بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

mbamiri

عضو جدید
اینم اضافه کنم ، سوال 71 دفترچه B ، گزینه 4 کششی بوده که در کلید این دفترچه زده گزینه 3 که غلطه !
کسی هست که به این مورد اعتراض کرده باشه؟؟
من ميخام اين متنو بفرستم .چطوره؟
[FONT=&quot]سوال 71[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]دركليددفترچه [/FONT]A[FONT=&quot] زده گزينه 3كه راديكال 3/3كششي است و در كليد دفترچه [/FONT]B[FONT=&quot] زده گزينه 3كه راديكال 3/3 فشاري است كه كليد دفترچه [/FONT]A[FONT=&quot] درست است.[/FONT]

mbamiri

عضو جدید
بسیار از شما ممنونم
واقعا نمی دونم سازمان سنجش رو با چه کلمه ای توصیف کنم.(حق با شماست کلیدها با هم نمیخونه)
فقط میتونم بگم متاسفم
دوست عزیز میشه کل دفترچه b رو بزاری آخه منم به چندتا سوال دیگه شک دارم
ممنون از لطفت
دوست عزيز شرمندتون شدم.جاييم كه به اسكنر دسترسي ندارم اما دفترچه پيشم هرسوالي رو خواستي بگو تا بهت بگم.

• Like
واکنش ها: pm1

mbamiri

عضو جدید
دوستان،اونايي كه دفترچشون Aبوده هم به سوال 71اعتراض بزنندچون سنجش ديگه ،هيچي ازش بعيد نيست يه موقع ميبيني اومده فشاري رودرست گرفته.

• Like
واکنش ها: pm1

pm1

عضو جدید
دوست عزيز شرمندتون شدم.جاييم كه به اسكنر دسترسي ندارم اما دفترچه پيشم هرسوالي رو خواستي بگو تا بهت بگم.

سلام .اگه بتونی چند تا عکس از صفحاتش بندازی بعدش آپ کنی اینجا عالی میشه. فقط تو رو خدا سریع تر ، تا جمعه بیشتر وقت نداریم! مرسی

pm1

عضو جدید
سوالات 60 (سیالات) دفترچه ی a جوابش 1 میشه
من موندم روی چه حسابی زده 2؟؟؟؟؟

همچنین سوال 33(ریاضی) فکر کنم گزینه 2 بشه.ولی زده 1

لطفا راهنمایی کنید

[FONT=&quot]file:///C:/DOCUME%7E1/mohamad/LOCALS%7E1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/FONT][FONT=&quot]file:///C:/DOCUME%7E1/mohamad/LOCALS%7E1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/FONT]

راستش حوصله توضیح ندارم ولی همین قدر بدون که سوال 33باید در مشتق دوم بیشتر دقت کنی (دوباره از انتگرال مشتق بگیری) ، سوال سیالات هم 2 درسته .من هر دو تاشو غلط زدم.

یه سوالی مکانیک کلآ چند تا شرکت کننده داره ؟ تو یه کارنامه دیدم نوشته بود آخرین رتبه مجاز در سهمیه :13000 !

mbamiri

عضو جدید
بسیار از شما ممنونم
واقعا نمی دونم سازمان سنجش رو با چه کلمه ای توصیف کنم.(حق با شماست کلیدها با هم نمیخونه)
فقط میتونم بگم متاسفم
دوست عزیز میشه کل دفترچه b رو بزاری آخه منم به چندتا سوال دیگه شک دارم
ممنون از لطفت
ايميلتو بده برات بفرستم.

hamid19395

عضو جدید
من به طور کلی راهنماییت میکنم ولی اگر در زمینه مرجع درسی راهنمایی میخوای باید دقیقا مشخص کنی که پایه ات در هر درس در چه حده.
کلا در زمینه ارشد توی هیچ درسی کتاب عالی نوشته نشده(برخلاف کارشناسی که کتابای اندیشه سازان عالی بود.یادش بخیر)،مثلا کتابای راهیان همشون از نظر تفهیم مطلب ضعیفن،ضمن اینکه تستها رو هم اصلا خوب پاسخ نداده.کتابای پوران توضیح زیاد داده ولی توضیح الکی و جاهایی که باید توضیح بده هم توضیح نداده و کلا خیلی تو حاشیه است.ولی به هر حال باید بین بد وبدتر انتخاب من اینه:
به نظر من انتقال راهیان خیلی عالیه و اکثر قریب به اتفاق نکات مورد نیاز رو داره و بهترین کتاب موجوده،ولی من نخوندمش چون یه مشکل داره و اون اینکه توی قسمتی که درس میده هیچ مثالی حل نکرده و فقط نکات تستها رو همینجوری پشت سر هم ردیف کرده و این منو خیلی خسته میکرد و به همین علت ترجیح دادم راهیان بخونم که حداقل وسطاش مثال حل کرده باشه،ولی برا کسی که زیاد به این قضیه اهمیت نده به نظر من بهترین کتاب همون پورانه.یادت باشه انتقال رو از دست ندی که یه جورایی آسون ترین درس کنکوره
سیالات کتاب افشاری رو خیلی تعریف میدن که البته من نخوندمش.
ترمو هم راهیان خیلی عالیه(به نسبت)،من هر مبحثی رو از راهیان خوندم تستشو زدم
ما که آخرش نظر شما رو نفهمیدیم :surprised::surprised:
در ضمن انتقال پوران هم عالیه
سیالات کتاب افشاری هم کامل معرفی کنید یه نگاهی بندازیم:انتشارات و نویسنده؟!

hamin913

عضو جدید
سوالات 60 (سیالات) دفترچه ی a جوابش 1 میشه
من موندم روی چه حسابی زده 2؟؟؟؟؟

همچنین سوال 33(ریاضی) فکر کنم گزینه 2 بشه.ولی زده 1

لطفا راهنمایی کنید

[FONT=&quot]file:///C:/DOCUME%7E1/mohamad/LOCALS%7E1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/FONT][FONT=&quot]file:///C:/DOCUME%7E1/mohamad/LOCALS%7E1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/FONT]

سوال 33 و 60 کاملا درسته

pm1

عضو جدید
من ميخام اين متنو بفرستم .چطوره؟
[FONT=&quot]سوال 71[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]دركليددفترچه [/FONT]A[FONT=&quot] زده گزينه 3كه راديكال 3/3كششي است و در كليد دفترچه [/FONT]B[FONT=&quot] زده گزينه 3كه راديكال 3/3 فشاري است كه كليد دفترچه [/FONT]A[FONT=&quot] درست است.[/FONT]

خوبه .فقط کلمات کششی فشاری رو با یه علامت مشخص کن...

T_MOHEBI

عضو جدید
دوستان بهتر نیست در پست اول بهترین منابع و راهنمایی ها گذاشته بشه تا لابلای صفحات گم نشه

mjneghabi

عضو جدید
سلام!
اين تخمين رتبه سايت مهستان شنيده بودم بدبينانه اس اما الان كه درصدامو وارد كردم شوكه شدم. نسبت به درصداي ضعيف من رتبه خوبي رو پيش بيني مي كنه!
من درصدام ايناس:
زبان:47.67
رياضي:30
سيالات:28.33
جامدات:38.33
ديناميك:11.67
معدل دانشگاه رازي كرمانشاه:15.76
تخمين رتبه با رتبه علمي صفر (بدترين حالت) براي دانشگاه:
تبديل:873
كاربردي:555
دوستان راجع به دقت تخمين رتبه مهستان نظرشونو بگن لطفا!

hamedowen

عضو جدید
سوال 67

سوال 67

بچه ها سوال 67 همون گزینه که تو مخرج پی به توان 1 داشت درسته
اعتراض زدید همگی؟
با استاد چک شد

Hossein_b5717

عضو جدید
سلام!
اين تخمين رتبه سايت مهستان شنيده بودم بدبينانه اس اما الان كه درصدامو وارد كردم شوكه شدم. نسبت به درصداي ضعيف من رتبه خوبي رو پيش بيني مي كنه!
من درصدام ايناس:
زبان:47.67
رياضي:30
سيالات:28.33
جامدات:38.33
ديناميك:11.67
معدل دانشگاه رازي كرمانشاه:15.76
تخمين رتبه با رتبه علمي صفر (بدترين حالت) براي دانشگاه:
تبديل:873
كاربردي:555
دوستان راجع به دقت تخمين رتبه مهستان نظرشونو بگن لطفا!
مهستان بر اساس تعدادی از کارنامه های کنکور سال قبل تخمین رتبه میزنه, در واقع میگه که اگر این درصدا رو پارسال میزدی رتبت چند میشد
پارسال بر اساس کارنامه های کنکور 88 تخمین میزد و چون کنکور 89 از 88 سخت تر بود رتبه هایی که پارسال پیش بینی کرد خیلی کم دقت بود اما امسال به نظر من چون سطح کنکور به پارسال نسبتا نزدیک تره, فکر میکنم تخمینش بهتر باشه

mjneghabi

عضو جدید
اونايي كه اطلاع دقيق دارن لطفا بگن كنكور امسال سخت تر بود يا پارسال؟جزء به جزء و در مجموع كدوم سخت تر بودن؟مي خوام بدونم رتبه م از رتبه مهستان بهتر ميشه يا بدتر!مرسي!

hamin913

عضو جدید
مثل اینکه دوستان به نظر ما توجه کردند و سه تاپیک کنکور 89 و 90 و 91 رو با هم ادغام کردند که اینجا منبع خوبی برای کسانی هست که می خوان برای کنکور ارشد بخونن

hamin913

عضو جدید
جزوه های زیر به فروش می رسد برای خرید پیام خصوصی بدید:
جزوه دستنویس طراحی دکتر شریعت پناهی موسسه نصیر
جزوه دستنویس سیالات دکتر صادقی پارسه
کتاب سیالات دکتر صادقی پارسه
ریاضی 1 پارسه کتاب توضیح + تست تالیفی
ریاضی 2 پارسه کتاب توضیح + تست تالیفی
ریاضی مهندسی پارسه کتاب توضیح + تست تالیفی
ریاضی 1 پارسه کتاب تست کنکور
ریاضی 2 پارسه کتاب تست کنکور
ریاضی مهندسی پارسه کتاب تست کنکور