با رتبه 14000 چه رتبه ای از مالک اشتر میشه قبول شد؟ امام حسین چطور؟

arash250

عضو جدید
سلام
با رتبه 14000 منطقه 2 چه رتبه ای از مالک اشتر میشه قبول شد؟ امام حسین چطور؟:cry::cry:

من منطقه 2 هستم و ترازم 7800 شد
:cry::cry::cry::cry:

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام
با رتبه 14000 منطقه 2 چه رتبه ای از مالک اشتر میشه قبول شد؟ امام حسین چطور؟:cry::cry:

من منطقه 2 هستم و ترازم 7800 شد
:cry::cry::cry::cry:
سلام.اگه واقع بینیانه نگاه کنی احتمالش کمه قبول شی.ولی پارسال با 14000مهندسی لیزر مالک اشتر شاهین شهر و صنایع امام حسین هم قبول شدن.اگه رشته خوب میخوای غیرانتفاعی و شبانه بزن.

elham.kh

عضو جدید
سلام. با 54000 میتونم پیام نور یا غیر انتفاعی مدیریت بخونم؟چه پیشنهادی میکنید؟

mary83

عضو جدید
توكلي با بيان اينكه دفترچه راهنماي انتخاب رشته پس از اعلام نتايج در اختيار داوطلبان قرار مي‌گيرد، گفت: مهلت انتخاب رشته قطعي مجازين نيز از روز چهارشنبه 14 مرداد آغاز مي‌شود و مجازين براي انتخاب رشته قطعي 3 روز مهلت دارند.
وي با اشاره به امكان انتخاب100 رشته محل توسط مجازين به انتخاب رشته، خاطر نشان كرد: داوطلبان بايد توجه داشته باشند در صورتي كه در دو يا سه گروه آزمايشي در كنكور شركت كرده و مجاز شده‌اند، تنها يك فرم انتخاب رشته با حق انتخاب100 كد رشته محل در اختيار دارند.
وي با بيان اينكه روز يكشنبه 11 مرداد ماه راهنماي انتخاب رشته مجازي سازمان سنجش فعال مي‌شود، گفت: اين نرم‌افزار حداكثر تا 250 كد رشته محل را بر اساس اولويت قبولي به داوطلبين پيشنهاد مي‌كند

manage2

عضو جدید
سلام
البته فک نکنم با 14000 منطقه 2 بتونی اپتیک و لیزر مالک اشتر قبول بشی!مخصوصا اینکه امسال مالک اشتر 10 نفر ظرفیت ازهمه ی رشته ها شو کم کرده!اما اگه علاقه داشته باشی میتونی کشتی سازی یا فیزیک یا شیمی کاربردی این دانشگاه را قبول بشی!
امیدوارم موفق باشی و هر رشته ای که دوست داری قبول بشی.

ایران33

عضو جدید
با سلام
رتبه من 13000 منطقه یک میخواستم بدونم هواوفضا مالک اشتر یا امام حسین قبول میشم
و در ضمن چه رشته های دیگه تو این دو دانشگاه را میرام

mohammad moein

عضو جدید
من سال 88 با11000
منطقه دو با مكانيك مالك استر فقط دو نفر كم آوردم
البته به مصاحبه شم بستگي داره
موفق باشي

بالا