بررسی سوالات آزمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی 93

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان این 96.15 رو به سمت پایین گرد کنین که تنها گزینه 1 صدق میکنه (92*5 = 460) من با این تحلیل زدم گزینه 1 ... چون 100 اصلاً هیچ کدوم رو نمیداد (آخه قبلاً شبیه این مورد رو توی یکی از کنکورای مهندسی شیمی اخیر دیده بودم که یه عرض از مبداً یک رو به دلیل صدق کردن صورت سوال اضافه میکنه) نمیدونم توکل بر خدا شاید درست باشه ولی به احتمال زیاد غلطه...

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چون گفته پودر فک کنم پاششی باشه

من تو عمیلیات مک کیب رو که دیدم اکثر موارد خشک کن صدق میکنه که دقیقاً نوشته بود که مواد اولیه دارویی و مواد رنگی از طریق خشک کن سینی دار و مواد غذایی و مواد دارویی که نیاز به حداقل زمان تماس دارند در خشک کن پاششی عمل می آیند که زمان ماندگاری در خشک کن سینی دار هم 3 تا 6 ثانیه هست.
پس...

بازم میپرسم که
کسی سوال 118 و 146 رو می دونه؟
در ضمن دبی تحویل آزاد یعنی چی؟

cement

عضو جدید
درسته
به علت ماده میانی بودن b و همچنین وقتی ما گزینش پذیری حساب کنیم می بینیم که باید راندمانی بین داشته باشه که با جریان برگشتی از همه بهتره

vali mn nazaram mixed hast chon vakonesh namtlob daraje 2 hast bayad ghelzat km bahse

cement

عضو جدید
درسته
به علت ماده میانی بودن b و همچنین وقتی ما گزینش پذیری حساب کنیم می بینیم که باید راندمانی بین داشته باشه که با جریان برگشتی از همه بهتره

118=ziad ziad

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به علت همین قضیه که گفتین مخلوط شونده هست ولی چون ماده میانی هست پس از لوله ای استفاده میکنیم
در این شرایط برای انجام بهتر به نظر من راکتوری انتخاب می کنیم که راندمانی بین داشته باشه
این سوال هم از سوالای تکراری کنکور امسال بود ...

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
کسی برای سوال 119 نظری داره؟
بین 1 و 2 شک داشتم
اخرش 1 زدم
من زدم 4!
بچه ها درباره سوال 132 چی فکر میکنید؟من گزینه3 زدم.شماچی؟

من 4 زدم ولی مطمئنم نیستم
4 درسته
من تو عمیلیات مک کیب رو که دیدم اکثر موارد خشک کن صدق میکنه که دقیقاً نوشته بود که مواد اولیه دارویی و مواد رنگی از طریق خشک کن سینی دار و مواد غذایی و مواد دارویی که نیاز به حداقل زمان تماس دارند در خشک کن پاششی عمل می آیند که زمان ماندگاری در خشک کن سینی دار هم 3 تا 6 ثانیه هست.
پس...

بازم میپرسم که
118 -A باید کم میشد و B زیاد
چون زیاد بودن A باعث پیشرفت تولید C میشه و از طرفی زیاد بودن Β میتونه A رو محدود کننده قرار بده

cement

عضو جدید
به علت همین قضیه که گفتین مخلوط شونده هست ولی چون ماده میانی هست پس از لوله ای استفاده میکنیم
در این شرایط برای انجام بهتر به نظر من راکتوری انتخاب می کنیم که راندمانی بین داشته باشه
این سوال هم از سوالای تکراری کنکور امسال بود ...

bashe chon namtlob daraje 2 mishe dige plug v recykl nemishe bayad C km bahse v mishe mixed be nazar mn albte-119-

cement

عضو جدید
من زدم 4!

4 درسته

118 -A باید کم میشد و B زیاد
چون زیاد بودن A باعث پیشرفت تولید C میشه و از طرفی زیاد بودن Β میتونه A رو محدود کننده قرار بده
???
be nazare mn k 4 ziad-ziad javabe-chon matlob R daraje 2 mishe ama namatloba daraje 1

jegh jeghe

عضو جدید
سلام بچه ها..امیدوارم خسته نباشید..خیلی بده که واسه هر سوالی هرکسی که چیزی زده و اصلا به جوابامون مطمعن نیستیم بچه ها میشه لطفا از همون اولین سوال ترمو تا عملیاتو باهم چک کنیم؟

miaadbaf

عضو جدید
پس...

بازم میپرسم که

118 رو 2 زذم

cement

عضو جدید
3-31
1-32
4-33
4-34
35-
1-36
3-37
4-38
2-39
4-40
2-41
1-42
1-43
1-44
2-45

آخرین ویرایش:

پاییزی2

عضو جدید
???
be nazare mn k 4 ziad-ziad javabe-chon matlob R daraje 2 mishe ama namatloba daraje 1
منم 4 رو زدم.....قلبم داره میاد تو دهنم.دارم به این فک میکنم که تو ماه تولدم که عاشقشم(اردیبهشت)کادوی تولدم میشه کارنامه ای که توش درسا رو یا یک درصد زدم یا دو درصد!خدا کنه امتیاز منفیمون زیاد نباشه....

cement

عضو جدید
3-46
3-47
1-48
4-49
1-50
3-51
1-52
3-53
2-54
4-55
2-56
2-57
1-58
4-59
1-60
4-61
2-62
3-63
1-64
4-65

آخرین ویرایش:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
???
والا من راکتور رو با 10 پاس کردم و برا کنکور نخونده بودم
اینم طبق اطلاعات صنعتی که داشتم زدم نه اطلاعات تئوری
درست و غلطش با مصحح ;)
کسی 137 را نزده؟؟؟؟؟
من زدم یادم نیست چی زدم
فقط یادمه درست زدم:D

آخرین ویرایش:

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه شلوغ شده 1 ساعت رفتم بیرونو اومدم چقدر پست گذاشتید:D

لطفا ترمو رو هم بررسی کنید

sahar_farj

عضو جدید
نمیدونم
اما من بین 3و1 شک داشتم...اخرش یک را زدم
چون تو قسمت چسبیده به جامد سرعت سیال صفره!پس انتقال از طریق هدایته نه جابهجایی(توی توده سیال h داریم)اما وقتی دقیقا روی سطح جامدو بحث میکنیم حتی در سیال انتقال گرما هدایتی میشه

بالا