به چه پسرها و دخترهایی بدحجاب گفته می شود؟ / مصادیق بدحجابی پسران و دختران اعلام شد

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
رئیس پلیس امنیت نیروی انتظامی مصادیق بدحجابی و بدپوششی در پسران و دختران را اعلام کرد. وی با بیان این مصادیق اعلام کرد بدحجاب‌ها جریمه نقدی می‌شوند.

برخی شلوارها و مانتوها، لباسهای دارای آرم گروهای شیطان پرستی، برخی شال ها ، بعضی انواع آرایش مو از جمله مواردی است که روز بهانی به آنها اشاره کرد.
مصادیق بدحجابی مردان و زنان را به تفکیک، اینجا ببینید.
http://www.khabaronline.ir/news-158820.aspx

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
انصافا مصادیقشون خیلی به جا هستند !
اگه واقعا با این چیزا مقابله کنند دستشون درد نکنه
اصلا هم اینطور نیست...
فقط علایم شیطان پرستی و آرایشهای غیرمتعارف یه کم قابل قبوله... اونم نمی دونم کی قراره متعارف یا نا متعارف بودنشو مشخص کنه...
مویی که از جلوی روسری بیرونه در عین سادگی، ایمان آقایونو به خطر می ندازه؟؟ واسه این ایمان باید تاسف خورد که ازون بیدهاست که با یک نسیم به لرزه میفته

ram_call17

عضو جدید
انصافا مصادیقشون خیلی به جا هستند !

اگه واقعا با این چیزا مقابله کنند دستشون درد نکنه

همیشه ادما خودشون مطلق میبینن و از دید بالا نگاه میکنن
من که وقتی پسری موشو قرمز میکنه،تا وقتی دیگران اذیت نشن ایراد نداره

تازه باحالم هست رنگو وارنک باشن

bahareh85

عضو جدید
به نظر من پوشش انسان رو حیای آدم مشخص میکنه پوششی تا بی حیایی نباشه مورد نداره
نمیشه حیا رو هم چارت بندی و سانت کرد
پوشش بد رو هم همه تشخیص میدن بی حجاب آنچنانی(چه مرد چه زن )رو اگر جمع کنن مردم ممنون هم میشن ولی امیدوارم این دوباره زمینه واسه بگیر بگیر و تنگ نظری بعضی از انسانها نشه

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتر بود دو سه نمونه پوشش مورد قبول رو پیشنهاد و غیر از اون رو جرم اعلام میکردند. اینجور ملت هم سردرگم نمی شدند.
موافقم... یه پوشش فرم ارائه بدن هرکی به سایز خودش بدوزه!!البته قبلش هم باید نوع سایزها رو به خیاطی ها اعلام کنن!!! خدای نکرده یه کم اینور اونور نشه!!!

ali.h56

عضو جدید
به نظر من مصادیق بد حجابی تا حدودی با درجه ضعیف النفس بودن افراد آن جامعه ارتباط دارد.
خوب متاسفانه در جامعه ما کسانی هستند که با دیدن زیبایی یک خانم آراسته از خود بیخود میشوند
چه باید کرد:que:

• Like
واکنش ها: ALUK

Sarp

مدیر بازنشسته
اصلا هم اینطور نیست...
فقط علایم شیطان پرستی و آرایشهای غیرمتعارف یه کم قابل قبوله... اونم نمی دونم کی قراره متعارف یا نا متعارف بودنشو مشخص کنه...
مویی که از جلوی روسری بیرونه در عین سادگی، ایمان آقایونو به خطر می ندازه؟؟ واسه این ایمان باید تاسف خورد که ازون بیدهاست که با یک نسیم به لرزه میفته
تو هر مملکت قانون حرف اول رو میزنه
درست یا نادرست
شما به جای اصرار به بی قانونی میتونید به قانون اشتباه اعتراض کنید و نسبت به اصلاحش اقدام کنید
اصلاح قانون از طرف مردم ، حق مسلم اون مردن است !

اصلا من چرا این چیزا رو اینجا میگم ؟
اینجا که کسی نمیدونه قانون چیه !!!
همیشه ادما خودشون مطلق میبینن و از دید بالا نگاه میکنن
من که وقتی پسری موشو قرمز میکنه،تا وقتی دیگران اذیت نشن ایراد نداره

تازه باحالم هست رنگو وارنک باشن
متوجه نشدم :surprised:

Sarp

مدیر بازنشسته
زنان ۳ دسته بودند و هستند:
  1. زنان به اصطلاح امل و عقب مانده(البته از جامعه) که از بچگی در خانه حبس بودند و تحصیلات برای آنها ممنوع بوده و در سن زیر ۱۵ سالگی به حکم خانواده با کسی که هیچ حسی نسبت به او نداشتند ازدواج کرده و درکمتر از ۱۰ ماه بچه دار شده نه یک شکم که دست کم نیم جین. بعد گرفتار ختم انعام ها و سفره های مختلف و …….. و سرانجام پیری و مریضی و تمام.
  2. زنان به اصطلاح فکلی و از دماغ فیل افتاده و ۷۲ قلم آرایشکرده . که به مدد آنکه نانشان دو تا شد اولین کاری که می کنند چادر از سرشان برمی دارند و از بالا و پایین بیرون می ریزند و هر روز دنبال مد و رنگ سال و ….. آنها که نیمی از عمرشان را خوابند و نیمی از نیم دیگر را جلوی آیینه . اینها خود را متجدد و باکلاس فرض کرده و تمام ارزششان به ماتحتشان. قشنگتر از طاووس ولی ارزانتر از یک پاکت سیگار.و مثل عروسک بسیار زیادند در رنگهای مختلف و مثل عروسک دست به دست می چرخند!
  3. زنان فرهیخته و انقلابی که به راستی زن بودن خود را حفظ می کنند و زن بودن مانع از حضور آنها در جامعه نشده و ضمن حفظ حجاب و شرف خود در تمام عرصه ها حضور دارند و مردانی را تا به معراج هم می رسانند و فاطمه وار در برابر ظلم و ستم قد برافراشته از عدالت و علی دفاع می کنند و پرستار پدر و پسر و شوهرند و چه بسیار کمند .بسیار بسیار کم.

شما حدس بزنید اینان از کدام دسته اند؟

Taghdir

عضو جدید
آدم ها دچار دگرگونی میشن...نمیدونن چه کار کنن
و به تمام باید ها و نباید ها شک میکنه...بازی با اعتقاد و فرهنگ !!!!:::نمیدونم!!!
اما شخصیت مردم....این دیگه فراموش شده

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فرمانده انتظامي تهران بزرگ با اشاره به آغاز طرح «تشديد امنيت اخلاقي» از روز چهارشنبه گذشته در پايتخت از تسري اين طرح به تفرجگاه‌هاي كوهستاني و پارك‌ها خبر داد و گفت: در عين حال از روز شنبه در راستاي طرح «تشديد امنيت اخلاقي» برخورد با مزاحمين نواميس در دستوركار جدي پليس قرار گرفته است.

به گزارش ايسنا، طرح «تشديد امنيت اخلاقي» از 25 خرداد ماه سال جاري در مناطق مختلف پايتخت اعم از ميادين، بزرگراه‌ها، مراكز خريد، مترو و ... آغاز شد.

با توجه به اطلاع‌رساني پليس و اعلام مصاديق بدپوششي طي روزهاي گذشته، همكاري شهروندان در اجراي اين طرح افزايش يافته است، به نحوي كه به گفته سردار ساجدي‌نيا، فرمانده انتظامي تهران بزرگ «در طرح امسال شمار تذكرهاي لساني و ارشادي ماموران در برابر برخورد انتظامي افزايش چشمگيري داشته است.»​
همچنين با توجه به برگزاري دوره‌هاي آموزشي، رفتار و نحوه برخورد مجريان طرح نسبت به سال‌هاي گذشته تغيير كرده و مناسب‌تر شده است

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زنان ۳ دسته بودند و هستند:

1. زنان به اصطلاح امل و عقب مانده(البته از جامعه) که از بچگی در خانه حبس بودند و تحصیلات برای آنها ممنوع بوده و در سن زیر ۱۵ سالگی به حکم خانواده با کسی که هیچ حسی نسبت به او نداشتند ازدواج کرده و درکمتر از ۱۰ ماه بچه دار شده نه یک شکم که دست کم نیم جین. بعد گرفتار ختم انعام ها و سفره های مختلف و …….. و سرانجام پیری و مریضی و تمام.
  2. زنان به اصطلاح فکلی و از دماغ فیل افتاده و ۷۲ قلم آرایشکرده . که به مدد آنکه نانشان دو تا شد اولین کاری که می کنند چادر از سرشان برمی دارند و از بالا و پایین بیرون می ریزند و هر روز دنبال مد و رنگ سال و ….. آنها که نیمی از عمرشان را خوابند و نیمی از نیم دیگر را جلوی آیینه . اینها خود را متجدد و باکلاس فرض کرده و تمام ارزششان به ماتحتشان. قشنگتر از طاووس ولی ارزانتر از یک پاکت سیگار.و مثل عروسک بسیار زیادند در رنگهای مختلف و مثل عروسک دست به دست می چرخند!
  3. زنان فرهیخته و انقلابی که به راستی زن بودن خود را حفظ می کنند و زن بودن مانع از حضور آنها در جامعه نشده و ضمن حفظ حجاب و شرف خود در تمام عرصه ها حضور دارند و مردانی را تا به معراج هم می رسانند و فاطمه وار در برابر ظلم و ستم قد برافراشته از عدالت و علی دفاع می کنند و پرستار پدر و پسر و شوهرند و چه بسیار کمند .بسیار بسیار کم.

شما حدس بزنید اینان از کدام دسته اند؟
به نظرم دسته بندیتون در حالت کلی اصلا کامل نیست،
دسته سوم از افتخاراتشون "پرستار پدر و پسر و شوهر" ذکر شده؟ خوبه یکم دوطرفه نگاه کنین قضیه رو...
دسته ی اول هم ....

• Like
واکنش ها: sh85

sepehr2222

اخراجی موقت
اصلا هم اینطور نیست...

کل مو هم بیرون باشه طوری نمیشه اینا کاسبی باز کردن واسه خودشون فکر کردن همه مثل خودشون بی جنبه هستن

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما به جای اصرار به بی قانونی میتونید به قانون اشتباه اعتراض کنید و نسبت به اصلاحش اقدام کنید
اصلاح قانون از طرف مردم ، حق مسلم اون مردن است !

خب یکی از راه های اعتراض به یه قانون میتونه قانون شکنی با پذیرفتن عواقبش باشه(البته گاندی میگه)

Sarp

مدیر بازنشسته
اون پست قبلیتون کجا رفت ؟:question:
پاک کردین؟ پشیمون شدین؟
اخه من تشکر زده بودم ...
کدوم پست ؟
به نظرم دسته بندیتون در حالت کلی اصلا کامل نیست،
دسته سوم از افتخاراتشون "پرستار پدر و پسر و شوهر" ذکر شده؟ خوبه یکم دوطرفه نگاه کنین قضیه رو...
دسته ی اول هم ....
دسته بندی مال من نیست
اسم طرف رو نگفتم که ملت گیر ندن !

من در مورد متن از رو کلماتش قضاوت نکردم
به مفهومش فکر کردم
"پرستاری" صرفا به معنی تر و خشک کردن و کلفتی نیست

تربیت یه دکتر و مهندس و به ثمر رسوندنش کار مادره !
البته در نظر من زن محکوم به خانه نشینی و بچه داری نیست
زن میتونه مثلا بیرون از خانه هم کار کنه
ولی زنی که از تربیت فرزنداش غافل شه به نظر من نمیشه اسم "خانوم" روش گذاشت

مورد شماره یک هم اتفاقا خیلی به جاست
مخصوصا در مورد موضوع بحث تایپیک

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sepehr2222

اخراجی موقت
به نظر من پوشش انسان رو حیای آدم مشخص میکنه پوششی تا بی حیایی نباشه مورد نداره
نمیشه حیا رو هم چارت بندی و سانت کرد
پوشش بد رو هم همه تشخیص میدن بی حجاب آنچنانی(چه مرد چه زن )رو اگر جمع کنن مردم ممنون هم میشن ولی امیدوارم این دوباره زمینه واسه بگیر بگیر و تنگ نظری بعضی از انسانها نشه

شاید یه پوشش از نظر شما بی حیایی باشه ولی از نظر من معقول پس بهتره همه آزاد باشن و هرجور دوست دارن بگردن ما گوسفند نیستیم که چوپان داشته باشیم و احتیاج به مراقبت داشته باشیم ما انسانیم و خدا مارو آزاد آفریده دیگه این شانسه بد ما هستش که اینجا به دنیا اومدیم.

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
مملکت اسلامیه قبول
حجاب باید رعایت باشه قبول
اصلا همه مصادیقشون قبول
طبق کدوم قانون اسلام به مدل موی پسرا گیر میدن؟

Sarp

مدیر بازنشسته
خب یکی از راه های اعتراض به یه قانون میتونه قانون شکنی با پذیرفتن عواقبش باشه(البته گاندی میگه)
اگه عواقبش رو قبول دارین پس این تایپیک واسه چیه ؟
قانون شکنی میکنید و حکم قاضی رو هم باید قبول کنید دیگه (منظورم خود خودت نیستی)

Sarp

مدیر بازنشسته
شاید یه پوشش از نظر شما بی حیایی باشه ولی از نظر من معقول پس بهتره همه آزاد باشن و هرجور دوست دارن بگردن ما گوسفند نیستیم که چوپان داشته باشیم و احتیاج به مراقبت داشته باشیم ما انسانیم و خدا مارو آزاد آفریده دیگه این شانسه بد ما هستش که اینجا به دنیا اومدیم.
دقیقا

میتونستید تو جنگل هم باشید

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه عواقبش رو قبول دارین پس این تایپیک واسه چیه ؟
قانون شکنی میکنید و حکم قاضی رو هم باید قبول کنید دیگه (منظورم خود خودت نیستی)
خب اونایی که اینجوری میپوشن این احتمال رو میدن که ....
علت این تاپیک هم نارضایتی مردم از این طرح هاست چون صرفا به همین مصادیق گیر نمیدن به چیزای خیلی معمولی تر از اینا هم گیر میدن
حالا تو چرا جبهه گرفتی؟
من چی میگم و شماها کجائید !!!
میان ماه من تا ماه گردون.....
تو از دید خودت به این قضیه نگاه میکنی منم از دید مشکلاتی که برام به وجود میاد

sepehr2222

اخراجی موقت
دقیقا

میتونستید تو جنگل هم باشید
منظورم بی قانونی نبود منظورم اجبار بود.جبر یه سری افراد که مثلا چون خودشون دوست دارن یه شلوار پارچه ای با حدود 16 پیل که شبیه خمره میشه با یه پیرهنه سفید تا زیره زانو بپوشن و موهاشون از سمت چپ به سمت راست بریزن ما هم باید اینطوری بشیم اگه قبول نکردنه این و احترام به سلیقه های شخصی جامعه رو تبدیل به جنگل میکنه که هیچی دیگه تو راست میگی من حرفی ندارم

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من الان نميدونم مشكل چيه شايد چون برا خودم اين گيردادنا بيش نيومده نميگم خيلي باحجابم ولي حجاب رو براي خودم تعريف مردم يه محدوده اي براش گذاشتم كه بيشتر از همه به نفع خودم بوده اين حدود در چهارچوب عرف جامعه هم موردقبوله ولي ممكنه ازنظركس ديگه اين نوع بوششم مصداق بي حجابي باشه...ولي برام مهمه كه از چهارچوب معيارهاي چه ديني چه اجتماعي خارج نشم ديگه اينكه موفق بودم يا نه باخداست

• Like
واکنش ها: Sarp

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منظورم بی قانونی نبود منظورم اجبار بود.جبر یه سری افراد که مثلا چون خودشون دوست دارن یه شلوار پارچه ای با حدود 16 پیل که شبیه خمره میشه با یه پیرهنه سفید تا زیره زانو بپوشن و موهاشون از سمت چپ به سمت راست بریزن ما هم باید اینطوری بشیم اگه قبول نکردنه این و احترام به سلیقه های شخصی جامعه رو تبدیل به جنگل میکنه که هیچی دیگه تو راست میگی من حرفی ندارم

شما مطمئنيد كه كسي تاحالا ديگري رو مجبور كرده كه اينجوري لباس ببوشه؟