تاثيرگذارترين جمله اي كه شنيدي چي بوده ؟؟

soraya_shz

عضو جدید
من یه حدسی واسه دلیلش دارم
اگه دختری باید بگم باحات از اول حال نمیکرده ودوستت نداشته...مثل یه عقده باد کرده باد کرده اینو گفته..واسه این که تنها نباشه باهات بوده..و از رفتارات بدش میومده..و هر روز به رفتارهایه غیر قابل تحمل تر تو تن میداده

اگه پسری باید بگم دختر ه قطعا یکی خیلی بهتر از تو به نظرش اومده و خیلی خیلی بی دلیل و کوته فکرانه اینو گفته..در 99 درصد موارد اینجوریه
که شاید پسر جدیده از شما خیلی نابودتر باشه اما تن به هرچیزی که طرف شما خواسته داده و واسش خوشاینده

همه دخترها اینجورین(اونایی که به دوست پسر اعتقاد دارن)
نظر منه

فكر كنم نوشته هاتون حالا حالاها يادم بمونه ، البته تاثيرگذار نبود بلكه خيلي جالب بود و از متن كاملا هويداست كه نويسندش يه پسره:surprised:

لوتوسو

عضو جدید
برایت آرزو میکنم خدا از تو بگیرد...
هر آن چه ک خدا را از تو میگیرد...

???zendegi

عضو جدید
وقتی خدا چیزی رو تو دلت میندازه پس توانایی رسیدن به اونو در تو دیده.
راستش من یه کاری رو شروع کردم اول راه بودم ولی کم آوردم داشتم با دوستم از پشیمونیم میگفتم و اینکه میخوام قید این کار وبزنم که دوستم این جمله رو گفت:تو اوج نا امیدی به دلم نشست و باعث شد به راهم ادامه بدم.

مریم سپهری

عضو جدید
نمی دونم جمله زیاد بلدم ولی زیاد روم تاثیر نداشت
ولی یه نفری بد جوری روم تاثیر گذاشت این قد رفتارش درسته که منم همیشه دوست دارم مثله اون رفتار کنم
ولی به خاطر گل روی شما :
خدا نه به خاطر زمین ونه به خاطر اسمان بلکه به خاطر گل هایی که برایمان می فرستد چشم به راه پاسخ است
تاگور

B@control

کاربر بیش فعال
اعتقاد

اعتقاد

جمله كه يادم نمياد اما...............

تو دوره دبيرستان يكي از معلمهاي فيزيكمون روز اول يه كاري كرد كه هيچوقت از ذهنم بيرون نميره

از بچه ها خواست تا خدارو بدون بيان برهان نظمو عليت ثابت كنن.... هر كي يه چيزي گفت وخداي خودشو ثابت كرد

ولي معلمون واسه همشون يه دليل علمي اوردو همشونو رد كرد ...
يعني يه جورايي واسه يه لحظه همرو كافر كرد
بعد ازش خواستيم دليل خودشو بگه

اون گفت انيشتن ميگه : (من ان خداي را ميپرستم كه گه گاه مرا در مشكلاتم ياري ميكند)
اون گفت خدارو بايداحساسكرد .انيشتن اينكارو كرده بود

ادامه داد: بعضي وقتا تو زندگيمون تو لحظه هايي قرار ميگيرم كه از ته دل داد ميزنيم خدااااااااااااااااا
و مطمئنيم كه صدامونو ميشنوه.حتي اگر خيلي ادم معتقدي نباشيم

(و خدا هركس را بخواهد هدايت ميكند)

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
جمله كه يادم نمياد اما...............

تو دوره دبيرستان يكي از معلمهاي فيزيكمون روز اول يه كاري كرد كه هيچوقت از ذهنم بيرون نميره

از بچه ها خواست تا خدارو بدون بيان برهان نظمو عليت ثابت كنن.... هر كي يه چيزي گفت وخداي خودشو ثابت كرد

ولي معلمون واسه همشون يه دليل علمي اوردو همشونو رد كرد ...
يعني يه جورايي واسه يه لحظه همرو كافر كرد
بعد ازش خواستيم دليل خودشو بگه

اون گفت انيشتن ميگه : (من ان خداي را ميپرستم كه گه گاه مرا در مشكلاتم ياري ميكند)
اون گفت خدارو بايداحساسكرد .انيشتن اينكارو كرده بود

ادامه داد: بعضي وقتا تو زندگيمون تو لحظه هايي قرار ميگيرم كه از ته دل داد ميزنيم خدااااااااااااااااا
و مطمئنيم كه صدامونو ميشنوه.حتي اگر خيلي ادم معتقدي نباشيم

(و خدا هركس را بخواهد هدايت ميكند)

ببین کار به کجا کشیده که معلمش بجای این همه شخصیت بزرگ توو دین از انیشتین خدارو ثابت میکنه...حالا کار ندارم که بحث فیزیک بوده...واویلا

ازم ناراحت نشیا با تو نبودم با معلمت بودم..نیگا تشکرم کردم ازت

B@control

کاربر بیش فعال
ببین کار به کجا کشیده که معلمش بجای این همه شخصیت بزرگ توو دین از انیشتین خدارو ثابت میکنه...حالا کار ندارم که بحث فیزیک بوده...واویلا

ازم ناراحت نشیا با تو نبودم با معلمت بودم..نیگا تشکرم کردم ازت

يه نكته اي توش هست

اونم اينه كه :يه بچه 14 ساله رو به فكر وا ميداره.تا بجاي قبول عقايد خانوادش يه خرده خودش به خدا فكر كنه وايمان بياره

پس كاره معلممون خيلي درست بوده

B@control

کاربر بیش فعال
يه نكته اي توش هست

اونم اينه كه :يه بچه 14 ساله رو به فكر وا ميداره.تا بجاي قبول عقايد خانوادش يه خرده خودش به خدا فكر كنه وايمان بياره

پس كاره معلممون خيلي درست بوده

اين دقيقا همون نكته اي كه رعايت نشده و جوناي ما خودشون باور ديني ندارن. بهشون تحميل شده
كه اگه داشتن تو تايپيك من چادري ام اينقدر نسبت به حجاب بي اهميت نبودن.همشون با اصل پوشش مشكل دارن

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز

سیرتت زیبا بگردان، صورت زیبا چه سود؟؟!

jiji nanaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کس لایق شرایطی است که تلاشی به تغییرش نمیکند

در فکر کردن پیر (با منطق و عمیق)

در رفتار جوان(پر شور و نشاط)

و در احساس کودک باش.(پاک و بی ریا)

یکی هم ،همین پایین.... امضامو میگم
خیلی خیلی قشنگ بود

jiji nanaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی فرصت جاری شدن است از سرا پای حیات تا به انجا که خدا می داند

dieas

عضو جدید
فكر كنم نوشته هاتون حالا حالاها يادم بمونه ، البته تاثيرگذار نبود بلكه خيلي جالب بود و از متن كاملا هويداست كه نويسندش يه پسره:surprised:
جالبه یعنی چی؟ خوبه آواتارمو دیدی..اسمم که معلومه سخت بود فهمیدهی ÷سرم؟
حالا که هویداست خوبه....بگید تاثیر گذار بود چون فکر کنم گوشه ذهنتون رو اشغال کرد ..!!!

-->ali<--

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
همیشه خوب خداحافظی كنید!گاهی همه چیز آنقدر سریع اتفاق می‌افتدكه فرصتی برای یك خداحافظی خوب پیدا نمیكنید !گاهی جای بوسه‌ای كه هنگام خداحافظی نكرده‌اید،تا ابد درد می‌كند.......

ensan1

عضو جدید
درک متقابل نه تایید کردن است نه تکذیب کردن....بلکه تحلیل کردن است...

چشمی که دلی برد به تاراج***دانی که به سرمه نیست محتاج

دنیا سرزمین رنج است آنکه از رنج سازنده میگریزد گرفتار رنج سوزنده خواهد شد

parna wanna u

عضو جدید
اگه بادلت چیزی یا کسی رو دوس داری زیاد جدی نگیرش چون ارزشی ندارهکار دل دوست داشته جون تو.مث کار چشم که دیدنه اما اگه یه روز با غفلت کسی رو دوست داشتی.اگه عقل عاشق شد.بدون داری چیزی رو تجربه میکنی که اسمش عشقه.

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو یریال امام علی ع بود که معاویه داشت غذا می خورد به خدمت کارش گفت " به دباغ بگو نمک دوغ کم بود " //// پیش خودم گفتم نگاه کن امیر مسلمونای جهان اون موقع فکر چیه !!!

saeghe.n

عضو جدید
درد را ازهر طرف نوشتن درد بود دریغ از درمان که برعکسش نامرد بود

saeghe.n

عضو جدید
قطارِ!راهت را بگیرو برو،نه کوه دیگر توان ریزش دارد و نه ریزعلی پیراهن اضافه!هیچ چیز دیگر مثل سابق نیست

saeghe.n

عضو جدید
وقتی سکوت خدارا در برابر رازونیازت دیدی:بدان او به تمام کاینات فرمان سکوت داده تا حرف ترابشنوند.پس حرف دلت را بگو

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اندوهگین سختی وفشارمباش شایدخدا در آغوش میفشاردت