بررسی 2 رفتار درونی !+چه وقت زمین را گاز میگیرید+چه وقت آرام هستید!

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نخست از ترانه ی محمد نوری لذت ببرید تا ادامه بدهم!

در روح و جان من مي‌ماني اي وطن

به زير پا فتد آن دلي، كه بهر تو نلرزد

شرح اين عاشقي ، ننشيند در سخن

كه بهر عشق والاي تو ، همه جهان نيرزد
اي ايران ايران دور از دامان پاكت دست دگران ، بد گهران

اي عشق سوزان ، اي شيرين‌ترين روياي من تو بمان ، در دل و جان

اي ايران ايران ، گلزار سبزت دور از تاراج خزان ، جور زمان

اي مهر رخشان ، اي روشنگر دنياي من به جهان ، تو بمان

سبزي صد چمن ، سرخي خون من ، سپيدي طلوع سحر ، به پرچمت نشسته

شرح اين عاشقي ، ننشيند در سخن

بمان كه تا ابد هستيم ، به هستي تو بسته

اي ايران ايران دور از دامان پاكت دست دگران ، بد گهران

اي عشق سوزان ، اي شيرين‌ترين روياي من تو بمان ، در دل و جان

اي ايران ايران ، گلزار سبزت دور از تاراج خزان ، جور زمان

اي مهر رخشان ، اي روشنگر دنياي من به جهان ، تو بمان

دانلود

پسورد:www.3eke.ir

:smile::gol:

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشخصات فردی که می داند شرایط به گونه ای است که مرگش حتمی است !

فیلم تایتانیک رو که ندیدین حتما;)
اواخر فیلم که کشتی در حال غرق شدن بود و تعداد قایق های نجات هم کافی نبود که به همه برسه !

تعدادی از خانواده ها را نشون داد که عاشقانه به همراه بچه هاشون رفتن رو تخت و لحاف رو کشیدن رو خودشون عاشقانه خوابیدن تا در آرامش مرگ بمیرن !
بعدم یه سکانس نشون داد که اب اومده روشون و...
واقعا اگه کسی به اینجا برسه که قایق نجات نیست و... بهترین کار چیه ؟ اینه که زمین رو گاز بگیره ؟
یا در کمال آرامش و...

حالت دوم!
احتمالا تا الان بد مست از نزدیک ندید:cool:
بعصی افراد بخاطر زیاده روی و پر خوری مواد دارای الکل دچار حالات روانی خاصی میشن که

به همه میپرن ! فحش میدن ! اربده میکشن ! از توهین و حتی درگیری فیزیکی با دیگران لذت می برن ! می خوان خودشون رو نشون بدن ! بگن منو ببین چه جلب زمین و زمان رو گاز میگیرم ! (نکات قابل تامل اینه که زمین و زمان معمولا گناه کار نیستن و ایشون فقط برای اثبات خودش اونا را له می کنه!!!)
البته بنظر من از راه دور خیلی هم جذاب هستن!
و لذت می برم همچین فردی رو وسط میدان در حال مبارزه با گاوهای وحشی ببینم !

خیلی جالب است معمولا افرادی که پرخوری و زیاده روی میکنن آرامش خودشون رو از دست میدن و زمین و اسمان را گاز می گیرند که منو میبینی من بد مستم(زیاد خوردم وحشی شدم!) می خوای بخورمت!

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون که سر زدی سیناپس جان کم کم بازش می کنم !

(البته یه تاپیکی داشتم اومدم کم کم بازش کنم ! پاک شد ! ولی این پاک نمیشه می خوام از انسانیت صحبت کنم و داشتن آرامش و یه لبخند حتی موقع مرگ ! تا اربدی کشیدن در زمان خوشی!)

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
س

س

به گفته ي مولام علي: خار در چشمم بود و چشمها را بر هم نهادم، استخوان در گلویم گیر کرده بود و نوشیدم، گلویم فشرده می شد و تلختر از حنظل در کامم ریخته بود و صبر کردم.

اسی خان نظر شما در مورد این کلام که از امام علی نقل شده چی هست جدا از نام مبارک حصرت و... ؟

*Essi*

اخراجی موقت
به گفته ي مولام علي: خار در چشمم بود و چشمها را بر هم نهادم، استخوان در گلویم گیر کرده بود و نوشیدم، گلویم فشرده می شد و تلختر از حنظل در کامم ریخته بود و صبر کردم.

اسی خان نظر شما در مورد این کلام که از امام علی نقل شده چی هست جدا از نام مبارک حصرت و... ؟

بسیاری از حرف های ایشون قابل احترام هست من هم آدم هارو از قبل قضاوت نمیکنم.

اینکه یک انسان تا چه حد میتونه صبر کنه و گذشت کنه، خیلی وقت ها تابع شرایط هست، من آدمی که هرگز از کوره در نره واقعا توی زندگیم ندیدم، نمونه تاریخی هم سراغ ندارم.

اما تجربه ثابت کرده، هنگام خشم بهتره اون مکان رو بندازی بری، بعدا که آروم شد برگردی، هرچند سخته، هرچند پیش خودت میگی ضایع شدم و بی عرضه بودم، اما حسرت عواقب کارهای پس از خشم سراغت نمیاد.

که من هنوزم دارم حسرت کارهایی رو میخورم که با حماقت تمام در موقع خشم و کینه انجام دادم.

nafis...

مدیر بازنشسته
ممنون که سر زدی سیناپس جان کم کم بازش می کنم !

(البته یه تاپیکی داشتم اومدم کم کم بازش کنم ! پاک شد ! ولی این پاک نمیشه می خوام از انسانیت صحبت کنم و داشتن آرامش و یه لبخند حتی موقع مرگ ! تا اربدی
کشیدن در زمان خوشی!)
انسانم آرزوست:cool:
اگه به انحراف کشیده نشه با بحثهای بی ربط عزیزان باید تاپیک خوبی باشه:cool:

آخرین ویرایش:

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
که من هنوزم دارم حسرت کارهایی رو میخورم که با حماقت تمام در موقع خشم و کینه انجام دادم.
حسرت!!!!!!!!
به فكر گذشته نباش ديگه كاريش نميشه كرد
به فكر آينده باش كه دوباره تكرار گذشته نشه
البته از شما بعيده با اين امضاتون حسرت بخورين:D

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهان گرفتم.....
مخالفم.... ادم باید تا اخرین لحظه تلاش کنه مگر اینکه به طور مطلق، نتیجه‌اش عوض نشه... مثلا یه تانک داره میاد روت و شما هیچ جایی نداری که فرار بکنی و توان فرار هم نداری.... میشه وایساد و اروم مرد!
ولی در سایر حالات، باید تا میتونی تلاش کنی....

حرف از تایتانیک بود... منم این فیلم رو ندیدم!!!! ولی، میگن که مثلا جک چند تا حالت دیگه هم داشت که اینجا تو عکس براتون نشون دادم....(ستایش گرامی، خدایی این یکی دیگه عکس یا متن زننده و نا پسند نیست که برام 4 امتیاز منفی بدین!!)

پس تلاش برای زنده موندن، به جای اروم به کام مرگ، کار بهتری هستش...

*Essi*

اخراجی موقت
حسرت!!!!!!!!
به فكر گذشته نباش ديگه كاريش نميشه كرد
به فكر آينده باش كه دوباره تكرار گذشته نشه
البته از شما بعيده با اين امضاتون حسرت بخورين:D

این امضام برای سر قبرم هست، اونموقع که دیگه حسرت چیزی ندارم.....

مطمئنم در آینده باز هم اکثر گذشته هام تکرار میشه، چون شرایط خیلی وقت ها نمیذاره بر خشمت چیره بشی.

زیدان مرد اخلاق فوتبال در فینال جام جهانی با سر زد به ماتراتزی، چون واقعا نمیتونست نزنه !!!

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اهان گرفتم.....
مخالفم.... ادم باید تا اخرین لحظه تلاش کنه مگر اینکه به طور مطلق، نتیجه‌اش عوض نشه... مثلا یه تانک داره میاد روت و شما هیچ جایی نداری که فرار بکنی و توان فرار هم نداری.... میشه وایساد و اروم مرد!

حرف از تایتانیک بود... منم این فیلم رو ندیدم!!!! ولی، میگن که مثلا جک چند تا حالت دیگه هم داشت که اینجا تو عکس براتون نشون دادم....(ستایش گرامی، خدایی این یکی دیگه عکس یا متن زننده و نا پسند نیست که برام 4 امتیاز منفی بدین!!)

صد البته که آدم تا امید داره باید تلاش کنه و...:gol:

اما همون طور که خودتون گفتید وقتی که می دونی تلاشت نتیجه ی اصلی رو نداره و.... چ طور ؟

اربده میکشی میگی نمی خوام
یا
یه لبخند و زندگی زیباست ؟

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اهان گرفتم.....

اما همون طور که خودتون گفتید وقتی که می دونی تلاشت نتیجه ی اصلی رو نداره و.... چ طور ؟

یا

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اهان گرفتم.....

یا

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز

مطمئنم در آینده باز هم اکثر گذشته هام تکرار میشه، چون شرایط خیلی وقت ها نمیذاره بر خشمت چیره بشی.

زیدان مرد اخلاق فوتبال در فینال جام جهانی با سر زد به ماتراتزی، چون واقعا نمیتونست نزنه !!!
خب اگه بخواد امروزت مثل فردات باشه،ضرر مي كني
درمورد زيدان:اشتباه اجتناب ناپذيره..........آدميزاده ديگه
امروز به اون دختر بنده خدا گفتي شخصيت مثل امضامه!..........گناه داشت اذيتش كردي:(

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا میزنی حالا مائده!!!!:biggrin: جان!!

در اون شرایط، گاهی!!! نیازه که به ضرب المثل مربوط به از این ستون به اون ستون، ولفرج رو دنبال کنی.... گاهی لازمه که بشینی و سریع تر و بی درد تر تمومش کنی...
بستگی به شرایط داره!

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من خوبه که آدم بتونه خشمشو کنترل کنه. ولی کم پیش میاد. من خودم وقتی عصبانی میشم و مطمئنم نمیتونم خودمو کنترل کنم حتما اونجا رو ترک کنم. بعدا با دلایل منطقی موضوع رو حل میکنم.

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بیخیال اقا معین و اسی خان 2 دقیقه اومدیم اینجا لطف و صفا و وستی رو ببینیم به دور از تمام ....

:heart:(حتی قلب دروغین هم حس خوبی رو منتقل می کنه!)

به دور از تمام درگیری تاپیکی باشه برای آرامش و...:smile: (آیا واقعا دلخوری و... اونم تو دنیای مجازی ارزشش رو داره؟)

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بیخیال اقا معین و اسی خان 2 دقیقه اومدیم اینجا لطف و صفا و وستی رو ببینیم به دور از تمام ....

:heart:(حتی قلب دروغین هم حس خوبی رو منتقل می کنه!)

به دور از تمام درگیری تاپیکی باشه برای آرامش و...:smile: (آیا واقعا دلخوری و... اونم تو دنیای مجازی ارزشش رو داره؟)

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من خوبه که آدم بتونه خشمشو کنترل کنه. ولی کم پیش میاد. من خودم وقتی عصبانی میشم و مطمئنم نمیتونم خودمو کنترل کنم حتما اونجا رو ترک کنم. بعدا با دلایل منطقی موضوع رو حل میکنم.

آفرین منطقی و عاقلانه و انسانیش هم همین هست

تو دنیای مجازی چطور ؟

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تو دنیای مجازی چطور ؟

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو دنیای مجازی چطور ؟
اینجام سعی میکنم همین طوری باشم. ولی به نظرم من خیلی کم عصبانی میشم. چون وقتی میبینم بچه ها بخاطر چه چیزایی جبهه میگیرن خندم میگیره.

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو دنیای مجازی چطور ؟
اینجام سعی میکنم همین طوری باشم. ولی به نظرم من خیلی کم عصبانی میشم. چون وقتی میبینم بچه ها بخاطر چه چیزایی جبهه میگیرن خندم میگیره.

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجام همین طور. ولی به نظرم من کم عصبانی میشم چون وقتی میبینم اینجا بچه ها بخاطر چه حرفایی جبهه میگیرن خندم میگیره.

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجام همین طور. ولی به نظرم من کم عصبانی میشم چون وقتی میبینم اینجا بچه ها بخاطر چه حرفایی جبهه میگیرن خندم میگیره.

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دقیقا جبهه گیری و ارزش جبهه باید در نظر گرفته بشه

و صد البته که تمام جبهه ها مقدس هستن و.... ولی مهم می تونن نباشن! مثل عاشورا های 6 و 7 و8 !!!!!! (تمامی عاشورا ها با شکست روبه رو شدن ! البته این از قبلش مشخص بود هدف چیز دیگه ای بود این وسط خیلی ها هم شهید شدن!)

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا جبهه گیری و ارزش جبهه باید در نظر گرفته بشه

و صد البته که تمام جبهه ها مقدس هستن و.... ولی مهم می تونن نباشن! مثل عاشورا های 6 و 7 و8 !!!!!! (تمامی عاشورا ها با شکست روبه رو شدن ! البته این از قبلش مشخص بود هدف چیز دیگه ای بود این وسط خیلی ها هم شهید شدن!)

آره شاید این طوری باشه. ولی من سعی میکنم اصلا جبهه ای پیش نیاد