به چه پسرها و دخترهایی بدحجاب گفته می شود؟ / مصادیق بدحجابی پسران و دختران اعلام شد

sepehr2222

اخراجی موقت
بله، حجاب...
من هم اهل کل کل نیستم دوست عزیز ،
ولی راه حلتون رو قبول ندارم،
به عنوان یک خانوم هم حجاب رو دوست دارم و هم به این راه ترجیح میدم...

دوسته من به نظرت با این کارا و جریمه و گرفتن و .... راه برای خودنمایی یه عده سودجو باز نمیشه؟؟؟این کارا باعث نمیشه مساله حساس بشه و یه عده از بد حجابی به عنوانه خودنمایی استفاده کنن؟؟؟حالا کشوری مثل ترکیه رو نگاه کن هر کسی بخواد با مقنعه و چادر میاد بیرون هرکسی بخواد با تاپ و شلوار اونوقت ببین کسی میتونه بی حجابیو وسیله ی خودنمایی قرار بده یا نه.من میگم نه اونجا دختره معذرت میخوام با بیکینی بغل خیابون وایساده بود هیچکسی نگاشم نمیکرد ولی اینجا کافیه یه دختر با یه مانتویه بالای زانو وایسه کناره خیابون 1000 تا ماشین تو اون ناحیه جم میشن 2 تا علت داره 1 همین بزرگ نشون دادنه مساله و حساس کردن قضیه2پیدا شدن راهی برای خودنمایی و به تبع اون آسیب به جامعه .حالا به نظرت کدوم جامعه موفق تره؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saber.rad

عضو جدید
می تونید بپرسید
فکر نمب کنم باشه خانومی که در مقابل حجاب(نه در حد حجاب من، در حد همون عرف و قانون جامعه) ، چند همسری شوهرشو بپذیره.
ببینید موضوع الان خیلی پیچیده است
الان دیگه مثل قدیم نیست مردم هیچی ندونن
الان دیگه همه خودشونو با غرب راحت می تونند مقایسه کنن ببینند
پس فشار روانی خیلی زیادی رو همه ی جامعه الان داره تحمل میکنه
به نظر شما سرپرستی چند زن باهم (البته مطابق با شرع اسلام ) کار راحتیه؟
پس هر کسی که می بینه نیاز داره و نمی تونه خودش رو کنترل کنه شاید با این راه حلال نیازش دیگه فروکش کنه..
اگر حجاب درسته چون اسلام گفته پس این موضوع که بازم اسلام گفته درست نباشه
من اول صحبتهام هم گفتم این راه حل به فضاسازی و فرهنگ سازی نیاز داره مردم باید بدونن که این کار به نفعشونه یا نیه
در نهایت من خیلی تاکید نمی کنم و ممکن اشتباه یا قابل اجرا نباشه
هدف از طرحشم این بود که راهکارها زیاده و فقط خودمون رو محدود به چند راه حل نکنیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Sarp

مدیر بازنشسته
در صورتی عادی میشه که روابط هم آزاد و عادی بشه
مرد حسابی من هم همینو میگم دیگه:surprised:
اونقده بوگاتی مختو اشغال کرده که دیگه گیرنده هات از کار افتادند
نمیتونه کامل عادی بشه ولی در کل اسلام نمیخواد که عادی بشه
البته بحثش خیلی مفصله
اوهوم
فقط یه پیشنهاد بود
خواستم نظر مخالفا رو هم بدونم
فکر کردم منظور بابک خان هم همین باشه ...
دقیقا
من اصلا با جوامع غرب کاری ندارم.من در مورد خودمون صحبت کردم.میگم بیرون بودن 2 تا تار مو هیچ ضرری به جامعه نمیزنه اینا همش بهونست واسه سرگرم کردنه منو شما که وضع وخیم مملکتو یادمون بره کاش اینارو درک کنید.الان مشکله مملکت ما 2 تا تار مو نیست .مشکل بلیط 300 تومنیه مترو مشکل بنزینه 700 تومنیه مشکل خونه ی متری 2,500,000 تومنیه مشکل این همه تحریمه مشکل نگاهه بد مردم کشورای دیگست نسبت به ما مشکل فقره مشکل بی پولیه مشکل خود فروشی از رویه نداریه مشکل قتل مشکل دزدیه مشکل خوردنه حق من و شماست مشکل......بازم بگم
بیرون بودن دو تا تار مو به من هم هیچ ضربه ای نمیزنه :surprised:
مشکل شما اگه بنزین 700 تومنی باشه مشکل من گمرک 700 میلیونیه !
ولی اینجا بحث حجاب پیش کشیدین در مورد حجاب بحث کردیم:D
اینا اگه واقعا دلشون واسه مملکت می سوخت راهکار های زیادی بود تا بد حجابی رو کم کنند
به قول بعضی از دوستامون اینا فقط سر گرم کردن ماهاست خوب هم به هدفشون رسیدن
این که بلـــــــــــــــــــــــــــــــــه
بحث تخلفات دولتی سوا از بحث ماست
تو یه تایپیک من حرفامو زدم
ایناهاش:
یکی از دغدغه‌های اصلی اولیا دانشجویان این است که فرزندانشان از هدف اصلی آموزش دور نشوند اما به دلیل رعایت نکردن برخی موارد این دانشجویان گرفتار می‌شوند .
مادر من حتی نمیدونه دانشگاه من کدوم سمته !
کسی هم که نگران باشه ، دختر و یا گاها پسرشو نمیذاره بره فلان شهرستان درس بخونه !
در حالی که الان نصف بیشتر دانشجوها غیر بومی هستند .
کریمی فیروزجایی می گوید: وزیر علوم اعلام کرد که به جز جداسازی سیاست دیگر این وزارتخانه احداث دانشگاههای تک جنسیتی است و در این زمینه نیز هر گونه حمایت بودجه ای و قانونی که لازم باشد مجلس انجام خواهد داد.
این همه استاد از کجا میخوان بیارن؟
موضوع فقط احداث چن تا ساختمانه ؟
نقل و حمل چی؟
ترافیکش چی؟
اگه قراره من برم بشینم تو کلاس پیش هم جنسهام ، همون دانشگاه مجازی رو میزنم و قبول میشم و هزینه رفت و آمد و . . .میمونه تو جیبم ! گور بابای روابط اجتماعی
گور بابایی اسلامی که نگاهش زوم شده زیر کمر و بالای زانو
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در رابطه با پوشش متحد الشکل برای دانشجویان در محیط‌های دانشگاهی می افزاید: نه تنها در کشور ما بلکه در همه کشورهای دنیا دانشجو باید با پوشش مشخصی وارد محیط دانشگاه شود، دانشگاه یک فضای رسمی است و دانشجو باید در یک محیط رسمی حضور پیدا کند طبیعی است آن پوششی که در یک محفل خانوادگی و کوچه بازار دارد با پوششی که در دانشگاه باید داشته باشد، متفاوت است
پوشش رسمی یعنی متحدالشکل شدن لباسا ؟
نمیدونم اینی که میخوام بگم توهین محسوب میشه یا نه ! (اگر هم توهینه گزارش تخلف همین گوشه هست) واقعا من نمیتونم قبول کنم این حرف از یه آدم باشه
اینو کدوم گوسفند گفته ؟ من متوجه نشدم !
یعنی چون دانشگاه یه محیط رسمی محسوب میشه پس باید لباسا هم شکل باشند ؟
دلیل هم شکل شدن لباسا محیط رسمی دانشگاهه ؟:eek::eek::eek:

راستی ! اینا که به لباسای هم شکل جمهوری آزربایجان اون هم دبیرستانش ، گیر میدن پس حالا چی میگن ؟:surprised:

گوسفنده فکر کرده درباره مهد کودک صحبت میکنه :biggrin:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Sarp

مدیر بازنشسته
البته اینکه شرایط ازدواج جوونها تسهیل بشه خیلی هم خوبه و تا حدودی راهگشا، ولی با مورد دوم (مردهای 4 همسری!) مخالفم و حتی اگر (احیانااااا) جامعه بپذیره باز هم شدنی نیست .... در مورد عدالتی که بین همسران باید برقرار بشه... کافیه کمی در مورد عدالت بیشتر صحبت کنیم...

بگذریم از اینکه حتی در این صورت هم من به حجاب اعتقاد دارم و اینو توجیه برای بی حجابی نمی دونم...
با اینکه به موشوع تایپیک ربط نداره
و البته من هم همانطور که قبلا گفتم مخالف چند همسری و . . .هستم
حالا نمیخوام هم چیزی بگم که به مردای چند همسر توهین بشه !!!

ولی در قانون مملکت نگفته که مرد مجبوره چهار تا زن داشته باشه
کسی رو مجبور نمیکنند چند تا زن داشته باشه
کسی هم که چن تا همسر اختیار میکنه مقصر خود خودشه و هیچکس نمیتونه تقصیر رو بندازه گردن قانون و مملکت و . . .

از هر خدا تا مرد هم یکی پیدا میشه که بخواد چن تا زن داشته باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sepehr2222

اخراجی موقت
:

اوهوم
دقیقا

:biggrin:
بابا خوب منم همینو میگم الان 2 تا تار مو با منو شما کاری نمیکنه ولی 1400 سال پیش خیلی کارا میکرده اینو در جواب اون کسی گفتم که منو مسخره کرده وفکر میکنه من میگم انسانهای امروزه شهوتشونو از دست دادن.هر چیزی به اقتضای دورانه خودش.پس حجاب شکلش عوض شده.خدا بیشترش کنه ایشالا انقدر خدا بهت بده که گمرکی که باید بدی بشه 7 میلیارد ما بد بخت بیچاره ها تو همین بنزینشم موندیم

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بابا خوب منم همینو میگم الان 2 تا تار مو با منو شما کاری نمیکنه ولی 1400 سال پیش خیلی کارا میکرده اینو در جواب اون کسی گفتم که منو مسخره کرده وفکر میکنه من میگم انسانهای امروزه شهوتشونو از دست دادن.هر چیزی به اقتضای دورانه خودش.پس حجاب شکلش عوض شده.خدا بیشترش کنه ایشالا انقدر خدا بهت بده که گمرکی که باید بدی بشه 7 میلیارد ما بد بخت بیچاره ها تو همین بنزینشم موندیم
آآآآآ
اين شد هموني كه داريم 16 صفحه ميگيم ديگه:biggrin:

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

این که بلـــــــــــــــــــــــــــــــــه
بحث تخلفات دولتی سوا از بحث ماست
تو یه تایپیک من حرفامو زدم
ایناهاش:
مادر من حتی نمیدونه دانشگاه من کدوم سمته !
کسی هم که نگران باشه ، دختر و یا گاها پسرشو نمیذاره بره فلان شهرستان درس بخونه !
در حالی که الان نصف بیشتر دانشجوها غیر بومی هستند .
این همه استاد از کجا میخوان بیارن؟
موضوع فقط احداث چن تا ساختمانه ؟
نقل و حمل چی؟
ترافیکش چی؟
اگه قراره من برم بشینم تو کلاس پیش هم جنسهام ، همون دانشگاه مجازی رو میزنم و قبول میشم و هزینه رفت و آمد و . . .میمونه تو جیبم ! گور بابای روابط اجتماعی
گور بابایی اسلامی که نگاهش زوم شده زیر کمر و بالای زانو
پوشش رسمی یعنی متحدالشکل شدن لباسا ؟
نمیدونم اینی که میخوام بگم توهین محسوب میشه یا نه ! (اگر هم توهینه گزارش تخلف همین گوشه هست) واقعا من نمیتونم قبول کنم این حرف از یه آدم باشه
اینو کدوم گوسفند گفته ؟ من متوجه نشدم !
یعنی چون دانشگاه یه محیط رسمی محسوب میشه پس باید لباسا هم شکل باشند ؟
دلیل هم شکل شدن لباسا محیط رسمی دانشگاهه ؟:eek::eek::eek:

راستی ! اینا که به لباسای هم شکل جمهوری آزربایجان اون هم دبیرستانش ، گیر میدن پس حالا چی میگن ؟:surprised:

گوسفنده فکر کرده درباره مهد کودک صحبت میکنه :biggrin:
بابك بدو دوتا تابيك رو يكي كن:biggrin:بحث خيلي نزديك شد

آخرین ویرایش:

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر من بجا جمع کردن این بیچاره ها باید یه طرح بذارن این بچه بسیجیای پرورو جمع کنند.

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوسته من به نظرت با این کارا و جریمه و گرفتن و .... راه برای خودنمایی یه عده سودجو باز نمیشه؟؟؟این کارا باعث نمیشه مساله حساس بشه و یه عده از بد حجابی به عنوانه خودنمایی استفاده کنن؟؟؟حالا کشوری مثل ترکیه رو نگاه کن هر کسی بخواد با مقنعه و چادر میاد بیرون هرکسی بخواد با تاپ و شلوار اونوقت ببین کسی میتونه بی حجابیو وسیله ی خودنمایی قرار بده یا نه.من میگم نه اونجا دختره معذرت میخوام با بیکینی بغل خیابون وایساده بود هیچکسی نگاشم نمیکرد ولی اینجا کافیه یه دختر با یه مانتویه بالای زانو وایسه کناره خیابون 1000 تا ماشین تو اون ناحیه جم میشن 2 تا علت داره 1 همین بزرگ نشون دادنه مساله و حساس کردن قضیه2پیدا شدن راهی برای خودنمایی و به تبع اون آسیب به جامعه .حالا به نظرت کدوم جامعه موفق تره؟
دوست عزیز مساله اینه که ما به حجاب به شکل قانون نگاه کنیم یا نه، در حال حاضر قانون این کشور حجاب هست و رعایتش لازم...
البته حد و حدودش قانون خیلی سفت و سختی نداره، با مقتضیات زمان گاها جابجا میشه...

در مورد ترکیه و آزادی هاش هم ارجاعتون میدم به صحبت های صفحات قبلی در مورد آزادی روابط و قربانی ها...
بعضی پست های آقابابک، آقا جواد و خود من در مورد همینه.

اینم یادم رفت بگم، اونی که قصد خودنمایی با این قانون رو داره، معمولا مشکلش از جای دیگه است...خواستین میگم از کجا...

ببینید موضوع الان خیلی پیچیده است
الان دیگه مثل قدیم نیست مردم هیچی ندونن
الان دیگه همه خودشونو با غرب راحت می تونند مقایسه کنن ببینند
پس فشار روانی خیلی زیادی رو همه ی جامعه الان داره تحمل میکنه

به نظر شما سرپرستی چند زن باهم (البته مطابق با شرع اسلام ) کار راحتیه؟
پس هر کسی که می بینه نیاز داره و نمی تونه خودش رو کنترل کنه شاید با این راه حلال نیازش دیگه فروکش کنه..
اگر حجاب درسته چون اسلام گفته پس این موضوع که بازم اسلام گفته درست نباشه

من اول صحبتهام هم گفتم این راه حل به فضاسازی و فرهنگ سازی نیاز داره مردم باید بدونن که این کار به نفعشونه یا نیه
در نهایت من خیلی تاکید نمی کنم و ممکن اشتباه یا قابل اجرا نباشه
هدف از طرحشم این بود که راهکارها زیاده و فقط خودمون رو محدود به چند راه حل نکنیم
اگه منظورتون حجابه که من میگم مقایسه اشتباهه، بهتره مقایسه نکنن، از دین هم که بگذریم غرب و شرق همیشه فرهنگ های متفاوت از هم داشتن و دارن....
برا فشار روانی مرد هم یکم رعایت حجاب از طرف خانوما، یکم هم حجاب نگاه آقایون!در مقابل حجاب خانوما کنترل نگاه مرد توقع بالایی نیست...
نه،
منم همینو میگم، جالبه بدونید عدالتی که یک مرد باید بین همسراش برقرار کنه حتی در محبت هم کاملا باید برقرار باشه، این کار هر کسی نیست....
ولی ربط چندانی بهم ندارن...
موافقم، میتونه کارساز باشه،

با اینکه به موشوع تایپیک ربط نداره
و البته من هم همانطور که قبلا گفتم مخالف چند همسری و . . .هستم
حالا نمیخوام هم چیزی بگم که به مردای چند همسر توهین بشه !!!

ولی در قانون مملکت نگفته که مرد مجبوره چهار تا زن داشته باشه
کسی رو مجبور نمیکنند چند تا زن داشته باشه
کسی هم که چن تا همسر اختیار میکنه مقصر خود خودشه و هیچکس نمیتونه تقصیر رو بندازه گردن قانون و مملکت و . . .

از هر خدا تا مرد هم یکی پیدا میشه که بخواد چن تا زن داشته باشه
مگه من گفتم قانون گفته مرد مجبوره 4 تا مرد بگیره؟
اگه منظورتون اجبارش در مقابل اجبار حجابه که من میگم اینا از اول هم راه حل های متقابل هم نیستن که اجبارشون هم در مقابل هم باشه...

Sarp

مدیر بازنشسته
مگه من گفتم قانون گفته مرد مجبوره 4 تا مرد بگیره؟
اگه منظورتون اجبارش در مقابل اجبار حجابه که من میگم اینا از اول هم راه حل های متقابل هم نیستن که اجبارشون هم در مقابل هم باشه...
نه منظور من همون چیزی بود که گفتم
خب همه میان از قانون چند همسری میگن

منظورم این بود که قانون راه رو باز گذاشته
ولی نگفته مرد مجبوره و باید چن تا همسر داشته باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه منظور من همون چیزی بود که گفتم
خب همه میان از قانون چند همسری میگن

منظورم این بود که قانون راه رو باز گذاشته
ولی نگفته مرد مجبوره و باید چن تا همسر داشته باشه

اینا قبول،
گفتین که به تاپیک هم ربط نداره،

ولی نگفتین در کل منظورتون از این حرف چی بود؟
دلیل گفتن این حرفو من هنوز درک نکردم :question:
مگر کسی تو این موضوع شک داره که شما تاکید می کنین؟ :surprised:

Sarp

مدیر بازنشسته
اینا قبول،
گفتین که به تاپیک هم ربط نداره،

ولی نگفتین در کل منظورتون از این حرف چی بود؟
دلیل گفتن این حرفو من هنوز درک نکردم :question:
مگر کسی تو این موضوع شک داره که شما تاکید می کنین؟ :surprised:
بله
خیلی ها همین مسئله رو در بحثها عَلَم میکنند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله
خیلی ها همین مسئله رو در بحثها عَلَم میکنند
ببخشین چند باره می پرسم:redface:، باور کنین هنوز بران گنگه مساله، یعنی باورش سخته :
اینو که " 4 همسری مردان توی اسلام اجباری هست" خیلی ها عَلَم می کنن؟ یعنی میگن این تو اسلام اجباره واسه مردا؟
بگین که من اشتباه متوجه شدم ... :eek:

Sarp

مدیر بازنشسته
ببخشین چند باره می پرسم:redface:، باور کنین هنوز بران گنگه مساله، یعنی باورش سخته :
اینو که " 4 همسری مردان توی اسلام اجباری هست" خیلی ها عَلَم می کنن؟ یعنی میگن این تو اسلام اجباره واسه مردا؟
بگین که من اشتباه متوجه شدم ... :eek:
میگن در مجلس تصویب شده مرد میتونه چندین زن داشته باشه
و آخرش ربط میدن به بی کفایتی مرد !

این خیلی اتفاق میفته تو تایپیکا
نمیدونم چرا ندیدین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگن در مجلس تصویب شده مرد میتونه چندین زن داشته باشه
و آخرش ربط میدن به بی کفایتی مرد !

این خیلی اتفاق میفته تو تایپیکا
نمیدونم چرا ندیدین
مشکل من اجبارشه که شما تاکید کردین، اینکه میگین مرد مجبور نیست 4 تا همسر داشته باشه، نه این قانون و برداشت ها ازش...
اینکه باید 4 تا همسر داشته باشه با میتونه 4 تا همسر داشته باشه فرق می کنه،
می دونم که میتونه چندین همسر داشته باشه،
ولی می خوام بدونم آیا عده ای میگن "مجبوره 4 تا همسر داشته باشه؟" که شما میگین نه، اینطور نیست...
آقا بابک درست توضیح بدین لطفا، وگرنه من نمی تونم امشب بخوابم

• Like
واکنش ها: Sarp

Sarp

مدیر بازنشسته
مشکل من اجبارشه که شما تاکید کردین، اینکه میگین مرد مجبور نیست 4 تا همسر داشته باشه، نه این قانون و برداشت ها ازش...
اینکه باید 4 تا همسر داشته باشه با میتونه 4 تا همسر داشته باشه فرق می کنه،
می دونم که میتونه چندین همسر داشته باشه،
ولی می خوام بدونم آیا عده ای میگن "مجبوره 4 تا همسر داشته باشه؟" که شما میگین نه، اینطور نیست...
آقا بابک درست توضیح بدین لطفا، وگرنه من نمی تونم امشب بخوابم
همه میدونن قانون چی گفته
ولی با فراکنی میخوان چنین القا کنند که اسلام مرد رو مجبور کرده چن تا زن بگیره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه میدونن قانون چی گفته
ولی با فراکنی میخوان چنین القا کنند که اسلام مرد رو مجبور کرده چن تا زن بگیره

خو از اول همینو بگو اقا بابک، خدا خیرتون بده، دختر مردمو نصفه عمر کردی :w47:
اواتار نو مبارک آقا بابک :gol:
یه لحظه نشناختمتون :دی
برم بخوابم دیگه :D ، شب همگی خوش

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهان
دیدین گفتم اسم شخص رو نپرسین ازم ؟
اصلا مهم نیست حرف مال کیه
اول اینکه من نپرسیدم خودت گفتی:razz:
بعد اینکه من فقط سوال کردم مطمئنی نظرشون اینه که تو از زیر جوابش دررفتی:cool:... من هم اصلا دوست ندارم سر شخصیتها دعوا کنم بخصوص دکتر شریعتی که براشون احترام قائلم.. اما حجابی که اینا می گن با اون حجاب و شرف که تو حرف شریعتی بود زمین تا آسمون متفاوته!!!
ولی بیخیال
.
.
اصلا بحث سر نوع برخورد نیست انگار... چیزی که واضحه کوچکترین مخالفت با این برخوردا ، مخالفت با نص قرآن تلقی می شه از جانب عده ای... ما هرچی بگیم با پوشش مناسب و موقر موافقیم باز فکر می کنن منظورمون بیکینی هستش... مهم نیست این حرفها... تو خود آیه ی قرآن، نوع حجاب، عرف اون روز جامعه ی اسلامی بوده به اضافه ی یک توصیه به پوشاندن برودوش... گرچه وجوبش هنوز هم برای من مبهمه اما در صورت وجوب هم اینی نیست که اجبارش می کنن...
حد حجاب رو هر زنی با توجه به عرف تشخیص می ده... و عرف هرجایی یه حدی از پوشش را وقار و نجابت تعریف می کنه... اینو عرف مشخص می کنه که متغیره نه قانونی که ممکنه حتی 100 سال ثابت بمونه...
از اولشم این بحث فایده نداشت

sepehr2222

اخراجی موقت
دوست عزیز مساله اینه که ما به حجاب به شکل قانون نگاه کنیم یا نه، در حال حاضر قانون این کشور حجاب هست و رعایتش لازم...
البته حد و حدودش قانون خیلی سفت و سختی نداره، با مقتضیات زمان گاها جابجا میشه...

در مورد ترکیه و آزادی هاش هم ارجاعتون میدم به صحبت های صفحات قبلی در مورد آزادی روابط و قربانی ها...
بعضی پست های آقابابک، آقا جواد و خود من در مورد همینه.

اینم یادم رفت بگم، اونی که قصد خودنمایی با این قانون رو داره، معمولا مشکلش از جای دیگه است...خواستین میگم از کجا...

...
باشه حرف شما درست من قبول کردم فقط یه درخواست دارم لطف کنید برید آمار همین ترکیه و ایران و با هم مقایسه کنید.
من کمکتون میکنم ولی شاید مرجع من مورد قبول شما نباشه پس خودتون برید دنبالش بهتره.(این آمار به ازای هر 100 هزار نفره)
اول آمار قتل: آلبانی 17 آرژانتین 8 اطریش 2 بلژیک 6 برزیل 23 بلغارستان 6 کانادا 4 جمهوری چک 2 دانمارک 4 ال سالوادر 34 اتیوپی 6 فنلاند 2 فرانسه 4 آلمان 3 هنگ کنگ 1 مجارستان 4 اسرائیل 3 ایتالیا 4 جامائیکا 43 ژاپن 1 کره جنوبی 2 پاراگوئه 16 لهستان 4 پرتغال 3 روسیه 23 سنگاپور (هشتاد صدم واحد یعنی کمتر از یک نفر ) آفریقای جنوبی 115 اسپانیا 3 سوئد 10 سوئیس 2 ترکیه 4 انگلستان 2 اسکاتلند 15 ایالات متحده 6 زبمبابوه 10
و اینک آمار تجاوز به عنف: آلبانی 2 آرژانتین 9 اطریش 7 بلژیک 19 برزیل 9 بلغارستان 7 کانادا 88 جمهوری چک 5 دانمارک 9 ال سالوادر 18 اتیوپی 2 فنلاند 9 فرانسه 16 آلمان 10 هنگ کنگ 1 مجارستان 3 اسرائیل 10 ایتالیا 65 جامائیکا 35 ژاپن 2 کره جنوبی 4 پاراگوئه 5 لهستان 6 پرتغال 3 روسیه 6 سنگاپور 3 آفریقای جنوبی 121 اسپانیا 3 سوئد 23 سوئیس 6 ترکیه 2 انگلستان 17 اسکاتلند 11 ایالات متحده 32 زبمبابوه
حالا به نظرت با اینکه آمار واقعیه ایران و نمیدن همون آمار غلطشون از این کمتره؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشه حرف شما درست من قبول کردم فقط یه درخواست دارم لطف کنید برید آمار همین ترکیه و ایران و با هم مقایسه کنید.
من کمکتون میکنم ولی شاید مرجع من مورد قبول شما نباشه پس خودتون برید دنبالش بهتره.(این آمار به ازای هر 100 هزار نفره)
اول آمار قتل: آلبانی 17 آرژانتین 8 اطریش 2 بلژیک 6 برزیل 23 بلغارستان 6 کانادا 4 جمهوری چک 2 دانمارک 4 ال سالوادر 34 اتیوپی 6 فنلاند 2 فرانسه 4 آلمان 3 هنگ کنگ 1 مجارستان 4 اسرائیل 3 ایتالیا 4 جامائیکا 43 ژاپن 1 کره جنوبی 2 پاراگوئه 16 لهستان 4 پرتغال 3 روسیه 23 سنگاپور (هشتاد صدم واحد یعنی کمتر از یک نفر ) آفریقای جنوبی 115 اسپانیا 3 سوئد 10 سوئیس 2 ترکیه 4 انگلستان 2 اسکاتلند 15 ایالات متحده 6 زبمبابوه 10
و اینک آمار تجاوز به عنف: آلبانی 2 آرژانتین 9 اطریش 7 بلژیک 19 برزیل 9 بلغارستان 7 کانادا 88 جمهوری چک 5 دانمارک 9 ال سالوادر 18 اتیوپی 2 فنلاند 9 فرانسه 16 آلمان 10 هنگ کنگ 1 مجارستان 3 اسرائیل 10 ایتالیا 65 جامائیکا 35 ژاپن 2 کره جنوبی 4 پاراگوئه 5 لهستان 6 پرتغال 3 روسیه 6 سنگاپور 3 آفریقای جنوبی 121 اسپانیا 3 سوئد 23 سوئیس 6 ترکیه 2 انگلستان 17 اسکاتلند 11 ایالات متحده 32 زبمبابوه
حالا به نظرت با اینکه آمار واقعیه ایران و نمیدن همون آمار غلطشون از این کمتره؟؟؟؟؟؟

پس بحث من و شما مونده مقایسه ایران و ترکیه،
چند تا سوال:
1- بحث های قبلی که ازتون خواستم رو دیدین؟ نظرتون لطفا؟
2- مرجع شما چیه برا این آمار؟
3- این آمار مربوط به چه بازه زمانی هست؟