بهترین کتاب تست برای کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری و آزاد

behru

عضو جدید
سلام
از دوستان درخواست دارم بهترین کتاب تست برای کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری و آزاد که نزدیکتر به سوالات کنکور هستش رو برای من و دوستان دیگه معرفی کنن
میخوام یه کتاب تست بگیرم ولی نمیدونم چی بگیرم:)

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ؛ به نظر من کتاب های تست انتشارات دیبا گران واقعاً خوبه من که از اونها استفاده کردم . البته زمان ما از این ماهان و ..... خبری نبود ؛ ولی پیشنهاد میدم اصلاً مدرسان شریف رو خریداری نکنی

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام ؛ به نظر من کتاب های تست انتشارات دیبا گران واقعاً خوبه من که از اونها استفاده کردم . البته زمان ما از این ماهان و ..... خبری نبود ؛ ولی پیشنهاد میدم اصلاً مدرسان شریف رو خریداری نکنی
دیباگران خوبه
ولی من خودم مدرسان خوندم
خیلی هم خوب بود
انگار سوالهارو از مدرسان کپی کرده بودن
نمیدونم چرا یاسر میگه نخری

behru

عضو جدید
سلام و تشکر از شما دو دوست عزیز
یاسر جان لطف کنید دلیلتون رو هم برای تایید نکردن کتابهای مدرسان بهم بگید الان من سر دو راهی موندم پون شما 100% کتاب مدرسان رو رد کردید ولی دوست عزیزمون رسول 100% کتاب مدرسان رو تایید کردن
لطفا راهنمایی کنید

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام و تشکر از شما دو دوست عزیز
یاسر جان لطف کنید دلیلتون رو هم برای تایید نکردن کتابهای مدرسان بهم بگید الان من سر دو راهی موندم پون شما 100% کتاب مدرسان رو رد کردید ولی دوست عزیزمون رسول 100% کتاب مدرسان رو تایید کردن
لطفا راهنمایی کنید
شک نکن
جفتشون خوبن
مهم خوندن هست
شما بخون حتما قبولی
امتحان کاردانی به کارشناسی یه آزمون نرماله و هر کی بخونه جواب میگیره
مثل ارشد نیست
موفق باشی

memari1900

عضو جدید
رشتهسلام از الان کسی میدونه تقریبا چه ماهی دفترچه های کاردانی به کارشناسی ازاد وسراسری میاد؟رشته معماری

آخرین ویرایش:

ali1362

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من سال 83 کاردانی به کارشناسی خوندم اما به نظر من کتابای زیر رو بخونی درصد قبولیت خیلی میره بالا:
1- ریاضی مدرسان شریف
2- استاتیک دیباگران
3- فارسی گسترش علوم پایه.
4- فیزیک مدرسان شریف
5 نقشه برداری گسترش علوم پایه،اما اخیرا کتاب مدرسان شریفو دیدم اگه اون گیرت نیومد مدرسان بگیر
6- ماشین آلات و محوطه سازی مدرسان شریف
7- معارف اسلامی دیباگران
8- تکنولوژی بتن دیباگران
9- مکانیک خاک دیباگران

موفق باشی

اميد عمراني

عضو جدید
سلام ، من كه هر كتابي رو خواستم نبود... كتابهاي درخواستيم : استاتيك ، تكنولوژي بتن ، مصالح 1 ، مكانيك خاك

ح-عابدینی

عضو جدید
کتاب تست

کتاب تست

سلام دوست من ؛ من کتابهای مدرسان شریف خوندم وبشما این کتابها را توصیه مکنم.

بالا