بررسی آزمون نظارت - 1 مرداد 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
میشه جواب این سؤالات رو با من چک کنید(برطبق سؤالی که گذاشتین)
1-1نزدم
درسته8-3
11-3درسته
نزدم14-4
18-..(بخاطر کلمه مجددا نزدم که اشتباه کردم احیاناً..!!)یک زدم
نزدم26-1
درسته28-3
32-؟؟(چی میشد؟؟)نزدم
نزدم34-1
2 زدم38-1
39-4درسته
52-...(زدم یادم نیست)نزدم
52-...(احساس میکنم زدم اما نمیدونم!!!چی میشد؟)
4 میشه53-1
57-4

دوست عزیز جواب درست 0.8 ثانیه هستش ، مطمئن ِ مطمئن باشید :)
خطی که بین 1000 و 10000 بود و به 1 ثانیه میرسید عددی در حدود 7500 یا 8000 مترمکعب هستش و قطعا با 5000 مترمکعب فاصله ِ زیادی داره ..
شما اگر فاصله ِ بین این دو حجم در نمودار رو به 5 قسمت تقسیم کنید ؛ 5000 متر مکعب اواسط شکل میشه
و
لذا جواب درست بی شک 0.8 ثانیه هستش .
وااای یعنی میشه؟؟؟مگه میشه؟؟مگه داریم؟؟؟بالاخره من قبول میشم؟؟؟وااای خدایا شکرت...خدا کنه سنجش خنگ نشه بزنه 1....

سپیدی

عضو جدید
وااای یعنی میشه؟؟؟مگه میشه؟؟مگه داریم؟؟؟بالاخره من قبول میشم؟؟؟وااای خدایا شکرت...خدا کنه سنجش خنگ نشه بزنه 1....

ممنونم از جوابتون.
برای پناهگاه هم همون ےزینه دو میشد.درباره ی دو دستگاه با سه سلول مجزا +یک دستگاه ....
؟؟؟

pishgam_9999

عضو جدید
سوال 55 و 54 و 30رو کسی آدرس جواباشو تو کتاب داره؟

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر ممتاز
ممنونم از جوابتون.
برای پناهگاه هم همون ےزینه دو میشد.درباره ی دو دستگاه با سه سلول مجزا +یک دستگاه ....
؟؟؟

بله درسته
سوال 55 و 54 و 30رو کسی آدرس جواباشو تو کتاب داره؟

برای سوال 30 گزینه 2 و 3 که م 12 ص 16 گزینه 1 الان پیدا نکردم فکر کنم حدسی ردم گفتم قطعا هیچکدام میشه...خخخ
اون دو تا رو هم نیافتم نزدم

spensice

عضو جدید
سوال: این قضیه نمره 37.5 برای کسانی که دوره قبل اجرا قبول شدن هم صادقه؟

mehrnaz.architec

عضو جدید

سلام، عارفه جون ان شاءالله که قبول میشی من حدوا یک رو زدم و دقیقا سرنوشت قبولیم به این سوال بستگی داره چون اگه اینم غلط زده باشم میشه دوتا غلط ،کلا 32 تا زد و امتیازم میاد پایین 50،ان شااءالله ک هرچی خیره پی میاد

سپیدی

عضو جدید
سوال: این قضیه نمره 37.5 برای کسانی که دوره قبل اجرا قبول شدن هم صادقه؟

نه.این شامل کسایی هستش که در آزموو 90 ابنا شرکت کرده بودن.اونایی که آزمونشون سه فسمتی بود.عناصر و تستی عمومی و تخصصی.و شامل بقیه داوطلبین نمیشه

arefeh

کاربر ممتاز
سئوالات براساس آدرس صفحات
2) م 5 ص 21 گزینه 1
4)م 5 ص 79 گ 4
5)م 4 ص 42-43 گ 3
6)م 4 ص 102 گ 1
7)م 4 ص 49 گ 2
8)م21 ص 25 گ 3
9)ق ص 165 گ 4
11)م 22 ص 25 گ 3
12) 1
17)م 16 ص 34 گ 1
18)م 16 ص 26 گ 1
19)م 19 ص 42 گ3
20)م 19 ص 48 گ4
24)م 15 ص 16 گ 2
25)م 15 ص12 گ4
28)م 12 ص 23,24 گ3
29)م 12 ص 45 گ 2
30) گ4 وااااااااای الان دیدم اینم اشتباه توی پاسخنامه ام زدم:(:(:(
دگ حوصله ندارم بزارم...گفتم قبول میشم من چرا اینقدر اشتباه وارد پاسخنامه ام کردم:cry::cry::cry:

spensice

عضو جدید
آخه تو دفترچه ثبت نام خیلی مبهم نوشته بود منم بر مبنای 37.5 برنامه ریزی کزدم. اینطوری خیلی بد شد :wallbash::wallbash::wallbash::crying::crying::crying:

بهروز27

عضو جدید
سئوالات براساس آدرس صفحات
2) م 5 ص 21 گزینه 1
4)م 5 ص 79 گ 4
5)م 4 ص 42-43 گ 3
6)م 4 ص 102 گ 1
7)م 4 ص 49 گ 2
8)م21 ص 25 گ 3
9)ق ص 165 گ 4
11)م 22 ص 25 گ 3
12) 1
17)م 16 ص 34 گ 1
18)م 16 ص 26 گ 1
19)م 19 ص 42 گ3
20)م 19 ص 48 گ4
24)م 15 ص 16 گ 2
25)م 15 ص12 گ4
28)م 12 ص 23,24 گ3
29)م 12 ص 45 گ 2
30) گ4 وااااااااای الان دیدم اینم اشتباه توی پاسخنامه ام زدم:(:(:(
دگ حوصله ندارم بزارم...گفتم قبول میشم من چرا اینقدر اشتباه وارد پاسخنامه ام کردم:cry::cry::cry:

بچه ها سوال30 چرا گزینه 1 نمیشه بنظر من گزینه 1درسته..

سپیدی

عضو جدید
ice;8353094]آخه تو دفترچه ثبت نام خیلی مبهم نوشته بود منم بر مبنای 37.5 برنامه ریزی کزدم. اینطوری خیلی بد شد :wallbash::wallbash::wallbash::crying::crying::crying:[/QUOTE]

اگه جواب آزمون بیاد و موقع ثبت نام اون تیک رو (قبولی در یکی از آزمونها)زده باشین براساس همون میسنجن و مینویسن قبولی
اماااااااا چند وقت (چند ماه) بعدش زنگ میزنن و میگن قبولیتون مورد قبول نیست.
:-\ :-(

arefeh

کاربر ممتاز
بچه ها سوال30 چرا گزینه 1 نمیشه بنظر من گزینه 1درسته..

پیداش گردم ص 18 م 12 نباید تحت هیچ شرایط با آچار محکم کرد مگر با آچار مخصوص من رفتم ایشالله دوره آینده مجدد بیام ....:razz:

آخرین ویرایش:

سپیدی

عضو جدید
(زنجاب کردن : هنگامی که آجر از کوره بیرون می آید؛خشک است؛ وآب ملات را می کشد و ملات را دچار مشکل می کند،به همین دلیل آجر را به مدت نیم ساعت داخل بشکه های آب می اندازند تا سیراب شود و به ملات آسیب نرساند، که به این عمل زنجاب کردن، می گویند.بنابراین زنجاب کردن را نباید با آبساب کردن اشتباه گرفت)

منم زدم زنجاب کردن اما میگن برای طاق ضربی فرق میکنه و یه گزینه دیگه زدودن...میشه "!!!؟؟!!!!

بهروز27

عضو جدید
پیداش گردم ص 18 م 12 نباید تحت هیچ شرایط با آچار محکم کرد مگر با آچار مخصوص من رفتم ایشالله دوره آینده مجدد بیام ....:razz:
خب اینجا نوشته شیر سیلندرها باید با دست و بدون استفاده از چکش و اچار بازشود و در صورت لزوم از اچار های مخصوص استفاده کرد.
اما تو صورت سوال نوشته باید بعد از اتمام کار با اچار محکم شود.اما تو کتاب منظورش فقط باز کردنش هست...نمیدونم خودمم کم کم دارم غلطام رو میشن:(

بهروز27

عضو جدید
منم زدم زنجاب کردن اما میگن برای طاق ضربی فرق میکنه و یه گزینه دیگه زدودن...میشه "!!!؟؟!!!!
ببینید بچه ها من خودم تو اجرا صد بار دیدم اجرای سقف های طاق ضریی..
زنجاب کردن برای ملات های سیمانی هست که اجرها را از اب سیراب میکنند برای چسبندگی بیشتر اما برای سقف های طاق ضریی فقط اجر را در حد یه ثانیه داخل اب میکنند خارج میکنند که گردوخاک روی اجر گرفته بشه و بهتر بچسبه به ملات گچ وخاک

سپیدی

عضو جدید
من شنیدم که میگن(سرجلسه آزمون شنیوم که بچه ها میگفتن) احتمالا آذر دوباره امتحانِ.
!!!
یعنی کی جواب ها میاد برای طراحی و...که امتحان هم آذر بشه؟!!!!!!!
البته با این سرعتی که سؤال و جوابا اعلام شده بعید نیست که آزمون بعدی بزودی باشه!!!
شما هم چنین چیزی شنیدین؟؟
(طراحی آخه معمولا یک ماه دیرتر جوابش میاد....)

arefeh

کاربر ممتاز
طبق پاسخنامه ای که گذاشته شده دیتیل پله رو زده گزینه 3 واقعا این میشه...نمیخوام خودم رو امیدوارم کنم وگرنه دوباره گند میزنه توی حالم...ولی اگر این درست میبود باز شانس قبولی داشتم...این کلیدهای سازمان کی میاد...بابا مردم به خدا

holooooooo

کاربر ممتاز
طبق پاسخنامه ای که گذاشته شده دیتیل پله رو زده گزینه 3 واقعا این میشه...نمیخوام خودم رو امیدوارم کنم وگرنه دوباره گند میزنه توی حالم...ولی اگر این درست میبود باز شانس قبولی داشتم...این کلیدهای سازمان کی میاد...بابا مردم به خدا
عارفه همش حس میکنم یجوری میشه که به نفعت میشه
فقط ریلکس باش .... هر چی هم که شد بذار بشه
ناراحتیتو نبیییینم من :crying:

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه همش حس میکنم یجوری میشه که به نفعت میشه
فقط ریلکس باش .... هر چی هم که شد بذار بشه
ناراحتیتو نبیییینم من :crying:

بابا میشه نمیشه شده داستان من...یک سئوال میشه یه سئوال نمیشه...آخرم نمیشه هستاااا...ولی نمیدونم قرار چی بشه....
دعا کنید برام...من حاضرم همه کتابها رو بخونم...اما نه برای ازمون نظارت:cry:

amin.shamshiri

عضو جدید
بررسی آزمون نظارت یکم مرداد 1394

بررسی آزمون نظارت یکم مرداد 1394

من42 سوال جواب دادم 6 تا غلط دارم خیلی خوشحالم:D
منم 40تا زدم 5تا غلط دارم:):D:o
ولی طراحیو بد دادم وقت کم آوردم:(
راستی بچه ها چطور هیشکی هیچ سراغی از اجرا نمیگیره؟کسی جوابارو پیدا نکرده؟

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیتیل پله همین گزینه سه هست
با توجه به شروع پله برش خورده کاملا واضح هست که فقط گزینه سه درسته .
آروم باش
منم 40تا زدم 5تا غلط دارمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/smile.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif:o
ولی طراحیو بد دادم وقت کم آوردمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/frown.gif
راستی بچه ها چطور هیشکی هیچ سراغی از اجرا نمیگیره؟کسی جوابارو پیدا نکرده؟

z a r a

عضو
بچه ها کسی دفترچه C رو کامل نداره بگذاره!!؟
دوستی که زحمت آپلود دفترچه رو کشیدند، صفحه اول سوال 1 تا 9 و صفحه هفتم، سوال 43 تا 47 رو نگذاشتند!
من همه جواب ها رو یادم نیست و شماره گزینه ام رو یادداشت کرده ام!!
ممنون میشم از دوستان اگر کسی این دو صفحه یا دفترچه کامل رو داره مجددا در تاپیک قرار بده...

EHSAN.1984

عضو جدید
من 39 تا جوای دادم طبق پاسختامه دوستموت که گذاشتن 36 تا درست زدم 1 دونه باکس پله اشتباه و 2 تا هم یادم نمیاد کدوم زدم ولی بعضیا رو اشتباه کردم جواب ندادم. قبولم ای سری دیگه:D

spensice

عضو جدید
ice;8353094]آخه تو دفترچه ثبت نام خیلی مبهم نوشته بود منم بر مبنای 37.5 برنامه ریزی کزدم. اینطوری خیلی بد شد :wallbash::wallbash::wallbash::crying::crying::crying:

اگه جواب آزمون بیاد و موقع ثبت نام اون تیک رو (قبولی در یکی از آزمونها)زده باشین براساس همون میسنجن و مینویسن قبولی
اماااااااا چند وقت (چند ماه) بعدش زنگ میزنن و میگن قبولیتون مورد قبول نیست.
:-\ :-([/QUOTE]
:w19::w19:آخه چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

shahram226

عضو جدید
خــُـب خداروشکر ..
من هم 33 تا زدم که طبق پاسخ نامه 1 غلط دارم ( همون سوال معروف آجر و خیس کردنش !! )
و سوال دیتیل میله دست انداز پله هم دقیق خاطرم نیست که کدوم گزینه رو زدم ، بین 2 تا شک دارم که حتی اگر اون رو هم اشتباه پاسخ داده باشم
باز هم قبــــــــولم :)

امیــد وارم همین دفعه ِ اول تموم بشه بره .
اجرا رو هم که 100 % قبولم ..

وضعیت
موضوع بسته شده است.