بررسی سوالات آزمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی 93

jegh jeghe

عضو جدید
بچه ها این فایل رو اگه ندارید دان کنید برای کنکور 90ه که بیشتر به وضعیت امسالمون نزدیکه تا پارسال
درصد ها و رتبه ها
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=2db15be15c8794befc6e7dfae9e3d6cd

اقا پویا اگه واستون زحمتی نیست ممکنه واسم میلش کنید اخه نت خیلی کنه..ممنون میشم..اگه صبح هم وقت کردید اشکالی نداره...sadafe.darya67@yaoo.com

jegh jeghe

عضو جدید
اقا مجید اقا پویا و بقیه ممنون از راهنماییاتون خیلی لطف کردید من برم بخوابم که گردنم داره میشکنه شب همتون خوش

cement

عضو جدید
چون تو راکتور مخلوط شونده اگه واکنش درجه صفر باشه تغییر حجم تاثیری نداره،تعداد راکتورا هم همینطور..پس 5 تا راکتور پشت هم مثل یه راکتور با حجم 5 برابره....
نهایتن فرمولش اینه:
5kT=x/1-x

na dige in formoli k neveshtid darje 1e
5kt=xc daraje 0

miaadbaf

عضو جدید
منم حدودی درصدام این شکلیه هر چند به هیچ وجه قطعی نیس
زبان 70
حرارت 50
ترمو 60
سیالات 30
کنترل 7
جرم 50
راکتور 70
ریاضی 53

آخرین ویرایش:

hothit

عضو جدید
من اون رتبه های ساله 90 دیدم اخرین قبلی های سراسری که شبانه زاهدان بودن میانگینشون حدودا 25 درصد بود.ساله 90 به جز جرم بقیه درساش چطور بوده؟امسال از 91 و 92 که سخت تر بود اما نسبت به 90 چی؟ینی تو یه حد بودن؟

sahar_farj

عضو جدید
بچهها افسردگی گرفتم
بعد کنکور باهاتون صحبت کردم دیدم همه از اوضاع ناراحتن
اما الان درصدهای تقریبی بقیه را که دیدم فهمیدم بقیه توقعشون بالا بوده مگرنه درصدهاشونه خوبه اما من........
ووووواااااااااااااییییییییی

sahar_farj

عضو جدید
بچهها منم رفتم درصدامو حساب کنم...چندتا سوالو شک دارم...اگه مطمئنید از جواباش بگید تا منم بتونم درصدامو بگیرم...مرسی
سوال 34 گزینه 2یا4؟من خودم 4 زدم
سوال44 گزینه1 من زدم!
سوال 54 گزینه2 زدم....
سوال58 گزینه 1زدم
104 را هم 3 زدم
این چندتا سوالو درست زدم؟

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچهها منم رفتم درصدامو حساب کنم...چندتا سوالو شک دارم...اگه مطمئنید از جواباش بگید تا منم بتونم درصدامو بگیرم...مرسی
سوال 34 گزینه 2یا4؟من خودم 4 زدم
سوال44 گزینه1 من زدم!
سوال 54 گزینه2 زدم....
سوال58 گزینه 1زدم
104 را هم 3 زدم
این چندتا سوالو درست زدم؟

بله همش درسته البته من 34 رو 2 زدم که برا خودم غلط حسابش کردم شما 4 زدید احتمالا درست تره

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اون رتبه های ساله 90 دیدم اخرین قبلی های سراسری که شبانه زاهدان بودن میانگینشون حدودا 25 درصد بود.ساله 90 به جز جرم بقیه درساش چطور بوده؟امسال از 91 و 92 که سخت تر بود اما نسبت به 90 چی؟ینی تو یه حد بودن؟

من تو کنکورای ازمایشی که از خودم میگرفتم سال 90 درصدام خیلی خیلی بهتر از کنکور امسالم بود .فکر کنم امسال یه مقدار سختر بود از 90 ولی شما در همون حد بگیرید که بعدا غافلگیر نشید

sahar_farj

عضو جدید
درصدای تقریبی من:
حرارت=58
ترمو=58
سیالات=18!!!!!!!!!!!!!!!!!
جرم= 38
راکتور=53
کاربرد=16!!!!!!!!!!
چیزی از توش درمیاد؟یا بیخیالش باید بشم؟!
البته در مقایسه با بچهها که باید بگم افتضاح نیست...خیلی افتضاحه

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درصدای تقریبی من:
حرارت=58
ترمو=58
سیالات=18!!!!!!!!!!!!!!!!!
جرم= 38
راکتور=53
کاربرد=16!!!!!!!!!!
چیزی از توش درمیاد؟یا بیخیالش باید بشم؟!
البته در مقایسه با بچهها که باید بگم افتضاح نیست...خیلی افتضاحه

اختیار دارید خوب بودید که.فکر کنم یه جا قبول شیم:D

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای یعنی قبول میشم؟؟
خدا کنه!
برام دعا کن
حالا شما فکر میکنی کجا قبول شیم هم دانشگاهی؟

والا من احتمالا شبانه تهران همرو بزنم بعدش میرم سراغ شیراز و صنعتی اصفهان و اراک و....

اگه رتبمون حدود400 بشه(که طبق فایلی که گذاشتم میشه)میتونیم علم صنعت و شیراز و اصفهان قبول شیم
بقیه نظری ندارن؟؟

sahar_farj

عضو جدید
البته من فکرکنم شما رتبت خیلی بهتر از من بشه!اخه من دونا درس خراب کردم...سیالات و کاربرد
اما شما فقط ترموت پایینه
من اگه اصفهان میاوردم بهمه شیرینی میدادم!!!!!!!!!!!!!

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته من فکرکنم شما رتبت خیلی بهتر از من بشه!اخه من دونا درس خراب کردم...سیالات و کاربرد
اما شما فقط ترموت پایینه
من اگه اصفهان میاوردم بهمه شیرینی میدادم!!!!!!!!!!!!!

کی گفته ترموی من پاینه؟؟؟؟؟؟؟؟ترموی من خیلی پایینه خیلی خیلی:D

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پارسالم کلا 1126 نفر روزانه شبانه پذیرش داشتیم کل گرایشات

دوستانی که رتبشون خوبه جان من شبانه تهران نزنید بزارید ما بیچاره ها بریم:(

sahar_farj

عضو جدید

chera mikhayin shabane teh berid?akhe ag roozane esf ya shiraz biyarid kheili behtar nis?khosh bhaletoon omidvarid b ghaboli man k na omidam

پاییزی2

عضو جدید

میانگین درصدای من 48-50شده...حرارتو جرم حدودا 20زدم...فک میکنی نوشیروانی بابل قبول شم؟:(من به همونجا راضیم...کارشناسی اونجا خوندم...

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میانگین درصدای من 48-50شده...حرارتو جرم حدودا 20زدم...فک میکنی نوشیروانی بابل قبول شم؟:(من به همونجا راضیم...کارشناسی اونجا خوندم...

میانگین48؟:surprised:از اینجانب که خیلی بهتر میشه رتبتون.به جاهای خیلی خیلی بهتر فکر کنید

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همگی خسته نباشید از کنکور...بهتره صبر کنید با کلید سنجش درصد بگیرید البته...

پاییزی2

عضو جدید
میانگین 50 خیلللللییی خوبه...عالیه
دوست من از اون فرمولی که دیشب بچه ها گفتن میانگین نگرفتما..منظورم از میانگین اینه که جز جرم و حرارت باقی درسا حول و حوش 45-48 میچرخن...البته به پاسخ چندتاشون مشکوکم که اگه اونا رو غلط زده باشم واویلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا...................................خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا..............................نفسم داره بند میاد از غصه......................:cry::cry:

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم بچه ها اونایی که فارغ اتحصیلن تو این مدت که بی کارن چیکار میخوان بکنن؟

بالا