بررسی آزمون نظارت - 1 مرداد 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Kelariya

عضو جدید
ببخشيد مجبور شدم اينجا مطرح كنم دوستان
واقعا سوْال طراحي. استاندارد بود خيلي مسخره.
بوده
اخر معلوم نشد براي تأسيسات بايد زير زمين رو پله زِد رفت پايين اگر اينطور باشه كه خيلي مسخره است
نقاشي نميكنيم كه بايد توجيح سازه اي داشته باشه
كمبود فضا پيش مي اومد
واقعا. آلاف كردن ما رو

faiteh

عضو جدید
خدا از دهنت بشنوه عزیزم....
عزیزم موفق باشی همیشه .منم بد نبود ۳۴ تا فک زدم .دقیق نمیدونم ۳۴ تا یا ۳۳ زدم.وقت کم اوردم وگرنه بیشتر و بهتر میزدم.ایشالله همگی قبولیم ایندوره:smile:

faiteh

عضو جدید
دوستان کسی جواب سوال ضخامت پوشش میلگرد رو میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟من ۵۰ رو زدم برای شالوده در شرایط متوسط
خیلی نگران این سوالم اگه اشتباه هیچی دیگه…:cry:

shahram226

عضو جدید
دوستان کسی جواب سوال ضخامت پوشش میلگرد رو میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟من ۵۰ رو زدم برای شالوده در شرایط متوسط

متاسفانه اشتباه پاسخ دادیـن ،
50 میلی متر برای شرایط عادی هستش .. جواب درست 75 میلی متره
توی صفحه ِ قبل از جدولی که عدد رو انتخاب کردین به این مورد اشاره کرده ( مبحث 9 )

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
متاسفانه اشتباه پاسخ دادیـن ،
50 میلی متر برای شرایط عادی هستش .. جواب درست 75 میلی متره
توی صفحه ِ قبل از جدولی که عدد رو انتخاب کردین به این مورد اشاره کرده ( مبحث 10 )

لطفا یکی هم جواب منو بده...زمانش واحنش که باید از روی نمودار به جواب میرسیدیم آیا 1 میشه یا 0.8
منم اگر این رو غلط زده باشم میوفتم
راستش من چگ کردم یکی از جوابهامو اصلا وارد پاسخنامه نکردم یکی رو گزینه اشتباه وارد کردم دو تا هم که کلا غلط زدم
34 تا کلا زدم که 3 تاش غلط شده...همه امیدوم به همین سئوال زمان واخنش هست....:cry:

بهروز27

عضو جدید
منم 50 زدم ولی فک کنم اشتباه باشه 75 درسته من از جدول صفحه 56مبحث9 زدم

بهروز27

عضو جدید
لطفا یکی هم جواب منو بده...زمانش واحنش که باید از روی نمودار به جواب میرسیدیم آیا 1 میشه یا 0.8
راستش من چگ کردم یکی از جوابهامو اصلا وارد پاسخنامه نکردم یکی رو گزینه اشتباه وارد کردم دو تا هم که کلا غلط زدم
34 تا کلا زدم که 3 تاش غلط شده...همه امیدوم به همین سئوال زمان واخنش هست....:cry:

عارفه خانم ایشالله که قبول میشی فقط بنظر من این یه سوالی که تا جوابای خود سایت مقررات ملی نیاد نمیشه فهمید 8دهم میشه یا 1 من خودم هم زدم 8 دهم من شاید 10بارشکلش دقت کردم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه خانم ایشالله که قبول میشی فقط بنظر من این یه سوالی که تا جوابای خود سایت مقررات ملی نیاد نمیشه فهمید 8دهم میشه یا 1 من خودم هم زدم 8 دهم من شاید 10بارشکلش دقت کردم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم

دقیقا من خودمم و خیلی از دوستانم 0.8 زدیم...اما به تعداد نصف اونهایی که 0.8 زدن 1 زدن...واقعا من الان موندم ...
میگم کی کلید اولیه خود سازمان میاد؟
امروز عصر؟

سارا نصیری

عضو جدید
بچه ها سؤال دارم جوابشون چی میشه؟
یه سؤال درباره ترنچ بود چی زدین؟
یکی هم درباره ظرفیت پناهگاه 365 نفر؟
دفترچه من A بود و من فکر میکنم شاید این دو تا سؤال...شک دارم اما زدم.
ترنچ رو از مبحث 16 پیدا کردم و زدم با ماسه نرم ..پر شه(همین یک جمله)
درباره ظرفیت پناهگاه که خیلی شک دارم نزدم:دو دستگاه با سه سلول + یک دستگاه با یک سلول ...
جوابشون رو اگه زدین ممنون میشم اطلاع بدین.
و سؤال درباره فضای اصلی و حایل:اصلی-جنوبی و حائل-غربی میشد؟
درصد جذب آب سنگ ها،آهکی بیشترین بود؟
تراز نوفه درباره درختکاری بود،چی میشد؟
زمان واختش سالن نمایش و...چی؟

سوال در مورد ترنچ یه صفحه بعد اون بود که گفته بود 2 برابر قطر لوله کنده میشه بعد با خاکو شن نرم پر میشه.
ترتز نوفه هم من 7تا 11 رو از کتاب درآوردم.
منم اصلی جنوب حایل غرب رو زدم .

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام بچه ها
طبق نمودار 8. درست هست مگر اینکه خلافش ثابت بشه
من هم با اطمینان 8. زدم

سپیدی

عضو جدید
سلام بچه ها
طبق نمودار 8. درست هست مگر اینکه خلافش ثابت بشه
من هم با اطمینان 8. زدم

اما من حدود یک رو زدم.
وقتی 5000 رو وصل کردم به زمان واخنش نه دهم میشد که چون تو گزینه ها نبود حدود یک زدم.محل تلاقی نمودار رو میگم.من اینجوری حساب کردم و حدود یک زدم.سر امتحان مطمئن بودم اما حالا شما اینجوری میگین میگم شلید برام اشتباه بگیرن اما میدونم که هشت دهم رو قطع نمیکرد!!!تا خودشون جواب رو بذارن مشخص میشه:-\! !!!!

محدثه امیری

عضو جدید
من جواب سوال طاق ضربی که چرا آجرو تو آب فرو می برند و نفهمیدم.واقعا جوابش چیه؟

آخرین ویرایش:
من 32تا زدم و هیچ کلیدی هم نیست که ببینم چندتا درسته اما فقط باید یک غلط داشته باشم ......اگه قبول نشیم دیگه هیچ وقت شانسمون نمیگیره که اینقدر امتحان ساده باشه:cry:

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها برام دعا کنین.همش 33 تا زدم. الان فهمیدم 2تاشم :cry::confused:غلط زدم.:( .احتمالا ردم:cry:

من 32تا زدم و هیچ کلیدی هم نیست که ببینم چندتا درسته اما فقط باید یک غلط داشته باشم ......اگه قبول نشیم دیگه هیچ وقت شانسمون نمیگیره که اینقدر امتحان ساده باشه:cry:
نگران نباشید بچه ها
ان شا الله نتیجه مورد نظرتون رو می گیرید
همونطور که اینبار انتظارش رو نداشتیم امتحان اینقد آسون بود شخصا آماده نبودم ممکن آزمون بعدی هم آسون تر باشه
ان شا الله که به اونجا نرسه

pishgam_9999

عضو جدید

سلام خانم مهندس

من سوال 38 رو نگاه کردم و توی کتاب بین فاصله 1000 تا 10000 رو به 9 قسمت مساوی تقسیم کردم و عمود به منحنی سالن نمایش کردم و بین 0.7 تا 1.0 رو هم به 3 قسمت مساوی کردم و به اون وصل کردم.
از اونجایی که تو سوال همه گزینه ها حدودا هستن جواب حدودا 0.8 هستش . چون حتی به عدد 0.9 هم نمیرسه . چه برسه به 1 .
باز اگه دوستان نظر دیگه ای دارن میشه بیشتر بررسی کرد

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با اینکه شک داشتم درثانیه های آخر زدم زنجاب کردن http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/frown.gif
این سوال منو دیوونه کرده بود
فکر می کنم بیست دقیقه ذهنم رو مشغول خودش کرد
می رفتم رو سوال بعدی دوباره برمی گشتم گزینه هاش رو می خوندم
آخرش هم نزدم

سلام خانم مهندس

من سوال 38 رو نگاه کردم و توی کتاب بین فاصله 1000 تا 10000 رو به 9 قسمت مساوی تقسیم کردم و عمود به منحنی سالن نمایش کردم و بین 0.7 تا 1.0 رو هم به 3 قسمت مساوی کردم و به اون وصل کردم.
از اونجایی که تو سوال همه گزینه ها حدودا هستن جواب حدودا 0.8 هستش . چون حتی به عدد 0.9 هم نمیرسه . چه برسه به 1 .

منم سر جلسه مطمئن بودم چون چند بار چک کردم و خط رسم کردم و به 8. رسیدم
الان محل کارمم
اما برگشتم خونه مجدد چک می کنم.

محدثه امیری

عضو جدید
اما من حدود یک رو زدم.
وقتی 5000 رو وصل کردم به زمان واخنش نه دهم میشد که چون تو گزینه ها نبود حدود یک زدم.محل تلاقی نمودار رو میگم.من اینجوری حساب کردم و حدود یک زدم.سر امتحان مطمئن بودم اما حالا شما اینجوری میگین میگم شلید برام اشتباه بگیرن اما میدونم که هشت دهم رو قطع نمیکرد!!!تا خودشون جواب رو بذارن مشخص میشه:-\! !!!!

0.8 به احتمال خیلی زیاد درسته.

arefeh

کاربر ممتاز
سلام خانم مهندس

0.8 به احتمال خیلی زیاد درسته.

این سوال منو دیوونه کرده بود
فکر می کنم بیست دقیقه ذهنم رو مشغول خودش کرد
می رفتم رو سوال بعدی دوباره برمی گشتم گزینه هاش رو می خوندم
آخرش هم نزدم

منم سر جلسه مطمئن بودم چون چند بار چک کردم و خط رسم کردم و به 8. رسیدم
الان محل کارمم
اما برگشتم خونه مجدد چک می کنم.
خداکنه 0.8 بشه ....من که از خدام...یعنی حالم بد شده همش با 49 رد میشم...خوب انصاف نیست دگ...اینقدر که این آزمون منو اذیت کرد نه اسکیس ارشد منو اذیت کرد نه ازمون طراحی نطام و نه هیچ آزمون و کنکور دگ ای....البته اخیرا درسی به نام نظریه و روشهای طراحی هم اضافه شده که هر ترم میگیرمش اما در نهایت حذف میکنم بس که کتاب مزخرفیه:biggrin:

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان اگه موافقید از سوال یک, 10 تا 10 تا جوابا رو با ذکر صفحه اون حل کنیم

اگر بر اساس دفترچه d من سر جلسه با صفجه یه چندتایی رو توی کتابهام نوشته همونها رو با شماره سئوال بزارم براتون

سپیدی

عضو جدید
اگر بر اساس دفترچه d من سر جلسه با صفجه یه چندتایی رو توی کتابهام نوشته همونها رو با شماره سئوال بزارم براتون

میشه جواب این سؤالات رو با من چک کنید(برطبق سؤالی که گذاشتین)
1-1
8-3
11-3
14-4
18-..(بخاطر کلمه مجددا نزدم که اشتباه کردم احیاناً..!!)
26-1
28-3
32-؟؟(چی میشد؟؟)
34-1
38-1
39-4
52-...(زدم یادم نیست)
52-...(احساس میکنم زدم اما نمیدونم!!!چی میشد؟)
53-1
57-4

arefeh

کاربر ممتاز
میشه جواب این سؤالات رو با من چک کنید(برطبق سؤالی که گذاشتین)
1-1
8-3
11-3
14-4
18-..(بخاطر کلمه مجددا نزدم که اشتباه کردم احیاناً..!!)
26-1
28-3
32-؟؟(چی میشد؟؟)
34-1
38-1
39-4
52-...(زدم یادم نیست)
52-...(احساس میکنم زدم اما نمیدونم!!!چی میشد؟)
53-1
57-4

؟

کدوم دفترچه

shahram226

عضو جدید

دوست عزیز جواب درست 0.8 ثانیه هستش ، مطمئن ِ مطمئن باشید :)
خطی که بین 1000 و 10000 بود و به 1 ثانیه میرسید عددی در حدود 7500 یا 8000 مترمکعب هستش و قطعا با 5000 مترمکعب فاصله ِ زیادی داره ..
شما اگر فاصله ِ بین این دو حجم در نمودار رو به 5 قسمت تقسیم کنید ؛ 5000 متر مکعب اواسط شکل میشه
و
لذا جواب درست بی شک 0.8 ثانیه هستش .

وضعیت
موضوع بسته شده است.