تاثيرگذارترين جمله اي كه شنيدي چي بوده ؟؟

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در دوران كارشناسي توي دانشگاه ، استاد درس آز مهندسي نرم ، آخر ترم يه كاغذ آورد و گفت هر كي بياد اسمشو بگه و بگه چه نمره اي به پروژه اي كه خودش نوشته مي ده .
و گفت كه اين ربطي به نمرتون نداره ،‌ نمره نهايي رو خودم براساس كارتون مي دم اين يه تست واسه تشخيص درجه انصاف شماست.

پروژه يه ترم كار برده بود و من خودم از اونايي بودم كه خيلي واسش وقت گذاشتم و استاد مي دونست كي كار كرده كي نكرده و رفته پروژه خريده.
خلاصه من به خودم 17 دادم هرچند كارم از همه ي كلاس بهتر بود ، حتما نمره تاپ مال من مي شد اما مي دونستم اگه خوابگاهي نبودم و شرايط بهتري بود خيييييييييلييي از اين بهتر پروژه رو انجام مي دادم.

نمره ها رو زدن توي برد . من 17 بودم . اوني كه پروژش حتي اجرا نمي شد 20 بود . آقايي كه اصلا كلاس نمي يومد 19 بود و.....
من اعتراض كردم كه استاد اجحاف كرديد ، من حقم بيشتر از اينا بود .
استادم گفت مي دونم بايد بيست مي شدي اما خودت نمره 17 به كارت دادي . وقتي خودت ، كارتو قبول نداري و به خودت بيست نمي دي ، توقع داري من بهت بيست بدم؟؟؟؟؟

تجربه خييييلييي خوبي بود و آويزه گوشم شده ، استاد همون نمره هايي رو واسه پايان ترم گذاشته بود كه خود بچه ها گفته بودن.

دنيا ،‌ دنياي باورها و بهترين هاست ... باور داشته باش كه هميشه لايق بهتريني... :)

تجربه ي جالبيه

Shiny Moon

عضو جدید
اگه اشتباه نكنم اين جمله از معلم شهيد دكتر علي شريعتي بود:
خدايا به هر كه دوست مي داري بياموز كه دوست داشتن از عاشق شدن والا تر است.

شاهزاده ایران

اخراجی موقت
افسر وظیفه بودم تو سپاه یه سربازی داشتیم بسیار ادم عصبی وپرخاشگر وبد دهن بود.یه پنج شنبه بهش مرخصی ساعتی دادم رفت دیر برگشت باهاش بحثم شد.ظهر که کار اداری تموم میشد میخواستم برم خونه باهاش دعوام شد اون چرت گفت منم خوابوندم تو صورتش وابروش پاره شد رفت شکایت کرد .شنبه که اومدم فرمانده که منو خیلیی دوس داشت وهمیشه باهم در مورد همه چیز میحرفیدیم منو خواست گفت چرا زدیش منم همه چیزو فتم تاونم گفت من میدونم مقصر اونه تو چرا زدیش من باز همانهارو گفتم بعدش یه جمله خوب گفت:گفت:از کنار یه حیوان مثل الاغ رد میشی یهو یه لگد بهت میزنه وخیلی دردت میاد تو چکار میکنی رد میشی یا توهم بهش لگد میزنی اگه بزنی از اون حیوان نفهم تری چون اون نمیفهمه چکار میکنه ولی تو انسانی ومیفهمی.

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتي اوني كه خيييييييلي دوستش داري ، بهت خيانت مي كنه ، داغون مي شي ، له مي شي ، مثل اينكه : يه كاميون از روت رد شه.
اما اگه ببخشيش و بهش يه فرصت دوباره بدي ، مثل اين ميمونه كه :
به اون كاميون اجازه بدي ، دنده عقب بگيره و يه بار ديگه از روت رد بشه ،

عمرا ، اگه حالا حالاها بتوني پاشي و رو پات وايسي.

دقيقا همينطوره....هزار بار بخشيدمو فرصت دادم دنده عقب بياد....به نظرتون ميشه منو از رو زمين جمع كرد؟

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يه روز يه عزيزي بهم گفت:
اگه فلان جا يه لقمه نون پيدا بشه واسه خوردن..چرا بدمش به تو..خودم ميخورم

paeeizan

اخراجی موقت
برای خوشبختی فقط همین کافیست که کسی را داشته باشی ، تا هر شب برایش بنویسی: دوستت دارم بهترینم.

zahra_216

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا
!

کسی را که قسمت کس دیگریست، سر راهمان قرار نده
...
تا شبهای دلتنگیش برای ما باشد و روزهای خوشش برای دیگری ...
این یادمه الان

dieas

عضو جدید
یکی از بهترین جمله هایی که به تازگی شنیدم اینه که:

آدم وقتی پلک میزنه یا جهت زاویه چشماشو تغییر میده یه دنیایی اتفاق میوفته(به خصوص از نظر مهندسی)
چرا یه همچین موجود پیشرفته ای باید ساکن باشه؟ ؟؟؟؟!!

shayan133

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون میگذرد غمی نیست...
به یاد دوران خدمت که همیشه این جمله رو میشنیدیم:smile:

P.K.H

عضو جدید
شکوه دنیوی همچون دایره‌ای است بر سطح آب که لحظه به لحظه به بزرگی آن افزوده می‌شود و سپس در نهایت بزرگی هیچ می‌‌شود​
.

ویلیام شکسپیر

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
هی تو!
از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش
تیتر اول روزنامه امروز
کاغذ باطله فرداست...

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
بعضی ها را دَر جوب بایَد شُست
تا لَجن ها هَمه خوشحال شَوند که
کَثیف تَر اَز خوُدشان هَم هَست...

tala1988

عضو جدید
من تمام تاثیر زندگیمو از یه آهنگ گرفتم و می گیرم،آهنگه تاک این آهنگ واقعا به زندگی من یه معنی دیگه داد:gol: