بهترین مرورگر اینترنت کدام است؟

gr-83

عضو جدید
مدت های زیادی در سراسر جهان نخستین مرورگر برای افراد اینترنت اکسپلورر بود اما سهم این مرورگر امروزه به شدت در بازار کاهش یافته است.امپراطورهای دنیای اینترنت، شکل می‌گیرند و به آرامی سقوط می‌کنند.مرورگر گوگل کروم که در ماه آینده پنج سال از تولد آن ‏می‌گذرد، سهم زیادی از مرورگرهای قدیمی‌تر را تصاحب کرده است و در حال حاضر ۴۳ درصد ترافیک جهانی اینترنت از ‏طریق کامپیوترهای رومیزی از طریق این مرورگر انجام می‌شود.
در زمان آغاز به کار مرورگر گوگل کروم، اینرنت اکسپلورر ‏با سهم ۶۸ درصدی، حاکم دنیای اینترنت بود اما هم اکنون سهم آن تنها ۲۵ درصد است.‏
هم اینک مرورگر گوگل کروم از فایرفاکس که زمانی رتبه اول را داشت جلو زده و جای مرورگر فایرفاکس را گرفته بدین ترتیب رتبه اول متعلق به گوگل کروم و رتبه دوم متعلق به فایرفاکس (موزیلا) است.

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
این 3تایی که خیلی غولن در این زمینه هرکدومشون ایرادای خاص خودشونو دارن مخصوصا کروم. من خودم الان با کروم دارم وبگردی میکنم ولی واقعا چیزی نیست که خیلی راضی باشم ازش و اگه سرعت اینترنت به اندازه کافی خوب بود 100% از IE استفاده میکردم

big W

عضو جدید
فقط Maxthon یک هفته باهاش کار کنید میبینید از تمام مرورگر ها یی مثل گوگل کروم و فایر فاکس وووو بهتر و با امکانات حذف تیلیغات و کلی امکانات عالی دیگر از اینجا دانلود کنید

http://www.maxthon.com/?lang