بررسی سوالات آزمون هنر های ساخت ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

maryamdeypir

عضو جدید
سلام
بچه های تکنولوژی و انرژی قائدتاً تا الان فهمیدن سوالامون خیلی مورد داشته...من و دوستام توی انجمن تخصصی تکنولوژی ایران http://www.civil-architecture.com سوالا رو دونه به دونه بررسی کردیم و سوالای مورد دار رو دراوردیم و متن اعتراض براشون تنظیم کردیم با سند و مدرک کامل... بچه ها باید دست به دست هم بدیم تا میزان اعتراضا بالا بره تا به اعتراضاتمون رسیدگی کنند. http://www.civil-architecture.com/showthread.php?859-%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%B4%D8%8C-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C93&p=13071#post13071 این آدرس اون تاپیکه فقط بی زحمت یه توکه پا قدم روی چشم ما بذارید بیاید متن ها و عکسها رو بردارید و برای اعتراض بذارید...اونجا به طور کامل راهنمایی کردم که چجوری باید برای اعتراض اقدام کنید.ممنون

architect2020

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها با این درصدا نمیشه هیچ کدوم از گرایش های هنر و ساخت رو قبول شد؟؟؟؟؟؟

زبان1.11........ایستایی و فن ساخت41.11...........سیستم های ساختمانی 73.33...............طراحی فنی و اجزا52.......

معمارباشی

عضو جدید

زبان1.11........ایستایی و فن ساخت41.11...........سیستم های ساختمانی 73.33...............طراحی فنی و اجزا52.......
بخاطر زبان زیاد امید وار نباش ...
درصدای من اینه ... بچه ها گفتن کمه و قبول نمی شم :
زبانم رو حساب نکردم ... ولی فکر کنم بالای 30 زدم !
ایستایی 67%
ساختمانها :73%
طراحی فنی :46 %

میانگینم : 57.51

architect2020

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخاطر زبان زیاد امید وار نباش ...
درصدای من اینه ... بچه ها گفتن کمه و قبول نمی شم :
زبانم رو حساب نکردم ... ولی فکر کنم بالای 30 زدم !
ایستایی 67%
ساختمانها :73%
طراحی فنی :46 %

میانگینم : 57.51

آره زبان حیف شد نخونم....البته تمرکزم بیشتر رو معماری بود....شما که خوب شدی امسال چون یه کم شرایط فرق میکردو سخت تر بود انشالله قبول میشی معمار باشی عزیز........

معمارباشی

عضو جدید
آره زبان حیف شد نخونم....البته تمرکزم بیشتر رو معماری بود....شما که خوب شدی امسال چون یه کم شرایط فرق میکردو سخت تر بود انشالله قبول میشی معمار باشی عزیز........
من واسه این درس اصلا امسال نخوندم ... دو هفته اخر درس خوندم اونم فقط تاریخ ... اصلا روی این درس حساب باز نکردم ... یعنی می شه واقعا قبول بشم ؟؟؟؟ من به مجاز شدن و پز دادن رتبه اش راضی ام !!! :biggrin:

architect2020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واسه این درس اصلا امسال نخوندم ... دو هفته اخر درس خوندم اونم فقط تاریخ ... اصلا روی این درس حساب باز نکردم ... یعنی می شه واقعا قبول بشم ؟؟؟؟ من به مجاز شدن و پز دادن رتبه اش راضی ام !!! :biggrin:

درصدات که خیلی خوبه..........امسال کنکور کلا سیستم سوالاش فرق میکرد....انشالله که قبولی:gol::gol::gol::gol:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نوچ . شما فکر کنم اخر میشی :)
میانگین درصدهات باید 70بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.