تاسیس شرکت خدمات شبکه توزیع و انتقال

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان بالاخره از بیکاری یا کار برای شرکت های خصوصی با مزد کم یا کارهای بدون تضمین و آینده شغلی خسته شدم که تصمیم گرفتم یه شرکت در زمینه شبکه های توزیع و انتقال و پست بزنم و به صورت پیمانکار با شرکت توزیع کار کنم.دوستان کسی در این رابطه تجربه ای دارد؟قرادادها بر چه اساسی به پیمانکاران داده می شود؟با فهرست بها کار کردن سودی هم داره؟با این همه دست هایی که در بازار برق است امیدی به کار گرفتن هست؟

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
سلام
دوستان بالاخره از بیکاری یا کار برای شرکت های خصوصی با مزد کم یا کارهای بدون تضمین و آینده شغلی خسته شدم که تصمیم گرفتم یه شرکت در زمینه شبکه های توزیع و انتقال و پست بزنم و به صورت پیمانکار با شرکت توزیع کار کنم.دوستان کسی در این رابطه تجربه ای دارد؟قرادادها بر چه اساسی به پیمانکاران داده می شود؟با فهرست بها کار کردن سودی هم داره؟با این همه دست هایی که در بازار برق است امیدی به کار گرفتن هست؟
:biggrin:
امیدوارم موفق باشید ولی.......

انتظار نداشته باشید که بلافاصله بعد از ثبت شرکت شما با شرکت توزیع قرارداد ببندید و ....

متاسفانه الان تو این شرایط در کشورمون ، روابط حرف اول رو میزنه و بعد تجربه های کاری و رزومه شرکتتون
;)

rashidishahram

مشاور صنعت برق
سلام
همونطور که دوستمون هم اشاره کردن روابط خیلی تاثیر داره ولی به این معنی نیس که کسی رابطه نداره نمی تونه کار کنه. نا امید نباشید ولی سختی زیاد داره اولش. الان هم اوضاع کار اصلا خوب نیس حتی اگه کار هم باشه نمیشه هر کاری رو قبول کرد چون پرداخت ها دیر انجام میشه و ممکنه باعث ضررتون بشه. حتی خیلی از شرکت ها الان کار نمی گیرن بخاطر این مسئله پس باید خیلی با احتیاط حرکت کنید تا مشکلی پیدا نکنید. در حالت معمول هم حداقل یک سال برای گرفتن کار در نظر بگیرین تا بتونین شرکت رو معرفی کنین و جا بندازین و تو مناقصه شرکت کنین و قیمت خوب بدین و برنده بشین.
در مورد فهرست بها هم شما همیشه باید از قیمت بازار خبر داشته باشین چون نمیشه زیاد رو اون حساب کرد.
ولی در مورد امید داشتن اره امید داشته باشید ولی باید خیلی سختیها رو اولش قبول کنین. تازه شرکت اولین کار رو گرفتید بیم و مالیات رو هم باید فکری به حالش بکنین که میان سر وقتتون. در کل فکر خوبیه ولی باید حساب شده عمل کنین.

negarandish

عضو جدید
سلام-دوست عزیز تاسیس شرکت کار سختی نیست بلکه بعدش سختتر میشه به این صورت که شما نیروهاتون باید سابقه کار خوب و مرتبط با زمینه فعالیت داشته باشن، شما خودت بعنوان مدیر اگر میخواین فعالیت کنین باید استعداد و تواناییشو داشته باشین ولی در کل همینجوری که دوستان هم گفتن روابط و ضوابط در گرفتن کار و قبول شدن توی مناقصه ها حرف اول رو میزنه. با توکل به خدا و سعی و تلاش حتما موفق میشین.

بالا