بررسی آزمون طراحی آبان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

داملا

عضو جدید
پلان شیب بندی

پلان شیب بندی

اینم از پلان شیب بندی

پیوست ها

• DSC_8006.jpg
    DSC_8006.jpg
    20.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

داملا

عضو جدید
تشکر از دوستان

تشکر از دوستان

دوستان عزیزم بابت راهنمایهاتون سپاسگزارم من همه چیز رو اینجا یاد گرفتم از خانم مهندسا و آقایون مهندس متشکرم که بی دریغ وقت گذاشتن از عارفه خانم- هلو - وسعت- اقای ریاحی - آقا مجتبی که شابلونهاشونو در اختیار ما گذاشتن و البته دوستان دیگه
آرزوی موفقیت دارم برا همتون

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون میشم اشکالات طرح رو بگین
سلام خسته نباشی مهندس
در طبقه دو تو واحد 3 خوابه چرا عمومی و خصوصی را جدا نکردی ؟
تو واحد 65 متری هم همینطور یه لابی خصوصی میزدی حمامو تو لابی میزاشتید یه کوچلو هم ابعدشو کمتر میزدی
راستی همکفتونو نمیبینم اینجا!!!!!!!!!!

وسعت

عضو جدید
دوستان عزیزم بابت راهنمایهاتون سپاسگزارم من همه چیز رو اینجا یاد گرفتم از خانم مهندسا و آقایون مهندس متشکرم که بی دریغ وقت گذاشتن از عارفه خانم- هلو - وسعت- اقای ریاحی - آقا مجتبی که شابلونهاشونو در اختیار ما گذاشتن و البته دوستان دیگه
آرزوی موفقیت دارم برا همتون

اخجون...مفید بودم....ذوق کردم

mehrab1362

عضو جدید
برای همه دوستان دعا میکنم نتیجه زحمتی که این مدت کشیدن رو بگیرن....ایشالله به هر چی میخواید برسید....براتون از صمیم قلب دعا میکنم...
نمی تونم بکم که برای من دعا کنید که نظارت قبول شدم متاسفانه با این که این دوره هم هیچی نخوندم و صبح آزمون تازه رسیدم گرگان و با خستگی توی راه سرجلسه نشستم با 49 مردود میشم....کلا با 49 قرار داد بستم.:razz:
ولی ایشالله تک تک شما رو چند ماه دگ خوشحال ببینم...ایشالله:gol::heart:
من نظارت پارسال 49 شدم. اعتراض زدم قبولم کردن. دادن 50 . خودم هنوز نفهمیدم چطوری ممکنه روی سوال تستی اعتراض ها رو ترتیب اثر بدن.

gima

عضو جدید
سلام دوستان
من هم از همه ممنونم و برا همه عزیزان دعا می کنم که با هم قبول شیم و از این امتحان نفسگیر راحت شیم;)

داملا

عضو جدید
پلان همکف

پلان همکف

من نرسیدم جزئیات رو تکمیل کنم

پیوست ها

• DSC_8003.jpg
    DSC_8003.jpg
    21.3 کیلوبایت · بازدیدها: 3

داملا

عضو جدید
حق با شماست خیلی بی دقتی کردم.
به نظتون نمره قبولی میدن یا دوباره باید کار کنم؟

hami64

عضو جدید
سلام به همه دوستان .
من همه چی رو حل کردم و کل شیتها رو هم کشیدم البته اکثرش بدون آکس و اندازه. یه اشکال مهم هم داشتم و اونم سرگیربودن پله طبقه اوله چون باید چهارتا پاگرد میذاشتم ولی سه تا گذاشتم . دوستانی که تجربه دارن ! به نظرتون قبول میشم ؟

yasi_ys1363

عضو جدید
به نظر من طرح هاتون خوبه فقط تو طبقه اول وردی یکی از واحد هاتون از راه پله هست؟ممنون از لطفتون .خیر ورودی همه ی واحدها خارج راه پله است. دو تا ورودی رو بروی همه و یکی در ضلع کناری لابی بین راه پله و آسانسور

:(من حوصلم نکشید با 3 گردش بکشم پله رو با ارتفاع 20 گرفتم 24 تا شد و تو پلانم مشخص کردم
به نظر من طرح هاتون خوبه فقط تو طبقه اول وردی یکی از واحد هاتون از راه پله هست؟ممنون از لطفتون .خیر ورودی همه ی واحدها خارج راه پله است. دو تا ورودی رو بروی همه و یکی در ضلع کناری لابی بین راه پله و آسانسور.

RAHA60

کاربر فعال
البته من برا رسیدن به طبقه اول با فکر اینکه درست باشه 4.8-3.24=1.56 بعد9 تا پله گذاشتم
آشپزخونه از پذیرایی بزرگتره....
تناسبات فضایی را رعایت نکردید.
اون ستون هم نباید وسط آشپزخونه میفتاد

موفق باشید

آخرین ویرایش:

SBARZEGAR

عضو جدید
اینم از پلان شیب بندی
پلانات عالي شدن ...
فقط پلان بام گفتم جهت اطلاع بقيه : نورگير مي بايست توسط يك ضربدر مشخص شده و كد ارتفاعي آن كد سقف يا بعبارتي كف طبقه اولتونه...كه مث بقيه جاهاي ديگه roof plan حتما بايد بهش اشاره بشه...
ايشا.. اين تنها اشتباهت باشه
;)

a1490

عضو جدید
دقیقا من همین کار شماررا کردم ولی فکر کنم با چهر بازو حل بشه طول باکس پله کوتاه بشه

mojtabagol1982

عضو جدید
سلام ُ من حمید هسنم . مدرس /ازمون نظام مهندسی
بچه های عزیز برای هر پلان یه ایتم شرط گذاری شده برای بررسی ایتم های بعدی . اگر در زیرزمین ایتم رامپ درست طراحی نشده باشه مابقی موارد بررسی نمیشه و اگر در همکف پلکلان و اسانسور صحیح نباشه مابقی موارد بررسی نمیشه .
در ضمن چون چند سال مصحح اوراق ازمون بودم . بررسی توسط یک نفر و بطور سختگیرانه و شدیدا تابع ضوابط تصحیح میشه .
سلام آقا حمید-این روش تصحیح اوراق امتحانی تمام شهرهاست ؟یعنی بصورت حکم هست؟یا هر محل یک ابلاغیه داره؟

atefeh.a

عضو
اینا پلانهای منه ،پلان بام رو هم تو امتحان کامل کشیدم .برشم ناقص بود یعنی فقط پله و کد ارتفاعی رو مشخص کردم،خوشحال میشم نظر بدید

atefeh.a

عضو
اینا پلانهای منه ،پلان بام رو هم تو امتحان کامل کشیدم .برشم ناقص بود یعنی فقط پله و کد ارتفاعی رو مشخص کردم،خوشحال میشم نظر بدید
البته شاید یکم با پلانم تو امتحان متفاوت باشه در حد 5 درصد:D

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry:رفته رفته سوتی های نقشه ام زیادتر میشه

باز باید برم امتحان

!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.