براي بالا بردن كيفيت تالار دفاع مقدس بايد...........

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
نمیشه یه تاپیک زده بشه و همه تو اون درخواست بدیم؟ شاید اینجوری بیشتر توجه کنن.

همین تاپیک بهترین مکان برای بیان نظراته و مطمئنا نظرات دوستان همه بررسی میشه ولی باید صبر داشته باشیم!!

یکم باید حق بدیم به مدیر و دستیاران تالار فرهنگی و به خصوص اسلام و قران و دفاع مقدس!!

امید به خدا ...:gol:

من چندتا پیشنهاد دارم...

1-هر مطلبی که میذاریم دقت کنیم مربوط به بحث تاپیک باشه مثلا تو درد دل با شهدا زندگینامه ی شهید نذاریم!!
2-آهسته و پیوسته مطلب بذاریم...یه دفعه فوران مطلب نشه چون اونجوری حتی وقت خوندنش رو هم نخواهیم داشت چه برسه به تفکر در موردش!!
3-مطلب تکراری نذاریم...جدیدا تکرار موج میزنه!!
4-مطالبی که میخوایم بذاریم
اولا: ویرایش کنیم و زیباسازی(میدونم قبلا گفته شده)
ثانیا :حتما حتما حتما خلاصه شده و جمع و جور باشه که حس خوندن و تفکر بیاد!!
5-حداقل بچه های ثابت دیگه تاپیک متفرقه نزنن چون به اندازه ی کافی تاپیک موجوده که بشه توش مطالب مرتبط باهاشونو قرار بدیم(البته تاپیک معرفی شهدا بحثش جداست)خدارو شکر ما اینجا از هر موضوعی که بخوایم تاپیک داریم...اونم چندتا چندتا!!

دیگه....

یه درخواستی داشتم!
هرکی با هر طرز فکریباهر سطح فکری بیاد هر نظری که داره در مورد هرمطلبی که میخواد بگه!!اینجا بشه یه تالار گفت و گو (بهتر از اینه که سوت و کور بمونه!!!)حتی شده هفته ای یه مطلب بذاریم اما کلی در موردش گفت و گو کنیم و فکر کنیم!لازم نیست همش مطالب آنچنانی و پر محتوا بذاریم که از خوندنشم خسته بشیم...کم مطلب بذاریم اما زیاد ازش استفاده ببریم...مثال بارزش تاپیک شهید بابایی.

در نهایت پیشنهاد من اینه هر هفته مثلا یه وصیتنامه انتخاب کنیم و از بچه ها دعوت کنیم که بیان و بخونن و نظر بدن!!

من کلا زیاد حرف میزنم،شرمنده ی همگی!خصوصا اصل کاری!!

.
.
.

ممنون از بابت نظر و پیشنهادتون!!:gol:

هر چهار مورد به جا هستند و بخصوص بحث آخرتون که مربوط به ارئه و موضوع گفتوگو بود ...

در مورد وصیت نامه هم من ماه ها پیش این درخواست رو از دوستان داشتم که صرفا گذاشتن وصیت نامه مهم نیست!!

چرا ما نیایم و در خصوص یه وصیت نامه بحث کنیم؟!!:razz::que:

باور کنید خط به خط این وصیت نامه ها کلی جای بحث داره ، اینکه هدف از نگارشش چی بوده؟!! شهید چی رو می خواسته به ادامه دهنده های راهش بفهمونه و ...

نمیدونم دیگه چی بگم!!

بازم امید به خدا ... :gol:

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به نظر بنده ی حقیر:
1.تالار شدن خود اینجا
2.دسته بندی کردن خاطرات شهدا(مثلا برای خاطرات شهدا با خانواده, همرزمان و.... همه یه تاپیک مخصوص به خودش داشته باشه ما الان هر نوع خاطره ای رو تو گلزار شهدا مینویسیم)
3.یه زیر تالار برای هر شهید بذاریم
4.گذاشتن بیشتر فایلای صوتی و تصویری از شهدا
التماس دعا

1.تالار شدن خود اینجا

قبلا درخواست فرستاده شده منتظر جواب مدیران هستیم.

2.دسته بندی کردن خاطرات شهدا(مثلا برای خاطرات شهدا با خانواده, همرزمان و.... همه یه تاپیک مخصوص به خودش داشته باشه ما الان هر نوع خاطره ای رو تو گلزار شهدا مینویسیم)

همچین تاپیکی موجود هست.تقریبا تمام تاپیک هایی که ایجاد میشه خاطرات هستن.

3.یه زیر تالار برای هر شهید بذاریم

:surprised::eek:

4.گذاشتن بیشتر فایلای صوتی و تصویری از شهدا

بهتر هر فایل مرتبط با همون موضوع زده بشه
مثلا الان تاپیک شهید زین الدین رو یه نگاه بندازین متوجه میشین.

nafis...

مدیر بازنشسته
با پیشنهاداتی که ندا جان دادن موافقم ، همه موارد به جا هست و باید بهش توجه کرد :gol:
ولی یه موردی که خیلی کم بهش توجه میشه اطلاع رسانی هست که خیلی تاثیر گذاره ولی من خیلی کم دیدم که درباره یه تاپیک اطلاع رسانی بشه
و مورد بعدی همونطور که ندا جان اشاره کردن حجم مطالبی که گذاشته میشه خیلی زیاد نباشه،تا خواننده حوصله خوندن داشته باشه.
با سپاس:gol:

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه
بچه ها یکم اینجا سوت و کور نشده؟:cry:
فک کنم باید یکم وقت برای شهدا بیشتر بذاریم.
قبلا" اینجا شلوغ تر بود.
الان که تقریبا" امتحان همه تموم شده.
بگردیم حتی شده در حد یه خط از یک شهید توی 24 ساعت بذاریم اینجا که حداقل در شبانه روز یه بار آپدیت بشه.
وقتی می یام میبینم اینجا کسی چیزی نذاشته دلم میگیره:cry:
حق شهدا خ به گردنمون زیاده.

V A H ! D

کاربر ممتاز
سلام به همه
بچه ها یکم اینجا سوت و کور نشده؟:cry:
فک کنم باید یکم وقت برای شهدا بیشتر بذاریم.
قبلا" اینجا شلوغ تر بود.
الان که تقریبا" امتحان همه تموم شده.
بگردیم حتی شده در حد یه خط از یک شهید توی 24 ساعت بذاریم اینجا که حداقل در شبانه روز یه بار آپدیت بشه.
وقتی می یام میبینم اینجا کسی چیزی نذاشته دلم میگیره:cry:
حق شهدا خ به گردنمون زیاده.

.
.
.

حق با شماست اما ... :

به خدا صرفا مطلب گذاشتن ملاک نیست!!

جدا بیایم باهم فکر کنیم که آیا ماها چندتا از این تاپیک ها و مطالب رو با دقت خوندیم؟!!

من خودم رو میگم وقتی میام و میبینم مثلا تاپیک وصیت نامه ها و مطلب جدید نداره حتی نمیرم تاپیک رو باز کنم و ...

نمیدونم ، باید از خودم شروع کنم ... :(

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام...تالار اتفاقا جدیدا زود به زود آپ میشه!!
کم لطفی ماست که فقط به 2-3تا تاپیک بیشتر اهمیت میدیم!!

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبول دارم
ولی خواندن این مطالب رو آدم تاثیر زیادی میذاره. من که خودم اینجوری ام وقتی کتاباشون رو میخوانم بیشتر حس میکنم بهشون نزدیک شدم.
خب بیاین یه تاپیک خودسازی هم اینجا بزنیم.
مثلا" با یکی از اخلاقای شهدا شروع کنیم هر اخلاق 40 روز روش وقت بذاریم هممون اون اخلاق رو کاملا" بررسی کنیم سرش با هم بحث کنیم روی خودمون هم کار کنیم
آخرش بگیم که چقد تونستیم اون اخلاق رو روی خودمون پیاده کنیم.
همینطور یکی از اخلاقایی که شهدا بدشون می اومده هم ترک کنیم البته بعد صحبت راجع به اون اخلاق
اگه خاطره ای هم راجع به این اخلاقا پیدا کردیم بذاریم.
نظرتون چیه؟

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...تالار اتفاقا جدیدا زود به زود آپ میشه!!
کم لطفی ماست که فقط به 2-3تا تاپیک بیشتر اهمیت میدیم!!

ببخشید اگه من کم اهمیت دادم به تاپیک ها.
من که همین جوری هم شرمنده ی شهدا هستم.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
قبول دارم
ولی خواندن این مطالب رو آدم تاثیر زیادی میذاره. من که خودم اینجوری ام وقتی کتاباشون رو میخوانم بیشتر حس میکنم بهشون نزدیک شدم.
خب بیاین یه تاپیک خودسازی هم اینجا بزنیم.
مثلا" با یکی از اخلاقای شهدا شروع کنیم هر اخلاق 40 روز روش وقت بذاریم هممون اون اخلاق رو کاملا" بررسی کنیم سرش با هم بحث کنیم روی خودمون هم کار کنیم
آخرش بگیم که چقد تونستیم اون اخلاق رو روی خودمون پیاده کنیم.
همینطور یکی از اخلاقایی که شهدا بدشون می اومده هم ترک کنیم البته بعد صحبت راجع به اون اخلاق
اگه خاطره ای هم راجع به این اخلاقا پیدا کردیم بذاریم.
نظرتون چیه؟
اینکه عالیه...ولی نه اینکه تاپیک جدا بزنیم،عقل ناقص ندا میگه:یه تاپیکو مدیر مشخص کنه بگه بسم الله...بعد در طول هفته به اون تاپیک بپردازیم!یا تاپیک نه..مثلا یه وصیت...یه خاطره...من یکی که کشته مرده ی این بحثام...به خدا میام یه بحث را بندازم تو یه تاپیک،نمیشه!!استقبال نمیشه!باید قبول کنیم دیگه خیلی غریب شده جنگ...خیلی...من اصلا یه جوری میشم میام اینجا...سخته...سخته برگردوندن چیزایی که خیلی وقته داره خاک میخوره...

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه عالیه...ولی نه اینکه تاپیک جدا بزنیم،عقل ناقص ندا میگه:یه تاپیکو مدیر مشخص کنه بگه بسم الله...بعد در طول هفته به اون تاپیک بپردازیم!یا تاپیک نه..مثلا یه وصیت...یه خاطره...من یکی که کشته مرده ی این بحثام...به خدا میام یه بحث را بندازم تو یه تاپیک،نمیشه!!استقبال نمیشه!باید قبول کنیم دیگه خیلی غریب شده جنگ...خیلی...من اصلا یه جوری میشم میام اینجا...سخته...سخته برگردوندن چیزایی که خیلی وقته داره خاک میخوره...

با نظرشون موافقم...

شروعش رو می زنیم...

اما باید با تفکر امروزی شهدا عمل کنیم نه تفکر 30 سال پیش...

الان متاسفانه بعضی ها میخوان همون تفکر 30 سال پیش رو رو بچه ها و جوون های الان پیاده کنن که 100% نمیشه...

پیشنهاد خیلی خوبی بود...

boloorchian67

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یه پیشنهاد دارم!
نمی دونم قبلا داده شده یا نه؟

بنظرم اگر هر کدام از بچه های تالار بیان خاطره هایی از شهدای شهرشون رو بنویسند و معرفی کنند خیلی عالیه... خیلی از شهدا در گمنامی کامل به سرمی برند.در صورتی که واقعا خاص بودند.

تمام شهدای جنگ برایمان عزیز هستند اما واقعا جنگ منحصر به چند تا شهید نبوده!
مثلا خیلی ها شهید مرتضی جاویدی از شهدای استان فارس رو نمی شناسند.
تنها سردار شهیدی که امام (ره) جلوی ایشان ایستادند و پیشانی ایشون رو بوسیدند و گفتند من به این بوسه افتخار می کنم!
این حرکت امام (ره) برای شهید جاویدی ماندگار شد اما خداییش رشادت های ایشون را خیلی ها نمی دونن! فکر می کنن جنگ منحصر شده به چند نفر ...

برای جمع آوری اطلاعات هم می تونید مثلا برید به دفاتر کنگره سرداران شهید استان تون و یا بنیاد شهید (که اینجا معمولا همکاری نمی کنن!) و یا از داخل گلزار شهدای شهرتون می تونید اطلاعات جمع آوری کنید.
در هر صورت بنظرم ما ها باید توی این وقت های آزاد مون یه گوشه رو برای شهدا باز کنیم.
یه نکته ی کلیدی برای اونایی که آرزوشون شهادته ! اگر توی این راه قدم بردارید و به یکی از شهدا برای شهادت متوسل بشید حتما شهدا دعاتون رو برآورده می کنن !
همین مسیر رو شهید محمد مهدوی (متولد66) طی کردند. برای شهادت شون به شهید عبدالحمید حسینی متوسل می شن و توی زمانی که دیگه خبری از جنگ نیست سال 87 توی حسینیه سیدالشهدای شیراز بمب گذاری میشه و شهید می شن!! حالا خودتون تا آخرش رو بخونید....

دعای قنوت شهید عبدالحمید حسینی ( از شهدای شیراز هستند)

" اللهم اجعلنی من المحبین المهدی و المنتظرین المهدی (عج) "

boloorchian67

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته برای کامل کردن عرایضم در پست قبلی وظیفه ی اصلی امروز مون رو هم نباید فراموش کنیم همون درس خواندن :w10:هست !! (البته خیلی سخته :redface: )
اما یه الگو برای شهادت هم شهدای علمی مخصوصا شهید احمدی روشن می تونن باشند. و توسل به این شهدا هم خیلی جواب میده !
من خودم یک هفته قبل از کنکور ارشدم متوسل شدم به شهید احمدی روشن ! واقعا اثر توسل رو دیدم!(البته اگر ریا نباشه گفتم :eek:)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام.

اگه میشه برای جلوگیری از پراکندگی مطالب، این تاپیک رو با تاپیک "تنها برای شهدای هسته ای..." ادغام کنین. خوب میشه یه تاپیک درست و حسابی، با مطالبی منسجم، واسه شهدای هسته ای داشته باشیم.

با تشکر.:gol:

V A H ! D

کاربر ممتاز
تـــشـــکـــر و تــــذکـــــــر ... !!

تـــشـــکـــر و تــــذکـــــــر ... !!

.
.
.

سلام!!

لازم دونستم قبل از هر چیز به خاطر فعالیت های همه ی دوستان در زیر تالار دفاع مقدس تشکر کنم ، واقعا ممنون!!:gol:

و اینکه :

دوستان توجه داشته باشن که برای ایجاد تاپیک و یا گذاشتن پست ها در تاپیک ها حتما قبلش پیگیری کنید که آیا تاپیک و یا پست مشابه اون زده نشده باشه!!

این رو برای همه ی تاپیک ها مهم و غیر مهم تالار میگم!!:cool:

بعضا مشاهده شده پست های تکراری و بخصوص تکراری و طولانیه زیادی در تاپیک ها ارسال میشه!!

خب ما اگر همین هارو سازماندهی کنیم آیا بهتر نیست؟!!!:que:

امیدوارم حرف های من رو بی احترامی تلقی نکرده باشید!

ممنون و شرمنده از همه گی ... :gol:

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.

سلام!!

لازم دونستم قبل از هر چیز به خاطر فعالیت های همه ی دوستان در زیر تالار دفاع مقدس تشکر کنم ، واقعا ممنون!!:gol:

و اینکه :

دوستان توجه داشته باشن که برای ایجاد تاپیک و یا گذاشتن پست ها در تاپیک ها حتما قبلش پیگیری کنید که آیا تاپیک و یا پست مشابه اون زده نشده باشه!!

این رو برای همه ی تاپیک ها مهم و غیر مهم تالار میگم!!:cool:

بعضا مشاهده شده پست های تکراری و بخصوص تکراری و طولانیه زیادی در تاپیک ها ارسال میشه!!

خب ما اگر همین هارو سازماندهی کنیم آیا بهتر نیست؟!!!:que:

امیدوارم حرف های من رو بی احترامی تلقی نکرده باشید!

ممنون و شرمنده از همه گی ... :gol:

سلام

ممنون از نظرتون آقا وحید....

لطفا:

در صورت مشاهده چنین تاپیک هایی لینک شو برای ما بزارید تا برطرفش کنیم.

اگه ایده یا طرحی دارین بفرمایین..

یه طرح دارم برای الگو قرار دادن رفتار شهداء:

مثلا یه رفتار از یک شهید رو الگو قرار بدیم و به مرور بازخوردشو به دوستان در تالار بگیم...(مثلا یک هفته یا بیشتر)

V A H ! D

کاربر ممتاز
سلام

ممنون از نظرتون آقا وحید....

لطفا:

در صورت مشاهده چنین تاپیک هایی لینک شو برای ما بزارید تا برطرفش کنیم.

اگه ایده یا طرحی دارین بفرمایین..

یه طرح دارم برای الگو قرار دادن رفتار شهداء:

مثلا یه رفتار از یک شهید رو الگو قرار بدیم و به مرور بازخوردشو به دوستان در تالار بگیم...(مثلا یک هفته یا بیشتر)

چشم حتما گزارش میکنم جناب مهندس!!:cool:

در خصوص طرح تون هم خیلی شدید موافقم!!

والا من و خیلی از دوستان دیگه مدت هاست در خصوص این موارد بحث میکنم!!

اصلا هدف تالار همینه!!

مگه ماها از شهدا چی باید بخوایم به غیر از این موارد ... ؟!!:razz::que:

،

دوستان لطفا بیان و نظراتشون رو در این خصوص ارئه بدن ... :book:

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظرم بهتره برای هر موضوع یه تاپیک جداگانه بزنیم...

مثلا اخلاق حسنه با خانواده...

شهداء و مطالب مرتبط به شهداء(داستان، نقل قول از زبان مادر یا خانواد شهید و ....) مشخص باشن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از اونجایی که "ساعتِ زنگ زده دیگه زنگ نمیزنه چون زنگاشو زده..." من دوباره پستِ چند قرن پیشم رو احیا میکنم! همین...

من چندتا پیشنهاد دارم...

1-هر مطلبی که میذاریم دقت کنیم مربوط به بحث تاپیک باشه مثلا تو درد دل با شهدا زندگینامه ی شهید نذاریم!!
2-آهسته و پیوسته مطلب بذاریم...یه دفعه فوران مطلب نشه چون اونجوری حتی وقت خوندنش رو هم نخواهیم داشت چه برسه به تفکر در موردش!!
3-مطلب تکراری نذاریم...جدیدا تکرار موج میزنه!!
4-مطالبی که میخوایم بذاریم
اولا: ویرایش کنیم و زیباسازی(میدونم قبلا گفته شده)
ثانیا :حتما حتما حتما خلاصه شده و جمع و جور باشه که حس خوندن و تفکر بیاد!!
5-حداقل بچه های ثابت دیگه تاپیک متفرقه نزنن چون به اندازه ی کافی تاپیک موجوده که بشه توش مطالب مرتبط باهاشونو قرار بدیم(البته تاپیک معرفی شهدا بحثش جداست)خدارو شکر ما اینجا از هر موضوعی که بخوایم تاپیک داریم...اونم چندتا چندتا!!

دیگه....

یه درخواستی داشتم!
هرکی با هر طرز فکریباهر سطح فکری بیاد هر نظری که داره در مورد هرمطلبی که میخواد بگه!!اینجا بشه یه تالار گفت و گو (بهتر از اینه که سوت و کور بمونه!!!)حتی شده هفته ای یه مطلب بذاریم اما کلی در موردش گفت و گو کنیم و فکر کنیم!لازم نیست همش مطالب آنچنانی و پر محتوا بذاریم که از خوندنشم خسته بشیم...کم مطلب بذاریم اما زیاد ازش استفاده ببریم...مثال بارزش تاپیک شهید بابایی.

در نهایت پیشنهاد من اینه هر هفته مثلا یه وصیتنامه انتخاب کنیم و از بچه ها دعوت کنیم که بیان و بخونن و نظر بدن!!

موفق و موید باشید!!:smile:

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بنظرم بهتره برای هر موضوع یه تاپیک جداگانه بزنیم...

مثلا اخلاق حسنه با خانواده...

شهداء و مطالب مرتبط به شهداء(داستان، نقل قول از زبان مادر یا خانواد شهید و ....) مشخص باشن
خیلی متوجه منظورتون نشدم!! مگه الان تاپیک جداگانه واسه هر بحثی نداریم؟؟!!(تفحص/شهدای گمنام/جانبازان/و....)

منظورتون اینه که واسه مباحثی که تعیین میشه تاپیکِ جدا داشته باشیم؟ یعنی هر بحث تو یه تاپیک؟؟!!

من میگم: مثل تاپیکِ شهیدیان هر هفته/ماه شما جمله ای/وصیتی/نکته ای که تو تاپیکهای مختلف نظرتونو جلب کرده رو انتخاب کنید و بذارید تو تاپیک، بعد ما بیام هرچی به ذهنمون میرسه بگیم...دلنوشته، اعتراف، حدیث، خاطره! یا یه همچین چیزایی! آخرشم یه جمع بندی و...درطول ماه/هفته سعی کنیم بهش عمل کنیم!

اسم اون تاپیکم میتونه باشه:مثلاً "....." حالا هرچی! ولی یه تاپیک جدا باشه دیگه! خلاصه ببحثیم!

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی متوجه منظورتون نشدم!! مگه الان تاپیک جداگانه واسه هر بحثی نداریم؟؟!!(تفحص/شهدای گمنام/جانبازان/و....)

منظورتون اینه که واسه مباحثی که تعیین میشه تاپیکِ جدا داشته باشیم؟ یعنی هر بحث تو یه تاپیک؟؟!!

من میگم: مثل تاپیکِ شهیدیان هر هفته/ماه شما جمله ای/وصیتی/نکته ای که تو تاپیکهای مختلف نظرتونو جلب کرده رو انتخاب کنید و بذارید تو تاپیک، بعد ما بیام هرچی به ذهنمون میرسه بگیم...دلنوشته، اعتراف، حدیث، خاطره! یا یه همچین چیزایی! آخرشم یه جمع بندی و...درطول ماه/هفته سعی کنیم بهش عمل کنیم!

اسم اون تاپیکم میتونه باشه:مثلاً "....." حالا هرچی! ولی یه تاپیک جدا باشه دیگه! خلاصه ببحثیم!

.
.
.

فک کنم:

مثلا تاپیک "همراهی با شهداء این جلسه...( اخلاق حسنه )..."

بعد دوستان میان و خاطره شون رو از اون موضوع بیان میکنن و نظراتشون رو بیان میکنن.

شروعشو بزاریم با شروع هفته دفاع مقدس؟

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
.
.
.

فک کنم:

مثلا تاپیک "همراهی با شهداء این جلسه...( اخلاق حسنه )..."

بعد دوستان میان و خاطره شون رو از اون موضوع بیان میکنن و نظراتشون رو بیان میکنن.

شروعشو بزاریم با شروع هفته دفاع مقدس؟
هرجور صلاحه! بله...شروع خوبیه!
یه اسم خوبم بذاریم................................http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w05.gif

آخرین ویرایش:

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
و دوباره سیل تاپیک و فوران اطلاعاتی که شاید هیچ وقت خونده نشه....

یادم میاد قرار بود آروم آروم پیش بریم! هر هفته یه شهید...هرهفته یه خصلت...قرار بود شهیدانه عمل کنیم...نه اینکه دوباره طبق روال همیشه تاپیک زده شه... پست گذاشته

بشه...تشکر زده بشه و سیل اشک و آه و"شهدا شرمنده ایم"و...

الان نمیدونم چی بگم....فقط میتونم بگم قرارمون این نبود!! بارها گفته بودیم فوران مطلب نشه!

همین.

یاعلی:gol:

آخرین ویرایش:

V A H ! D

کاربر ممتاز
و دوباره سیل تاپیک و فوران اطلاعاتی که شاید هیچ وقت خونده نشه....

یادم میاد قرار بود آروم آروم پیش بریم! هر هفته یه شهید...هرهفته یه خصلت...قرار بود شهیدانه عمل کنیم...نه اینکه دوباره طبق روال همیشه تاپیک زده شه... پست گذاشته

بشه...تشکر زده بشه و سیل اشک و آه و"شهدا شرمنده ایم"و...

الان نمیدونم چی بگم....فقط میتونم بگم قرارمون این نبود!! بارها گفته بودیم فوران مطلب نشه!

همین.

یاعلی:gol:

.
.
.

جدا همه بیاید یه سری به خودمون و دلمون بزنیم ... :razz::gol:

s_aa

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
قبلا ها که بچه ها بودند یک تاپیکی بود به نام رهروان شهدا فکرکنم
خصلت های خوب دراون برگزیده میشد و بچه ها انجام میدادند
یادش بخیر
خیلی معرکه بود
چرا همچین تاپییکی رو استارت نمیکنید؟

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
قبلا ها که بچه ها بودند یک تاپیکی بود به نام رهروان شهدا فکرکنم
خصلت های خوب دراون برگزیده میشد و بچه ها انجام میدادند
یادش بخیر
خیلی معرکه بود
چرا همچین تاپییکی رو استارت نمیکنید؟

خیلی وقت پیش یه همچین تصمیمی اتخاذ شد!! اگه مشارکت بشه خوبه...ولی ترسم از اینه که به دلایل زیر:

1-شلوغ بود تالار و پرحجم شدن مطالب در حال حاضر

2-آغاز سال تحصیلی و کم شدن کاربرها و فعالیت هاشون

مشارکت کم بشه و تاپیک ته نشین بشه!!

البته طرحهایی بچه ها زدن که واقعاً دستشون درد نکنه، به تالار جون داده ولی کاری که ما قرار شد بکنیم یه جور شهیدانه رفتار کردنه، استفاده ی بهینه از 8سالی که نبودیم و فقط شنیدیم و خوندیم!!

حالا می خواستم همینجا با اجازه از مدیر تالار و تشکر از زحماتشون، ازجمع خودمون بپرسم که:

به نظرتون بزنیم/بزنن/بزنین یه همچین تاپیکی؟؟!! اگه نظرتون هست، من یه مقدمه واسه شروع تاپیک مینویسم و بسم الله!! اسمش هم مثلاً می ذاریم: "از فرش تا عرش، بال به بال شهدا!!

یه جور گفتگو آزادِ دفاع مقدسی و انسان ساز!!! که خسته کننده هم نباشه.

نظرتون چیه؟؟؟!!!

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
خیلی وقت پیش یه همچین تصمیمی اتخاذ شد!! اگه مشارکت بشه خوبه...ولی ترسم از اینه که به دلایل زیر:

البته طرحهایی بچه ها زدن که واقعاً دستشون درد نکنه، به تالار جون داده ولی کاری که ما قرار شد بکنیم یه جور شهیدانه رفتار کردنه، استفاده ی بهینه از 8سالی که نبودیم و فقط شنیدیم و خوندیم!!

حالا می خواستم همینجا با اجازه از مدیر تالار و تشکر از زحماتشون، ازجمع خودمون بپرسم که:

به نظرتون بزنیم/بزنن/بزنین یه همچین تاپیکی؟؟!! اگه نظرتون هست، من یه مقدمه واسه شروع تاپیک مینویسم و بسم الله!! اسمش هم مثلاً می ذاریم: "از فرش تا عرش، بال به بال شهدا!!

نظرتون چیه؟؟؟!!!

سلام
بد که نیست ولی من که نمیدونم که میخاین چکار کنین توی تاپیک که!
اگه میخاین کارایی بکنین که بقیه تاپیکا کردن(یعنی اینکه همه رو یه جا انجام بدین توی این تاپیک جدید) فکر کنم که همینطوری جداگانه بهتر باشه.

(ببخشید من توی تالار دفاع مقدس زیاد فعال نیستم که بخام نظر پر مغزی بدم)

nafis...

مدیر بازنشسته

نظرتون چیه؟؟؟!!!
سلام ندایی:gol:
نیکی و پرسش؟؟:)
ولی من با اون حرفت که بلد کردم موافقم:cool:البته از طرفی همیشه به خودم میگم هر طرحی که گذاشته میشه اگه دونفرن اونو اجرا کنن جا شکرش باقیه و لازم نیست جمعیت عظیمی برای هر کاری جور بشه.
یه نکته ای رو بگم همیشه من تو این تالار فقط خواننده بودم( اونم به خاطر مشغله های کاری و مهم تر از همه کم سوادیم) بنابراین فعالیتم صفر هست
و هرچی بچه های فعال این تالار پیشنهاد بدن ما اطاعت می کنیم :redface:

V A H ! D

کاربر ممتاز
.
.
.

موافقم اما ...

به نظر من یه تاپیک نظرسنجی همراه با تبادل نظرات بزاریم!!

مثل تاپی هایی که برای حفظ قرآنو اتاق تفسیر گذاشتیم!!

خیلی خیلی جواب داد ... :gol:

بالا