تاپیک رفع اشکال و آموزش انگلیسی عمومی و تخصصی مهندسی برق ویژه کارشناسی ارشد

armineca7

عضو جدید
سلام درک مطلب چطور میشه کار کرد؟ یعنی اینکه من اصلا نمیدونم درک مطلب چطور تقویت کنم

Kaka_s

عضو جدید
سلام دوستان

تو جمله زیر comprehensiveیعنی کامل و همه جانبه و thoroughهم یعنی تمام و کامل ایندونه معنیشون یکسانه پس چرا تو جمله زیر پشت سره هم اومده؟

مشاهده پیوست 223341

و تو جمله زیر let چی معنی میشه؟

مشاهده پیوست 223342

تو جمله اول برای تاکید بیشتر این دو کلمه رو پشت سر هم آورده.
درباره جمله دوم هم شما در 99% مواقع نیازی به دونستم معنیه یه کلمه نداری و در واقع جمله دوم معنیش مهمه که یعنی معلم اجازه داد زودتر کلاسو ترک کنیم.

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو جمله اول برای تاکید بیشتر این دو کلمه رو پشت سر هم آورده.
درباره جمله دوم هم شما در 99% مواقع نیازی به دونستم معنیه یه کلمه نداری و در واقع جمله دوم معنیش مهمه که یعنی معلم اجازه داد زودتر کلاسو ترک کنیم.
درود بر شما

برام جالبه letچی معنی میشه تو این جمله؟!:cool:

malih9068

عضو جدید
Re: تاپیک رفع اشکال و آموزش انگلیسی عمومی و تخصصی مهندسی برق ویژه کارشناسی ارشد

دوستان چه زبانهایی به جای انگلیسی میشه امتحان داد؟
اگر زبان دیگه بزنیم زبان انگلیسی هم سوالهاش هست یا نه؟

Send from my sony using Taptalk

Kaka_s

عضو جدید
دوستان چه زبانهایی به جای انگلیسی میشه امتحان داد؟
اگر زبان دیگه بزنیم زبان انگلیسی هم سوالهاش هست یا نه؟

آلمانی یا فرانسوی رو میتونی انتخاب کنی. هر کدومو انتخاب کنی 30 تا سوال از اون میاد دیگه برات.

malih9068

عضو جدید
Re: تاپیک رفع اشکال و آموزش انگلیسی عمومی و تخصصی مهندسی برق ویژه کارشناسی ارشد

آلمانی یا فرانسوی رو میتونی انتخاب کنی. هر کدومو انتخاب کنی 30 تا سوال از اون میاد دیگه برات.
خوب توی دفترچه اصلی انگلیسی هست اونم میاد یا نه؟که اگر نشد جواب بدی انگلیسی جواب بدیم!
اسپانیایی نداره؟

hirkaniboy

عضو جدید
کسی با نرم افزار لایتنر 504 نارسیس کار کرده ؟ ارزش خریدن داره ؟ دنبال یه نرم افزار مطمئن و آماده هستم.

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کسی با نرم افزار لایتنر 504 نارسیس کار کرده ؟ ارزش خریدن داره ؟ دنبال یه نرم افزار مطمئن و آماده هستم.
من نمیدونم نارسیسو. ولی خودم از نمایشگاه کتاب امسال نرم افزار مَستِر رو با کلی ذوق و شوق خریدم و دوازده تومنی هم پول دادم و کار نکرد. هرچقدرم پی گیری کردم اصلا جواب ندادند. خیلی ناراحتم. نه به خاطر پولشا چون ارزششو داشت اما کار نکرد. به نظر من نرم افزار خوبی بود اگه کار میکرد.

keyhan386

عضو جدید
من دارم 0.5 ساعت در روزکار میکنم ازش راضیم یکمی صبر و مداومت می خواد تا راه بیوفتی نحوه کارش هم به این صورته که یک لغت میده با 5 گزینه که شما باید پاسخ درست را انتخاب کنی اگر پاسخ را بلد نباشید گزینه ای داره که میزنید بلد نیستم بعد لغت با معنی و جملات میاره تا بخونید وحفظ بشید خب اولش تقریبا همه سوالات رو میزنی بلد نیستم تا معنی لغت بیاد و بخونی یاد بگیری روز های بعد لغاتی که بلدی رو پاسخ میدی و لغات جدید رو باز میزنی بلد نیستم و ... من یک ماه با روزی 60 لغت ( میتونید لغت رو تو تنظیمات زیاد کنید )دارم کار میکنم 1/3درس تموم کردم البته ترتیب درس ها پشت سر هم نیست ولی زیاد هم فصل ها ازهم فاصله ندارند. نسخه آزمایشی تو سایتش هست میتونید خودتون دانلود و ملاحظه کنید . فقط باید پیوسته کار کنید وگرنه دیر جواب میده موفق باشید .
در ضمن قیمتش 12 هزار تومان است هر بسته هم روی حداکثر 3 تا سیستم کار میده اگه گروهی درس میخونید برای صرفه جویی تو هزینه 3 نفره تهیه کنید .

آخرین ویرایش:

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
دوستان منم نرم افزار گزینه اخرو خریدم هم عمومی و هم تخصصیش اما واقعا گیج میزنم و ضمن اینکه تخصصیش رو نصب کردم اما عمومیش نصب نمیشه و ارور میده.. هنوز باهاش ور نرفتم ک بتونم قضاوتی بکنم اما خب فکر کنم نتونم باهاش کنار بیام.. کاش یه نفر پیدا میشد طریقه صحیح کار با این نرم افزار رو توضیح میذاذ.. یادمه ی دوستی همینجا گفت استفاده کرده و راضیه از همین تریبون اعلام میکنم دوست عزیز اگه صدای منو داری محتاجم به کمک خودتو برسون.. از دوستان دیگه هم اگه کسی هست بتونه راهنمایی کنه بسم الله منتظرم:(

armineca7

عضو جدید
سلام کسی درک مطلب کنکورای سال قبلو داره که به ما فقیر فقرا بده؟

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام کسی درک مطلب کنکورای سال قبلو داره که به ما فقیر فقرا بده؟
خوب سوالات تو دفترچه ی اوله. میشه از همین جا بخش دانلود سوالات کنکورای سال قبل کارشناسی ارشد و دکترا دانلودش کرد.

*fred*

عضو جدید
سلام دوستان...لطف کنيد يه ديکشنري زبان فني برق بهم معرفي کنيداگه برق ومکانيک باهم باشه که عاليه

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
تو تسته زیر چرا گزینه 3 نمیتونه پاسخ صحیح باشه؟!
من اینطور معنی کردم که دونده به سرعت سعی کرد تا از خط پایان عبور کند اما به دلیل فاصله چند اینچی شکست خورد
2 (2).jpg

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
تو تسته زیر چرا گزینه 3 نمیتونه پاسخ صحیح باشه؟!
من اینطور معنی کردم که دونده به سرعت سعی کرد تا از خط پایان عبور کند اما به دلیل فاصله چند اینچی شکست خورد
مشاهده پیوست 223987
.گزینه سه مگه به معنی ناگهانی نمیشه؟؟؟ جوابش میشه گزینه یک به نظرم. الان چک هم که کردم مطمئن شدم. گزینه یکه. به سرعت نمیشه معنیش گزینه سه. میشه دونده خیلی زیاد و مستاصلانه تلاش کرد که از خط پایان عبور کنه ولی ....

آخرین ویرایش:

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
.گزینه سه مگه به معنی ناگهانی نمیشه؟؟؟ جوابش میشه گزینه یک به نظرم. الان چک هم که کردم مطمئن شدم. گزینه یکه. به سرعت نمیشه معنیش گزینه سه. میشه دونده خیلی زیاد و مستاصلانه تلاش کرد که از خط پایان عبور کنه ولی ....

دیکشنری اینجور نوشته معنی گزینه3 رو :
adv. quickly and without warning

خب میشه به تندی دیگه!
به نظرم گزینه 3 هم میشه :surprised:

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دیکشنری اینجور نوشته معنی گزینه3 رو :
adv. quickly and without warning

خب میشه به تندی دیگه!
به نظرم گزینه 3 هم میشه :surprised:
خوب خودتون نوشتین که معنیشو. ولی بد مثل اینکه معنی میکنیدش. سریع بدون هیچ گونه هشداری. مثلا سقوط هواپیما!!! شمایی که میخاین دربارش حرف بزنید میگید هواپیما خیلی ناگهانی سقوط کرد. یا مثالای دیگه که میتونید بخونید. وقتی یه کاری خیلی یه هویی و سریع و بدون هیچ گونه هشداری یا اطلاع قبلی ای اتفاق میفته این قیدو صفتشو به کار میبرن. اما اون تندی و سریع بودن که توی ورزش هستش اون قضیه اش چیز دیگه ایه. و این قید به دردش نمیخوره. امیدوارم خوب توضیح داده باشم براتون.

p0Ria_1

عضو جدید
لغات سال 93 تمام رشته ها آیا ممکنه در سال پیش رو هم تکرار بشه ؟
یا مثلا کل لغات از 80 به اینور تکرارش چطوریه ؟؟ کسی خبر داره ؟

armineca7

عضو جدید
سلام . دوستان یه سوال . من تا الان فقط 30 درس 504 رو خوندم و کتاب پارسه زبانم دارم . ب نظرتون از الان به بعد چطور و کدومو بخونم

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام. لغات جلد اول کتاب زیر ذره بین بدون توضیح البته و صرفا لغات در یک فایل برای دانلود در سایتی که خانوم مهندس مریم معرفی کرده بودن گذاشته شده. اونایی که نمیخان کتابو بخرن فقط محض چک کردن اینکه چندرصد از لغات این کتاب رو بلدند میتونند این فایلو دانلود کنن و چک کنند. من الان دیدم گفتم شاید به دردتون بخوره.

generalenglish.ir

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

ممکنه بفرمایید جوابه سواله 13 و 15 چی میشه؟! و دلیل رد گزینه های دیگر رو هم لطف کنید بگید
1.jpg

بالا