگرایان که با پیراهن عثمان به نام دین و شرع جلو میروند

هیچ کدام نه شرع را قبول دارند و نه قانون کشور را
بلکه حرف خودشان را و عقل ناقص خودشان را بر حتی آیات قران و قوانین حقوق بشر اولویت میدهند.

این تفکر چه خیانتها و جنایتها که در این سالها در ایران نکرد! و چه انسانهائی را خانه به دوش نکرد!

به قول سهراب کاشه مردم دانه های دل شان پیدا بود!

Gelveh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مطلب رو احتمالاً یک مرد نوشته از بس که دقیق بود، فکر نمی کنم یک خانم تا این حد بتونه مرد ها رو درک کنه.
اما یک هشدار هم به خانم ها بدم چون می دونم همشون مثل خواهر خودم زود احساساتی می ش
ن. همه مرد ها این طور نیستن و نباید ساده بود و هر بی سر و پای هرزه ای رو مرد نامید.
سلام منم با شما موافقم نباید احساساتی شد باید واقع بین بود

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امروز صبح اول وقت از یکی از خیابانهای تهران رد میشدم

ماشینی کنار خیابان ایستاده بود و دختر و پسری توی ماشین با هم حرف میزدند

ناگهان دختر از ماشین پیاده شد و در ماشین را محکم کوبید و با فحش های زیاد که پشت سر هم به پسره میگفت رفت کمی آن طرف تر منتظر ماشین دیگری بایستد.

پسر که از قیافه اش کمی سرخوردگی مشخص بود و سعی میکرد با نیشخند خودش را موجه جلوه دهد آرام آرام گازش را گرفت و رفت

ظاهرا سر شرایط یا قیمت یا هر چیزی با هم به توافق نرسیده بودند!

نیم ساعت بعد همان مسیر را برمیگشتم دیدم همان دختر کنار خیابان در حال قدم زدن است تا یک ماشینی او را سوار کند. ماشینها رد میشدند و او منتظر ماشین مدل بالا بود!

پیاده رو هم نمیرفت که بگوئیم قدم میزند یا سوار تاکسی نمیشد که بگوئیم میخواهد جائی برود. بلکه ....

روز عید غدیر خم مبارک باد!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر میکنم اشتباه به عرضتان رسانیده اند حضرت خانوم

شما یک برداشت غلط و بسیار سطحی از قانون دولت ایران، قانون عرف مردم جامعه و قانون احکام شرعی دارید.

این سه تا سه نوع قانونی هستند که در ایران وجود دارند و هر سه با دیگری در تضاد و تناقض کامل هستند.

بی در و پیکر تر از قانون دولت و قانون شرع ، قانون عرف مردم است که هر کسی برای خودش یک قانون وضع کرده و با قانون خودش انتظار دارد همه با ان قانون خودش زندگی کنند.

شما هیچ شناختی از مهریه و نفقه و خیانت و غیره در قانون ایران و احکام شرعی ندارید اگر داشتید این پیشنهاد را نمیدادید.

شرع اسلام تک تک انسانها را آزاد آزاد گذاشته و به آنها اجازه داده هر طور دوست دارند با یکدیگر توافق کنند.

اگر شما بخواهید نفقه و مهریه را ببخشید ممکن است کسی نخواهد ببخشد.
اگر شما بخواهید برای مرد یا زن ازدواج دوم را ممنوع کنید ممکن است کسی در شرایطی باشد نیاز داشته باشد.
بنابر این اگر واقعا انسان هستید به خودتان اجازه ندهید به نمایندگی از تمام مردم جامعه قانون وضع کنید.

شما اگر خیلی هنرمند هستید به فکر احقاق حقوق خودتان باشید.

اگر خیلی میخواهید پارا فراتر بگذارید بروید به جوانان چه مرد و چه زن حقوق شان را یاد بدهید تا بدانند چه حقوقی در قانون و شرع دارند.

99% مشکلات زنان و مردان از عدم اطلاع از حقوق شان است.

مرد نمیداند که وقتی سند ازدواج را امضاء میکند میتواند در همان سند مهریه و نفقه را کلا باطل کند. یا دست زن را بابت مطالبه مهریه ببندد.

زن نیز نمیداند که وقتی سند ازدواج امضاء میشود میتواند عرصه را انقدر به مرد تنگ کند که مرد جرات نگاه کردن به هیچ زنی را نداشته باشد.

قانون باید به نفع همه باشد و کسی که به قانون تسلط دارد باید بتواند به نفع خود از قانون استفاده کند.

نباید قانونی وضع کنیم که آزادی مردم را زیر سوال ببریم که کسی اگر در شرایطی است امکان سوء استفاده داشته باشد یا ظلم بیشتر به او بشود.

قانون شمشیر بسیار تیزی است که نباید با آن بازی کنیم

قانون چه دولتی و چه شرعی و چه عرفی بازیچه نیست که بخواهیم با کمپین آن را با عقل ناقص خودمان تغییر بدهیم بعد از چند نسل ببینیم که جنایت کرده ایم!

قانون نیز بر اساس شرع به خود اجازه نداده پایش را از ازادی شرعی فراتر بگذارد و برای کسی محدودیت بگذارد.

مشکلی که هست این است که در این کشور کسی نه قانون را قبول دارد و نه شرع را!

عده ای که اصولگرا هستند سنگ شرع را بر سینه میزنند ولی هیچ عمل نمیکنند
عده ای که اصلاح طلب هستند سنگ قانون را بر سینه میزنند ولی هیچ قانونی را عمل نمیکنند.

همه فقط به قانون خودشان که در چهارچوب عرف تعریف میشود پایبند هستند و اختلاف و تفرقه و هر کی هر کسی وجود دارد.

روی حرفهایم خیلی جدی فکر کنید زیرا که مانند اکثریت مردم شکاف خیلی عمیقی در تفکرات شما وجود دارد که اکثریت مردم به این بلا مبتلا هستند
چه اصلاح طلبان که کارهایشان را با پیراهن عثمان به نام قانون و جامعه مدنی جلو میبرند.
چه اصولگرایان که با پیراهن عثمان به نام دین و شرع جلو میروند

هیچ کدام نه شرع را قبول دارند و نه قانون کشور را
بلکه حرف خودشان را و عقل ناقص خودشان را بر حتی آیات قران و قوانین حقوق بشر اولویت میدهند.

این تفکر چه خیانتها و جنایتها که در این سالها در ایران نکرد! و چه انسانهائی را خانه به دوش نکرد!

به قول سهراب کاشه مردم دانه های دل شان پیدا بود!
بنده به تمام مطالبی که گفتید واقفم و برخلاف قضاوت جنابعالی هم کاملا به مباحث مربوط به قانون ازدواج آگاهم
و اما از برخی جهات اتفاقا کاملا حق باشماست. آگاهی! آگاهی! این واژه دوای دردهای آدمهاست. و مطمئن باشید من کوچکترین فرصتی رو برای آگاه کردن و آگاه شدن از دست نمی دم پس اصلا نگران این مساله نباشید.
اما کمی از سطح مسائل دور بشید و به اعماق نگاه کنید. نمونه ی بارزش همین جمله ی شما که بولد کردم!!!!!! عجباااااااااااا!!!! یعنی شما هنوز نمی دونید ازدواج دوم برای زن ممنوع و رابطه با غیرشوهر برای زن حکم سنگسار داره؟؟؟ من آیا این قانونو وضع کردم؟؟؟ من به قانون ناآگاهم؟؟
بله با تمام کاستی ها زن در ازدواج ابزاری داره به نام "شروط ضمن عقد" که با استفاده ازون تمام حقوق عقلانی و غیرعقلانی رو می تونه از شوهرش بخواد. اما!!!! در کشوری که اگر زنی بخواد از شروط ضمن عقد بخصوص حق طلاق و حق تک همسری استفاده کنه اول از همه خانواده خودش و در مرحله بعد خود و یا خانواده داماد جلوش وای میستن و جالبتر از همه اینکه اگر اینها هم مشکلی نداشته باشن محضردار حاضر به ثبت شروط نمی شه و باید با تهدید به شکایت وادارش کرد!!! حرف از امکانات قانونی زدن خنده دار نیست؟؟؟
جناب! من از مدینه فاضله صحبت نمی کنم. من از واقعیات جامعه حرف می زنم که با رویاهای شما عوض نمی شه.
همین جمله بولد جنابعالی اوج کج فهمی از ازدواجه. نیاز داره یعنی چه؟ اگر نیازهاش رو همسرش برآورده نمی کنه چرا مثل دوتا آدم متمدن جدا نمی شن تا با خیانت وجود و زندگی یک آدم دیگه و چه بسا چند بچه رو به لجن نکشن؟؟؟ شما به راحتی برای قول و قرار یک عمر زندگی تبصره ماده قائلین! و همین دقیقا همینه که من از آقایون ایرانی پرسیدم. آیا حاضرید بدون فکر کردن به امکان خیانت وارد یک زندگی بشید؟؟؟ جوابش هم یک کلمه ست: آره یا نه
اگر آره پس به این قانون معترض باشید و اگر نه پس دم از حقوق از کف رفته ی مردان مظلوم! نزنید. مردان مظلومی که حتی برای خیانت به زندگی مشترک خودشون قانون وضع می کنن!!!!

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنده به تمام مطالبی که گفتید واقفم و برخلاف قضاوت جنابعالی هم کاملا به مباحث مربوط به قانون ازدواج آگاهم
و اما از برخی جهات اتفاقا کاملا حق باشماست. آگاهی! آگاهی! این واژه دوای دردهای آدمهاست. و مطمئن باشید من کوچکترین فرصتی رو برای آگاه کردن و آگاه شدن از دست نمی دم پس اصلا نگران این مساله نباشید.
اما کمی از سطح مسائل دور بشید و به اعماق نگاه کنید. نمونه ی بارزش همین جمله ی شما که بولد کردم!!!!!! عجباااااااااااا!!!! یعنی شما هنوز نمی دونید ازدواج دوم برای زن ممنوع و رابطه با غیرشوهر برای زن حکم سنگسار داره؟؟؟ من آیا این قانونو وضع کردم؟؟؟ من به قانون ناآگاهم؟؟
بله با تمام کاستی ها زن در ازدواج ابزاری داره به نام "شروط ضمن عقد" که با استفاده ازون تمام حقوق عقلانی و غیرعقلانی رو می تونه از شوهرش بخواد. اما!!!! در کشوری که اگر زنی بخواد از شروط ضمن عقد بخصوص حق طلاق و حق تک همسری استفاده کنه اول از همه خانواده خودش و در مرحله بعد خود و یا خانواده داماد جلوش وای میستن و جالبتر از همه اینکه اگر اینها هم مشکلی نداشته باشن محضردار حاضر به ثبت شروط نمی شه و باید با تهدید به شکایت وادارش کرد!!! حرف از امکانات قانونی زدن خنده دار نیست؟؟؟
جناب! من از مدینه فاضله صحبت نمی کنم. من از واقعیات جامعه حرف می زنم که با رویاهای شما عوض نمی شه.
همین جمله بولد جنابعالی اوج کج فهمی از ازدواجه. نیاز داره یعنی چه؟ اگر نیازهاش رو همسرش برآورده نمی کنه چرا مثل دوتا آدم متمدن جدا نمی شن تا با خیانت وجود و زندگی یک آدم دیگه و چه بسا چند بچه رو به لجن نکشن؟؟؟ شما به راحتی برای قول و قرار یک عمر زندگی تبصره ماده قائلین! و همین دقیقا همینه که من از آقایون ایرانی پرسیدم. آیا حاضرید بدون فکر کردن به امکان خیانت وارد یک زندگی بشید؟؟؟ جوابش هم یک کلمه ست: آره یا نه
اگر آره پس به این قانون معترض باشید و اگر نه پس دم از حقوق از کف رفته ی مردان مظلوم! نزنید. مردان مظلومی که حتی برای خیانت به زندگی مشترک خودشون قانون وضع می کنن!!!!
شما هم مثل همه ادمها ادعای ادمهای با فهم و عالم مطلق را در می آورید ولی همان طور که مرا به نادانی و کج فهمی متهم میکنید خودتان نیز دست کمی از نادان ها ندارید.

شما به قانون آگاه نیستید.
اگر زن میخواهد چند مرد داشته باشد قانونا با این روش میتواند که اولا با مردی وقتی ازدواج میکند ان مرد را تکلیفش را روشن کند ازدواج موقت کند و بعد از تمام شدن دوره ادزواج شان برود با مرد دوم ازدواج کند و بعد از ان برود سراغ مرد هزارم و همین طور الی اخر و در این زمینه قانون هیچ محدودیتی نگذاشته است. ولی همزمان زن در یک محدوده زمانی با چند مرد رابطه داشته باشد باعث بیماریهای ژنتیکی و خیلی مسائل مختلف میشود که از نظر پزشکی ثابت شده است.

ولی اگر در جامعه داماد یا دفتر دار یا پدر مادر دختر مخالف هستند این ربطی به قانون یا شرع نداره
در پستهای قبلی عرض کردم که قانون شرع و قانون دولت با قانون عرف مردم فرق دارند.
مشکلاتی که شما از انها حرف میزنید از کج فهمی و خود خواهی و نادانی مردم است نه از قانون و یا شرع!

وقتی در جامعه ای شما مرا به نادانی متهم میکنید و من شما را !
ان وقت نباید انتظار داشته باشید که دیگران ادم با فهم و با درک و شعوری باشند!
این جامعه با تمدن 2500 ساله وارث میراث 124 هزار پیامبر و تاریخ 1400 ساله اسلامی همه اش همین است همه تاریخ و تمدن و میراث و غیره را به مسخره گرفته اند و به این راحتی مثل من و شما آدم بشو نیستند.

خوشبخت باشید.

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هم مثل همه ادمها ادعای ادمهای با فهم و عالم مطلق را در می آورید ولی همان طور که مرا به نادانی و کج فهمی متهم میکنید خودتان نیز دست کمی از نادان ها ندارید.

شما به قانون آگاه نیستید.
اگر زن میخواهد چند مرد داشته باشد قانونا با این روش میتواند که اولا با مردی وقتی ازدواج میکند ان مرد را تکلیفش را روشن کند ازدواج موقت کند و بعد از تمام شدن دوره ادزواج شان برود با مرد دوم ازدواج کند و بعد از ان برود سراغ مرد هزارم و همین طور الی اخر و در این زمینه قانون هیچ محدودیتی نگذاشته است. ولی همزمان زن در یک محدوده زمانی با چند مرد رابطه داشته باشد باعث بیماریهای ژنتیکی و خیلی مسائل مختلف میشود که از نظر پزشکی ثابت شده است.

ولی اگر در جامعه داماد یا دفتر دار یا پدر مادر دختر مخالف هستند این ربطی به قانون یا شرع نداره
در پستهای قبلی عرض کردم که قانون شرع و قانون دولت با قانون عرف مردم فرق دارند.
مشکلاتی که شما از انها حرف میزنید از کج فهمی و خود خواهی و نادانی مردم است نه از قانون و یا شرع!

وقتی در جامعه ای شما مرا به نادانی متهم میکنید و من شما را !
ان وقت نباید انتظار داشته باشید که دیگران ادم با فهم و با درک و شعوری باشند!
این جامعه با تمدن 2500 ساله وارث میراث 124 هزار پیامبر و تاریخ 1400 ساله اسلامی همه اش همین است همه تاریخ و تمدن و میراث و غیره را به مسخره گرفته اند و به این راحتی مثل من و شما آدم بشو نیستند.

خوشبخت باشید.
والا بنده حرفی از نادانی نزدم اینکه شما چه اصراری دارید خودتونو نادان بخونید عاقلان دانند!
شما فرمودید اطلاعی از قانون ازدواج ندارید عرض کردم چرا دارم کجاش ادعای عالم مطلق بود دیگه عاقلان هم فکر نمی کنم بدونن!
شما واقعا مخاطب خودتونو فاقد شعور فرض کردید؟ یعنی چه که زن بتواند با چند مرد باشد در زمانهای مختلف! آدمی که در زمانهای مختلف با افراد مختلفه درواقع در هرزمان با یک نفره! با یک نفر! و به دروغ و مثل آدمهای کثیف خائن همزمان با چندنفر نیست. من از شما در مورد خیانت سوال کردم فرمودید شاید زن و مردی نیاز داشته باشن با چندنفر باشن! و بعد می فرمایید درهرزمان با یک نفر باشه! بالاخره طبق قانون و شرع مرد می تونه همزمان با کسی باشه و زن نمی تونه؟ یا نه طبق ادعای شما من به قانون آگاه نیستم؟
رابطه همزمان زن با چند مرد باعث بیماریهای ژنتیکی می شه؟ تورو به خدا حرفی نزنید که وسط بحث جدی مخاطب قهقهه بزنه! گذشته از اون مگه من گفتم زنها باید با چند مرد رابطه داشته باشن؟؟ این حرف جنابعالی بود!
واقعا حرف من اینقدر نامفهومه؟ دوباره عرض می کنم امکان قانونیش وجود داره ولی اجازه نمی دن ازش استفاده کنی! اجازه نمی دن! واین "اجازه نمی دن"یعنی حقوق زن داره پایمال می شه! یه دودوتا چهارتای ساده ست. اینقدر پیچوندن نداره
ایهاالناس! برادران! خواهران! مخاطبین عزیز تاپیک! بنده یک سوال کردم. آیا آقایون ایرانی حاضرن با "امکان خیانت قانونی به زندگی مشترک" مخالفت کنن یا نه. جوابش هم یک کلمه س. اینهمه سفسطه برای چیه؟!

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا بنده حرفی از نادانی نزدم اینکه شما چه اصراری دارید خودتونو نادان بخونید عاقلان دانند!
شما فرمودید اطلاعی از قانون ازدواج ندارید عرض کردم چرا دارم کجاش ادعای عالم مطلق بود دیگه عاقلان هم فکر نمی کنم بدونن!
شما واقعا مخاطب خودتونو فاقد شعور فرض کردید؟ یعنی چه که زن بتواند با چند مرد باشد در زمانهای مختلف! آدمی که در زمانهای مختلف با افراد مختلفه درواقع در هرزمان با یک نفره! با یک نفر! و به دروغ و مثل آدمهای کثیف خائن همزمان با چندنفر نیست. من از شما در مورد خیانت سوال کردم فرمودید شاید زن و مردی نیاز داشته باشن با چندنفر باشن! و بعد می فرمایید درهرزمان با یک نفر باشه! بالاخره طبق قانون و شرع مرد می تونه همزمان با کسی باشه و زن نمی تونه؟ یا نه طبق ادعای شما من به قانون آگاه نیستم؟
رابطه همزمان زن با چند مرد باعث بیماریهای ژنتیکی می شه؟ تورو به خدا حرفی نزنید که وسط بحث جدی مخاطب قهقهه بزنه! گذشته از اون مگه من گفتم زنها باید با چند مرد رابطه داشته باشن؟؟ این حرف جنابعالی بود!
واقعا حرف من اینقدر نامفهومه؟ دوباره عرض می کنم امکان قانونیش وجود داره ولی اجازه نمی دن ازش استفاده کنی! اجازه نمی دن! واین "اجازه نمی دن"یعنی حقوق زن داره پایمال می شه! یه دودوتا چهارتای ساده ست. اینقدر پیچوندن نداره
ایهاالناس! برادران! خواهران! مخاطبین عزیز تاپیک! بنده یک سوال کردم. آیا آقایون ایرانی حاضرن با "امکان خیانت قانونی به زندگی مشترک" مخالفت کنن یا نه. جوابش هم یک کلمه س. اینهمه سفسطه برای چیه؟!

شما رشته تان معماری است مسلم است که درباره بیماریهای ژنتیکی فقط میتوانید قهقه بزنید!

مثل اینکه یک چوپان بیاید درباره موتور هواپیما اظهار نظر کند!

اگر دلتان خوش میشود که من نادان هستم و سفسطه میکنم و ناحق هستم و شما دانا هستید و حق با شماست، من اعتراضی ندارم

شما با این تفکرتان و منطق تان و قهقه هایتان خوش باشید.

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خداوند در قران به مردان میفرماید زنان شما کشتزارهای شما هستند
رحم زن در اصل کشت زار اسپرمهای مرد است
منطق میگوید که در یک زمین کشاورزی همزمان نمیتوان هم گندم کاشت و هم یونجه!
اما در صدها و هزاران زمین کشاورزی همزمان میتوان هزاران تن گندم کاشت
در رحم زن نیز نمیتوان اسپرم چند مرد را کاشت

اما اسپرمهای یک مرد میتواند در رحم صدها و بلکه هزاران زن کاشته شده و انسان هائی در رحم هر زن متولد شوند.

اما از انجائیکه یک زمین کشاورزی میتواند بعد از برداشت گندم با اندکی تنفس آماده کاشت بذر دیگری مثلا یونجه باشد

لذا رحم زن نیز میتواند بعد از رابطه با مردی و تمام شدن قرارداد حقوقی (ازدواج موقت) با ان مرد آماده رابطه با مرد دیگر و جذب اسپرمها و هورمونهای مرد دیگری باشد.

به غیر از موضوع اسپرم و تولید مثل در رابطه زن و مرد

هر مرد و زنی در رابطه ژنهای خاص خودشان را در محیط رحم به همراه مواد مغذی همراه اسپرمها هورمونهائی را با یکدیگر مبادله میکنند که در اخلاق و رفتار و احساسات هر دو طرف زن و مرد اثر میگذارد.

طبق تحقیقات بعمل آمده حتی مرد هنگام رابطه جنسی با زن از رحم زن موادی را جذب میکند که تا مدتها در عروق و سیتسم خونی مرد باقی میمانند.
همینطور زن از مرد جذب میکند
تحقیقات نشان داده که رحم زن از مرد موادی را جذب میکند که باعث کاهش افسردگی و استرس میشود.
رابطه با کاندوم باعث جلوگیری از جذب این مواد از مرد شده و زن نمیتواند مواد مورد نیاز بدن خود را از مرد تامین کند.

اینکه میگویند زنی که همزمان با مرد دیگری رابطه داشته باید سنگسار شود علاوه بر اثرات تحکیم ساختار خانواده و اثرات روانی کاهش جرم و خیانت در جامعه،
از نظر پزشکی این فایده را میتواند داشته باشد که اگر اسپرم دو مرد در رحم یک زن با یکدیگر ترکیب شده و باعث جهش ژنتیکی و تولد انسان ناقص الخلقه ای شده و جامعه و بزرگ کنندگان ان انسان ناقص را به عهده بگیرند همان بهتر که از ابتدا با از بین بردن این موجود ناقص الخلقه مانع از ایجاد زحمت برای تربیت کردن ان بعد از تولد شوند.

البته من از سنگسار دفاع نمیکنم و نمیگویم کار خوبی است فقط میخواهم عقل محدود خودمان را از زاویه های دیگری نیز به کار بگیریم و آن را آکبند نگه نداریم برای عالم قبر!

توصیه میکنم درباره خلقت مرد و زن بیشتر مطالعه کنید تا بسیاری از ایراداتی که به عقل ناقص من و شما نمیرسد را در خلقت و طبیعت خداوند پیدا کنید و بفهمید که پشت خیلی از احکام اسلامی مانند اینکه زن نمیتواند همزمان چند مرد داشته باشد ولی مرد میتواند همزمان چند زن داشته باشد را از زبان خلقت و طبیعت پیدا کنید و نیازی به قانون و شرع و نظریات ناقص مردم نداشته باشید.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Gelveh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من یک دخترم...
میبینم......میفهمم
اما سکوت میکنم تا تو نفهمی
حواسم به تمام جزییات این دنیا هست
تمام و کمال..... بی هیچ سانسور
من یک دخترم...
دلم که بشکنه....
دیگر بند نمی خوره
اما به رویت نمی آورم که زخمش ناعلاج است
من یک دخترم...
صافم....
ساده ام.....
واین دختر بودن را دوست دارم.....

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمیگویم که مرد هستم تا با من من گفتن، دختران فکر کنند که غرور و تکبرم زیاد است من مثل زنان و دختران متکبر و خود محور نیستم زنان هر وقت بخواهند زور بگویند لبخندی میزنم و راهم را میکشم میروم

از قدیم گفته اند بچه که زدن نداره!

بگذار تا دیگران بگویند که مرد هستم یا نیستم

بگذار زن غر بزند و دائم از حق و حقوقش دفاع کند و دائم خودش را به رخ مردها بکشاند و ادعای پوچ بکند که حقوقش پایمال شده! اصلا بیاید بنشیند روی صندلی حق و دلش را خوش کند!

من کمبود ندارم بنابر این از حق خودم دفاع نمیکنم بگذار همه دنیا حقوق مردانگی ام را پایمال کنند من از درون غنی هستم و نیازی به بروز کمبودها در بیرون خود ندارم!

بگذار دختران از حقوق خود دفاع کنند و تصور کنند که کمبودی دارند یا حق شان پایمال شده

هزاران سال است که نیازی نمیبینم برای خودم حق و حقوقی تعیین کنم چون حق و حقوق وقتی میخواهد کاری انجام بدهد سعی میکند همیشه رضایت مرا جلب کند و به من احترام میگذارد.

بگذار مدعیان حق و حقوق دست و پا بزنند و به قول قران : الَّذِينَ ضَلَّ سَعْيُهُمْ فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَهُمْ يَحْسَبُونَ أَنَّهُمْ يُحْسِنُونَ صُنْعًا (سوره کهف آیه 104)

آنهايی که تلاش آنها در زندگی دنيا تباه شد و می پنداشتند کاری مفید و نتیجه بخش انجام میدهند

mozhgan.s.r

عضو جدید
آقايان ايراني ..
بياييد پارسي وار *زنها* را پاس بداريد ..
اين بار اگر زن زيبارويي را ديديد ..
هوس را زنده به گور كنيد ..
و خدا را شكر كنيد براي خلق اين زيبايي ..
زير باران اگر دختري را سوار كرديد ..
جاي شماره به او امنيت بدهيد ..
او را به مقصد مورد نظرش برسانيد ..
نه به مقصد مورد نظرتان ..
هنگام ورود به هر مكاني ..
... با لبخند بگوييد: اول شما ..
در تاكسي خودتان را به در بچسبانيد نه به او ..
بگذاريد زن ايراني وقتي مرد ايراني را در كوچه خلوت مي بيند ..
احساس امنيت كند نه ترس ..
بياييدفارغ از جنسيت .. كمي مرد باشيد !!
;)

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقايان ايراني ..
بياييد پارسي وار *زنها* را پاس بداريد ..
اين بار اگر زن زيبارويي را ديديد ..
هوس را زنده به گور كنيد ..
و خدا را شكر كنيد براي خلق اين زيبايي ..
زير باران اگر دختري را سوار كرديد ..
جاي شماره به او امنيت بدهيد ..
او را به مقصد مورد نظرش برسانيد ..
نه به مقصد مورد نظرتان ..
هنگام ورود به هر مكاني ..
... با لبخند بگوييد: اول شما ..
در تاكسي خودتان را به در بچسبانيد نه به او ..
بگذاريد زن ايراني وقتي مرد ايراني را در كوچه خلوت مي بيند ..
احساس امنيت كند نه ترس ..
بياييدفارغ از جنسيت .. كمي مرد باشيد !!
;)

سلام

به نمایندگی از آقایان خدمت شما کمی بی پرده تر توضیح میدهم

هر مردی دو قسمت هست
یک قسمت روح هست که مرد هست و میخواهد مرد باشد و مثل مرد برخورد کند هر زنی را مثل مادر و خواهرش میبیند و میخواهد همان رفتاری را انجام دهد که شما آرزویش را دارید
تا اینجا همه چیز خوب است و مرد میل دارد طبق میل درونی و روحی خود بگوید اول شما بفرمائید.

اما قسمت دوم نفس غریزه ای است که مثل تمامی انسانها چه مرد و چه زن در وجود من و شما هم هست
این غریزه مانند ماشین خود کار است هیچ گونه تعقل و تفکری ندارد و برنامه ریزی شده است مانند کامپیوتر تا در مقابل عمل عکس العمل داشته باشد.
این غریزه بر خلاف انچه که همه فکر میکنند توی شکل یا زیر شکم است، به جز مغز هیچ جا نیست
بقیه اعضای بدن توسط مغز کنترل و مدیریت میشوند.

منتها مکانیزم ان در مرد و زن فرق میکند و به خاطر همین اکثر مردها و زنها هیچ وقت یکدیگر را درک نمیکنند.
مرد ها از طریق حس بینائی و چشمان بر اثر دیدن زیبائی زنان تاثیر بسیار زیادی در غریزه شان ایجاد میشود ولی زنها در کلام و گفتار و رفتار و شخصیت مردان.

وقتی تصویر زیبای دختر خوشکلی مثل شما را مغز من از طریق چشمان مردانه ام دریافت میکنم پردازشگر کامپیوتر مغزم هارمونیهای ریاضی در این تصویر دریافتی از این دختر زیبا دریافت میکند که این هارمونیهای ریاضی باعث فعل و انفعالات بیولوژیکی و شیمیائی در مغز شده و در نهایت مولکولهائی در مغز تولید میشوند که به انها هورمون میگویند
از جمله این هورمونها اکسی توسین، سروتونین و غیره است ...

این هورمونها به دلیل درک زیبائی خطوط چهره یک دختر زیبا در مغز ترشح شده و در رفتار کل مغز و شخصیت مرد اثر میگذارند.
در این حالت یک مرد عاشق میشود
مردی دیگر غریزه جنسی اش بیرون میزند
مردی احساساتی میشود
و مردی به سرش میزند که این دختر را مخ زنی کند
مردی در تاکسی خودش را به شما میچسباند
مرد دیگری از روی غرور که چرا دستش به شما نمیرسد نمیگوید اول شما و خودش اول وارد میشود.
مرد دیگری خودش را به شما میچسباند که هورمون توی مغزش بیشتر تولید شده و لذت بیشتری ببرد.
مرد دیگری میخواهد زن را در خلوت تصاحب کند تا لذت بیشتری به دست بیاورد

اما ممکن است مردی هم باشد به یاد خلقت و زیبائی خدا بیافتد.

و مردانی هم ممکن است باشند که همه اینها باهم در وجودشان اتفاق می افتد زیرا که طبیعت آتش سوزانیدن و طبیعت یخ سرد کردن است و طبیعت درک زیبائی زن توسط چشمان مرد تولید هورمونهائی است که در تمام وجود مرد اثر میگذارند.

فکر میکنم تمام مردان مانند هم هستند و هیچ ربطی به ایرانی یا غیر ایرانی و عرب یا عجم و امریکائی اروپائی و حتی مذهبی یا غیر مذهبی و روشنفکر و تند رو ندارد خلقت تمام انسانها مانند هم است و اگر کسی از مردان بگوید که چنین اتفاقی درونش نمی افتد طبق نظر روانشناسان باید در سلامت عقلش شک کرد.

این شما هستید که در مغز یک مرد ان هورمونها را تولید میکنید

دنیا محل عمل و عکس العمل است

از قدیم گفته اند هر چه کنی به خود کنی

اگر شما زیبائی تا را به مرد نشان بدهید مسلم است مانند خروس روی شما شیرجه میزند.

اگر شما نجابت و سر به زیری تا را به مرد نشان بدهید در مغز مرد هورمونی تولید میشود که بجای تحریک غریزه مرد احساس احترام به شما را در رفتار مرد تولید و خلق میکند.

انجا که مردانی را میبینید که احساس احترام دارند ولی همزمان مردانی هستند که رفتار زننده ای دارند در انجا ممکن است ان مردی که احساس احترام دارم متاهل باشد یا مغزش سیر باشد یا مغزش سرشار از لذتهای معنوی برتر باشد

لزوما لذت معنوی به معنی این نیست که ان مرد مذهبی است.
چه بسا یک انسان غیر مذهبی از امور معنوی مانند گرفتن دست ایتام و افراد بی سرپرست یا خدمت به پدر مادر و غیره لذتی در مغزش ایجاد کند که دیدن صورت زیبای یک دختر برایش در مغزش تولید هورمون لذت زیادی نباشد.

اما ممکن است یک مردی حتی نماز شب بخواند ولی لذتی که از دیدن چهره دختری مانند شما در مغزش بر اثر ترشح هورمونهای مغزی تجربه میکند به حدی باشد که وسط خیابان شما را بغل کند.

من یک بار سالها پیش جلوی یک مسجد دیدم که چند نفر دور مردی جمع شده اند یک مرد جوان را زیر مشت و لگد دارند میزنند.
سنم کم بود پانزده سال داشتم رفتم جلو و سوال کردم چه شده عده ای گفتند که این مرد که سی سال دارد مجرد است و وسط خیابان یک زن رهگذر را بغل کرده و به خاطر این کارش گرفته اند او را کتک میزنند.

دلم برای همه آنها سوخت چه ان مردانی که او را کتک میزدند چه برای ان مردی که وسط خیابان به خاظطر ضعیف بودن کنترلش بر خودش زن غریبه ای را بغل کرده و بوسیده!

نتیجه این که مردها مانند کامپیوتر قابل برنامه ریزی هستند
اگر میخواهید همان طوری باشند که شما میخواهید سعی کنید با نرم افزار مغز مرد با زیبائی خودتان بازی نکنید تا مرد در مقابل زیبائی شما عکس العمل نشان ندهد.

زیاد نوشتم ولی ارزش این نوشته ها از هزار تا کتاب بیشتر است اگر در انها تامل کنید.

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوند در قران به مردان میفرماید زنان شما کشتزارهای شما هستند
رحم زن در اصل کشت زار اسپرمهای مرد است
منطق میگوید که در یک زمین کشاورزی همزمان نمیتوان هم گندم کاشت و هم یونجه!
اما در صدها و هزاران زمین کشاورزی همزمان میتوان هزاران تن گندم کاشت
در رحم زن نیز نمیتوان اسپرم چند مرد را کاشت

اما اسپرمهای یک مرد میتواند در رحم صدها و بلکه هزاران زن کاشته شده و انسان هائی در رحم هر زن متولد شوند.

اما از انجائیکه یک زمین کشاورزی میتواند بعد از برداشت گندم با اندکی تنفس آماده کاشت بذر دیگری مثلا یونجه باشد

لذا رحم زن نیز میتواند بعد از رابطه با مردی و تمام شدن قرارداد حقوقی (ازدواج موقت) با ان مرد آماده رابطه با مرد دیگر و جذب اسپرمها و هورمونهای مرد دیگری باشد.

به غیر از موضوع اسپرم و تولید مثل در رابطه زن و مرد

هر مرد و زنی در رابطه ژنهای خاص خودشان را در محیط رحم به همراه مواد مغذی همراه اسپرمها هورمونهائی را با یکدیگر مبادله میکنند که در اخلاق و رفتار و احساسات هر دو طرف زن و مرد اثر میگذارد.

طبق تحقیقات بعمل آمده حتی مرد هنگام رابطه جنسی با زن از رحم زن موادی را جذب میکند که تا مدتها در عروق و سیتسم خونی مرد باقی میمانند.
همینطور زن از مرد جذب میکند
تحقیقات نشان داده که رحم زن از مرد موادی را جذب میکند که باعث کاهش افسردگی و استرس میشود.
رابطه با کاندوم باعث جلوگیری از جذب این مواد از مرد شده و زن نمیتواند مواد مورد نیاز بدن خود را از مرد تامین کند.

اینکه میگویند زنی که همزمان با مرد دیگری رابطه داشته باید سنگسار شود علاوه بر اثرات تحکیم ساختار خانواده و اثرات روانی کاهش جرم و خیانت در جامعه،
از نظر پزشکی این فایده را میتواند داشته باشد که اگر اسپرم دو مرد در رحم یک زن با یکدیگر ترکیب شده و باعث جهش ژنتیکی و تولد انسان ناقص الخلقه ای شده و جامعه و بزرگ کنندگان ان انسان ناقص را به عهده بگیرند همان بهتر که از ابتدا با از بین بردن این موجود ناقص الخلقه مانع از ایجاد زحمت برای تربیت کردن ان بعد از تولد شوند.

البته من از سنگسار دفاع نمیکنم و نمیگویم کار خوبی است فقط میخواهم عقل محدود خودمان را از زاویه های دیگری نیز به کار بگیریم و آن را آکبند نگه نداریم برای عالم قبر!

توصیه میکنم درباره خلقت مرد و زن بیشتر مطالعه کنید تا بسیاری از ایراداتی که به عقل ناقص من و شما نمیرسد را در خلقت و طبیعت خداوند پیدا کنید و بفهمید که پشت خیلی از احکام اسلامی مانند اینکه زن نمیتواند همزمان چند مرد داشته باشد ولی مرد میتواند همزمان چند زن داشته باشد را از زبان خلقت و طبیعت پیدا کنید و نیازی به قانون و شرع و نظریات ناقص مردم نداشته باشید.

موفق باشید.
شما حتی در حد زیست دبیرستان هم از سازوکار اندامهای تولیدمثلی اطلاعات ندارید. چه اصراری دارید با اطلاعات نداشته بحث کنید؟
شما حتی نمی دونید اسپرم مرد به طور کل فاقد اندامکهای زیستیه و در نبود تخمک ماده اصلا امکان باروریش وجود نداره چه برسه ایجاد موجود ناقص الخلقه براثر ترکیب دو اسپرم!! این حرفها رو کی به شما زده؟! فقط شنونده نباشید لطفا

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما حتی در حد زیست دبیرستان هم از سازوکار اندامهای تولیدمثلی اطلاعات ندارید. چه اصراری دارید با اطلاعات نداشته بحث کنید؟
شما حتی نمی دونید اسپرم مرد به طور کل فاقد اندامکهای زیستیه و در نبود تخمک ماده اصلا امکان باروریش وجود نداره چه برسه ایجاد موجود ناقص الخلقه براثر ترکیب دو اسپرم!! این حرفها رو کی به شما زده؟! فقط شنونده نباشید لطفا

:D :surprised: :biggrin: :cool:

Gelveh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من فرماندار خوبی نیستم......

گاهی سعی می کند
مردانه بازی کند
مردانه قدم بر دارد
مردانه فکر کند
مردانه قول دهد
اما..........
هر کاری هم بکند زن است،احساس دارد و لطیف است
یکجا عقب مینشیند وحدت ترا میخواهد
زن است دیگر.......

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن عشق می كارد و كینه درو می كند ...
دیه اش نصف دیه توست و مجازات زنایش با تو برابر ...

می تواند تنها یك همسر داشته باشد و تو مختار به داشتن چهار همسرهستی ...

برای ازدواجش در هر سنی اجازه ولی لازم است و تو هر زمانی بخواهی به لطف قانونگذار می توانی ازدواج كنی ....

او كتك می خورد و تو محاكمه نمی شوی ...

او می زاید و تو برای فرزندش نام انتخاب می كنی ...

او درد می كشد و تو نگرانی كه كودك دختر نباشد ...

او بی خوابی می كشد و تو خواب حوریان بهشتی را می بینی ...

او مادر می شود و همه جا می پرسند نام پدر ...

و هر روز او متولد میشود؛ عاشق می شود؛ مادر می شود؛ پیر می شود و میمیرد ...

و قرن هاست كه او عشق می كارد و كینه درو می كند چرا كه در چین و شیارهای صورت مردش به جای گذشت زمان جوانی بربادرفته اش را می بیند و در قدم های لرزان مردش، گام های شتابزده جوانی برای رفتن و درد های منقطع قلب مرد سینه ای را به یاد می آورد كه تهی از دل بوده و پیری مرد رفتن و فقط رفتن را در دل او زنده می كند ...
و اینها همه كینه است كه كاشته می شود در قلب مالامال از درد ...
و این، رنج است

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز

برای ازدواجش در هر سنی اجازه ولی لازم است و تو هر زمانی بخواهی به لطف قانونگذار می توانی ازدواج كنی ....

و قرن هاست كه او عشق می كارد و كینه درو می كند چرا كه در چین و شیارهای صورت مردش به جای گذشت زمان جوانی بربادرفته اش را می بیند و در قدم های لرزان مردش، گام های شتابزده جوانی برای رفتن و درد های منقطع قلب مرد سینه ای را به یاد می آورد كه تهی از دل بوده و پیری مرد رفتن و فقط رفتن را در دل او زنده می كند ...
و این، رنج است

قشنگ بود.......
ممنون :)
یکم اغراق داشت توش :smile:

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به مردان اینجا نگاه مکن…
اسمشان مرد است ؛ من اگر خوردم زمین به نامردی همین مردان بود…
زمین مرد بود که مرا بلند کرد …
خودت را زمین بزن ؛ اما دست مردان اینجا را نگیر …

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همانقدر که زن را باید فهمید
مرد را هم باید درک کرد
همانقدر که زن “بودن” میخواهد
مرد هم “اطمینان” میخواهد
همانقدر که باید قربان صدقه روی ماه بی آرایش زن رفت
باید فدای خستگی های مرد هم شد…
همانقدر که باید بی حوصلگی های زن را طاقت آورد
کلافگی های مرد را هم باید فهمید…
خلاصه مرد و زن ندارد…
به نقطه ی “ما” شدن که رسیدی
بهترین باش برایش…
بگذار حس کند هیچکس به اندازه ♥تو♥ درکش نمیکند…

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این از بی عرضه بودن زن است و همه زنها اینگونه نیستند.

این موضوع طبق قوانین عقلی است و اگر من و شما نمیفهمیم دلیل نمیشود که چون صورت مسئله غیر منطقی به نظر میرسد پس باطن را باید نادیده بگیریم

به نظر شما یک زن میتواند فرزند چندین مرد را به دنیا بیاورد؟ این برای یک زن افتخار نیست که با هر کسی خلوت نکند؟ این را بعنوان نقطه ضعف یک زن می آورید؟ وجدانا ؟

نه خر در هر سنی اجازه لازم نیست از هجده سالگی به بعد میتواند با هر کسی تصمیم میگیرد ازدواج کند و از طرفی اگر عقل و درک و قدرت تشخیص مصالح خود را داشته باشد حتی از 9 سالگی هم میتواند برای ازدواج یا عدم ازدواج خودش تصمیم بگیرد. ولی جامعه امروزی که دختران میخواهند تصمیم بگیرند نشان میدهد که تصمیم های خود سرانه دختران برای ازدواج باعث شده سن ازدواج بالا رفته در حالی که در قدیم تصمیم میگرفتند دختر 9 سالگی ازدواج کند و عمرش تلف نمیشد و در جامعه ترشیده نمیشد. حالا زمان میبرد تا بفهمیم خودش تصمیم بگیرد بهتر است یا نگیرد.ام
اما طبق قانون جامعه میتواند خودش تصمیم بگیرد. اگر کسی به او اجبار و زور میگوید میتواند به قانون مراجعه و علیه پدر مادر و هر کسی شکایت کند اگر دختر عرضه این کار را ندارد یا در جامعه وکیل رایگان برای این کار نمیتواند پیدا کند دلیل بر این نیست که بر دختر ظلم میشود بلکه دختر عرضه دفاع از حقوق خود را ندارد. اما من دیده ام دخترهائی که دفاع کرده اند و اجازه نداده اند از حق شان سوئ استفاده شود.

اگر عرضه دفاع از حق خود در دادگاه برای محاکمه مرد ندارد تقصیر خودش است

ولی من بعنوان یک مرد از زن ضربه ای خورده ام و در دادگاه زن محاکمه نشده بلکه بر عکس من بعنوان یک مرد محاکمه شده ام!

اگر کسی برای فرزند زن نام انتخاب کرده است و به او زور گفته است دلیل بر بی عرضگی زن است و زن میتواند خودش انتخاب کند اگر کسی به او زور میگوید جامعه انقدرها هم عقب مانده نیست و دادگاه و قانون و در نهایت سازمان ملل و سازمانهای دفاع از حقوق بشری هستند که سعی میکنند از حقوق زن دفاع کنند

خیلی از مردها هستند که نگران هستند که زن شان درد میکشد و اصلا اهمیتی به کودک نمیدهند.

برعکس خیلی وقتها شده که مرد شب تا صبح کار میکند و بیخوابی میکشد و زن در خانه گرم میخوابد و خواب حوریان بهشتی را میبیند کمی انصاف داشته باشد همه مردها بیرون کار میکنند و خیلی زنهای کمی هستند که به جای مرد کار کنند و مرد در خانه بخوابد.

نام پدر به دلیل ارزش و احترام مادر است که هر کسی در خیابان با ما دعوا کرد به مادر ما فحش ندهد بلکه به پدرمان فحش بدهد تا حیثیت و ابرو و اعتبار مادر ما حفظ شود
آیا شما حاضرید وسط خیابان هنگام دعوا به ناموس مادرتان توهین بشود؟

مرد هم میتواند عاشق شود و این فقط زن نیست

فرهاد در عشق شیرین کوه را کند
مجنون اواره بیابانها شد
حافظ در عشق همسرش و در دوری او دیوان شعری را سرود
شمس تبریز عاشق زنی شد
مولوی با عشق به یک زن عارف شد
و هزار نمونه دیگر...

اگر با انصاف باشی در تاریخ همیشه مردها عاشق بوده اند و زنها معشوق و طناز و عشوه گر!

بیشتر سوء استفاده ها از عشق مرد شده تا از عشق یک زن

نمونه زنده آن هم موجود است! :cry:

و این، رنج است

هر چه میخواهی بگو .... انسان در زندگی هر طور فکر کند و هر طور قضاوت کند همان طور سرنوشت برایش رقم زده خواهد شد! این قانون خلقت است

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز

این از بی عرضه بودن زن است و همه زنها اینگونه نیستند.

این موضوع طبق قوانین عقلی است و اگر من و شما نمیفهمیم دلیل نمیشود که چون صورت مسئله غیر منطقی به نظر میرسد پس باطن را باید نادیده بگیریم

به نظر شما یک زن میتواند فرزند چندین مرد را به دنیا بیاورد؟ این برای یک زن افتخار نیست که با هر کسی خلوت نکند؟ این را بعنوان نقطه ضعف یک زن می آورید؟ وجدانا ؟

نه خیردر هر سنی اجازه لازم نیست از هجده سالگی به بعد میتواند با هر کسی تصمیم میگیرد ازدواج کند و از طرفی اگر عقل و درک و قدرت تشخیص مصالح خود را داشته باشد حتی از 9 سالگی هم میتواند برای ازدواج یا عدم ازدواج خودش تصمیم بگیرد. ولی جامعه امروزی که دختران میخواهند تصمیم بگیرند نشان میدهد که تصمیم های خود سرانه دختران برای ازدواج باعث شده سن ازدواج بالا رفته در حالی که در قدیم تصمیم میگرفتند دختر 9 سالگی ازدواج کند و عمرش تلف نمیشد و در جامعه ترشیده نمیشد. حالا زمان میبرد تا بفهمیم خودش تصمیم بگیرد بهتر است یا نگیرد.ام
اما طبق قانون جامعه میتواند خودش تصمیم بگیرد. اگر کسی به او اجبار و زور میگوید میتواند به قانون مراجعه و علیه پدر مادر و هر کسی شکایت کند اگر دختر عرضه این کار را ندارد یا در جامعه وکیل رایگان برای این کار نمیتواند پیدا کند دلیل بر این نیست که بر دختر ظلم میشود
بلکه دختر عرضه دفاع از حقوق خود را ندارد. اما من دیده ام دخترهائی که دفاع کرده اند و اجازه نداده اند از حق شان سوئ استفاده شود.

اگر عرضه دفاع از حق خود در دادگاه برای محاکمه مرد ندارد تقصیر خودش است

ولی من بعنوان یک مرد از زن ضربه ای خورده ام و در دادگاه زن محاکمه نشده بلکه بر عکس من بعنوان یک مرد محاکمه شده ام!

اگر کسی برای فرزند زن نام انتخاب کرده است و به او زور گفته است دلیل بر بی عرضگی زن است و زن میتواند خودش انتخاب کند اگر کسی به او زور میگوید جامعه انقدرها هم عقب مانده نیست و دادگاه و قانون و در نهایت سازمان ملل و سازمانهای دفاع از حقوق بشری هستند که سعی میکنند از حقوق زن دفاع کنند

خیلی از مردها هستند که نگران هستند که زن شان درد میکشد و اصلا اهمیتی به کودک نمیدهند.
برعکس خیلی وقتها شده که مرد شب تا صبح کار میکند و بیخوابی میکشد و زن در خانه گرم میخوابد و خواب حوریان بهشتی را میبیند کمی انصاف داشته باشد همه مردها بیرون کار میکنند و خیلی زنهای کمی هستند که به جای مرد کار کنند و مرد در خانه بخوابد.

نام پدر به دلیل ارزش و احترام مادر است که هر کسی در خیابان با ما دعوا کرد به مادر ما فحش ندهد بلکه به پدرمان فحش بدهد تا حیثیت و ابرو و اعتبار مادر ما حفظ شود

فرهاد در عشق شیرین کوه را کند
مجنون اواره بیابانها شد
حافظ در عشق همسرش و در دوری او دیوان شعری را سرود
شمس تبریز عاشق زنی شد
مولوی با عشق به یک زن عارف شد

اگر با انصاف باشی در تاریخ همیشه مردها عاشق بوده اند و زنها معشوق و طناز و عشوه گر!

و هزار نمونه دیگر...

نمونه زنده آن هم موجود است! :cry:

هر چه میخواهی بگو .... انسان در زندگی هر طور فکر کند و هر طور قضاوت کند همان طور سرنوشت برایش رقم زده خواهد شد! این قانون خلقت است
نوشته اون متن از دکتر شریعتی بود تا من چون اطمینان نداشتم از ایشونه نامشونو ذکر نکردم

نه خیردر هر سنی اجازه لازم نیست از هجده سالگی به بعد میتواند با هر کسی تصمیم میگیرد ازدواج کند و از طرفی اگر عقل و درک و قدرت تشخیص مصالح خود را داشته باشد حتی از 9 سالگی هم میتواند برای ازدواج یا عدم ازدواج خودش تصمیم بگیرد. ولی جامعه امروزی که دختران میخواهند تصمیم بگیرند نشان میدهد که تصمیم های خود سرانه دختران برای ازدواج باعث شده سن ازدواج بالا رفته در حالی که در قدیم تصمیم میگرفتند دختر 9 سالگی ازدواج کند و عمرش تلف نمیشد و در جامعه ترشیده نمیشد. حالا زمان میبرد تا بفهمیم خودش تصمیم بگیرد بهتر است یا نگیرد.ام
اما طبق قانون جامعه میتواند خودش تصمیم بگیرد. اگر کسی به او اجبار و زور میگوید میتواند به قانون مراجعه و علیه پدر مادر و هر کسی شکایت کند اگر دختر عرضه این کار را ندارد یا در جامعه وکیل رایگان برای این کار نمیتواند پیدا کند دلیل بر این نیست که بر دختر ظلم میشود
بلکه دختر عرضه دفاع از حقوق خود را ندارد. اما من دیده ام دخترهائی که دفاع کرده اند و اجازه نداده اند از حق شان سوئ استفاده شود.

4بار تو نوشتتون زنو به بی عرضگی متهم کردید
من هیچکدومشو قبول ندارم و جز اینکه خوده ما زنان برای احقاق حقوق تساوی بودنمون به عنوان یک انسان با مرد بی عرضه بودیم ،بی عرضگی ما همین بوده که خودمون برای دلخوش کردن مرده های اطرافمون تو سر هم زدیم و حقوق خودمونو نفی کردیم ...این مال الان نیست مال گذشته های دوره که نسل به نسل ادامه داشته و الان که زنان سطح دانش و سوادشون بالا رفته متوجه شدن ،متوجه این نابرابری و ناعدالتی،
عدالتی که به دست مردان داده شده برای وضع قوانینش...

شما ایران زندگی میکنید!!اگه نه ،که راحت باشید و ادامه بدید و کسی از شما خرده نمیگیره
اگه بله که جای تاسف داره این حرفها...من کار به قانون ندارم اما تو جامعه دارم زندگی میکنم که عرفش ارجح تر از قانونشه نزد مردمانش...اگه دختری بخواد از پدر و مادرش شکایت کنه بخاطر رضایت ندادن به ازداوجش با شخص مورد نظر خودش بنظرتون بعد از احقاق حقوقش توسط قانون نزد اون خانواده جایی داره؟؟؟بگذارید من به عنوان یک دختر جواب بدم!خیر!طرد میشه اگه فردای تو زندگیش شکست خورد بی پناه میشه اگه شما یک نمونه برعکس این حرف منو دیدید من بیش از دهها مورد دختران طرد شده دیدم

دختر خودش عقل داره شعور داره یک انسانه مثل تو و کسی حق نداره نظرشو بهش تحمیل کنه و تو امر ازدواج بخواد براش تعیین تکلیف کنه و به زور شوهرش بده مثل قدیماو برخی مناطق بی تمدن کشورمون که انسان بودنش اصلا مطرح نیست بلکه او ضعیفه ای فاقد عقلو شعور لازم برای تصمیمهای مهم از قبیل ازدواج در زندگی خودش هست...
بنظرتون دختر 9 ساله از زندگی زنو شوهری چی سرش میشه چی میدونه؟؟؟؟ معیار خوشبختی به شوهر کردن نیست به خوب زندگی کردنه چه بسا دخترانی که تو سنین پایین که از دید شما طبق نوشته هاتون به صلاح هست بااجازه و اختیار والدین شوهر داده بشه الان نکبت بار ترین زندگی هارو دارن تحمل میکنن..و دخترانی که الان بقولتون ترشیده اند و الان مستقل و ازادند
دختر با سن بالا ترشیده نمیشه دوست گرامی بلکه جاافتاده تر میشه پخته تر میشه مستقل میشه مرد میشه...

اگر کسی برای فرزند زن نام انتخاب کرده است و به او زور گفته است دلیل بر
بی عرضگی زن است و زن میتواند خودش انتخاب کند اگر کسی به او زور میگوید جامعه انقدرها هم عقب مانده نیست و دادگاه و قانون و در نهایت سازمان ملل و سازمانهای دفاع از حقوق بشری هستند که سعی میکنند از حقوق زن دفاع کنند

خنده داره دادگاه حقوق بشر!برای یک حق ناحق شده ،اما در مورد احقاق حقوقش تو دادگاه از مرد بله شاید بشه راهای خیلی طولانی و طاقت فرسای قانونی رو طی کرد اما ضربات روحی این انسان ظریفو چه قانونی جبران میکنه اینا همشون میشه خشم، خشمی که هر بار توسط یک زن به صدا در میاد و مردانی از جنس شما فورا با هزار جور دلیل غیرموجه سرکوبش میکنن.

زشته زن خواب حوری ببینه قباحت داره یک زنو چند حوری! وای استغفرالله،تو خواب سنگسار میشه ها !نزنید این حرفارو زشته
حوری مال اقایونه میتونن چندتا چندتا اختیار کنه از هر جنسی..دیگه وارد جزییات نشیم بهتره...
مرد اگه شب تا صبح کار میکنه برای اسایش زندگی خودشه و هیچ منتی بر سر زن نداره چون وظیفه خوشبخت کردنشو داره

رفتار من در خیابان به گونه اییه که به هیچ احدی اجازه توهین نمیدم و اگه توهین کرد با حرف اون مادر من بد نمیشه بلکه اون فقر ادبو تربیت خونوادگیشو نشون میده...

گر با انصاف باشی در تاریخ همیشه مردها عاشق بوده اند و زنها معشوق و طناز و عشوه گر!

و هزار نمونه دیگر...

مردها عاشق میشن به ما چه؟ میخوان جلو تمایلات نفسانیشون بگیرن ضربه خوردشون اصلا به من مربوط نیست...

آخرین ویرایش:

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوده ما زنان برای احقاق حقوق تساوی بودنمون به عنوان یک انسان با مرد بی عرضه بودیم

تا وقتی بزارید مردها براتون تصمیم بگیرند وضع همینه
فرض کنید اصلا زن هایی که تو مجلس هستند همشون عالی و کاملا از حقوق زن ها دفاع میکنند
میدونید چند درصد مجلس رو تشکیل میدن؟ 3 درصد

معیار خوشبختی به شوهر کردن نیست به خوب زندگی کردنه
دختر با سن بالا ترشیده نمیشه دوست گرامی بلکه جاافتاده تر میشه پخته تر میشه مستقل میشه مرد میشه...;)

دست هایی که دیگر دلخوش به النگو هایی نیست

که زرق و برقش شخصیتم باشد...

من زنم .... و به همان اندازه از هوا سهم میبرم که ریه های تو

میدانی ؟ درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی

قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند

دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم

دردم می آید ژست روشنفکریت تنها برای دختران غریبه است

به خواهر و مادرت که میرسی قیصر می شوی

دردم می آید در تختخواب با تمام عقیده هایم موافقی

و صبح ها از دنده دیگری از خواب پا میشوی

تمام حرف هایت عوض میشود

دردم می آید نمی فهمی

تفکر فروشی بدتر از تن فروشی است

حیف که ناموس برای تو نه تفکر

حیف که فاحشه ی مغزی بودن بی اهمیت تر از فاحشه تنی است

من محتاج درک شدن نیستم

دردم می آید خر فرض شوم

دردم می آید آنقدر خوب سر وجدانت کلاه میگذاری

و هر بار که آزادیم را محدود میکنی

میگویی من به تو اطمینان دارم اما اجتماع خراب است

نسل تو هم که اصلا مسول خرابی هایش نبود

میدانی ؟

دلم از مادر هایمان میگیرد

بدبخت هایی بودند که حتی میترسیدند باور کنند حقشان پایمال شده

خیانت نمیکردند .. نه برای اینکه از زندگی راضی بودند

نه ...خیانت هم شهامت میخواست ...نسل تو از مادر هایمان همه چیز را گرفت

جایش النگو داد ...

مادرم از خدا میترسد ... از لقمه ی حرام میترسد ... از همه چیز میترسد

تو هم که خوب میدانی ترساندن بهترین ابزار کنترل است

دردم می آید ... این را هم بخوانی میگویی اغراق است

ببینم فردا که دختر مردم زیر پاهای گشت ارشاد به جرم موی بازش کتک میخورد

باز هم همین را میگویی

ببینم آنجا هم اندازه ی درون خانه ، غیرت داری ؟؟

دردم می آید که به قول شما تمام زن های اطرافتان خرابند ...

و آنهایی هم که نیستند همه فامیل های خودتانند ....

مادرت اگر روزی جرات پیدا کردی ازش بپرس

.....

بیچاره سرخ می شود و جوابش را ...

باور کن به خودش هم نمی دهد

دردم می آید

از این همه بی کسی دردم می آید

Gelveh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
می گویند....
نباید به زنان توجه زیادی کرد، خودشان را گم می کنن!
اما...
زنان وقتی گم می شوند که عشقشان بی توجهی کنه..
زن جنس عجیبی است......
چشم هایم را که می بندی، دید دلش بیشتر می شود!
دلش را که می شکنی باران لطافت از چشم های سرازیر......
زن انگار درست شده تا روی عشق را کم کند....
و افتخار من زن بودنم است......

Gelveh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ای پسر!
من یک دخترم،یک انسانم، همانند تو
اما....
عقاید پدر بزرگ‌نمان، نگاه هیز مردمان مرا متفاوت از تو می خواند
تفاوتی که هیچ وقت لمسشان نکردم....
اصلا کدام تفاوت؟
من ابرو بر می دارم، تو هم بر میداری
من آرایش می کنم، او هم میکنی..
من لوس حرف می زنم، تو هم...
من گوشواره میندازم، تو هم میندازی....
من یک دخترم
کارهایم زنانه، فکرهایم زنانه است..
دوست داشتم زنانه است..
تکیه کردن به یک مرد زنانه است....
با تمام تفاوتها پای جنسیتم، زنانگی ام ایستادم...
اما تو چی......؟
مردانگیت را به چی فروختی....
من به جنسیتم افتخار می کنم....

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آدم گاهی وقتها از این مردم چه مرد چه زن دلش میخواهد فرار کند هزاران کیلومتر ان طرف تر جائی که هیچ مسلمانی نباشد جائی هیچ دختر چادری و با حجابی نباشد
جائی که حرف حق کسی نزند جائی که عرف مردم بعنوان قانون اجراء نشود
جائی که حق چه مال مرد چه مال زن داده شود.
جائی که مردم بجای دم زدن از دین و ایمان و خدا فقط عمل کنند و لو بدون حجاب ظاهری با حجاب باطنی به زن لخت نگاه کنند ولی درونشان متلاظم نشود. یا اگر متلاطم میشود چشمانشان را برگردانند.
جائی که هم مردان با غیرت باشند و هم زنان

جائی که زن روز اول به مردش نگوید که قول میدهم خوشبختت کنم و بعد از اینکه مرد زمین خورد ولش کند برود سراغ زندگی جدید!

لعنت و نفرین بر هر مرد و زنی که انسانیت را زیر پایش لگد مال کند!

بالا