بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

am2mk

عضو جدید
سلام امين هستم
آقا با چه درصد هايي ميشه رتيه زير هزار اورد؟
اگه رياضيرو كلا بيخيال شم نميشه؟

am2mk

عضو جدید
[سلام امين هستم سال آخر جامدات و قصد شركت در كنكور ارشد دارم
يكي از سوالات عمده اين هست كه براي رتبه زير هزار اوردن بايد چه درصدهايي بياريم؟چون ميدونيد كه بالاي هزار روزانه قبول نميشه.
و اين كه با توجه به صحبت دوستان پك كاملي از جزوات نيست كه تهيه كنيم هر درس جداگانه بايد تهيه بشه؟
يه سوال مهم رياضي ارشد در چه سطحي هست آيا نسبت به كارشناسي اسونتر ميشه نتيجه گرفت؟ چون درصد هاي خوبي ميبينم.
ممنون ميشم كمك كنين

am2mk

عضو جدید
[q
اگه امکان داره لطفا جزوات خوب آزمون کارشناسی ارشد مکانیک را برای دانلود قرار بدید .[/quote]

dictatore_bozorg

عضو جدید
[سلام امين هستم سال آخر جامدات و قصد شركت در كنكور ارشد دارم
يكي از سوالات عمده اين هست كه براي رتبه زير هزار اوردن بايد چه درصدهايي بياريم؟چون ميدونيد كه بالاي هزار روزانه قبول نميشه.
و اين كه با توجه به صحبت دوستان پك كاملي از جزوات نيست كه تهيه كنيم هر درس جداگانه بايد تهيه بشه؟
يه سوال مهم رياضي ارشد در چه سطحي هست آيا نسبت به كارشناسي اسونتر ميشه نتيجه گرفت؟ چون درصد هاي خوبي ميبينم.
ممنون ميشم كمك كنين

سلام لينك زير درصد هاي بچه هاي 86 هست اميدوارم به دردت بخوره
http://ifile.it/rlm9ny2/02.pdf

http://www.4shared.com/file/128733123/50b941c0/02_online.html

falahatgar.j

عضو جدید
بودجه بندي سوالات معادلات 85 تا 88 & بودجه بندي سوالات رياضي 85 تا 88 از سایت شخصی آقاسی(http://www.m-aghasi.ir) می تونید بردارید . قسمت بودجه بندی سوالات ریاضی / مکانیک با پسورد : (1358)

Hossein_b5717

عضو جدید
بچه ها به نظرم بیایم اهمیت فصل ها رم مشخص کنیم ...مثلا واسه هر درس خاص ...اینکه کدوم فصلا مهمتره ........یعنی باید وقت بیشتری روش گذاشت .....از روی تعداد تستای کنکور مربوط به هر مبحث .....اونایی که جلو ترن میتونن کمک کنن .......البته بگم کنکور که قابل پیشبینی نیست .....
ولی خوب این میتونه یه معیار باشه ........

من می خواستم این پیشنهاد رو بدم که دوستمون زحمتشو کشیدن
من از 2 هفته دیگه می خوام شروع کنم و وقت کم دارم
خیلی برام مهمه که بدونم چی برای خوندن تو الویت هست
من برای رتبه 2 رقمی می خونم
هدفم ساخت دانشگاه تهرانه(روزانه)

milad_flower2

عضو جدید
کمککککککککککککک!!!!

کمککککککککککککک!!!!

با عرض سلام خدمت دوستان. من کارآموزی 2 و پروژه تخصصی رو ورداشتم که تا اردیبهشت سال بعد باید تحویل بدم باتوجه به اینکه ارشد می خونم به نظر شما همشو میشه بعد از بهمن انجام داد یا حذف کنم؟:cry: اگرم حذف کنم روزایی که باید برم قزوین دانشگاه زیاد میشه:confused:

آخرین ویرایش:

atoof

عضو جدید
من گفتم چون ریاضی مهمه ازون شروع کردم گفتم بخونم تا از مهر با ازمونای ماهان و برنامه ریزیش پیش برم .....انگار وسواسی شدم .......دارم جزوا معتقدیو میخونم .....نمیتونم هرروز از هرچی بخونم .....:(
سلام به همگي.منم تازه شروع كردم به خوندن(دو روزه):cry:جزوه رياضي معتقدي رو ميخوام از كجا ميتونم تهيه كنم؟

negar_1986

عضو جدید
سلام امين هستم
آقا با چه درصد هايي ميشه رتيه زير هزار اورد؟
اگه رياضيرو كلا بيخيال شم نميشه؟
از رياضي نترسيد....اتفاقاً رياضي درسيه كه اگه روش خوب كار كنيد مي تونين درصد خوبي بزنيد...كتاب هاي معتقدي رو بگيريد همون طور كه درس داده پيش بريد و تست بزنيد بعد يه مدت كم كم به اين نتيجه مي رسيد كه اونقدرا هم رياضي سخت نيس:w25:

pink83

عضو جدید
سلام به همگي.منم تازه شروع كردم به خوندن(دو روزه):cry:جزوه رياضي معتقدي رو ميخوام از كجا ميتونم تهيه كنم؟

سلام گمونم باید از کسایی که کلاساشو رفتن بگیرید ....یکی از بچه ها یه ایمیل تو همین تاپیک داد که انگار میفروشه .......
موفق باشید ......

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.دوستان برای ترمو فرمودند متن کتاب سنجل.یعنی متن کتاب رو بخونیم و بریم سراغ تست؟همچنین انتقال و سیالات .وقتی میگیم کتاب کدوم بخش مد نظره؟ممنون

am2mk

عضو جدید
شرط معدل براي كنكور ارشد

شرط معدل براي كنكور ارشد

كسي ميدونه شرط معدل چه جوري اعمال ميشه؟
آيا هر دانشگاه ضريب خاص خودشو داره؟
و اينكه يه نفر مثل من كه ترم هفته و كنكور ميده معدلش چطور لحاظ ميشه؟
با تشكر

am2mk

عضو جدید
شرط معدل؟

شرط معدل؟

اگه ممكنه راجع به شرايط معدل در كنكور منو راهنمايي كنيد
ممنون

dictatore_bozorg

عضو جدید
سلام.دوستان برای ترمو فرمودند متن کتاب سنجل.یعنی متن کتاب رو بخونیم و بریم سراغ تست؟همچنین انتقال و سیالات .وقتی میگیم کتاب کدوم بخش مد نظره؟ممنون

سلام
من خودم امسال دارم واسه ارشد مثلا مي خونم
ترموديناميك سنجل ترجمه بهرام پوستي رو تا اول ترمو 2 خوندم
واقعا معركه هست
فرقي نميكنه كدوم ترجمه رو بخونيد چون من هر دوتا رو ديدم هر دو خوبن اما من ترجمه بهرام پوستي رو بيشتر ترجيح ميدم

spiritwaif

عضو جدید
دوستان من میخوام آزمون های ماهانو ثبت نام کنم کسی میدونه دروس ساختو تولید هم در آزمونا ش می آد یا نه؟

r_saeed

عضو جدید
آخرین رتبه را نمی دونم ولی یکی ازدوستانم با رتبه 12 روزانه امیرکبیر قبول شده

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من خودم امسال دارم واسه ارشد مثلا مي خونم
ترموديناميك سنجل ترجمه بهرام پوستي رو تا اول ترمو 2 خوندم
واقعا معركه هست
فرقي نميكنه كدوم ترجمه رو بخونيد چون من هر دوتا رو ديدم هر دو خوبن اما من ترجمه بهرام پوستي رو بيشتر ترجيح ميدم
ممنون.ببخشید یه سوال برام پیش اومد.یعنی شما با لیسانس برق برای ارشد مکانیک میخونید؟سختتون نیست؟ چون اکثر مطالب براتون جدید هست.انشا الله موفق باشید.

mahdi_aryayi

عضو جدید
اگه ممكنه راجع به شرايط معدل در كنكور منو راهنمايي كنيد
ممنون

قبلا به سوال شما در همین تاپیک پاسخ داده شده:

"اگه دانشجو باشید معدل تا پایان ترم ششم و اگه فارغ التحصیل باشید معدل کلتون رو باید برای سنجش بفرستید (معدل کل یعنی معدل همه دروس پس معارف و انقلاب و تربیت بدنی و ... هم تاثیر خودشون رو دارند!)
سازمان سنجش این معدل رو ضرب در ضریب دانشگاه شما می کنه (اینکه این ضریب چه طوری به دست می آید از اسرار کائنات است! ولی اگه بپرسید چه معنی ای داره باید بگم از نظر سازمان سنجش معدل همه دانشگاهها هم ارزش نیستند مثلا معدل 17 دانشگاه آزاد با معدل 17 دانشگاه صنعتی شریف خیلی فرق می کنه... این 17 کجا؟ اون 17 کجا؟ بنابراین باید معدل هر کس در ضریب دانشگاهی که درس خونده ضرب بشه تا معدل اعمال شده اش به دست بیاد و ادامه ماجرا...) و این معدل اعمال شده را با تاثیر 20 درصد از کل نمره کنکور در نظر میگیرند یعنی 80 درصد قبولی شما وابسته به عملکرد شما در جلسه کنکور و 20 درصد مربوط به معدل تان است"

shaheen.1366

عضو جدید
سلام به همه مهندسای باشگاه.
من فوق دیپلم پتروشیمی دارم. می خواستم برا ادامه تحصیل مکانیک بخونم، اما ظاهرا تو دانشگاه های دولتی نه گرایش سیالات هست نه جامدات، کمکم کنید.
چه گرایش های دیگه ای هست که به رشتم نزدیکباشه و یه سری اطلاعات در این مورد.
راستی یادم رفت بگم ، پتروشیمی کارشناسی ناپیوسته نداره!!؟

jamal212

عضو جدید
چه کتابایی از چه انتشاراتی و چه نویسنده ای برای ارشد بهتره؟:D
سلام عزیزم.
راستش منم دارم امسال می خونم واسه ارشد.من می خوام واسه جامدات بخونم.به نظرم اگه وقت داشته باشی بهترین منابع همون کتابهای درسی دانشگاهی.
من واسه ریاضی جزوات پارسه رو گرفتم.خیلی خوبه.
ولی واسه بقیه درس ها از خود کتاب های معرفی شده تو دانشگاه استفاده می کنم.
راستش خرید این همه کتاب یعنی خرج بیهوده.
من همه نوع کتاب دیدم ولی همه شون یه چیز رو میگن با جملات مختلف.

am2mk

عضو جدید
تشكر

تشكر

قبلا به سوال شما در همین تاپیک پاسخ داده شده:

"اگه دانشجو باشید معدل تا پایان ترم ششم و اگه فارغ التحصیل باشید معدل کلتون رو باید برای سنجش بفرستید (معدل کل یعنی معدل همه دروس پس معارف و انقلاب و تربیت بدنی و ... هم تاثیر خودشون رو دارند!)
سازمان سنجش این معدل رو ضرب در ضریب دانشگاه شما می کنه (اینکه این ضریب چه طوری به دست می آید از اسرار کائنات است! ولی اگه بپرسید چه معنی ای داره باید بگم از نظر سازمان سنجش معدل همه دانشگاهها هم ارزش نیستند مثلا معدل 17 دانشگاه آزاد با معدل 17 دانشگاه صنعتی شریف خیلی فرق می کنه... این 17 کجا؟ اون 17 کجا؟ بنابراین باید معدل هر کس در ضریب دانشگاهی که درس خونده ضرب بشه تا معدل اعمال شده اش به دست بیاد و ادامه ماجرا...) و این معدل اعمال شده را با تاثیر 20 درصد از کل نمره کنکور در نظر میگیرند یعنی 80 درصد قبولی شما وابسته به عملکرد شما در جلسه کنکور و 20 درصد مربوط به معدل تان است"
ممنون از راهنماييتون

بالا