تابلوی هنری بچه های باشگاه مهندسان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مـــولا جـــــان !

یــــک عمــــر تــــــو زخــم هـــای مــــا را بـسـتــی
هــــر روز کشیـــــــدی بــــر ســـر مــــــا دسـتـــی

شعبــــان کــه بــــه نیمـه می رسـد مهـــدی جــــان
مـــــا تــــــازه یــــــادمـــان می آیــــــد هسـتـــی...

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش توسط مدیر:

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
من با این عکس خیلی حال کردم (خیلی هم وقت گرفت تا دوباره پیداش کنم). کلی حرف واسه گفتن داره. خیلی دوست دارم طراحش رو ببینم و ماچش کنم. برعکس این تصاویری که فقط چهره خشنی از حضرت نشون میدن، این عکس چهره واقعی و اون چیزی که از روایات برمیاد رو نشون میده. یه جایی (نسبتاً معتبر) دیدم که خیلی از این تصویر خون و شمشیری که از حضرت نشون داده میشه، چهره ای هست که امویه از حضرت مهدی ترسیم کردن.

Data_art

مدیر بازنشسته
من با این عکس خیلی حال کردم (خیلی هم وقت گرفت تا دوباره پیداش کنم). کلی حرف واسه گفتن داره. خیلی دوست دارم طراحش رو ببینم و ماچش کنم. برعکس این تصاویری که فقط چهره خشنی از حضرت نشون میدن، این عکس چهره واقعی و اون چیزی که از روایات برمیاد رو نشون میده. یه جایی (نسبتاً معتبر) دیدم که خیلی از این تصویر خون و شمشیری که از حضرت نشون داده میشه، چهره ای هست که امویه از حضرت مهدی ترسیم کردن.

سلام بر آقا میثم
دوست بسیار خوبم

راستش من تشکرام تموم شده و نشد پای پست بسیار خوبتون تشکر بزنم .
ولی توضیحتون و تصویرتون رو انقدر دوست داشتم که دلم نیامد تا فردا صبر کنم و تشکر بزنم.

چون حرف دل خود من رو زدید و ازتون خیلی خیلی ممنونم

خداروشکر میکنم که امثال شما هستن که این جوری بگم و فکر کنن
خداحفظتون کنه

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام.
من از این عکس بسیار خوشم اومد و البته با اجازتون کپیش کردم که داشته باشم.
بازم ممنون!

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
تابلــــــــــــوی شمـــــــاره ی 2 بچه های باشگـــــــــاه مهندســـــــــان ایران - امام زمــــــــــــان ( عج )

تابلــــــــــــوی شمـــــــاره ی 2 بچه های باشگـــــــــاه مهندســـــــــان ایران - امام زمــــــــــــان ( عج )

با ســــلام و احـــــترام . . .:gol:

پس از چندی وقفه ، تصمیم به آپدیت کردن ِ این تاپیک گرفتم . ( بنا به درخواست ِ دوست ِ خوبم ، خانوم دکتر data_art - پست اول ) .

تابلوی دوم رو حضور دوستان ارائه میدم ، و امیدوارم کاستی ها و نقایصش رو به دیده ی اغماض بنگرید . چرا که همیشه مشکل ِ کمبود ِ وقت ، گریبان گیر ِ ما بوده و هست . : )

اگر پیشنهاد یا نظراتی درباره ی ارتقای سطح ِ تاپیک داشتید ، در صفحه ی عمومی یا خصوصی ، بنده رو در جریان بزارید . ( اینجا پست نزنید ) .

در پست ِ بعدی ، موضوع ِ سوم رو آغاز خواهم کرد .
.
.
.
.
.

پیوست ها

• tablo 02  iran-eng .jpg
    tablo 02 iran-eng .jpg
    82.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
تابلـــــــوی شمــــــاره 3 - دوستـــــــــی و مُحبّت

تابلـــــــوی شمــــــاره 3 - دوستـــــــــی و مُحبّت

درودی دیگر . . .:gol:

با توجه به جمع بندی ِ مرحله ی دوم ، در پست ِ قبل ، مرحله ی سوم رو آغاز می کنیم .

موضــــــوع ِ تابلـــــــوی شمــــــاره 3 : . . . « دوستـــــــــی و مُحبّت » . . .

احساس و دیدگاه های خودتون رو ، با هر تصویری که دوست دارید ، به نمایش بگذارید .

نکته : ترجیحاً تصاویر رو در سایز کوچک قرار بدید ، که برای load شدن صفحه ، مشکلی ایجاد نشه .

پیشاپیش از حضور و همراهی ِ شما دوستان ِ خوبم ، سپاسگزارم . :gol:

خدمت ِ بی ‌دوســــــــــــتی را قدر و قیمت هست ، نیست / خدمت اندر دست هست و دوســـــــــــتی در دست نیست

دوســـــــــــــــتی در اندرون ِ خود ، خدمتی پیوسته است / هیـــــــــچ خدمت جز مُحــــــبت در جهان پیوست نیست . . .
.
.
.
.
.
.

پیوست ها

• Forbidden_love.jpg
    Forbidden_love.jpg
    25.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
وضعیت
موضوع بسته شده است.