تاپیک محتوا نامعلوم

yuhana

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم که روح اسپم درون همه مرده
اَه اَه اَه حالم بد شددددددددددددد

sahar a

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:
راستش یه سالیه یک نظریه ارائه دادم:)
خیلی وقته بااین کلنجار میرم .....نقاط قوت و ضعف خوبی هم داره ....دوستان نظرشون چیه؟:smile:
فک میکنم شرایط خیلی تاثیر در رفتار یک شخص داره چیزی حدود 99 درصد:eek:
به نظرم ذات آدما یکیه .....همه مثل همیم ......این شرایطه که تعیین میکنه حسادت رضایت خشانت حرص و طمع آدما چقدر باشه ......که وقتی اینطوری نگاه میکنم اختیار ادم نقض میشه .....برای مثال فک میکنم اگر تک تکتون درست جای گاندی انشتین چرچیل استالین ا.ن بودید همان کارایی رو میکردید که اونا میکنن ....:eek:
یا مثلا شما هم اگه جای محصولی بودید بدون شک این همه ثروت جمع میکردید شایدم بیشتر .....با این دید من دیگه نمیتونم کسی رو محکوم کنم.....یک آدم که متولد میشه مغزش هیچی نداره و بسته به محیط خانواده و جامعه مغزش میشه آرشیو عقاید دیکته شده به وسیله مافوق ها .......درتنیجه جور دیگه اصلا نمیتونه فکر کنه ........در همون قالب طراحی شده براش اندیشه میکنه .....
یه مثال علمی 12 سال تو دوران مدرسه ما فیزیک نیوتنی خوندیم ....وقتی میگن یه ماشینی متحرکی که از خودش صدا وول میده شنونده صدا سرعت صوت رو ب مجموع دو سرعت ماشین و صدا دریافت میکنه .......ولی این در مورد ماشینی که از خودش نور میده بیرون صدق نمیکنه هر چی هم فکر میکنم دلیلشو نمیتونم پیدا کنم ......احساس میکنم افکارم تو یه قالب عنکبوت زده گرفتار شده و راه خلاصی نداره .........
پس زیاد قضاوت نکنم شاید من اشتباه میکنم ......ببخشید اگه وقتتونو با این اراجیف گرفتم ....و نتونستم منظورمو برسونم .....ممنون از توجهتون
:surprised::surprised:

@spacechild@

عضو جدید
مبحث ژنتیک در اصل یک نظریه علمی است و نظریه های علمی اثبات پذیر نیستند، بلکه ابطال پذیرند. من به تقدیر اعتقادی ندارم و معتقدم که تدبیر بر تقدیر پیروز میشه.
تدبیر میتونه مهم باشه...ولی هرچیزی که باتدبیر عوض میشه جزو تقدیره...به نظرمن!!

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
تدبیر میتونه مهم باشه...ولی هرچیزی که باتدبیر عوض میشه جزو تقدیره...به نظرمن!!
نظر شما قابل احترام هست. اما کاش با دلیل میگفتی که هم بهتر فهمیده میشد و هم در موردش کنکاش میکردیم و نقد جالبی از کار در می آمد.

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
احسنت
قابل توجه دیگر کاربران.....مثل آرشو سحر بحث مرتبط بکنید
اسپم کنید نفلتون میکنم
جا داره بازم از آرشو سحر تشکر به عمل بیارم

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
احسنت
قابل توجه دیگر کاربران.....مثل آرشو سحر بحث مرتبط بکنید
اسپم کنید نفلتون میکنم
جا داره بازم از آرشو سحر تشکر به عمل بیارم
سلام سهیل جان
برا تاپیک محتوا نا معلوم چه جوری میشه بحث مرتبط کرد؟ اینو بهمون یاد بده تا خودمونو نفله نکنیم. گناه داریم بخدا.
سهیل جان منی بیر آز یولّاندور ها.