تاپیک جامع دکتری برق

گل بی بی

عضو جدید
سلام به همگی
من میخوام واسه دکترا برق شرکت کنم و ارشدم دانشکاه ازاد بوده ؟؟؟
کسی هست که اینجوری بوده و تونسته باشه دکترا سراسری فبول بشه؟؟؟

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام به همگی

من از استادمون پرسیدم که جواب داد یک به هزاره قبول کنند

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
با سلام
بنده رفیقم دانشگاه آزاد تهران جنوب ارشد خونده بود که الان دکتری شریف میخونه<شما میتونید با ارائه ی پایان نامه پرفکت (از هر لحاظ) و دادن حداقل ی مقاله isi بسته به سطح علمی دانشگاتون و خودتون با داشتن معدل بالا راه قبول شدن در دانشگاه دولتی رو هموار کنید

sajad6838

عضو جدید
سلام هم باشگاهی های عزیز این بسته های طلایی که لینکشو براتون میذارم خیلی مفید بوده و بنده نیز از این بسته خیلی راضیم اگه تونستید بگیرید 50 درصد راهو با موفقیت طی کردید<با آرزوی موفقیت برای شما

کدوم بسته؟؟!!

یکی از بچه ها

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام هم باشگاهی های عزیز این بسته های طلایی که لینکشو براتون میذارم خیلی مفید بوده و بنده نیز از این بسته خیلی راضیم اگه تونستید بگیرید 50 درصد راهو با موفقیت طی کردید<با آرزوی موفقیت برای شما

لینک این بسته ها کجاست؟؟؟؟؟؟

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممکنه لینک بسته رو برام من هم ارسال کنید؟
ممنون
ارسال شد مهندس
هم باشگاهی های عزیز چنانچه درخواست لینکی را دارن دیگر لازم به زدن پست نیست می توانند در خصوصی پیام بذارن تا لینکو براشون بفرستم در این صورت این تاپیک مختص همین نباشه که شما لینکو بخوایید بنده جواب بدم<پایدارو سربلند باشید

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]زمان بندی احتمالی اعلام نتایج آزمون دکتری پردیس ۹۳[/h]سازمان سنجش آموزش کشور قصد دارد نتایج اولیه آزمون دکتری ۱۳۹۳ پردیس خودگردان دانشگاه ها را ظرف یک هفته اعلام کند.
سازمان سنجش در راستای ساماندهی و یکپارچه کردن آزمون دکتری پردیس‌های پولی به صورت متمرکز توسط این سازمان، اعلام کرد از امسال این آزمون توسط سازمان سنجش و در پایان شهریورماه برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، برگزاری آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز ۹۳ پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی صبح جمعه ۲۱ شهریورماه اعلام شد.
اما نکته اینجاست که این دانشجویان چگونه خود را به کلاس های مهرماه خواهند رساند. اگر در خوشبینانه ترین حالت، سازمان سنجش نفرات پذیرفته شده را ظرف یک هفته به دانشگاه ها معرفی کند باز دانشگاه ها باید روزهایی را برای انجام مصاحبه تعیین کنند که هفته اول مهرماه خواهد بود و سپس بعد از ارزیابی سوابق دانشجویان نفرات برتر و پذیرفته شده را اعلام کنند که عملا نشان می دهد دانشگاه ها نمی توانند کلاس های خود را بدون تاخیر تشکیل دهند.
زمان تشکیل کلاسهای پردیس

دکتر محسن کلانتر – معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت دراین رابطه گفت: سازمان سنجش ۲۱ شهریورماه آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز ۹۳ پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی را برگزار می کند و متعهد شده است که ظرف یک هفته نتایج را اعلام کند.
وی افزود: دانشگاه علم و صنعت نیز سعی خواهد کرد در اسرع وقت مصاحبه را انجام دهد تا کلاس ها با تاخیر آغاز نشود در نهایت شاید کلاس های این دانشجویان با یک هفته تاخیر تشکیل شود که آن را نیز با برگزاری کلاس در اواخر سال جبران خواهیم کرد.
معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت افزود: امسال ۱۸۰ دانشجوی دکتری عادی و حدود ۵۰ نفر دانشجوی دکتری در پردیس‌های خودگردان دانشگاه علم و صنعت پذیرش می شوند.
وی افزود: رشته های پردیس خودگردان مقطع دکتری دانشگاه علم و صنعت فنی بوده و شهریه این دانشجویان بین ۵۲تا ۵۴ میلیون تومان است.
دکتر سید مهدی قمصری – معاون آموزشی دانشگاه تهران نیز دراین رابطه گفت: امسال مقرر شده سازمان سنجش آموزش کشور، آزمون دکتری پردیس های خودگردان تمام دانشگاه ها را به صورت متمرکز برگزار کند.
وی ادامه داد: بعد از آزمون افرادی که در محله اول پذیرش شدند برای مصاحبه به دانشگاه ها معرفی می شوند.
معاون آموزشی دانشگاه تهران افزود: سپس دوباره نتایج مصاحبه به سازمان سنجش آموزش ارایه می شود تا افراد برگزیده معرفی شوند.
وی ادامه داد: کلاس های درس این دانشجویان نیز شاید با تاخیر یک تا دو هفته ای مهرماه آغاز می شود.
نادر نعمت الهی- معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی نیز در این خصوص گفت: فکر نمی کنم مشکلی ایجاد شود سازمان سنجش طوری برنامه ریزی کرده است که کلاس درس این دانشجویان از اول مهرماه براساس برنامه ریزی های صورت گرفته تشکیل شود.
براساس این گزارش؛ ثبت نام برای شرکت در این آزمون منحصرا از شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور از روز شنبه ۱۸ تیرماه آغاز و با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده در روز دوشنبه ۳۰ تیرماه پایان یافت.
در این آزمون ۲۴ هزار و ۸۸ داوطلب ثبت نام کردند که ۸۰۹۰ نفر آنها زن و ۱۵ هزار و ۹۹۸ نفر آنها مرد هستند.
آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز پردیس‌های خودگردان در هفت گروه آزمایشی و ۱۴۴ کد رشته امتحانی برگزار می‌شود و ظرفیت پذیرش آزمون دوره دکترای نیمه متمرکز ۹۳ پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ۱۵۶۱ نفر است که به گفته معاونان اموزشی دانشگاه ها قرار است نتایج یک هفته بعد از آزمون اعلام شود. گفتنی است آزمون دکتری پردیس های خودگردان در سال های گذشته توسط دانشگاه ها برگزار می شد. و به صورت یکپارچه نبود.
منبع

ًQader

عضو جدید
سلام
من ارشد دانشگاه آزاد علوم تحقیقات میخونم
میخوام از الان واسه دکتری آماده بشم ولی نمیدنم چجوری و چیکار کنم
ممنون میشم کسی مفصل توضیح بده

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری پردیس خودگردان دانشگاه‌ها[/h]نتیجه اولیه آزمون دکتری ۹۳ پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی یکشنبه ششم مهرماه اعلام می شود.
به گزارش خبرگزاری ایسنا مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: نتایج آزمون ورودی دوره دکترا (Phd)‌ نیمه متمرکز ۹۳ پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و برخی از رشته‌هایی که پذیرش در آنها بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) صورت می‌گیرد یک شنبه (ششم مهرماه) روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
حسین توکلی افزود: داوطلبان با توجه به اطلاعات مندرج در کارنامه و مندرجات اطلاعیه‌ای که به همراه اعلام نتایج منتشر می‌شود می‌توانند به دانشگاه‌ و موسسات آموزش عالی که نمره علمی لازم برای شرکت در مصاحبه و سایر مراحل مربوط را دارا هستند، مراجعه و مدارک خود را به منظور انجام مصاحبه و سایر مراحل تحویل دهند.
وی با بیان اینکه در این آزمون ۲۴ هزار و ۱۷۵ نفر ثبت نام کرده‌اند در مورد ظرفیت پذیرش آن گفت: ظرفیت پذیرش این آزمون که در هفت گروه آموزشی علوم انسانی، علوم پایه،‌ فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی،‌ هنر، دامپزشکی و زبان برگزار شد، جمعا ۱۶۰۰ نفر است.

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید یادم رفت بگم....
واسه کنکور دکتری دولتی
با اجازه نازلی خانم عزیز<شما در حال حاظر که کارشناسی ارشد می خونین از همون ابتدا باید به فکر پایان نامتون باشین و در طول این مدت سعی کنید معدلتون پایین نیاد >چون آزاد می خونین بد نیست این لینکمم ببینین>پایدارو سربلند باشید
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...مع-دکتری-برق?p=7848251&viewfull=1#post7848251

farana ali

عضو جدید
سلام و ممنون از ارائه مراجع.اگر ممکن باشه pdf مخابرات پیشرفته و فرایندهای اتفاقی و تجزیه تحلیل سیستمهای انتشارات پارسه رو هم لطف کنید قرار بدید.

reza.mech2012

عضو جدید
قابل توجه دانشجویان دکتری مهندسی برق و علاقمند به هیات علمی شدن:

ممنوعیت عضویت مجردها در هیات علمی:

براساس طرح ۵۰ ماده ای با عنوان طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده یکی از موارد این طرح ممنوعیت عضویت مجردها در هیات علمی است .

بر اساس این طرح ،۵ سال پس از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون، جذب افراد مجرد به عضویت هیات علمی در تمامی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی دولتی و غیر دولتی و معلمین مدارس در مقاطع مختلف تحصیلی، ممنوع است.

تنها در صورت نبودن متقاضی متاهل واجد شرایط با تایید بالاترین مقام دستگاه، جذب افراد مجرد بلامانع خواهد بود.البته افراد مجرد نخبه از شمولیت این ماده مستثنی هستند.

منبع

حالا حساب کنید، با ورود دانشگاه آزاد به عرصه دکتری و 12000 دانشجوی دکتری جدید، 4 تا 5 سال دیگه چه بلایی سرمون میاد.
پیش به سوی پسا دکترا و تا آخر عمر درس خوندن و نبودن کار. :)

آخرین ویرایش:

reza.mech2012

عضو جدید
سونامی دکترا : (خبرگزاری مهر-30 مهر 93)

زمانی که در سال 90 رئیس جمهور وقت تصمیم گرفت یک شبه با یک مصوبه ظرفیت پذیرش دکتری در دانشگاه های دولتی را 100 درصد افزایش دهد، جای تعجب نیست که سه سال بعد دانشگاه آزاد هم به تاسی از همین موضوع برای سال 93 ظرفیت پذیرش را دو برابر کند.

حال اگر کلاس های دکتری از حداکثر 7 نفر به کلاس های 30 نفره هم بدل شود، مشکلی پیش نیامده است!

به گزارش خبرنگار مهر، در تیرماه سال 90 محمود احمدی نژاد رئیس جمهور وقت و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی در تصمیمی اعلام کرد ظرفیت پذیرش 5 هزار و 600 نفری به 10 هزار نفر افزایش پیدا کند.

حال در سال 93 دانشگاه آزاد با عملکردی مشابه همان تصمیم که برخی آن را بی خردی عنوان کرده بودند، این لشگر بیکاران را قوت بخشید !

پذیرش 2 برابری تعداد دانشجویان دکتری در سال 93 موجب شده است که در واحد نمونه ای مانند علوم تحقیقات تهران کلاس دکتری در حد کلاس لیسانس با 35 نفر تشکیل شود و اساتید حاضر به تدریس در کلاس هایی با این تراکم نشوند.

challenger_69

عضو جدید
سلام دوستان
من تازه مقطع دکتری قبول شدم. متاسفانه هیچ جلسه توجیهی هم در مورد قوانین این دوره برامون نگذاشتن. به خاطر همین چندتا سوال دارم ممنون میشم اگه دوستان پاسخ بدن.
من شنیدم که برای آزمون جامع باید مدرک زبان داشته باشیم ... چه مدارک زبانی و با چه نمره‌ای معتبره؟ یعنی حداقل نمره آزمون تافل یا آیئلتس باید چند باشه؟ راستی کلا تفاوت بین تافل، آیئلتس، تولیمو و ... چی هست؟ این مدارکا چه مزیت و عیبی نسبت به هم دارن؟ کدومشون معتبرتره؟ به نظر شما شخصی مثل من که میخواد تا یک سال دیگه مدرک زبان بگیره و سطح زبانش متوسط رو به پایین هست بهتره کدوم مدرک رو بگیره؟ (تافل؟ آیئلتس؟ تولیمو؟) در ضمن معمولا چه مدت طول میکشه تا یه نفر مدرکشو بگیره؟
سوال دیگه اینکه اگر آزمون جامع با موفقیت پشت سر گذاشته شد، آیا لازمه برای فارغ‌التحصیلی هم مدرک زبان ارائه بدیم؟ منظورم اینه که مثلاً نمره زبان هنگام فارغ‌التحصیلی از نمره زبان تو آزمون جامع بیشتر باشه

reza.mech2012

عضو جدید
سلام دوستان
من تازه مقطع دکتری قبول شدم. متاسفانه هیچ جلسه توجیهی هم در مورد قوانین این دوره برامون نگذاشتن. به خاطر همین چندتا سوال دارم ممنون میشم اگه دوستان پاسخ بدن.
من شنیدم که برای آزمون جامع باید مدرک زبان داشته باشیم ... چه مدارک زبانی و با چه نمره‌ای معتبره؟ یعنی حداقل نمره آزمون تافل یا آیئلتس باید چند باشه؟ راستی کلا تفاوت بین تافل، آیئلتس، تولیمو و ... چی هست؟ این مدارکا چه مزیت و عیبی نسبت به هم دارن؟ کدومشون معتبرتره؟ به نظر شما شخصی مثل من که میخواد تا یک سال دیگه مدرک زبان بگیره و سطح زبانش متوسط رو به پایین هست بهتره کدوم مدرک رو بگیره؟ (تافل؟ آیئلتس؟ تولیمو؟) در ضمن معمولا چه مدت طول میکشه تا یه نفر مدرکشو بگیره؟
سوال دیگه اینکه اگر آزمون جامع با موفقیت پشت سر گذاشته شد، آیا لازمه برای فارغ‌التحصیلی هم مدرک زبان ارائه بدیم؟ منظورم اینه که مثلاً نمره زبان هنگام فارغ‌التحصیلی از نمره زبان تو آزمون جامع بیشتر باشه

هر دانشگاهی برای نمره زبان یک حد نصاب مخصوص به خودش رو داره.
اما اگر زبانتون متوسط هست و یک سال وقت دارین و هدفتون هم صرفا ارائه مدرک برای دکتری داخل هست MSRT از بقیه راحت تره.
چون SPEAKING , WRITING نداره، صرفا لغت و گرامر و درک مطلب و شنیداری هست و میشه نمره بالای 60 از 100 که اکثر دانشگاه ها میخوان رو آورد.
تافل و آیلتس و تولیمو مهارت های دیگه هم میخواد که شاید نتونین از پسش بر بیایین اگر زبانتون خوب نباشه.
نمره زبان هم فقط قبل آزمون جامع است و دیگه پرونده زبان بسته میشه و کاری به فارغ التحصیلی نداره.

Joe_Bel

کاربر ممتاز
آیین نامه جدید آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری در سال تحصیلی ۹۵-۱۳۹۴ با هدف حرکت به سمت استقلال دانشگاهها و تفکیک فرآیند سنجش علمی از پذیرش دانشجو و دستیابی به عدالت آموزشی تهیه شده است .
براساس این آیین نامه فرآیند سنجش علمی خود از دو مرحله آزمون کتبی و سوابق تحصیلی تشکیل شده است. آزمون کتبی شامل زبان خارجی، استعداد تحصیلی و مجموعه دروس اختصاصی است و در بخش سوابق تحصیلی، معدل های تراز شده در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ملاک محاسبه قرار می گیرد. به این ترتیب، نمره کل سنجش علمی از نسبت ۸۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۲۰ درصد نمره حاصل از تراز معدل‌های در مقطع قبلی به دست می آید.
در فرایند پذیرش، داوطلب با توجه به نمره کل سنجش علمی، انتخاب رشته و حد نصاب نمره معرفی، توسط سازمان سنجش به دانشگاهها معرفی می شود و بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی وی توسط دانشگاهها صورت می-گیرد.
پذیرش دانشجو براساس نمره کل نهایی داوطلب براساس ۳۰ درصد نمره آزمون مرحله اول (سنجش علمی) و ۷۰ درصد مرحله دوم (سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی) محاسبه می‌شود و با در نظر گرفتن حد نصاب نمره دانشگاه، اولویت های انتخابی و بررسی صلاحیت های عمومی، اسامی پذیرفته شدگان نهایی توسط سازمان سنجش اعلام می-شود.
در این آیین نامه آورده است که پذیرش دانشجو در تمامی دوره های آموزشی اعم از روزانه، نوبت دوم، پردیس های دانشگاهی، پیام نور، پژوهش محور و… در مقطع دکتری، صرفاٌ از طریق این آیین‌نامه صورت می‌گیرد.

براساس گزارش ایسنا، ثبت نام برای آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال ۹۴ در روزهای ۱۶ تا ۲۳ آذرماه سال از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی http://sanjesh.org انجام می‌شود.

farana ali

عضو جدید
سلام دوستان.خواهشا اگه کسی جزوه فرایند دکتر اصفهانی رو داره بفرسته.

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]آغاز ثبت نام کنکور دکتری 94 از 16 آذر/ برگزاری آزمون در 15 اسفند[/FONT] [FONT=&quot]مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام برای آزمون ورودی دوره دکتری[/FONT][FONT=&quot] (Ph.D) [/FONT][FONT=&quot]نیمه متمرکز سال 94 از روز 16 آذرماه خبر داد و گفت: دفترچه راهنما از شنبه 15 آذرماه بر روی سایت سنجش قرار می گیرد[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT] [FONT=&quot]دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آزمون ورودی دوره دکتری[/FONT][FONT=&quot] (Ph.D) [/FONT][FONT=&quot]نیمه متمرکز سال 94 برای پذیرش دانشجو در 7 گروه علوم انسانی، علوم پایه، فنی مهندسی، کشاورزی، دامپزشکی، هنر و زبان های خارجی برگزار می شود[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT] [FONT=&quot]وی افزود: ثبت نام برای شرکت در این آزمون از روز یکشنبه 16 آذر آغاز می شود و روز یکشنبه 23 آذر پایان می پذیرد[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT] [FONT=&quot]مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: داوطلبان لازم است پس از مطالعه دقیق دفترچه آزمون که از روز شنبه 15 آذر در سایت سازمان سنجش قرار داده می شود، در محدوده زمانی ذکر شده و در صورت وحود شرایط بودن، نسبت به تکمیل تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام اقدام کنند[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT] [FONT=&quot]وی خاطرنشان کرد: آزمون ورودی دوره دکتری[/FONT][FONT=&quot] (Ph.D) [/FONT][FONT=&quot]نیمه متمرکز سال 94 منحصراً در یک نیم روز در روز جمعه 15 اسفندماه 93 برگزار خواهد شد و داوطلبان باید در جلسه امتحان به سئوالات آزمون زبان خارجی، استعداد تحصیلی و سئوالات تخصصی پاسخ دهند[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

mohamadzi

عضو جدید
از آنجایی که گذاشتن لینک مستقیم در باشگاه مجاز نیست بنده برای هر دوی شما در خصوصی ارسال کردم>با آرزوی سربلندی و موفقیت شما :gol:
اگه امکانش هست لینک رو برای بنده نیز ارسال نمایید باتشکر ( امکان ارسال پیام خصوصی به جنابعالی نبود و از تالار گفتگو استفاده نمودم )

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه امکانش هست لینک رو برای بنده نیز ارسال نمایید باتشکر ( امکان ارسال پیام خصوصی به جنابعالی نبود و از تالار گفتگو استفاده نمودم )
سلام هم باشگاهی عزیز چرا امکانش بود اما با این حال براتون ارسال کردم>موفق و پیروز باشید

Joe_Bel

کاربر ممتاز
هفته پیش چند روزی برای خواندن کنکور دکتری شروع کردم ... اما پشیمون شدم و تصمیم گرفتم که آزمایشی امتحان بدم ... اما الان که ثبت نام کردم یه کاری رو انجام دادم

متقاضی رشته های تحصیلی بورس خارج از كشور هستم

دوستان این شرایطش کسی خبر داره که چه جوریه .... اینو دیدم الان نظر عوض شد ...

Joe_Bel

کاربر ممتاز
۹۰ روز تا آزمون دکتری باقی است و امروز ثبت‌نام آزمون دکتری سراسری ۱۳۹۴ هم آغاز شد.

از اولین سال برگزاری آزمون نیمه‌متمرکز دکتری در سال ۱۳۹۰ تاکنون، هیچ‌گاه وزن آزمون کتبی در پذیرش نهایی داوطلبان بیشتر از وزن مصاحبه نبوده ؛ اما همیشه مؤثرترین بخش در موفقیت یا شکست داوطلبان همین آزمون کتبی بوده است. چرا که کسب نمره لازم و رتبه بالا در آزمون کتبی شرط لازم ورود به مرحله مصاحبه است و بدون آن پربارترین رزومه‌ها هم به کار نخواهد آمد.
موفقیت در آزمون کتبی، مجوز ورود به مصاحبه دانشگاه‌های مختلف است و اگر در این مرحله به خوبی عمل کنیم، امکان انتخاب دانشگاه‌های دلخواه خود را در مرحله مصاحبه خواهیم داشت، اما در شرایطی غیر از این، یا انتخابی نخواهیم داشت و یا انتخاب‌های محدودتری برای ما وجود دارد.
پس عجالتاً فکر تأثیر سی درصدی نمره مرحله اول در قبولی نهایی را از ذهن‌مان خارج کنیم و به آزمون کتبی به صورت عاملی با تأثیر صد در صد نگاه کنیم.
مقصود این نیست که مصاحبه را به طور کلی از ذهن خود کنار بگذاریم. برای موفقیت قطعی همیشه باید نیم‌نگاهی هم به مرحله مصاحبه داشته باشیم و تلاش کنیم با کسب نمره زبان و به نتیجه رساندن مقالات خود با دست پر وارد مصاحبه‌ها شویم. منظور این است که مبادا با این فکر که تأثیر نمره مصاحبه در پذیرش نهایی بیشتر است، از اهمیت بسیار بالای آزمون کتبی غافل شویم. آزمون کتبی فعلاً همه چیز است. پس مصمم و مطمئن برای آزمون کتبی آماده شویم.

Joe_Bel

کاربر ممتاز
تشریح ضرایب دروس آزمون دکتری ۹۴

تشریح ضرایب دروس آزمون دکتری ۹۴

درس زبان با ضریب (۱)، استعداد تحصیلی با ضریب (۱) و مجموعه دروس اختصاصی به عنوان یک ماده امتحانی با ضریب (۴) است.

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
هفته پیش چند روزی برای خواندن کنکور دکتری شروع کردم ... اما پشیمون شدم و تصمیم گرفتم که آزمایشی امتحان بدم ... اما الان که ثبت نام کردم یه کاری رو انجام دادم

متقاضی رشته های تحصیلی بورس خارج از كشور هستم

دوستان این شرایطش کسی خبر داره که چه جوریه .... اینو دیدم الان نظر عوض شد ...
سلام
تا اونجایی که مطلع شدم باید حداقل معدل 17 باشه و هم چنین نمره علمی آزمون باید بالا باشه در ضمن از نظر زبان خارجه نباید مشکلی داشته باشی یعنی حداقل یکی از مدارک زبانو داشته باشی

بالا