به نظر شما...

AprilRose

عضو جدید
چالش توشه! نگاه جامعه به این منفیه! زیر نگاه دیگران حتی شیرین ترین باور ها هم به کامت کم کم تلخ میشه! شاید اولش مشکلی نباشه! مشکلات کم کم قد علم میکنن! بیشتر فکر کن دخترم! عجله نکن... و خدا رو فراموش نکن!

بانظرت کاملا موافقم!

AYSAN.SH

عضو جدید
نمیدونم والا....
من خودم هم با این قضبه مشکل دارم...
ولی باهات موافقم که وقتی کسی رو دوست داری، نمیخواد باور کنه....
ای بابا

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
سئوالت خیلی کلیه...
نه می شه 100% گفت نه...نه می شه 100% گفت آره...
اما به نظر من اینجوری نباشه بهتره...البته می تونه با نت شروع شه ( اگه واسه هم خالی نبندن :razz:) و بعد برن بیرون و صحیت های دیگه انجام شه....اون دیگه به خود دو طرف بستگی داره. طرف می بینی تو پت هزار تا قربونت برم و فدات شم و.... ولی وقتی باهاش حرف می زنی اندازه ی بُ... حالیش نیست.
شما که نمیخوای تو خونتون بشینید چت کنید با هم...می خواید حرف بزنید.... این حرف زدن خیلیییییییییییییی مهمه...خیلییییییییییییییییییی
حتی حرکات...دید آدمها به هم...رفتار های کوچیک که نمی شه تو نت فهمید رو باید رو در رو درک کرد.

درکه

عضو جدید
به نظر من اینترنت یه واسته است - اما بعضی از بچه ها شایدم خودم نمی تونیم از این فضای مجازی درست استفاده کنیم دختر پسری توی اینترنت دوست شدن این دوستی باعث شده این ها با هم ازدوج کنن الان زندگی خوبی با هم ودارن از زندگی اش خیلی راضی اما بدی این فضای مجازی کتمان کردن حقایق برای همدیگه است - توی جامعه ما اینترنت شده یه وسیله خیلی بد تبدیل شده

venema80

عضو جدید
سلام به دوستان

من هم کاملا موافقم .موضوع میدونی چیه اینترنت مثل یه مکانی هستش پر ادم سالم حالا یکی میاد وادمه خراب عوضه اینکه این ادمهای سالم این یدونه ادم بدرو درست کنند این یدونه بد همه رو خراب میکنه این نظر منه (دوستان ببخشید قصد جسارت نداشتم )البته اینم بگم که تو اینترنت یه وسیله هستش این کاربرهستش که باید بدونه چطوری ازاینترنت استفاده کنه

AprilRose

عضو جدید
سلام ......سوالتون به نظر من ناقصه و میتونه چند مفهوم بگیره

ولی من با دید خودم جواب میدم با توجه به فضای مجازی .........به نظر من آشنایی مجازی دو طرف بسته به شرایطی حتی میتونه گناه آلود بشه
به عنوان مثال

گفت و شنودی که با قصد ازدواج شروع شده اما در آن به جای تبادل اندیشه و عقیده ( برای ایجاد شناخت ) ، عاطفه مبادله شود .

آشنایی مجازی دو طرف بسته به شرایطی هم میتونه خوب باشه

- اگر این گفت و گوها با قصد ازدواج و به جهت شناخت متقابل طرفین شروع شود ........در ادامه با نظارت همراه باشه

- با اطلاع خانواده و تحت نظارت آن ها صورت بگیره ( چرا که خانواده کاملاً می تواند این گفت و گو ها را در چهار چوب منطقی آن قرار دهد ) .

فقط تا اندازه ای ادامه پیدا کند که شناخت دلخواه اولیه حاصل بشه و ادامه آن به طبع ضرورتی نداره و به طبع میتونه نتایج منفی به همراه داشته باشه به خصوص برای دختر

قطعا شناخت اینترنتی کافی نیست ....... این مسئله بایستی به صورت شناخت حضوری و تحت نظارت خانواده در بیاد و با انجام مراسم سنتی
خواستگاری در همان هفته های اولیه آشنایی صورت بگیره

طبیعتا دو نفر که بخوان با ازدواج کنن چون بحث یه عمر زندگی مشترکه .........نیاز به تحقیقه

تحقیقات جدی دو طرف در مورد هم داشته باشن و به غیر از سلایق و اندیشه های مشترک بر آداب و رسوم و فرهنگ خانوادگی هم دقت لازم را داشته باشند چرا که زوایای شخصیتی هر فردی در درون خانواده نقش گرفته هرچند در ظاهر تفاوت اعتقادی عمیقی ( به نظر بیاید که ) بین فرد و خانواده اش وجود داشته است اما عادت ها و رسوم و آداب معاشرت و نشست و برخواست های فرد و ... همگی در درون خانواده محکم
میشن و خیلی سخت بشه تغییر داد .

وقتی ازدواجهای مجازی، دادگاههای طلاق را پر رونق می کنند

مطلبی رو سایت شفاف نیوز نوشته .........تا حدودی در قبال همین مطلب شماست ........بیشتر ازدواجهایی که به طلاق انجامیده ناشی از عدم شناخت طرفین از یکدیگر بوده و اینکه فرهنگهاشون با هم هم خوانی نداشته

ازدواج های از جنس مجازی به طبع چون شناخت چندانی دو طرف نمیتونن از هم داشته باشن .......خیلی بعیده که دوام پیدا کنند

سوال دومتونم متاسفانه متوجه نشدم ؟! ..........یعی دختره عاشق پسره بشه و اینو بیان کنه ؟
یا چیز دیگه منظورتون بود ؟

نه منظورم اینه که هردو همو دوست داشته باشن.اول پسره بعد که دختره هم بهش علاقه مند میشه پسر احساس ترس بکنه!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه منظورم اینه که هردو همو دوست داشته باشن.اول پسره بعد که دختره هم بهش علاقه مند میشه پسر احساس ترس بکنه!
مگه پسره اینو نمیخواسته که این علاقه وجود داشته باشه و دو طرفه باشه !!!!!!! ..........من به شخصه فکر میکنم پسره موقعی احساس ترس میکنه که باورش اینه این علاقه یک سویه باشه و هنوز متوجه این نشده که علاقه دو طرفه وجود داره ..........و معمولا تو این مواقع برخی از پسرها که خجالتی تر هستن ( ممکنه دلیلش این باشه که حضور کمتری در اجتماع دارن) احساس ترس براشون چیزی دور از ذهنی نیست

ولی وقتی دو طرف علاقه داشته باشن به هم و این مسئله براشون حتی تا حدودی مشخص باشه به نظر من احساس ترس چندان معنایی نداره
......احساس ترس موقعی بوجود میاد به نظر من که شخص مردد باشه و دچار تردید شده باشه