بهترین لپ تاپ برای یک معمار

nima1390

عضو جدید
سریال لپ تاپو ازینجا چک کن ببین مشکل داره یا نه:
کد:
[URL]http://vip.asus.com/eservice/changeSandybridge_NB.aspx?slanguage=en-us[/URL]
خیلی ممنونم دوست عزیز از لطفت ولی من که هنوز لپ تاپو نخریدم یعنی بعد از خریدن باید سریالو بدم به سایت اگه این جور چیزی نوشت بدونم که قلابیه؟(Your product is not affected by this issue.) خوب اونوقت که دیگه کار از کار گذشته راستی لپ تاپ های ایسوز کیبوردشون فارسی داره یا باید جاهاشو حفظ باشیم؟

nima1390

عضو جدید
سلام دوستان نظرتون راجع به خرید این لپ تاپ چیه؟ از کجای سایت asus چکش کنم ببینم مشکل داره یا نه؟
ASUS P53SJ)(S0019
CI5(2410M)2.3GHZ
3
4GB
640GB
NVIDIA GEFORCE GT520M
DVD/RW
15.6"
DOS
{WEB/READER/WIFI/LAN/BAG/MOUSE/6CELL/2 YEARS GUARANTY

) خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین چون من تا حالا لپ تاپ نداشتم و زیاد اطلاع ندارم.

چند تا سوال راجع به این پست خودم دارم:
منظور از 3تو بالای ram چیه؟
گرافیک 520M یعنی چی؟
منظور از DOS یعنی چی؟ چون برای بعضیا نوشته W7
اگه میشه کسانی که اطلاع دارن یه راهنمایی راجع به اینا هم بکنن:
WEB:
READER:
WIFI:
LAN:
6CELL:

nima1390

عضو جدید
سلام دوستان
یه سری مشخصات دیگه برای p53sj پیدا کردم:

مشخصات​
نام شرکت سازنده​
ایسوس​

مدل​
P53SJ-2​

پردازنده​
نوع پردازنده​
Intel® Core i5 2410M​

سرعت پردازنده​
2.3GHz​

اطلاعات تکمیلی از سایت سازنده​

سرعت BUS پردازنده​
Sandy Bridge​

حافظه CACHE پردازنده​
3MB​

حافظه​
نوع رم​
DDR3​

حافظه رم​
4GB​

هارد دیسک​
640GB​

درایو نوری​
دی وی دی رایتر​

صفحه نمایش​
نوع و نسبت صفحه نمایش​
LED Backlight anti-glare​

اندازه صفحه نمایش​
15.6INCH​

حداکثر رزولوشن​
1366x768​

گرافیک​
مدل گرافیک​
NVIDIA® GeForce® GT 520M​

حافظه گرافیک​
1GB
این یعنی همون که میگه گرافیکش 1G یا 2G هستش یا منظورش یه چیز دیگس؟

اتصالات شبکه​
مودم​
ندارد
پس با dial up به اینترنت نمیشه وصل شد و حتما باید اینترنت وایرلیس داشته باشم؟؟؟؟؟

کارت شبکه - Lan​
10/100/1000 Base T​

شبکه بی سیم - WLan​
802.11 b/g/n​

بلوتوث​
دارد​

باتری​
نوع باتری​
6CELL
این چطور باتری ایه؟
خوبه یا بد؟

سایر امکانات​
کارت خوان - Memory Reader​
دارد​

وب کم​
0.3 Mega Pixel web camera​

iLink-1394​
ندارد
اینکه این نداره خیلی مهمه؟

ورودی ها و خروجی ها​
1 x Microphone-in jack 1 x Headphone-out jack 1 x VGA port/Mini D-sub 15-pin for external monitor 3 x USB 2.0 port(s) 1 x RJ45 LAN Jack for LAN insert 1 x HDMI​

سیستم عامل​
DOS
یعنی نمیشه روش ویندوز زد؟؟؟؟؟؟!!!!!!

امکانات دیگر​
کیف و موس​

مشخصات فیزیکی​
وزن​
2.60 Kg​

ابعاد​
37.8 x 25.3 x 3.17 ~3.60 cm (WxDxH)​

رنگ​
مشکی​

ساخت​
چین

یکیم دوستان اگه آدم بخواد بعد ها لپ تاپشو ارتقا بده امکانش هست یا باید کلا عوضش کنی؟

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند تا سوال راجع به این پست خودم دارم:
منظور از 3تو بالای ram چیه؟
گرافیک 520M یعنی چی؟
منظور از DOS یعنی چی؟ چون برای بعضیا نوشته W7
اگه میشه کسانی که اطلاع دارن یه راهنمایی راجع به اینا هم بکنن:
WEB:
READER:
WIFI:
LAN:
6CELL:

اون سه که همراه رم مینویسه نوع رم رو مشخص میکنه.یعنی رم ddr3
داس هم که یعنی سیستم ویندوز روش نصب نیست و سیستم عاملش داس هست.
web هم که همون وب کمه.یعنی دوربین
ریدر هم که همون پورتیه که کارتهای مموری رو میخونه
وای فای هم که منظور اینترنته

حالا من یه سوال دارم.وقتی اون ارور توی سایت ایسوس داده میشه که این محصول وجود نداره پس یعنی از کجا اومده؟ حالا که اینطوری شده و من این همه پولم بر باد فنا رفته چیکار باید بکنم؟؟؟

nima1390

عضو جدید
دوست عزسز ممنون که جواب دادین ولی کاش به پست بعد از اونم جواب میدادین مثلا اینکه وقتی سیستم عامل DOS هست باید خودم بیارم WINDOUS بزنم یا اصلا WIN زده نمیشه بهش؟ یا اینکه وقتی نوشته مودم نداره پس چطوری میتونم با DIAL UP به اینترنت وصل شم؟ یکی ام که این که USB 3 نداره یعنی فقط 2 تا ورودی USB داره؟یا چی؟ این بعدا واسم مشکل ساز میشه؟

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزسز ممنون که جواب دادین ولی کاش به پست بعد از اونم جواب میدادین مثلا اینکه وقتی سیستم عامل DOS هست باید خودم بیارم WINDOUS بزنم یا اصلا WIN زده نمیشه بهش؟ یا اینکه وقتی نوشته مودم نداره پس چطوری میتونم با DIAL UP به اینترنت وصل شم؟ یکی ام که این که USB 3 نداره یعنی فقط 2 تا ورودی USB داره؟یا چی؟ این بعدا واسم مشکل ساز میشه؟

ببخشید من اون پست بعدیتون رو ندیدم.سیستمی که ویندوز نداره خود مغازه دار باید روش ویندوز نصب کنه بدون هیچ هزینه اضافی.اگه نشه ویندوز روش نصب کنی پس به چه درد میخوره؟!!:D
برای اتصال به اینترنت هم باید یه مودم دیال آپ اکسترنال بخرین که خیلی گرون نیست.usb3 هم منظورش اصلا اون چیزی نیست که شما فک میکنین.یه جور پورته مثل همین usb های معمولی با این تفاوت که سرعت انتقال داده شون نسبت به usb 2 ده برابر بیشتره.در واقع نبودش هیچ ضرری نداره ولی بودنش خوب مسلما بهتره.کلا اگه از من میشنوین دور ایسوس رو خط بکشید.ریسکش خیلی بالاست.من خودم 6 ماه دنبال لپ تاپ میگشتم آخرشم سرم کلاه رفت:cry:
درباره ارتقای سیستم هم فقط میتونین رم رو ارتقا بدین.برای ارتقای سی پی یو و گرافیکو اینا باید سیستم رو عوض کنین!

آخرین ویرایش:

nima1390

عضو جدید
ببخشید من اون پست بعدیتون رو ندیدم.سیستمی که ویندوز نداره خود مغازه دار باید روش ویندوز نصب کنه بدون هیچ هزینه اضافی.اگه نشه ویندوز روش نصب کنی پس به چه درد میخوره؟!!:D
برای اتصال به اینترنت هم باید یه مودم دیال آپ اکسترنال بخرین که خیلی گرون نیست.usb3 هم منظورش اصلا اون چیزی نیست که شما فک میکنین.یه جور پورته مثل همین usb های معمولی با این تفاوت که سرعت انتقال داده شون نسبت به usb 2 ده برابر بیشتره.در واقع نبودش هیچ ضرری نداره ولی بودنش خوب مسلما بهتره.کلا اگه از من میشنوین دور ایسوس رو خط بکشید.ریسکش خیلی بالاست.من خودم 6 ماه دنبال لپ تاپ میگشتم آخرشم سرم کلاه رفت:cry:
درباره ارتقای سیستم هم فقط میتونین رم رو ارتقا بدین.برای ارتقای سی پی یو و گرافیکو اینا باید سیستم رو عوض کنین!

خیلی خیلی ممنونم دوست من

در مورد بیخیال شدن asus که با خوندن پست های شما که اینجوری شده باید بگم اتفاقا دیشب تصمیم گرفتم به مارک های دیگه هم فکر کنم
و امروز صبح کلا دنبال لپ تاپ میگشتم
که آخر سر بازم برگشتم سراغ همون asus
چون چاره دیگه ای نیست
مثلا به سرم زده بود که accer بخرم
بعد از کلیییییی گشتن و تحقیق آخر یکی دو نفر بیخیال accer خریدنم کردن

واقعا موندم
میخوام دلی بزنم به دریا و همون asus که گفتمو بخرم
دیگه واقعا خسته شدم از تحقیق

حتی یکیم از samsung خیلی تعریف میکرد
اون چطور مارکیه؟
فکر کنم تو لپ تاپ زیاد اسم در نکرده

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خیلی ممنونم دوست من

در مورد بیخیال شدن asus که با خوندن پست های شما که اینجوری شده باید بگم اتفاقا دیشب تصمیم گرفتم به مارک های دیگه هم فکر کنم
و امروز صبح کلا دنبال لپ تاپ میگشتم
که آخر سر بازم برگشتم سراغ همون asus
چون چاره دیگه ای نیست
مثلا به سرم زده بود که accer بخرم
بعد از کلیییییی گشتن و تحقیق آخر یکی دو نفر بیخیال accer خریدنم کردن

واقعا موندم
میخوام دلی بزنم به دریا و همون asus که گفتمو بخرم
دیگه واقعا خسته شدم از تحقیق

حتی یکیم از samsung خیلی تعریف میکرد
اون چطور مارکیه؟
فکر کنم تو لپ تاپ زیاد اسم در نکرده

من حقیقتش خودم اصلا از سامسونگ خوشم نمیاد به همین خاطرم اصلا نرفتم دنبالش.الان میگم کاش سونی خریده بودم.دیگه حداقل مطمئن بودم سالمه.درباره ایسر هم من خودم ایسر داشتم که چون مدلش قدیمی شده بود خواستم عوضش کنم.ولی خداییش سه سال داشتمش حرف نداشت.چون مدل پایین بود اذیتم میکرد ولی اصلا هنگ و اینا تو کارش نبود.
اگر خواستی ایسوس بخری حتما حتما اول شماره سریالشو بگیر و تو اینترنت چک کن که سالم باشه.به نظر من این مدل n43snکه الان بازارو قرق کرده مدل خوبیه.اگه از نظر هزینه مشکل نداری و خواستی که حتما ایسوس بخری اینو بخر.ایشالله هر چی میخری سالم باشه و ازش راضی باشی.

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه معمار باید با کلاس باشه ... باید با بقیه فرق کنه ... نباید خز باشه ... بخاطر همین فقط سامسونگ .... من خودم هفته پیش سامسونگ RF511 خریدم .همه چیش از همه لپ تاپ های هم ردش سره ... باتریش محشر .راحت با نور زیاد و استفاده وایرلس راحت 4 ساعت دووم میاره کیبورد فوق العاده نرم ..صفحه عالی .صدای بلند .. و نور بسته 8 ساعت .. 1.345 تومن ....

کلا با سامسونگ تفاوت رو احساس کنید

SAMSUNG RF511
CPU:2630QM 2GHZ 6M
RAM : 6 GIG DDRIII
VGA: GT540M 1GIG OPTIMUS
15.6 LED BACKLIT
BLUERAY ROM
750 GIG HDD

http://www.benchmark.pl/uploads/bac...2_Samsung_RF511/notebook_samsung_RF511_2D.jpg

cpu 2011

عضو جدید
من حقیقتش خودم اصلا از سامسونگ خوشم نمیاد به همین خاطرم اصلا نرفتم دنبالش.الان میگم کاش سونی خریده بودم.دیگه حداقل مطمئن بودم سالمه.درباره ایسر هم من خودم ایسر داشتم که چون مدلش قدیمی شده بود خواستم عوضش کنم.ولی خداییش سه سال داشتمش حرف نداشت.چون مدل پایین بود اذیتم میکرد ولی اصلا هنگ و اینا تو کارش نبود.
اگر خواستی ایسوس بخری حتما حتما اول شماره سریالشو بگیر و تو اینترنت چک کن که سالم باشه.به نظر من این مدل n43snکه الان بازارو قرق کرده مدل خوبیه.اگه از نظر هزینه مشکل نداری و خواستی که حتما ایسوس بخری اینو بخر.ایشالله هر چی میخری سالم باشه و ازش راضی باشی.

سلام
یه خبر خیلی بد و ناگوار برای لپ تاپ های ایسر دارم.. :D از این به بعد ایسر جزء برند های گرون قیمت بازار میشه.. تا الانم ارزونیش بخاطر جذب مشتری بود.. لپ تاپ Core i7 ایسر بود 950.000 تومن الان شده 1.370.000
هنوزم پشیمونم که چرا تو این چند وقت لپ تاپمو عوض نکردم.

memari_love

عضو جدید
سلام دوستان من میخوام یه لب تاب بگیرم با مشخصات زیر.لطفا راهنمایم کنین که خوبه یا نه؟

asus n53 sn

core i 7(2630)
ram 8 gig

hdd 640

vga gf540 4gig

dvd rom
lcd 15.6

که این سیتم رو بهم 1650000 قیمت دادن

یه مدل دیگه هم در نظر دارم با این مشخصات

fujitsu lh-531

core i5_2410m(2.3ghz,3 m)

memory 4gig ddr3,so dimm

hdd 500gig sata

vga intel hd 1695mb

batry up to 6hrs

lcd 14 inch

با قیمت 1150000و ساخت المان با تکنولوِِزی زاپن هست

دوستان فقط عجله دارم.لطفا سریعتر کمکم کنین.ممنون

memari_love

عضو جدید
سلام دوستان من میخوام یه لب تاب بگیرم با مشخصات زیر.لطفا راهنمایم کنین که خوبه یا نه؟

asus n53 sn

core i 7(2630)
ram 8 gig

hdd 640

vga gf540 4gig

dvd rom
lcd 15.6

fujitsu lh-531

memory 4gig ddr3,so dimm

hdd 500gig sata

vga intel hd 1695mb

batry up to 6hrs

lcd 14 inch

دوستان فقط عجله دارم.لطفا سریعتر کمکم کنین.ممنون ;)

nima1390

عضو جدید
پس با این حساب فک کنم یه کلاه رفته سرم که تا سر زانوم میرسه:cry: چون هم گارانتیش یک ساله ست هم ویندوز نداره.توی سایت ایسوس هم که سریالش رو وارد کردم یه همچین پیامی میده تو این مایه ها که محصول شما وجود نداره.یعنی حالا چیکــــــــــــــــار کنم؟؟؟

سلام دوستان
منم دیروز رفتم یه asus p53sj گرفتم
سیستم عاملش همونطور که تو همه لیست قیمت ها و سایتها نوشته dos بود که برام ain7 نصب کرد.
2 سال هم گارانتی مادیران داره
ولی این شماره سریال که تو سایت asus ( تو همون لینکی که دوستمون داد) باید بزنم کدومه؟
من اصلا روی خود لپ تاپ یا رو قوطیش چیزی مثل serial number نمیبینم
ولی شماره های زیادی هست
مثلا یکیش chek number هستش که برا من 6880 هست
اینو که به سایت زدم گفت نیست
یعنی برا منم قلابیه؟
یا شماره رو یه چیز دیگه باید میزدم؟

power of one

عضو جدید
فقط ASUS مدل asus n53sn

فقط ASUS مدل asus n53sn

من خیلی گشتم و خیلی حساسیت نشون دادم بالاخره هم این مدل و خریدم و ازش خیلی راضیم;)

arame1

عضو جدید
سلام دوستان
ببخشین اینجاهمش حرف ازasus اما اگه میشه منم راهنمایی کنین
یه خدمات کامپیوتری بمن گفت برای کار مکس و... لپ تاپ
dell4030
cpuI5
ram4g
,grafic 4330(متوجه نشدم حافظه گرافیکش چنده؟؟؟فکرمیکنم512بایدباشه)
کارتو راه میندازه مشکلیم نداره
نظرتون چیه؟؟؟؟

cpu 2011

عضو جدید
سلام دوستان ببخشین اینجاهمش حرف ازasus اما اگه میشه منم راهنمایی کنینیه خدمات کامپیوتری بمن گفت برای کار مکس و... لپ تاپ dell4030cpuI5ram4g,grafic 4330(متوجه نشدم حافظه گرافیکش چنده؟؟؟فکرمیکنم512بایدباشه)کارتو راه میندازه مشکلیم ندارهنظرتون چیه؟؟؟؟
سلام دوست عزیزلپ تاپ های دل با خنک کردن CPU خودشون مشکل دارن و برای کارهای سنگین و طولانی مدت اصلا مناسب نیستن و داغ میکنن. برای خنک کردن میشه از کول پد یا همون فن های خنک کننده استفاده کرد ولی اینکه یه دستگاه بزرگ و بدترکیب همیشه و همه جا بخواد زیر لپ تاپ باشه آدم و اذیت میکنه و تو حمل و نقل براتون دردسر ساز میشه.

#architect#

عضو جدید
اخه asus n53sn هم من تو سایت سازگار ارقام نیگا کردم چند مدل داره!!!!!!!کدومش؟؟؟
دوستان نظرتون در مورد asus k53sv چیه؟
کسی معایب این مدل رو میدونه؟؟؟؟ بعد از کلی سر در گمی این تنها لپ تاپی هستش که نظره من رو به خودش جلب کرده البته هنوز هم سردر گم هستم:cry:
کسی میدونه جزوه مدل های مشکل دار هست یا نه؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنین...;)

arch.mi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من میخوام لب تاپ مختص واسه رشته خودمون بگیرم.خیلی پرس و جو کردم.به این نتیجه رسیدم که مارک دل 1558واسه رشته ما خوبه.فقط سنگین فک کنم 2کیلو وزنشه.
میخوام نظر تونو بگین در موردش.ممنون

cpu 2011

عضو جدید
اخه asus n53sn هم من تو سایت سازگار ارقام نیگا کردم چند مدل داره!!!!!!!کدومش؟؟؟دوستان نظرتون در مورد asus k53sv چیه؟کسی معایب این مدل رو میدونه؟؟؟؟ بعد از کلی سر در گمی این تنها لپ تاپی هستش که نظره من رو به خودش جلب کرده البته هنوز هم سردر گم هستم:cry:کسی میدونه جزوه مدل های مشکل دار هست یا نه؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنین...;)

سلام

مدلی که توی لیست سازگار باشه تحت هیچ شرایطی مشکل دار نیست..

خوب سازگار مرض نداره که لپ تاپ مشکل دار تو لیست خودش بذاره چون دردسر گارانتیش واسه خودش میمونه.

یه مدل ایسر از سازگار گرفته بودیم که بعد 10 روز تو خروجی هدفونش مشکل پیش اومد، بردیم واسه گارانتی سازگار هم بدون سوال کردن و اذیت کردن لپ تاپ و از ما گرفت و یه لپ تاپ نو بجاش داد.

cpu 2011

عضو جدید
سلام.من میخوام لب تاپ مختص واسه رشته خودمون بگیرم.خیلی پرس و جو کردم.به این نتیجه رسیدم که مارک دل 1558واسه رشته ما خوبه.فقط سنگین فک کنم 2کیلو وزنشه.
میخوام نظر تونو بگین در موردش.ممنون

من واقعا نمیدونم رو چه حسابی و به چه دلیلی به شما دل رو پیش نهاد کردن؟؟؟ اصلا این پرس و جویی که کردین از چه افرادی بوده؟؟؟ از فروشنده ها یا از دوستان و آشنایان؟ تا حالا از یه فرد متخصص که حداقل با 10 مدل لپ تاپ کار کرده باشه راهنمایی خواستید؟؟؟

من برای راهنمایی فقط میتونم بگم دل نخرین...

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز

asus n53 sn

core i 7(2630)
ram 8 gig

hdd 640

vga gf540 4gig

dvd rom
lcd 15.6

fujitsu lh-531

memory 4gig ddr3,so dimm

hdd 500gig sata

vga intel hd 1695mb

batry up to 6hrs

lcd 14 inch

دوستان فقط عجله دارم.لطفا سریعتر کمکم کنین.ممنون
شک نکن asus بهتره..من خودم این مدلو دارم 1530 خریدم با گارانتی سازگار..ازشم واقعا راضیم..میگم مطمئنی گرافیکش اینه؟؟ چون این مدل گرافیکش nvidia gt 550 2gig هستشا
اخه asus n53sn هم من تو سایت سازگار ارقام نیگا کردم چند مدل داره!!!!!!!کدومش؟؟؟
دوستان نظرتون در مورد asus k53sv چیه؟
کسی معایب این مدل رو میدونه؟؟؟؟ بعد از کلی سر در گمی این تنها لپ تاپی هستش که نظره من رو به خودش جلب کرده البته هنوز هم سردر گم هستم:cry:
کسی میدونه جزوه مدل های مشکل دار هست یا نه؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنین...;)
سری ایسوس اون لپ تاپایی که مشکل داشتن مشکلشون حل شده و روشون برچسب newrivision خورده...در ضمن مدل k53 جزو مشکل دارها نیست.واسه اینکه خیالتم راحت باشه می تونی از این لینک هم مدلهایی که قبلا مشکل داشتنو ببینی که البته الان مشکلشون حل شده و هم میتونی سریال لپتاپو بدی تا ببینی جزو مشکلدارهاس یا نه....
من پیشنهاد میدم n53sn بگیری
http://vip.asus.com/eservice/changeSandybridge_NB.aspx?slanguage=en-us

آخرین ویرایش:

arch.mi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واقعا نمیدونم رو چه حسابی و به چه دلیلی به شما دل رو پیش نهاد کردن؟؟؟ اصلا این پرس و جویی که کردین از چه افرادی بوده؟؟؟ از فروشنده ها یا از دوستان و آشنایان؟ تا حالا از یه فرد متخصص که حداقل با 10 مدل لپ تاپ کار کرده باشه راهنمایی خواستید؟؟؟

من برای راهنمایی فقط میتونم بگم دل نخرین...
من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم دیگه.از یکی که خودش چندسال تو کار نرم افزار بوده و کار معماری کرده پرسیدم دل پیشنهاد کرد چون نظرشون این بود که قابلیت رندرگیریش خوبه.از کساییم که دل گرفته بودن پرسیدم راضی بودن.
حالا چیکار کنم.یکی بگه بهتر چی بگیرم.

MOHAMADREZAM

عضو جدید
لبتاب APPLE

لبتاب APPLE

سلام به همگي بهترين لبتاب به نضر من APPLE MC723
RAM=4
HDD=750
VGA=1G- DDR5
من واقعا ازش راضيم تمام نرم افزار ها روش نصب كردم سرعتش بي نضيره گرافيكشم محشره اصلنم داغ نميكنه

cpu 2011

عضو جدید
من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم دیگه.از یکی که خودش چندسال تو کار نرم افزار بوده و کار معماری کرده پرسیدم دل پیشنهاد کرد چون نظرشون این بود که قابلیت رندرگیریش خوبه.از کساییم که دل گرفته بودن پرسیدم راضی بودن.
حالا چیکار کنم.یکی بگه بهتر چی بگیرم.

دوستانی که فقط با چند تا نرم افزار مثل مکس، کد یا غیره کار میکنند هیچ وقت نمیتونند راهنمای خوبی باشند. در ضمن کسی که برای مثال یک تومن پول لپ تاپ داده باشه هیچ وقت نمیگه لپ تاپم خوب نیست چون بخاطر پولی که بابتش داده غرورش اجازه نمیده خودش و زیر سوال ببره :)
شما هم اگه دنبال لپ تاپ میگردید مشخصات و مقدار هزینه ای که میتونید صرف کنید رو بگید تا یه مدل خوب به شما معرفی کنیم.

سلام به همگي بهترين لبتاب به نضر من APPLE MC723
RAM=4
HDD=750
VGA=1G- DDR5
من واقعا ازش راضيم تمام نرم افزار ها روش نصب كردم سرعتش بي نضيره گرافيكشم محشره اصلنم داغ نميكنه

به نظر من اصلا نباید روی اپل ویندوز نصب بشه اگه بتونید با مک کار کنید عالی میشه..

MOHAMADREZAM

عضو جدید
apple

apple

هنوز چنتا نرم افزار معماري واسه مك طراحي نشده من ويندوز هم نصب كردم .اتوكد با مك خيلي سخته

#architect#

عضو جدید
مرسی از راهنمایی دوستان
asus n53sn cori7 به دلیل تقاضای بالا و یک سری مشکلات برای واردات (که این مشکلات باعث شده قیمت همه برندهای لپ تاپ تقریباً 40-50 تومن گرون بشه )تو بازار نیست شرکت سازگار گفته تا آخر هفته میارن ما هم منتظر می شیم تا ایشالا بیارن;) ما هم به جمع asus بپیوندیم...

بالا