بهترين تخصص براي بازار كار؟;)

samin-s

عضو جدید
سلام بچه هاي خوب:دي پلييييييززز راهنماييم كنيد خدا خيرتون بده:* من تازه دارم درسم تموم ميكنم(ليسانس نرم افزار) البته متاسفانه دانش مانش تخصصي كسب نشد در طول تحصيل :( حالا كه بخام يه جورايي وارد بازار كار بشم بنظرتون برم سراغ چيا تا ياد بگيرم؟چه تخصص هايي الان بازار كار بهتري دارن؟ (راستي به برنامه نويسي زياد علاقه ندارم) قربونتون بشم كه نصفه شبي بيدار موندين تا جواب منو بدين ;)

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
شبکه بازار کار خوبی داره
و اگر در شبکه سیستم عاملهای لینوکس هم وارد باشید که نونتون تو روغنه
حداقل 2.5 میلون درآمد

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال مگه سیستم عامل لینوکس مگه مطرح است؟

سلام...
برای کارهای حرفه ای بله... حتی از ویندوز هم بیشتر... به قول بچه ها گفتنی ...ویندوز برای حرفه ای جماعت سوسول بازی هستش...
با تشکر...

Shab9ard

عضو جدید
به نظر من تو هر بحثی اگه متخصص بشین همیشه براش بازار کار هست
ولی اگه حوصله کد نویسی رو ندارین شبکه ها کامپیوتری راه خوبی برای پول در آوردنه
سلام...
برای کارهای حرفه ای بله... حتی از ویندوز هم بیشتر... به قول بچه ها گفتنی ...ویندوز برای حرفه ای جماعت سوسول بازی هستش...
با تشکر...
این رو قبول ندارم
لینوکس در بحث سرور ها شاید خوب عمل کرده باشه ولی این رو نمی شه به کارهای حرفه ای تعمیم دادش
من هم به عنوان کاربر هر دو سیستم عامل، هیچ سوسول بازی ای در ویندوز نمی بینم و اگه بحث فلسفه نرم افزار های آزاد نبود الان لینوکسی در کار نبود

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این رو قبول ندارم
لینوکس در بحث سرور ها شاید خوب عمل کرده باشه ولی این رو نمی شه به کارهای حرفه ای تعمیم دادش
من هم به عنوان کاربر هر دو سیستم عامل، هیچ سوسول بازی ای در ویندوز نمی بینم و اگه بحث فلسفه نرم افزار های آزاد نبود الان لینوکسی در کار نبود

سلام...
چرا فبول ندارید؟؟؟
تویه لینوکس راحتی کار برای برنامه نویس خیلی بیشتر هستش...مثلا برای کار با پرینتر..احتیاجی نیست که خیلی باهاش ور بره...چون همه چیز به صورت فایل در نظر گرفته میشه...ولی تویه ویندوز!!!!!
میشه به کارهای حرفه ای تعمیم داد...مثلا شبکه..تویه لینوکس خیلی راحتتر میشه 2 تا کامئیوتر رو با کابل شبکه به هم وصل کرد تا تویه ویندوز...
من هم تا قبل از لینوکس می گفتم ویندوز خوبه...ولی الان اصلا حالم از ویندوز به هم می خوره... چون خیلی شما رو محدود می کنه...
خوب در مورد ویندوز هم اگه کابران نبودند اصلا ویندوزی هم نبود...
درضمن تویه ویندوز برای هر کاری باید نرم افزار نصب کنی..حتی کارهای آفیس و شبکه و غیره... ولی تویه لینوکس حداقل چندتا برنامه با خودش هست که کارت رو راه بندازه...
درضمن تا جایی که من خبر دارم مثل اینکه ویندوز 8 نسخه ی 64 بیتی حداقل باید 20 گیگ بهش حافظه اختصاص بدید که این برای یه سیستم عامل واقعا فاجعه هستش...

با تشکر....

samin-s

عضو جدید
خيلي ممنونم بچه ها از جوابتون، ميشه لطفا يكم دقيقتر بگيد بهتره از كدوم دوره شروع ب آموزش ديدن كنم؟آخه تا جايي كه من ميدونم كلي دوره داره شبكه ،كدوما بهترن؟كلا دوره هاي مايكروسافت يا سيسكو؟

raminbabak

اخراجی موقت
سعی کن خوت یه کاره رو شروع کنی.
دوره های تخصصی مدرک دار برو 1000000 درصد به دردت می خورن

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول لینوکس.mac چطور؟فک نکم زیاد مطرح باشه نه؟
لینوکس مک ؟
ولی این دو سیستم عاملهای جدا از هم هستند
لینوکس سیستم عاملی اپن سورس
و مکینتاش سیستم عاملی انحصاری مربوط به شرکت apple

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
لینوکس مک ؟
ولی این دو سیستم عاملهای جدا از هم هستند
لینوکس سیستم عاملی اپن سورس
و مکینتاش سیستم عاملی انحصاری مربوط به شرکت apple
جملشون با 5 بار ویرایش این می‌شه:
ایول لینوکس!؛ Mac OS چطور؟ فکر نکنم زیاد مطرح باشه، این طور نیست؟

NFS

عضو جدید
سلام دوستای مهندس....
آخه این چه طرز جواب دادنه؟:wallbash:
منم مشکل samin رو دارم!
میشه یکمی واضح تر مشاوره بدید لطفا

turboogle

متخصص برنامه نویسی #C
سلام.
دوست عزیز امروز شما هرچیزی رو به شکل تخصصی بلد باشید و در جایگاه مناسبش قرار بگیرید درامد زا خواهد بود.

به شکل دقیق نمیشه جواب داد.کاملا نسبی هست.
به شما.محیط زندگی و نیاز های اون محیط.بستر کار در اون محیط و ....

برنامه نویسی درامدش خوب هست اما زحمتش خیلی زیاده...
اگه تو بحث شبکه حرفه ای باشید خیلی خوبه و حالا مدارک CCNA,CCNP , MCITP و ... رو هم بگیرید فوق العاده هست.

هرجا باشید دانش Linux یه BIG+ براتون محسوب میشه.خصوصا تو بحث شبکه که وارد شید خیلی جاها مجبور به کانفیگ سرور های لینوکسی خواهید شد.
و البته ویندوزسرور خیلی مهمه.

و البته تو ایران بیشترین پولها تو راحت ترین کارهاست...

arshin.r

عضو جدید
سلام
دوستان من هم مشکل samin و NFS رو دارم ولی من به شدت به برنامه نویسی علاقه دارم ، الان چه زبان برنامه نویسی بازار کار خوبی داره ؟؟؟؟

موسسه خوب کجا رو پیشنهاد می کنید؟؟

مرسی

بالا