بهترین کار دانشجویی برای کسب در آمد در دوران دانشجویی چیه؟

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
از دوستان عزیز خواهش میکنم پیشنهادات خودشون رو در خصوص کار نسبتا پردرآمد در دوران دانشجویی و هر تجربه ای که در این زمینه دارند انتقال بدن اجرکم عندا...

دوست عزیز برای کار افرینی در هر ابعادی باید شرایط محیط تون را در نظر بگیرید. ببینید اون محیط چی می طلبه
درمورد نظر دوستانی هم که فرمودند! ارشد واسه کاره! خدمتتون عرض کنم اصلا اینطور نیست. درسته کلاس ها کمتره اما کاملا پراکنده 4 روز در هفته!! است
گذشته از این مورد درس ها پروژه ها سنگین تر ه

به مسافرکشی !!! و امثالهم هم فکر نکنید.

mohammad.hasan

عضو جدید
تدریس تحقیق در عملیات 1 و 2
انجام کلیه پروژه های مهندسی صنایع
البته من خودم به جز اینا کار آزاد هم دارم
شکرخدا راضی هستم

linktaz

کاربر بیش فعال
من موقعي كه دانشجو بودم كار ترجمه ميگرفتم.البته زياد هم زبانم خوب نبود اما هم يكم پول در ميآوردم هم يه چيزي ياد ميگرفتم...:redface:

sasan-1

عضو جدید
بهترين شغل و درامد براي دوران دانشجويي خوندن درس توي اون مقطع بطور عميق و در كاربرد اون ها در محيط .حداقل براي شما ماهانه دو الي سه مليون درامد داره.فقط اين مقدار را در اينده مي گيريد مي تونيد انتخاب كنيد .البته مبناي علميش هم توي درس اقتصاد مهندسيه .سرمايه گذاري در حال و دريافت بهره در بلند مدت.لطفا بهش فكر كنيد

mehrdad_9vin

عضو جدید
من یک سایت رو میشناسم البته تازه شروع کرده ولی خوبه می تونید پایان نامه و پروژه های خودتون رو بفروشین و پنل کاربری داره می تونید همه کار توش انجام بدین آدرس این هست .
دانشجو

zare313

عضو جدید
من 1 بار خواستم به 1 دختری که راهنمایی بود زبان درس بدم، دیوونم کرد! بهش میگفتم F صدای ففف میده. میگفت صدای ب میده. گفتم نه، F صدای ف میده مثل فریبا. بعد تا چند روز به F میگفت فریبا!!!:eek:

این کارا اعصاب میخواد!

خخخخخخخ =))

بالا