بررسی اسکیس 91 | عمارت نظر خلیج فارس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم همه اونایی که اسکیس امتحان دادن خیلی خسته شدن از اینجا یه خسته نباشید به همتون میگم امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید هر نکته ای درباره آزمون امروز که شرکت کردید به ذهنتون میرسه بگید مخصوصا موضوع اسکیس و شرایط آزمون

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اره خسته نباشین انشالله که نتیجه خوب بگیرید
:w26:چی شد؟؟

Negar-A

عضو جدید
موضوع امتحان خیلی خوب و تقریبا آسون بود.مدارک هم کم خواسته بودن(پرسپکتیو ناظر-مقطع1/50-پلان1/100-سایت پلان1/200) البته فکر کنم حالا رقابت خیلی سخت و نزدیک به هم باشه. یه نکته ی جالب :تو حوزه ی ما صندلی بامیز ترسیم a3بود .:Dبه همه هم منگنه می دادند:D:Dبیچاره اونایی که تخته رسم خریده بودن خیلی ضرر کردن

آخرین ویرایش:

Negar-A

عضو جدید
یعنی همه خوب دادن اسکیسو ؟؟؟:cry:

نه همه که خوب ندادند ولی من توی کلاسمون که کارارو دیدم 4-5 تا کار به نظرم خوب اومد ،به هر حال باید درصدت بالاتر از درصدهای پارسال باشه تا رتبه ی مشابه رو بیاری.

mohlia87

عضو جدید
نه همه که خوب ندادند ولی من توی کلاسمون که کارارو دیدم 4-5 تا کار به نظرم خوب اومد ،به هر حال باید درصدت بالاتر از درصدهای پارسال باشه تا رتبه ی مشابه رو بیاری.
وقت آزمون چند چقدر بود؟

حجت0110

اخراجی موقت
بچه ها من نرفتم سر امتحان اگه میشه سولات مرطب کنید یه جای برامون بذارین خیلی ممنون

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سلام
آسون بود به نظر منم
بعضیا یه ساعت وقت اضافه آوردن و سه ساعته تموم کردن
کنار دست من یکی بود سه ساعته تموم کرد و کارش خیلی خیلی خوب بود
منم بد کار نکردم اما فکر نمیکنم 70-75 بشم

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
همگی خسته نباشیییییییییییییییییییییید!!!!!!!!!!!!!!!! :w11::w32::w33::w14:
من که دارم از خستگی میمیرم.............

در مورد آزمون هم اینو بگم که I did my best !!!!!!!!!! ولی از من بهتر خیلی زیاد بودن! امید وارم که قبول شم. همه دوستان باشگاه مهندسان هم همینطور!

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع امتحان خیلی خوب و تقریبا آسون بود.مدارک هم کم خواسته بودن(پرسپکتیو ناظر-مقطع1/50-پلان1/100-سایت پلان1/200) البته فکر کنم حالا رقابت خیلی سخت و نزدیک به هم باشه. یه نکته ی جالب :تو حوزه ی ما صندلی بامیز ترسیم a3بود .:Dبه همه هم منگنه می دادند:D:Dبیچاره اونایی که تخته رسم خریده بودن خیلی ضرر کردن

میز داشتین!؟ حوزه ما دانشگاه علامه بود که کولرشم خراب بود. دسته صندلیاشم از A4 کوچیک تر بود. مجبور شدم رو زمین بشینم...........(@ red code!)

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
میز داشتین!؟ حوزه ما دانشگاه علامه بود که کولرشم خراب بود. دسته صندلیاشم از A4 کوچیک تر بود. مجبور شدم رو زمین بشینم...........(@ red code!)
هاااااااااااااا همین که رو زمین نشستی پیش من جایزه داری، 2 سال تور قطب شمال :دی
ایشالا قبولی، شیرینی من یادت نره ها
شهریور از تک تکنون شیرینی میخوام بگیرم، از الان گفته بااااااااااااااااااشم
همین آسونیش منو ناامید کرده که عمرا امسال قبول بشم
در هر صورت برای تک تک دوستان آرزوی سلامتی و موفقیت تو تمام مراحل زندگیشونو دارم

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
هاااااااااااااا همین که رو زمین نشستی پیش من جایزه داری، 2 سال تور قطب شمال :دی
ایشالا قبولی، شیرینی من یادت نره ها
شهریور از تک تکنون شیرینی میخوام بگیرم، از الان گفته بااااااااااااااااااشم
همین آسونیش منو ناامید کرده که عمرا امسال قبول بشم
در هر صورت برای تک تک دوستان آرزوی سلامتی و موفقیت تو تمام مراحل زندگیشونو دارم

قطب شمال! آره واقعا تو این گرمای تهران الان تور قطب شمال میچسبه ها!
همه میگن آسون بود ولی من فکر میکنم دارین اشتباه میکنین! به نظر من سهل ممتنع بود. حتما تو سوالش یه نکته خاصی مد نظر طراح بوده و فقط یه عده کمی بهش رسیدن. من که نکته شو کشف نکردم... حدس میزنم درصد بالای 50 خیلی کم باشه امسال.

frank lloydwrigh

عضو جدید
همه میگن آسون بود ولی من فکر میکنم دارین اشتباه میکنین! به نظر من سهل ممتنع بود. حتما تو سوالش یه نکته خاصی مد نظر طراح بوده و فقط یه عده کمی بهش رسیدن. من که نکته شو کشف نکردم... حدس میزنم درصد بالای 50 خیلی کم باشه امسال.

امیدوارم همین طورباشه:) هرچی میانگین پایین بهتر!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عمارت نظر؟؟!!چه موضوع جالبی؟؟؟؟!!
بچه ها میشه بگید چه فضاهایی در نظر گرفتید؟؟؟

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
همگی خسته نباشید از ته قلبم واسه همگی آرزو میکنم ...موفق شید و نتیجه تلاشتونو ببینید...
چه موضوع خوبی...............:smile:.هییییی اما چرا آزاد اونجوری بود خب!!!:razz:

موفق باشیددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز

فک کنم نکته مهمش چرخش 23 درجه سایتش بود
دو سه روزه خیلی گرم شده هوا، منم که هی کار پیش میاد ظهرا همش بیرونم، 2 کیلو لاغرتر شدم :دی

elahenoor

عضو جدید
بسم الله ............ چرخش دیگه چیه؟؟؟؟؟ خب این چرخشه تو سایت پلان که تاثیری تو طراحی نداشت !!!! داشت؟؟؟؟؟؟؟

راستی من چکنویس پرسپکتیوی که سر کنکور کشیدمو گذاشتم لطفا نظرتونو راجع بش بگین(البته میدونم فرم میار سنجش کار نیست )
ممنون

پیوست ها

• IMG_0049[1].jpg
    IMG_0049[1].jpg
    45.1 کیلوبایت · بازدیدها: 5
آخرین ویرایش:

arch_boy

عضو جدید
بسم الله ............ چرخش دیگه چیه؟؟؟؟؟ خب این چرخشه تو سایت پلان که تاثیری تو طراحی نداشت !!!! داشت؟؟؟؟؟؟؟

راستی من چکنویس پرسپکتیوی که سر کنکور کشیدمو گذاشتم لطفا نظرتونو راجع بش بگین(البته میدونم فرم میار سنجش کار نیست )
ممنون
مشاهده پیوست 105983

فرم سایت که بسیار در طراحی اثر میزاره..اما دلیل نمیشه که چون چرخش سایتو مد نظر قرار ندادین پس کارتون ضعیفه....
میشه در مورد ایده تون و اینکه از چی به این حجم رسیدین توضیح بدین...؟؟؟

elahenoor

عضو جدید
فرم سایت که بسیار در طراحی اثر میزاره..اما دلیل نمیشه که چون چرخش سایتو مد نظر قرار ندادین پس کارتون ضعیفه....
میشه در مورد ایده تون و اینکه از چی به این حجم رسیدین توضیح بدین...؟؟؟
ایده های کارم : 1. فرم بادبان قایق بود و این که فرم در سمت رو به دریا کشیده شده بود و سعی کرده بودم اون قسمت هایی که سمت دریا هستش رو شفاف کار کنم و توی طراحی داخلی هم پنجره هام یه جورایی دریا رو قاب میکنه (مثلا همون تاکید و احترام به دریا)و یه سری ایده های اقلیمی و سازه ای هم داشتم مثل این که :به دلیل رطوبت ساختمان از زمین فاصله گرفته بود و این که در جهت های رو به دریا برای ورود نسیم دریا به ساحل باز شو هامو گذاشتم . و این که المان ورودیم که خودش به عنوان سازه ی اصلی کارم هم هستش با سازه های کابلی به قسمت های طره شده ساختمان وصله که این یه جورایی کنسول های دو طرف کارمو توجیه میکنه.

elahenoor

عضو جدید
راستی یه چیزیو یادم رفت: تو خواسته ها ی طرح گفته بود فضاهایی برای تماشای دریا که یکی از اون فضا هایی که من در نظر گرفتم پله هام بود که پله های ورودی بنا(توی پرسپکتیو معلومه) در سمت جنوبی یعنی رو به دریا قرار داره و به جای پله از ریل برقی استفاده کردم که اطراف هم شیشه است (یه جورایی شبیه مرکز جرج پمپیدو)واسه این که بازدید کنندگان از بنا نظرشون به سمت دریا جلب بشه!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا