بررسی اسکیس 89

وضعیت
موضوع بسته شده است.
M

marieh_

Guest
اما این حجم و پلان اصلا" مناسب اقلیم گرم و خشک نیست

MAHRAZ

عضو جدید
دارم دیوونه میشم:wallbash:،از وقتی که از آزمون اسکیس بیرون اومدم احساس بدی دارم،من نرسیدم سایت پلان طراحی کنم،حتی پارکینگ رو هم جانمایی نکردم، بعضی از ریز فضاهام رو مشخص نکردم اسمشونو توی پلان،جهت شمال رو هم مشخص نکردم،پنجره ها توی پلانم مشخص نیست،اینقدر حول شده بودم که درخت نخل توی کارم گذاشتم،فقط یه پرسپکتیو دید پرندم کامل بود :cry::cry:توروخدابگیدبقیه چطور میرسن این همه کار رو 4 ساعته تحویل میدن:question::crying2:

samar_eng

عضو جدید
دارم دیوونه میشم:wallbash:،از وقتی که از آزمون اسکیس بیرون اومدم احساس بدی دارم،من نرسیدم سایت پلان طراحی کنم،حتی پارکینگ رو هم جانمایی نکردم، بعضی از ریز فضاهام رو مشخص نکردم اسمشونو توی پلان،جهت شمال رو هم مشخص نکردم،پنجره ها توی پلانم مشخص نیست،اینقدر حول شده بودم که درخت نخل توی کارم گذاشتم،فقط یه پرسپکتیو دید پرندم کامل بود :cry::cry:توروخدابگیدبقیه چطور میرسن این همه کار رو 4 ساعته تحویل میدن:question::crying2:

منم خیلی کم رسیدم کار کنم.و کاملا متعجب از این که واقعا اینقدردستم کنده؟!!
:surprised:

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون چیزی که به نام تحلیل سایت گذاشتید اصلا تحلیل سایت نیست، نوشته هاشو نتونستم بخونم ولی گرافیکش که اینو میگه، پرسپکتیو خارجیش هم خوب نشده چون قسمت غربی ساختمون داره به نقطه گریز می رسه. مقطع طولی هم اشل انسانی نداره و مبله نشده یعنی هیچ اطلاعات جدیدی رو نمی ده و یه مدرک تکراری محسوب میشه، محل مقطع رو هم رو پلان مشخص نکردید. شیت بندی هم خوب نشده و در واقع نگاه کسی به مقطع سمت راست کشیده نمیشه.

MAHRAZ

عضو جدید
اون چیزی که به نام تحلیل سایت گذاشتید اصلا تحلیل سایت نیست، نوشته هاشو نتونستم بخونم ولی گرافیکش که اینو میگه، پرسپکتیو خارجیش هم خوب نشده چون قسمت غربی ساختمون داره به نقطه گریز می رسه. مقطع طولی هم اشل انسانی نداره و مبله نشده یعنی هیچ اطلاعات جدیدی رو نمی ده و یه مدرک تکراری محسوب میشه، محل مقطع رو هم رو پلان مشخص نکردید. شیت بندی هم خوب نشده و در واقع نگاه کسی به مقطع سمت راست کشیده نمیشه.
:eek:وای تورو خدا اینطور ریز ریز گیرندید،شما اینطورمیگید دیگه وای به حالاونایی که قراره به اسکیسای مانمره بدن،آدم دلش هری میریزه:cry:

fahimeh_r

عضو جدید
یه سوال ؟؟

این اسکیس ازمون کدوم دانشگاهه؟

دانشگاه ازاد؟

roya_210

عضو جدید
این هم یه رستوران بین راهی
توی اینکار اصلا به فضای سبز که تو سوال تاکید شده بود توجه نشده و بیفکر و بی دلیل کار شده و رو دید و منظر کار نشده و خیلی صلب طراحی شده و بیشتر حس درمانگاه بین راهی رو داره مقطع کار خیلی خالی و بی جزییات درصورتیکه مقطع و نما رو با جزییات خواسته بود
و کل کار کج کشیده شده

mohamad313

عضو جدید
یه سوال ؟؟

این اسکیس ازمون کدوم دانشگاهه؟

دانشگاه ازاد؟

سلام.اسکیس دانشگاه ازاد بود که حسابی وقت کم اوردم.چیزایی که خواسته بودن در حد تیم ملی بود که نرسیدم همش رو بکشم.حتی دریغ از یه لکه ماژیک که روی کار من بیاد اخه اصلا وقت نکردم.ای خدااااااااااااااااااااااا:cry:

MAHRAZ

عضو جدید
مثل اینکه همه وقت کم آوردن:warn: طراح سوال اسکیس امسال با خودش چی فکر کرده بوده که همچنین موضوعی رو با اون همه مدارک خواسته:surprised:

memar

عضو جدید
کج بودن اون کار به کنار ..... کلا هیچ ایده خاصی برای شیت بندی نبوده . استرس هم که موج میزنه ...

به همه این ایراد ها این رو هم اضافه کنید که مشخصه با یک فکر از قبل تعیین شده سر جلسه اسکیس رفته . یعنی طراحی از قبل مشخص بوده !!!! :razz:

ehsan1150

عضو جدید
بچه ها اگه موافق باشین تو همین پست یا یک پست جدید تصویر اسکیساتون ونمره ای که گرفتید رو بزارین تا اونایی که می خوان سال90اسکیس بدن یک معیاری داشته باشن.

رویا خبال

عضو جدید
ببخشین:smile:
مگه شما ورقه های اسکیستونو دارین:eek: یا هر چی یادتونه دوباره میکشین؟؟:surprised:

architect6529

عضو جدید
مثل اینکه بعضی دوستان از کاراشون عکس میگیرن، اما خودمم برام سواله چه جوری؟؟ مگه دوربین یا موبایل میشه برد؟؟

halal314

عضو جدید
دوست عزیز بیشتر از نخل کشیدن و این حرفها,توی یک همچین سوالایی توجه به اقلیم مهمه؛اقلیم این کار تا اونجایی که من یادم میاد منطقه کویری بود که شما باید درونگرا طراحی میکردید؛ولی خیلی خوشحال میشم اگربگید که اینکار چه درصدی آورده؟

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
این اسکیسی که گذاشته از روی کتاب عکس گرفته!!! خیلی آشناس!:surprised:

این کار اگه مربوط به اقلیم معتدل و مرطوب بود ، نمره ی خوبی میگرفت
این هم مثل اکثر کارهایی که دیدم سرویس بهداشتی نداره{ سرویس بهداشتی برای مسافران بین راهی} ، برای یک رستوران و اقامتگاه بین راهی نمازخونه خیلی مهمه که این کار نداره .... احتمالا مربوط به اقلیم معتدل و مرطوب هست >>> با توجه به کشیدگی پلان و پنجره های عریضی که استفاده کرده ولی موضوع پارسال طراحی برای گرم و خشک بود....

آخرین ویرایش:

mahsa69architect

عضو جدید
مرسی.یکی از دوست هامون گفته ( این حجم و پلان اصلا" مناسب اقلیم گرم و خشک نیست ).به نظر من از پلان کاملا میشه تشخیص دادکه اقلیم گرم و خشک هست.پلان دقیقا مثل کاروانسراهای اقلیم گرم وخشکه......

halal314

عضو جدید
مرسی.یکی از دوست هامون گفته ( این حجم و پلان اصلا" مناسب اقلیم گرم و خشک نیست ).به نظر من از پلان کاملا میشه تشخیص دادکه اقلیم گرم و خشک هست.پلان دقیقا مثل کاروانسراهای اقلیم گرم وخشکه......
مهسا خانم، میشه بفرمایید این طرح کجاش مثثثثثثثثثثثل کاروانسراهای اقلیم گرم و خشکه؟میشه لطفا یک کاروانسرا در این اقلیم که جانماییش شبیه این باشه معرفی کنید تا ما هم استفاده کنیم؟
اولین و ابتدائی‌ترین اصل در اقلیم گرم و خشک ،حیاط مرکزیه (البته علت این مسئله رو کسانی که در این اقلیم زندگی کردن یا مثل من اونجا دانشجو بودن بهتر درک میکنن) حالا میشه لطف کنید یک حیاط در این کار به من نشون بدید؟ این طرح دقیقا مناسب خیابانهای تهرانه
البته با عرض احترام فراوان به دوست عزیزی که این کار رو طراحی کردن:gol::gol::gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا