بررسی آزمون نظارت - 1 مرداد 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اگر واقعا اون دیتیل پله هم درست باشه منم 34 تا زدم(البته یکی از سئوالام که مساحت آسانسوربود و خیلی راحت بود رو گویا وارد پاسخنامه نکردم وگرنه میشد 35 تا) و اون بازار و نمایشگاه که توی پاسخنامه اشتباه وارد کردم همش بی دقتی ...اما با این حال 3 تا غلط دارم و منم گویا قبول میشم...البته اگر اون دیتیل پله گزینه 3 یشه....خداکنه سنجش غیر این نگه

holooooooo

کاربر ممتاز
اگر واقعا اون دیتیل پله هم درست باشه منم 34 تا زدم(البته یکی از سئوالام که مساحت آسانسوربود و خیلی راحت بود رو گویا وارد پاسخنامه نکردم وگرنه میشد 35 تا) و اون بازار و نمایشگاه که توی پاسخنامه اشتباه وارد کردم همش بی دقتی ...اما با این حال 3 تا غلط دارم و منم گویا قبول میشم...البته اگر اون دیتیل پله گزینه 3 یشه....خداکنه سنجش غیر این نگه
:heart::w14::w40: :w23: ایشالااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا گزینه 3 میشه

shahram226

عضو جدید

حتـــما قبول هستین ،
دیتیل پله رو سنجش نمیتونه گزینه دیگه ای رو بگه .. یک چیز واضحه و با چشم دیده میشه که کدوم گزینه صحیحه .
شک نکنید به جواب هاتون ;)

حتـــما قبول هستین ،
دیتیل پله رو سنجش نمیتونه گزینه دیگه ای رو بگه .. یک چیز واضحه و با چشم دیده میشه که کدوم گزینه صحیحه .
شک نکنید به جواب هاتون ;)
من که گزینه یک رو زدم با این استدلال که توی صورت سوال گفته این داله و اگه پله روش بیاد دقیقا جلوی پله ها با هم مساوی میشه ببخشید من با نظر شما مخالفم

shahram226

عضو جدید
من که گزینه یک رو زدم با این استدلال که توی صورت سوال گفته این داله و اگه پله روش بیاد دقیقا جلوی پله ها با هم مساوی میشه ببخشید من با نظر شما مخالفم

خـُـب ایرادی نداره دوست عزیـز ،
البته من هم با نظر شما موافق نیستم راستش ..
ببینیـــد طبق بــرش ،
شروع هر پله توی پاگردهـــا داخل تــر از پایان ِ پله پاگرد پایین هستش
لـذا قطعا گزینه 1 درست نیست و همینطور گزینه 4 ایراد ترسیمی هـــــم داره .. گزینه 2 هم درست نیست چون کامل نیست ..
تنها گزینه صحیح به اعتقاد من گزینه 3 هستش .
البته من این تست رو نزدم به این دلیل که همیشه توی این قبیل ترسیمات اختلاف نظر پیش میاد .

EHSAN.1984

عضو جدید
من احتیاجی به نمره این تست ندارم ولی اگه نمرشو به همه بدن خیلی خوبه! ;)
:biggrin:
خـُـب ایرادی نداره دوست عزیـز ،
البته من هم با نظر شما موافق نیستم راستش ..
ببینیـــد طبق بــرش ،
شروع هر پله توی پاگردهـــا داخل تــر از پایان ِ پله پاگرد پایین هستش
لـذا قطعا گزینه 1 درست نیست و همینطور گزینه 4 ایراد ترسیمی هـــــم داره .. گزینه 2 هم درست نیست چون کامل نیست ..
تنها گزینه صحیح به اعتقاد من گزینه 3 هستش .
البته من این تست رو نزدم به این دلیل که همیشه توی این قبیل ترسیمات اختلاف نظر پیش میاد .

pishgam_9999

عضو جدید
البته دوستان از من تو این زمینه ها تجربشون بیشتره ولی به نظر من این سوال پله کلا مشکل داره چون مقطع اصلا نشون دهنده پلان نیست چون هیچ پله ای در مقطع وجود نداره. ولی اگه یه تست هوش باشه میشه گفت که گزینه های 2و3و4 اشتباهه. 2 و 4 که مشخصه . ولی گزینه 3 از این نظر اشتباهه که جهت شمشیری پله برعکسه.
امیدوارم این سوالو براتون حذف کنند.

faiteh

عضو جدید
خــُـب خداروشکر ..
من هم 33 تا زدم که طبق پاسخ نامه 1 غلط دارم ( همون سوال معروف آجر و خیس کردنش !! )
و سوال دیتیل میله دست انداز پله هم دقیق خاطرم نیست که کدوم گزینه رو زدم ، بین 2 تا شک دارم که حتی اگر اون رو هم اشتباه پاسخ داده باشم
باز هم قبــــــــولم :)

امیــد وارم همین دفعه ِ اول تموم بشه بره .
اجرا رو هم که 100 % قبولم ..

من یا غلط جواب دادن این سوال زد میشم.من زنجاب کردن رو زدم که انگار غلطه… من ۳۳ تا زدم با ۳ تا غلط ومن با اطمینان این زنجاب کزدن رو زدم.خیلی ناراحتم:crying:

shahram226

عضو جدید
من یا غلط جواب دادن این سوال زد میشم.من زنجاب کردن رو زدم که انگار غلطه… من ۳۳ تا زدم با ۳ تا غلط ومن با اطمینان این زنجاب کزدن رو زدم.خیلی ناراحتم:crying:
اوه خیلی نزدیـــک به قبولی بودین !
با 29 پاسخ درست .. اگر یکی از پاسخ های اشتباه تون ، درست بود قبول بودین ..
واقعا این تست « آجر طاق ضربی » خیلی بحث برانگیز بود ، من هم این تست رو اشتباه جواب دادم !

pishgam_9999

عضو جدید
نمیدونم چرا اکثرا لب مرز هستن و هر کس رو میبینم حدود سی و سه یا چهار تا تست زده...

احتمالا این زمان و شرایط امتحان اجازه بیشتر تست زدن رو نمیده.

یکی از دوستام با این پاسخنامه که اومده 31 تست رو درست زده و 4 تا غلط . نمرش میشه 49.444 این نمره رو 49 میدن یا 50؟

holooooooo

کاربر ممتاز
نمیدونم چرا اکثرا لب مرز هستن و هر کس رو میبینم حدود سی و سه یا چهار تا تست زده...

یکی از دوستام با این پاسخنامه که اومده 31 تست رو درست زده و 4 تا غلط . نمرش میشه 49.444 این نمره رو 49 میدن یا 50؟
فکر کنم رو به بالا گرد میشه اما نمیشه مطمئن بود..
ولی یادمه یه بار نمره ی خودمو حساب کرده بودم رو به بالا گرد میشد نمیدونم حالا برای اینایی که لب مرزن چه طور رفتار میکنن
آرههه همه لب مرزن ...الان چند دوره اس اینطوری شده ...
تایم یه مدلیه که همه همین حدود جواب میدن .....وبیشتر اونایی هم که مردود میشن با 49 و 48 رد میشن

قبلا نمره رو به سمت بالا گرد میکردن یعنی اگر کسی مثلا 49.01 هم میشد براش 50 رد می کردن الانو نمی دونم تو آبان که این طور بود;)

faiteh

عضو جدید
قبلا نمره رو به سمت بالا گرد میکردن یعنی اگر کسی مثلا 49.01 هم میشد براش 50 رد می کردن الانو نمی دونم تو آبان که این طور بود;)[/QU
اگر اینکارو بکنند که من قبول میشم….من بیشتر میتونستم ج بدم.الان که نگاه میکنم اگه همون چند سوال رو که نزدم اگه میزدم الان بدون نگرانی قبول میشدم:cry:

arefeh

کاربر ممتاز
البته دوستان از من تو این زمینه ها تجربشون بیشتره ولی به نظر من این سوال پله کلا مشکل داره چون مقطع اصلا نشون دهنده پلان نیست چون هیچ پله ای در مقطع وجود نداره. ولی اگه یه تست هوش باشه میشه گفت که گزینه های 2و3و4 اشتباهه. 2 و 4 که مشخصه . ولی گزینه 3 از این نظر اشتباهه که جهت شمشیری پله برعکسه.
امیدوارم این سوالو براتون حذف کنند.

نه برش درسته جهت شروع پله رو تغییر بدی متوجه میشی......ما بیشتر سر دالش مشکلش داریم

احتمال زیاد قبولن...خوش به حالش

z a r a

عضو
بچه ها کسی دفترچه C رو کامل نداره بگذاره!!؟
دوستی که زحمت آپلود دفترچه رو کشیدند، صفحه اول سوال 1 تا 9 و صفحه هفتم، سوال 43 تا 47 رو نگذاشتند!
من همه جواب ها رو یادم نیست و شماره گزینه ام رو یادداشت کرده ام!!
ممنون میشم از دوستان اگر کسی این دو صفحه یا دفترچه کامل رو داره مجددا در تاپیک قرار بده...

سلام دفترچه سوالات نظارت مرداد 94

کسی نیست صفحه اول و صفحه هفتم از دفترچه C رو داشته باشه!!!!
خیلی استرس دارم!!!!

shahram226

عضو جدید
کسی نیست صفحه اول و صفحه هفتم از دفترچه C رو داشته باشه!!!!
خیلی استرس دارم!!!!

معمولا کسی ریسک نمیکنه سر آزمون عکس بگیره .. کد امتحانی من هم C بود
سوال تون رو بپرسید یا مشکل خاصی اگر دارید بگید
( روی سوال خاصی مشکوک هستید؟! )
دوستان یا بنده هر کدوم در توان مون باشه پاسخ میدیم ..

pishgam_9999

عضو جدید
این دوست و همکارم که آزمون داره میگفت که ایندفه بخاطر اینکه انتخابات نظام مهندسی هست کمی آسون گرفتن که اعضاء بیان تو انتخابات شرکت کنند و هرکی قبول بشه خوش به حالش . ممکنه از دفعات بعدی بازم آزمونو سخت بگیرن.

راست و دروغشو من نمیدونم:cry::eek::biggrin:

EHSAN.1984

عضو جدید
50 اعلام میکنن من یه سری 49 شدم ولی در وافع 48,6شده بودم حتما فبول هستن;)

آخرین ویرایش:

Arc370

عضو جدید
بچه ها یه سوال
من سری قبل اجرا قبول شدم و این سری نظارت رو امتحان دادم. این که اجرا رو قبول شدم تاثیری در درصدهای نظارت داره؟ آخه شنیدم انگار تا 25 درصد بزنی قبول میکنن...؟! کسی میدونه داستان چیه؟؟

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال
من سری قبل اجرا قبول شدم و این سری نظارت رو امتحان دادم. این که اجرا رو قبول شدم تاثیری در درصدهای نظارت داره؟ آخه شنیدم انگار تا 25 درصد بزنی قبول میکنن...؟! کسی میدونه داستان چیه؟؟
:surprised: نه هیچ تاثیری نداره
فقط باید 50 بشین

shahram226

عضو جدید
بچه ها یه سوال

داستان از این قراره که قبل از سال 90 که آزمون معماری به صورت تفکیک شده ِ فعلی نبود
اگر آزمون اجرا رو قبول میشدین برای آزمون نظارت ِ کنونی کافی بود 37.5% نمره بیارین و خود به خود قبول بودین ..
امـــا
از سال 91 به بعـد
برای هر آزمون بایستی حدنصاب قبولی 50% رو بدست بیارید
ضمن اینکه قبولی آزمون اجرا تون هم تاجائی که خاطرم هست 2 یا 3 سال معتبره...در این مدت اگر نظارت یا طراحی قبول نشین
خود به خود قبولی اجراتون هم باطل میشه .

مهایا

عضو جدید
بچه هاسلام،من 30 تا سوالو درست زدم متاسفانه دوتا غلط یعنی مردود میشم درسته؟؟

pishgam_9999

عضو جدید
بچه ها یه سوال

فقط باید 50 درصد بزنید. ولی قبولی اجراتون تا 4 سال معتبره .

وضعیت
موضوع بسته شده است.