بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

ehsantomcat

عضو جدید
سلام
منم تبدیل شریف رو اوردم.
میگم من هنوز 6 ماه از تاریخ فارق التحصیل شدنم نگذشته و هنوز جا دارم.(تیر ماه فارق التحصیل شدم). واسه ثبت نام باید واسه نظام وظیفه چی ببرم واسه دانشگاه مقصد . نامه ای چیزی می خواد یا نه؟

killer_pant

عضو جدید
سلام
منم تبدیل شریف رو اوردم.
میگم من هنوز 6 ماه از تاریخ فارق التحصیل شدنم نگذشته و هنوز جا دارم.(تیر ماه فارق التحصیل شدم). واسه ثبت نام باید واسه نظام وظیفه چی ببرم واسه دانشگاه مقصد . نامه ای چیزی می خواد یا نه؟
تبریک میگم اونجا پیدات میکنم
راستی essi4300 تو چیکار کردی؟

mosy_m2006

عضو جدید
Hooladi بهت تبریک میگم دوست منم اونجا شده با هم اشنا میشید
eng.esmail انشالله سال بعد قوی تر ظاهر میشی.توکل به خدا کن پسر خوبی بودی و لیاقتش رو داری سال بعد جای خوب قبول شی
HAMED1001 اشنالله موفق باشی
negar_1986 بهت تبریک میگم..منم شریفم بیومکانیک ..تحویل بگیرا!
inmo و mojsfr1984 نبریک میگم .هسته ای حق مسلم ماست!راستی منم درباره رشتم چیزی نمیدونم!تفاهم!
ahmadmanbia تبریک میگم انشالله موفق باشی
amirreza_pro تبریک میگم انشالله موفق باشی
م.ع خیلی خوب قبول شدی ..بورسیه رو بی خیال شو جدی میگم من خودم کاراموزی مگاموتور بودم .اشغاله..همه جاشو حفظم..روز ثبت نام بورسیه مگاموتور هم اگه بودی منو میدیدی!!
mosy_m2006 تبریک میگم!من 164 طراحی کاربردی بودم بیومکانیک شریف شبانه(1 دونه جا داشت)
h_a_s دوست منم اونجا شد..سهند؟

یعنی با 164 شبانه طراحی کاربردی شریف رو نیاوردی یا روزانه بیومکانیکشو؟

killer_pant

عضو جدید
نه بابا
طراحی کاربردی که روی 120 اخرین افرادشند شبانه
نه روزانه بیومکانیک هم نشدم!
اگه این نمیشدم علم و صنعت طراحی کاربردی میشدم!

faridrf

عضو جدید
طراحی خواجه روز
این یعنی چی : انتخاب واحد از 2 گرایش دینامیک کنترل یا جامدات با نظر گروه آموزشی ؟!؟

inmo

عضو جدید
به همه بچه هایی که قبول شدن تبریک می گم و کسایی که قبول نشدن خداقوت ایشالا سال دیگه همه نتیجه خوب بگیرن!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
طراحی خواجه روز
این یعنی چی : انتخاب واحد از 2 گرایش دینامیک کنترل یا جامدات با نظر گروه آموزشی ؟!؟

با عرض تبریک .اینو بگم که شما میتونی شاخه جامدات رو ادامه بدی که درسایی مثل کامپزیت پیشرفته.الاستیسیته .پلاستیسیته و المان محدود ومقاومت پیشرفته یا طراحی اجزا پیشرفته و...داره به قولی ادامه راه درسای جامداتمونه.
ولی دینامیک ارتعاشات کنترل درسایی مثل دینامیک ,ارتعاشات,کنترل پیشرفته و رباتیک پیشرفته .مکاترونیک.آنالیز مودال وارتعاشات غیر خطی ویا ممتد و... داره که ادامه رو درسای دینامیک ارتعاشات کنترل دوره لیسانس هستش.
حالا این انتخاب بستگی به علاقه شما داره.

arash_saiialat

عضو جدید
سلام به همه مهندسان عزیز. به همتون تبریک میگم،منم تبدیل انرژی روزانه علم و صنعت قبول شدم

rika2

عضو جدید
سلام:gol::gol:

تبريك خدمت همه ي دوستاني كه نتيجه ي زحمتشون رو گرفتند و از پل كنكور ارشد به سلامت رد شدند...!!!:):) اميدوارم هميشه و تو همه ي زمينه ها موفق باشيد :gol::gol:

قشنگي كار اينجا بود كه دوستان خيلي از اوقات بهم روحيه ميدادند ، اطلاعات جديد رو ميگفتند تا بقيه هم بدونند ، اگه كتاب يا جزوه خوبي گير مياوردند به بقيه هم معرفي ميكردند و ...!!! :heart:;):gol:

اميدوارم اين دوستان ارتباط شون با اين سايت خوب و پر محتوا قطع نكنند و با راهنمائيهاشون بازم باعث پيشرفت دوستان ديگه بشند...!!!

ما كنكوريهاي 90 خوشحال ميشيم كه شما دوستان خوب رو تو بحث زير ببينيم:gol::gol:

بچه های کنکوری ارشد سراسری 90 مکانیک لطفا بیاین تو!

آخرین ویرایش:

eng.esmail

اخراجی موقت
سلااام... آقا نتایج دولتی هم که بالاخره اومد ... من که قبول نشدم ... انشاالله آزاد ... همه بچه های این تاپیک دسته جمعی قبول شیم ....
من که کلا امیدم به آزاده
سراسری قبول نشدم (شکلک ناراحتی مفرط)
کاش آزاد رو بیارم
علوم تحقیقات تهرانه
می ارزه

hasanpogc

عضو جدید
من که کلا امیدم به آزاده
سراسری قبول نشدم (شکلک ناراحتی مفرط)
کاش آزاد رو بیارم
علوم تحقیقات تهرانه
می ارزه

دوست عزیز ان شا الله ازاد قبول میشی ناراحت نباش
علوم وتحقیقات هم یکی از دانشگاههای خوبه ودر کل باید بگم خیلی از واحدهای دانشگاه ازاد که ارشد دارن دست کمی از دانشگاه های دولتی ندارن
به امید موفقیت همه:gol::gol::gol::)

hamid_b1365

عضو جدید
سلام
منم تبدیل شریف رو اوردم.
تبریک میگم نه چیزی از نظام وظیفه لازم نیست چون تاریخ فارغ التحصیلی رو میبینن اگر بیشتر از 6 ماه باشه دلیل میخوان مثل برگ سبز یا هر نامه ای از نظام وظیفه.

eng.esmail

اخراجی موقت
Hooladi بهت تبریک میگم دوست منم اونجا شده با هم اشنا میشید
eng.esmail انشالله سال بعد قوی تر ظاهر میشی.توکل به خدا کن پسر خوبی بودی و لیاقتش رو داری سال بعد جای خوب قبول شی
HAMED1001 اشنالله موفق باشی
negar_1986 بهت تبریک میگم..منم شریفم بیومکانیک ..تحویل بگیرا!
inmo و mojsfr1984 نبریک میگم .هسته ای حق مسلم ماست!راستی منم درباره رشتم چیزی نمیدونم!تفاهم!
ahmadmanbia تبریک میگم انشالله موفق باشی
amirreza_pro تبریک میگم انشالله موفق باشی
م.ع خیلی خوب قبول شدی ..بورسیه رو بی خیال شو جدی میگم من خودم کاراموزی مگاموتور بودم .اشغاله..همه جاشو حفظم..روز ثبت نام بورسیه مگاموتور هم اگه بودی منو میدیدی!!
mosy_m2006 تبریک میگم!من 164 طراحی کاربردی بودم بیومکانیک شریف شبانه(1 دونه جا داشت)
h_a_s دوست منم اونجا شد..سهند؟
من که دیگه انرژی خوندن رو ندارم!!!!
اگه آزاد قبول نشدم میرم برای ارشد 91.
امسال رو بیخیال شدم:w09:

farzam atashkadi

عضو جدید
شریف بین الملل

شریف بین الملل

سلام به همه کسانی که قبول شدن تبریک میگم و برای بقیه دوستان ارزوی موفقیت میکنم

من شریف بین الملل (کیش) قبول شدم میخواستم بدونم به نظرتون ارزششو داره برم یا ادامه

سربازیمو برم.

مرسی از کمکتون

killer_pant

عضو جدید
سلام به همه کسانی که قبول شدن تبریک میگم و برای بقیه دوستان ارزوی موفقیت میکنم

من شریف بین الملل (کیش) قبول شدم میخواستم بدونم به نظرتون ارزششو داره برم یا ادامه

سربازیمو برم.

مرسی از کمکتون
یه فامیل من اونجا میخونه
اکثر استاداش جز چندتا که ثابت کیشند از شریف میاند واسه تدریس
ارزش داره در صورتی که مشکل مالی نداشته باشی

fullclassic

عضو جدید
سلام جميعا من سال اولم بود. شبانه طراحي كاربردي بوعلي قبول شدم.به نظرتون برم يابخونم سال ديگه واسه تهران.....؟؟؟؟؟ممنون اگه راهنماييم كنين.

eng.esmail

اخراجی موقت
دوست عزیز ان شا الله ازاد قبول میشی ناراحت نباش
علوم وتحقیقات هم یکی از دانشگاههای خوبه ودر کل باید بگم خیلی از واحدهای دانشگاه ازاد که ارشد دارن دست کمی از دانشگاه های دولتی ندارن
به امید موفقیت همه:gol::gol::gol::)
مرسی...
برای همین میگم که کاش قبول بشم...
چون سطحش خوب بالاست
ممنون

pm1

عضو جدید
با سلام خدمت همه ی کنکورهای عزیز و اینکه واقعاً خدا قوت! خسته نباشید
یه سوال داشتم:

چندجا سرچ کردم ببینم خرپاهای فضایی تو کنکور ارشد جزو سرفصل هست یا نه که دیدم
هست. حالا سوالم اینه که اینجور بخش ها رو کسی مطالعه می کنه؟ یا مثلاً دینامیک سه بعدی
اجسام صلب؟

در مورد کابل های انعطاف پذیر و استاتیک سیالات که تو کتاب مرجع استاتیک اومده چی؟

ممنونم

سلام. تست های استاتیک خیلی سخته ‏!‏ همون مرد باشیم تستای فصل های عادی شو بزنیم ،خیلیییه!‏

alzizou

عضو جدید
سلام جميعا من سال اولم بود. شبانه طراحي كاربردي بوعلي قبول شدم.به نظرتون برم يابخونم سال ديگه واسه تهران.....؟؟؟؟؟ممنون اگه راهنماييم كنين.

سلام.
من هم مثل تو سال اول شبانه چمران اهواز قبول شدم، نرفتم. امسال روزانه کاربردی دانشگاه تهران آوردم.!

همه چیز به خودت بستگی داره که بخونی یا نه!

farzam atashkadi

عضو جدید
سطح علمیش چطوره؟
تو رنکینگ دانشگاها پیداش نکردم
از شریف تهران بهتره یا بدتر؟
از کجا میشه فهمید؟

hamed775

عضو جدید
هوافضا علوم تحقیقات

هوافضا علوم تحقیقات

منم که هوافضا امتحان داده بودم قبول نشدم.منتظر نتیجه آزادم.
کسی اطلاعاتی درمورد هوافضا علوم تحقیقات داره؟
میدونین چند نفر میگیرن؟چه گرایشهایی داره؟
وضعیت تکمیل ظرفیتش چجوریه؟
من هیچی از دانشگاه آزاد نمیدونم.ممنون میشم راهنماییم کنید

hasanpogc

عضو جدید
:gol:
منم که هوافضا امتحان داده بودم قبول نشدم.منتظر نتیجه آزادم.
کسی اطلاعاتی درمورد هوافضا علوم تحقیقات داره؟
میدونین چند نفر میگیرن؟چه گرایشهایی داره؟
وضعیت تکمیل ظرفیتش چجوریه؟
من هیچی از دانشگاه آزاد نمیدونم.ممنون میشم راهنماییم کنید

والا من هوا قضا رو نمیدونم امامکانیک معمولا 40 تا 50نفر میگیرن
توی تکمیل هم معمولا همینقدر میگیرن
البته پارسال استثنا بود چون توی بهمن هم تکمیل گرفت
در مجموع تهران جنوب تا رتبه 140تا 150رو گرفت
البته دانشگاههای مختلف متفاوتند
مثلا من با رتبه 73 پارسال نتونستم خمینی شهر قبول بشم
تا رتبه 72فبولی داشت توی تکمیل
اما در کل باید ترازت بالای 6200باشه
موفق شاد پیروز و سربلند باشید:)
البته شما بد به دلت راه نده حتما قبولی:gol:
امیدوارم تمام کسانی که زحمت کشیدن ختما نتیجه بگیرن:smile:

saeedmoradi

عضو جدید
سلام.بهتون تبریک می گم.میشه رتبتون رو هم بگید و بگید که چند وقت واسه امتحان ارشد وقت گذاشتید؟

h.ghahremani

عضو جدید
سلام ، این چه وضعیه همه میگن منم هستم ولی خبری نیست ، آقایون و خانما هرکس هر درسیو که خونده یا شروع کرده بخونه رو با منبعش بگه تا بقیه هم در صورت نیاز ازش استفاده کنند ....

sogand104

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان
چند تا سوال داشتم،ممنون میشم راهنماییم کنید.
-دروس ریاضی از هر درس چندتا سوال میاد؟ خیلی ها میگن بیشتر روی معادلات و ریاضی مهندسی وقت بذاریم،چون ریاضی 1و2 یا ازش سوال نمیاد یا اینکه خیلی کم میاد.واقعا همینطوره؟
اگر اینطور نیست و از ریاضی 1و2 هم نسبتا زیاد سوال میاد،به نظر شما کتاب های آقاسی بهتره یا نیکوکار؟

-کسی برنامه آزمون های سنجش رو داره؟

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.از دوستان کسی جزوه اسکن شده طراحی اجزا شریعت پناهی رو نداره؟یا امکانش نیست که برای بقیه اسکن کنه؟

بالا