بررسی آزمون طراحی آبان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
IMAG1002.jpgIMAG1003.jpg

طرح هام پر از ایراده متاسفانه من از همون اول با راپید میکشم بعده کشیدن متوجه سوتی های عظیم میشم و دیگه حوصلم نمیکشه برا اصلاح

انشالا دفعه لعد

متاسفانه دفعه پیش هم برش رو کشیده بودم مونده بود پیش خودم و اون باعث شد بیوفتم والا دوره پیش طرح هام خیلی خوب بود

این دفعه واقعا گند زدم :cry:

modabber.23

عضو جدید
عین زمان بندی عارفه انجام دادم تا 10 طراحی بعدم مستقیم ترسیم تا وقتی اومدیم بیرون فقط 7 بار رفتم دشویی خخخخ وقتم تلف شد وگرنه هیچی دیگه نکردم نه خوردم نه نوشیدم!
یدونه هایپ نوشیدم فقط

panahi_arch

عضو جدید
اون ستون رو پخ که احتیاج نیست بذارید من رمپمو به جای منحنی با مربع 5*5 در اوردم

panahi_arch

عضو جدید
ون ستون رو پخ که احتیاج نیست بذارید من رمپمو به جای منحنی با مربع 5*5 در اوردم

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بهمگي مخصوصا هلو خانوم ..
خانوم مهندس بهت نمياد اينقده ناميد باشيا..!!
باور كن هممون ايراد و اشتباه داريم...منم مث تو:confused:
واقعا سخته ...نبايد خودمونو سرزنش كنيم...
هميشه اميد داشتباش و اميدتم فقط بخدا باشه...
;)
سلام، نمیدونم واقعا چی بگم!
خب 2تاشیته سفید،
با پلان های ناقص! یکم امید دارم ،ولی ناراحت ازاینکه دلم نمیخواد دوباره سر این امتحان برم،
فقط دوستان برای من دعا کنن،
واقعا نمیکشم برم فشار این امتحانو دوباره تحمل کنم

نه بابت آزمون ناراحت نیستم....
مرتضی پاشایی..کاش هیچوقت قبول نمیشدم ولی نمیرفت.. .
آره شنیدم! خدارحمتشون کنه....
روحشون شاد باشه، تنها کاری ک تونستم انجام بدم فاتحه خوندن بود..

panahi_arch

عضو جدید
منم پلانام تقریبا مثل شماست ولی برای اشپز خونه جنوبی باید نورگیر گیر
میذاشتین عمقش بیشتر از 7.5 متر

holooooooo

کاربر ممتاز

hekmatiy

عضو جدید
چرا رمپتون را ادامه ندادید؟ با ایت مقدار طول در نمیومد. اصلا در نمیومد. باید یه چرخش 5*5 میزاشتی و دوباره 2/5 متر با شیب 10 درصد ادامه میدادی.
سوال بعدی اینه که ارتفاع 4.50 را چه طور حل کردی؟
ولی زیرزمینمون خیلی خیلی شبیه شده.
آقا من هم بار اولم بود همینجوری و بدون مبلمان و اندازه تحویل دادم. به نظرتون چی میشه؟ ولی ظوابطو چون از بر بودم کاملا رعایت کردم.

mohamad ali345

عضو جدید
رمپو چیجوری حساب کردی؟
عرض 9 بود طول میشد 10/66!!!!!

-1.5 شیب بود من فقز نیاز داشتم به یک متر گود برداری که با 7 متر کارم درست نشد نمسدونم درست بودن یا نبودن از همه خواهش میکنم نظرشون بدن

سلام دوست عزیز تون قسمت

arefeh

کاربر ممتاز
یه سئوال دارم کد ارتفاعی کف پیشخوان +0.10 سانت است یا +1.10...صورت سئوال واضح نیست

modabber.23

عضو جدید
کارات که خوب شده، دوتا شو دیدم،زیرزمین با یه طبقتو،
فقط از تو نورگیرت تیر ردشده،نهایتش نمره از دست میدی،
به نظرم قبولی،
اونکاریو ک ایمان تو آرشیو گذاشته ببین،براخرداده،29شده و قبول،براتو که ازاون خیلی بهتره
میشه راهرو طره بشه بعد یه تیر کمکی بندازن زیر سمت جنوبی پاسیو. میشه اجرا شه .
منم تقریبااااااااا همینجوری بود پاسیوم! هههه
توکل بر خدا انشالله هممون قبول شیم.
همه زحت کشیدن تلاش کردن
واقعا شب تحویل همچین فشاری به آدم نمیاد که تو این آزمون... خیلی مکاراتن طاقت فرسا و مزخرفیه!
رییس نظام مهندسی مازندران اومده بود حوزمون! رییس گروه معماری همه جمع بودنننننن

SBARZEGAR

عضو جدید

mm.ai

عضو جدید
در ابتدای کار می خوام از تمامی بچه هایی که اینجا بهم راهنمایی کردن و چیزهای خوبی یادم دادن کمال تشکر رو داشته باشم. از دوستای خوب و عزیزم هلووووی عزیزم - عارفه جانننن - آقا مچتبی گل مرسی از شابلون خوبت که من هم یکم به سبک خودم روش دستکاری کردمو همچنین از مرید دکتر گلابچی بخاطر شابلونش که با شابلون آقا مجتبی تکمیل کرد شابلوونم رو - باید اینجا بگم متاسفانه یا خوشبختانه از سوالات آزمون عکس نگرفتم - من خیلی به خودم امروز افتخار کردم سر جلسه - چون 8 ساعت تمام با 3 دقیقه اضافی هم داشتم همینطور می کشیدم و اصلا کم نیاوردم - همه پلان هامو کشیدم - جزییات ریز رو از قلم انداختم که البته اون طبیعی هست به دلیل وقت آژمون - من امروز صبح 2 ساعت تا حوزه امتحان رانندگی کردم - 8 ساعت و سه دقیقه بدون حتی نوشیدن جرعه ای آب کشیدم و بعد از امتحان 2 ساعت رانندگی کردم - الانم هم فقط توکلم به خداست فقط فقط فقط -مرسی بچه ها زا همایت هاتون -شما خیلی ماهین و من هیچوقت فراموشم نمی شه :gol::gol::gol::gol::gol::child::child::child::child::child::child::child::child::child::child::neutral:

yasi_ys1363

عضو جدید
فکر کنم نکته ی آزمون 4.5 متر ارتفاع همکف بود که مناسبترین راه حل استفاده از پله دوطرفه با سه بار گردش بود .البته نکته ی جدیدی نبود و تو آزمون دوره ی قبل هم همین نکته وجود داشت و در تاپیک تمرین گروهی هم راه حل های مختلفش توسط دوستان بحث شده بودکه جای تشکر داره.البته طراحی 3 واحد 1 خوابه در طبقه ی اول و 2 واحد 3 خوابه و یک خوابه در طبقه ی دوم هم کار وقت گیری بود.رمپ را هم به صورت گردشی از 1.5- دادم . 4تا پلان و پلان بام دسن شده با مبلمان و اندازه گذاری کامل کشیدم ولی به مقطع نرسیدم.

mohamad ali345

عضو جدید
کارات که خوب شده، دوتا شو دیدم،زیرزمین با یه طبقتو،
فقط از تو نورگیرت تیر ردشده،نهایتش نمره از دست میدی،
به نظرم قبولی،
اونکاریو ک ایمان تو آرشیو گذاشته ببین،براخرداده،29شده و قبول،براتو که ازاون خیلی بهتره

نون

سلام خانم مهندس میشه رو کار منو نگاه کنید و نطرتون بدبن مم

طلعت

عضو جدید
عارفه جان کد همکف 10 +بود
بچه ها خسته نباشین من زیاد امید ندارم ولی کارم رو میذارم البته خونه با دست کشیدم . به نظر من نکته سوال همون ارتفاع همکف بود که من با گذاشتن درب ورودی زیرزمین و همکف در سمت دیگر باکس پله تونستم یه ردیف 9 تائی به پله هام اضاف کنم و مشکلم به راحتی حل شد البته برش رو نرسیم بکشم .

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
طراحی معماری آزمونش چیه؟
پلان میدن میگن طراحیش کنید؟
اطلاعات میخاام

modabber.23

عضو جدید
نکته آزمون این بود که همکف رو با پیشخوان دو تا کد ارتفاعی متفاوت باید می دادیم از نظر منو تو صورت سوال نوشته بود نیم طبقه نباشه تو همکف. مطابق مبحث 4 ص 16 در صورتی نبم طبق میشه که از دو سطه به هم دسترسی داشته باشیم که من تو برگم نوشتم با توجه به اینکه دسترسی از دو تا کد به هم نداریم پس طبق بند فلان نیم طبقه نیست!

:D:confused: امیدوارم که اشتباه نباشه تحلیلم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.