[تاپیک امور مدیریتی تالار مهندسی عمران]

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه كلا چنتا شركت كنن ميتونه داشته باشه كه بخوايم در چند سطحم برگزار كنيم
خيلي دير به دير اونوقت به جواب ميرسيم:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من يه چيزي به فكرم رسيده ولي بايد بيشتر فكر كرد:D:D:D:D
مسلما مسابقمون علمي نميتونه باشه اين از اين خيالتون راحت:D:D

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی جان توی این زمونه کی نفس دویدن داره تو هم چه دله خجسته ای داری فدات شم
مگه پیره مردا هم هستن!!!!:biggrin:
اگه من این حرف و میزدم میگفتن چون طرف اصفونیه نمیخواد اطلاعات بده
شما که پیش کسوتی دیگه چرا

اقا من توی رشته عمران فقط 2 بار اونم شرکت کنند ازاد توی مسابقه شرکت کردم و اطلاعات از تنوع موضوعات ندارم
خوب اگه کسی میدونه بگه
فوقش میچرخیم یه موضوع میزاریم بعدشم گروه بندی و تمام:)
یادتون نره تا شروع ترم چیزی نمونده

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين تاپيك همينامشب اگه اق مديرمون بيان افتتاح ميشه در مراسم افتتاحيه هم اتني چند از ادماي مشهور همچون والكانو و valkano و .... شركت دارن با حضور خود باعثي گرمي خاطر ما شويد:D:D:D

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه پیره مردا هم هستن!!!!:biggrin:
اگه من این حرف و میزدم میگفتن چون طرف اصفونیه نمیخواد اطلاعات بده
شما که پیش کسوتی دیگه چرا

اقا من توی رشته عمران فقط 2 بار اونم شرکت کنند ازاد توی مسابقه شرکت کردم و اطلاعات از تنوع موضوعات ندارم
خوب اگه کسی میدونه بگه
فوقش میچرخیم یه موضوع میزاریم بعدشم گروه بندی و تمام:)
یادتون نره تا شروع ترم چیزی نمونده
حالا ما شدیم پیرمرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised::surprised::surprised:
من فقط 24 سالمه و یه کم موهام سفید شده همین:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد

میشه یک تالار به عنوان کارشناسی ارشد ایجاد بشه ؟

سـعید

مدیر بازنشسته
سپهر یه فکری هم برای نرم افزار ها بکن...
زیر تالاری ...تاپیکی...!!!!!

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
میشه یک تالار به عنوان کارشناسی ارشد ایجاد بشه ؟
من هم مایلم، اما چند تا داوطلب داره و چیا می خوان توش بنویسن؟!!!

سپهر یه فکری هم برای نرم افزار ها بکن...
زیر تالاری ...تاپیکی...!!!!!
قربونت بشم، 1سر به این تاپیک بزن!!!!
گرچه متاسفانه فعالیتش چشم نواز نیست!!!!
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=44157

و بزرگترین مشکل ما کمبود اعضای فعاله!!!
همینی هم که می بینی، دسترنج حدود 10تا از بچه هاست!!!

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مهم تعداد اعضای شرکت کننده نیست ، مهم اینه که باشه یک همچین چیزی .

سـعید

مدیر بازنشسته
من هم مایلم، اما چند تا داوطلب داره و چیا می خوان توش بنویسن؟!!!

قربونت بشم، 1سر به این تاپیک بزن!!!!
گرچه متاسفانه فعالیتش چشم نواز نیست!!!!
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=44157

و بزرگترین مشکل ما کمبود اعضای فعاله!!!
همینی هم که می بینی، دسترنج حدود 10تا از بچه هاست!!!
پس سپهر جان زحمت انتقال اون تاپیکی رو که زدم خودت بکش...!!!!;)
ببخشید نمی دونستم چنین تاپیکی هم دارین...:D

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بی هدف که نمیشه کاری رو شروع کرد!!!

سپهر جان ، هدف ، ایجاد تالار کارشناسی ارشد ، قرار دادن پست های مربوط به دروس اون ، گرایش های اون ، درصدها ، آزمون ها ، کتاب ها ، مطالب و و و ... درست کردنش به هر حال ضرری که نداره ، داره ؟ :)
به نظر من هدف مند کردن تالار خیلی بهتر میتونه باشه ، مثلاً شما نوشتی مقالات انگلیسی ، در صورتی که خود مقالات میذاشتی خیلی بهتر میشد ، آدم میدونست هر فایل و متن مقاله و .. که میخواد اونجا پیدا میشه ، نه اینکه خارجی ها اونجاست ولی ایرانیها توی تاپیک اصلی
یا مثلاً زیر تالاری به نام روش های اجرا بزنیم و همین مباحث مربوط به ساختملن فرضی رو بذاریم اونجا
زیر تالار سازه بزنیم و در مورد فولاد و بتن و استاتیک و مقاومت و پروژه صحبت کنیم
زیر تالار آب بزنیم تا در مورد سیالات و آب فاضلاب و هیدرولیک و هیدرولوژی و تاسیسات صحبت کنیم
زیر تالار راه بزنیم تا مطالب مربوط به راه سازی و روسازی و قیر و ... رو توی اون قرار بدیم
بودن اینها ضرری نداره ، هدفمند هم میکنه کارهارو . از این بهتر ؟

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سپهر جان ، هدف ، ایجاد تالار کارشناسی ارشد ، قرار دادن پست های مربوط به دروس اون ، گرایش های اون ، درصدها ، آزمون ها ، کتاب ها ، مطالب و و و ... درست کردنش به هر حال ضرری که نداره ، داره ؟ :)
به نظر من هدف مند کردن تالار خیلی بهتر میتونه باشه ، مثلاً شما نوشتی مقالات انگلیسی ، در صورتی که خود مقالات میذاشتی خیلی بهتر میشد ، آدم میدونست هر فایل و متن مقاله و .. که میخواد اونجا پیدا میشه ، نه اینکه خارجی ها اونجاست ولی ایرانیها توی تاپیک اصلی
یا مثلاً زیر تالاری به نام روش های اجرا بزنیم و همین مباحث مربوط به ساختملن فرضی رو بذاریم اونجا
زیر تالار سازه بزنیم و در مورد فولاد و بتن و استاتیک و مقاومت و پروژه صحبت کنیم
زیر تالار آب بزنیم تا در مورد سیالات و آب فاضلاب و هیدرولیک و هیدرولوژی و تاسیسات صحبت کنیم
زیر تالار راه بزنیم تا مطالب مربوط به راه سازی و روسازی و قیر و ... رو توی اون قرار بدیم
بودن اینها ضرری نداره ، هدفمند هم میکنه کارهارو . از این بهتر ؟
سلام!!!
خوب عمده حرفهاتون درسته!!!
اما الآن فقط 2نفر هستن که در گرایش مربوط به آب کار می کنن!!!
واسه این ها که نمیشه تالار ایجاد کرد!!!
در مورد تالار مقاله، اول تعریف مقاله رو بگیم، بعد ببینیم هفته ای چند تا مقاله ارائه میشه؟!
روش های اجرا محدوده!!!
حد اکثر 100تاپیک در موردش هست و بعد بخودی خود بسته میشه!!!
بصورت کلی هم من گفتم، اگه 5نفر پیدا بشن که مسئولیت فعالیت 1 تالار رو به عهده بگیرن (چه آب، چه راه و ....) من با کمال میل، درخواست ایجاد 1 تالار رو به Admin میدم!!
خودم هم معتقدم جای بچه های راه خیلی در جمعمون خالیه!!!
دوستان هم 1 لطفی کنند که اگر کسی رو میشناسن، باشگاه رو بهش معرفی کنن و ازشون دعوت کنن!

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
اگر هم دقت کنید، من تاپیک سطح تحصیلات رو هم به همین منظور ایجاد کردم!!! تا ببینیم کی، چی کارست و ازشون به بهترین نحو استفاده کنیم، مثل آقای فرشید که چون هم فعالن و هم ارشد سازه می خونن بهشون لقب "متخصص سازه" دادم!!!
در مورد آب هم به یکی از دوستان پیشنهاد کردم که فرمودن زیاد وقت واسه اومدن به باشگاه ندارن!!
در مورد راه و خاک و ... کسی اعلام آمادگی نکرد!!
در ضمن، بهترین راه انتقاد، جلب نظر همه ی آدم هاست که بتونه با پشتوانه بیشتری به طرفش فشار بیاره، نه اینکه فعالان تالار رو هم از گردونه بیرون بندازه!!!
1رودخونه با آب گل آلود هم میتونه در جریان باشه!!!
اگه همین آب گل آلود هم نباشه، می تونه خشک بشه!!!
پس هدف اول اینه که تالار مثل رودخونه خشک نشه، دوم اینه که این جریان و آب، زلال و شفاف باشه!!!

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام!!!
خوب عمده حرفهاتون درسته!!!
اما الآن فقط 2نفر هستن که در گرایش مربوط به آب کار می کنن!!!
واسه این ها که نمیشه تالار ایجاد کرد!!!
در مورد تالار مقاله، اول تعریف مقاله رو بگیم، بعد ببینیم هفته ای چند تا مقاله ارائه میشه؟!
روش های اجرا محدوده!!!
حد اکثر 100تاپیک در موردش هست و بعد بخودی خود بسته میشه!!!
بصورت کلی هم من گفتم، اگه 5نفر پیدا بشن که مسئولیت فعالیت 1 تالار رو به عهده بگیرن (چه آب، چه راه و ....) من با کمال میل، درخواست ایجاد 1 تالار رو به Admin میدم!!
خودم هم معتقدم جای بچه های راه خیلی در جمعمون خالیه!!!
دوستان هم 1 لطفی کنند که اگر کسی رو میشناسن، باشگاه رو بهش معرفی کنن و ازشون دعوت کنن!

شما چیکار به دو نفر دارید ؟ به هر حال شما هم روزی هیدرولیک و سیالات و آز و هیدرولوژی و شاید چند واحد آبی داشته باشید :) نخواهید داشت ؟ عمران به ساختمان نیست :) به هر حال پیشنهاد بود ، صلاح مملکت خویش خسروان دانند :) ما که میایم و میریم

ashena"

عضو جدید
سلام من اگه بخوام مقاه بفرستم باید چکر کنم با کپی این کار انجام نمیشه ممنون میشم کمک کنید

farshid_civil66

عضو جدید
سلام من اگه بخوام مقاه بفرستم باید چکر کنم با کپی این کار انجام نمیشه ممنون میشم کمک کنید
دوست عزیز شما باید به یکی از دانلود سنتر های رایگان بری و فایلتو اونجا اپکنی مثلا سایت
www.rapidshare.com
از سمت browse فایلتو openمیکنی بعدشم upload رو میزنی بعد بهت یه ادرس میده که اونو باید کپی پیست کنی تو پستی که میخای بزنی.
سایت دیگه:
www.4shared.com

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
شما چیکار به دو نفر دارید ؟ به هر حال شما هم روزی هیدرولیک و سیالات و آز و هیدرولوژی و شاید چند واحد آبی داشته باشید :) نخواهید داشت ؟ عمران به ساختمان نیست :) به هر حال پیشنهاد بود ، صلاح مملکت خویش خسروان دانند :) ما که میایم و میریم
مطمئناً هر روزی که 1متخصص برای پاسخ گویی در اون تالار ها پیدا کردم، حتماً این کار رو انجام میدم!!! :smile:

civilica2008

عضو جدید
اقا سپهر من دیروز قصد داشتم کتاب سیالات مانسون را که حجمی در حدود 50 مگابایت داشت و rar هم بود را در سایت اپلود کنم.
وارد صفحه ی پیشرفته شدم.مدیریت ضمیمه ها را زدم.از توی brows فایلم را انتخاب کردو و دکمه ی اپلود را زدم.تا اینجا درست؟؟؟؟؟
ولی بعد از یه مدتی که گذشت error داد و کتاب را اپلود نکرد.
حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟:surprised::surprised:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب دوست عزیز ، محدودیت Upload هم شما دارید اینجا ، اگر دقت میکردید نوشته که فایل های Zip تا 10 مگابایت اگر اشتباه نکنم :) شما توی سرورهای Shared قرار بده بعد لینکش و بذار اینجا :)

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
از همه دوستان گرامی و مهندسان عزیز خواهش میکنم که تاپیک جزوه ها رو تنها نذارن و مطالب و جزوات مفیدی را برای استفاده همه اعضای تالار اونجا قرار بدن
از اینجا از همه دوستان عزیز برای فعال کردن اون تاپیک دعوت به همکاری میکنم
منتظر یاری سبز شما هستم
یا علی بگید و شروع کنید
موفق باشید

Atropatkan

عضو جدید
با سلام
از همه دوستان گرامی و مهندسان عزیز خواهش میکنم که تاپیک جزوه ها رو تنها نذارن و مطالب و جزوات مفیدی را برای استفاده همه اعضای تالار اونجا قرار بدن
از اینجا از همه دوستان عزیز برای فعال کردن اون تاپیک دعوت به همکاری میکنم
منتظر یاری سبز شما هستم
یا علی بگید و شروع کنید
موفق باشید

یا علی:thumbsup:

archi_arch

مدیر بازنشسته
ببینم سپهر این تاپیک الان حکم دفترتو داره؟!!! :D
اخه اینی که میخوام بگم پیشنهاد نیست دستوره! حکم قضایی داره!!!:w12: :surprised::D :دی!

بی زحمت اسم این تاپیکو یه کم کوچیکش کن! اخه تا پست میخوره و تو جستجو میاد کل صفحه رو به هم میریزه! مرسی!

//////////////////مسابقه\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

بچه ها لزومی نداره اینقدر اسم تاپیک طولانی باشه! همون 6-7 تا خطم بود کافی بود! به خدا کور نیستیم! دیده میشه!!!:w05:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اق مدير يه پيشنهاد دارم
يه تاپيك براي اموزش نقشه برداري زده بشه چون من بلد نيستم خواستم كه يكي كه بلده اين كار رو انجام بده

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونم از قصد بزرگ نوشتيم كه صفحه رو بهم بريزه و الا خوب ما هم كور نيستيم:D